Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Které fotky nemám povolené na profilu? Tady je povolené mám všechny, u spousty je už i dost komentářů-pokud myslíš na FC,tak mám povolené jen pro přátele, a nehodlám to měnit snad z pochopitelných důvodů
Obrázek uživatelky
profil
my máme hodně mlhy a je dost tma.Nastal všední týden, vnoučata do školy, nakrmit psa, nechat proběhnout ,ptáčci a teprve potom nachystat snídani manželovi i sobě a on vstává kolem 8.ráno, někdy později. Večer se dlouho kouká na telku. Včera jsem strávila čas u telky díváním na tenis.Obhájili loňské vítězství a je to v historii od r. 1960 3.vítězství našich tenistů. Určitě seděla přilepená k telce i kuchařinka, ta má tenis také ráda...V sobotu jsme měli nádherné počasí až do včera svítilo sluníčko, zato večer padla mlha, že nebylo vidět na krok.Nakonec zůstaly spát všichni na chatě, je tam topení na elektriku. My jsme s manželem odjeli a s mladší dcerkou s dětmi večer domů a ráno jsme tam jeli ,přijel pro nás syn. Dopoledne jsme ještě slavili, navařeno bylo dost a napečeno také.Odpoledne odjížděli do jižních Čech a volali v 18.hod.,že jsou za Budějovicema....Takže se to vydařilo...Dnes vás všechny dočtu a připojím se do reality.Pěkný denSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem se sem už nedostala. Vnuci odešli pozdě, byla jsem zralá do postele. Dnes jedeme do Plzně. Už jsme chtěli být pryč, ale vnuk něco potřeboval od muže tak se to zdrželo. Mlhy jsou u nás stále, na sluníčko to nevypadá.
Všem přeji pěkný den. Už konečně jedeme!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.Smajlík
U nás dnes mlha není a sluníčku se moc nechce.

Začíná nám odcházet televize.Máme ji 16 let, odchází barvy a tak jsme se byli podívat v sobotu v elektro.Vybrali jsme, spíš manžel.Dnes ji já půjdu zaplatit.SmajlíkSmajlík
Na panenku jsem také pletla, ale to už je spoustu let.Smajlík
Regi, přeji také zlepšení situace, mnohé už to špatné období máme za sebou.

Mějte pěkný den.Pá, pá.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je polojasno, ale dost veliký vítr.
Alčo nemáš to jednoduché. Děvčátka mate už vymalováno.Hlavně mšjte den všechny bez bolesti a pohodový.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata!!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Zase máme mlhu, nevěřím, že se zvedne, bude to zase jako včera, tma a nevlídno.
Alčo, věřím, že se ti nelíbí, když švagrová tahá manžela pořád do Německa. Ale asi s tím nic nenaděláš.
Regi, máš starosti, to pak spánek bere za své, taky to znám a asi každá z nás. No, snad se to časem nějak upraví.
Dědková bude mít taky byt jako nový, Kristýnka taky. Mně už se ani nechce do bytu investovat, myslím si, na pár let, ať si to pak mladí upraví podle svého.
Dědková teď bude oblékat panenku, to je příjemná práce.
Děvčata, ať se vám den vyvedeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás se přes víkend malovalo, sice jen předsíň a chodba, ale práce bylo dost, koupili jsme nové botníky, šatní stěnu a obnovili lakováním palubky. Stihla jsem umýt i okna, takže kus práce za námi a nový týden před námi. To mám úkoly od vnučky, aby mohla chodit s námi panenka ven, musím ji uplést svetr, šálu, čepici a rukavice. Co bych pro vnučku neudělala, že, prostě se do toho dnes pustím.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré pondělíčko přeji..muž přijel po půlnoci s práce, tak bude dnes domaSmajlíkSmajlík
Baculko, mne to netrápí, že hodinu volá..ale v nevhodnou chvíli, když je oběd skoro na stole,pak se přihřívalo a muž se měl chystat do služby...
a jak si myslí, že 600km cesta je jen tak i když muž říká, že řídí rádSmajlík...ale sama nepřijede, to řekne, že je to daleko.SmajlíkTřeba budu taky takováSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes to vypadá na den bez mlhy. Neškodilo by kdyby vykouklo sluníčko.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je to nepříjemné. Včera jsem se nedostala. Rodinka se snažila urputně hrát hry a dcera přeposíla foky známé z naší návštěvy letní Flory v Olomouci. Aničky fotky jsem dost dlouho hledala, škoda, že je nemá povolené ve svém profilu. Ta návštěva ZOO se vydařila.Makuška je po oslavě spokojená. Badýsek má vygruntovanou koupelnu. Přidáván se k nespavcům. Navečer usínám u našich u televizních novin a pak mi nejde spát. Nebo se probudím ve 3 nebo 4 hodiny a už nezaberu. Hodní se mi hlavou moc věcí, které nemohu ovlivnit.
Ali švagrová má asi lepší rady od bratra než od dětí. Pokud platí telefon ona tak je to její volba. Tebe trápí asi ten dlouhý čas, který se tím ztratí.Vlastně všem přeji krásný pondělní den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles