Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | 2baculka | Datum vložení: 18.11.2013 09:00 hod. | |||
|
Které fotky nemám povolené na profilu? Tady je povolené mám všechny, u spousty je už i dost komentářů-pokud myslíš na FC,tak mám povolené jen pro přátele, a nehodlám to měnit snad z pochopitelných důvodů | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den | Datum vložení: 18.11.2013 08:50 hod. | |||
|
my máme hodně mlhy a je dost tma.Nastal všední týden, vnoučata do školy, nakrmit psa, nechat proběhnout ,ptáčci a teprve potom nachystat snídani manželovi i sobě a on vstává kolem 8.ráno, někdy později. Večer se dlouho kouká na telku. Včera jsem strávila čas u telky díváním na tenis.Obhájili loňské vítězství a je to v historii od r. 1960 3.vítězství našich tenistů. Určitě seděla přilepená k telce i kuchařinka, ta má tenis také ráda...V sobotu jsme měli nádherné počasí až do včera svítilo sluníčko, zato večer padla mlha, že nebylo vidět na krok.Nakonec zůstaly spát všichni na chatě, je tam topení na elektriku. My jsme s manželem odjeli a s mladší dcerkou s dětmi večer domů a ráno jsme tam jeli ,přijel pro nás syn. Dopoledne jsme ještě slavili, navařeno bylo dost a napečeno také.Odpoledne odjížděli do jižních Čech a volali v 18.hod.,že jsou za Budějovicema....Takže se to vydařilo...Dnes vás všechny dočtu a připojím se do reality.Pěkný den ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 18.11.2013 08:42 hod. | |||
|
Včera jsem se sem už nedostala. Vnuci odešli pozdě, byla jsem zralá do postele. Dnes jedeme do Plzně. Už jsme chtěli být pryč, ale vnuk něco potřeboval od muže tak se to zdrželo. Mlhy jsou u nás stále, na sluníčko to nevypadá. Všem přeji pěkný den. Už konečně jedeme! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 18.11.2013 08:40 hod. | |||
|
![]() pěkný den. ![]() U nás dnes mlha není a sluníčku se moc nechce. Začíná nám odcházet televize.Máme ji 16 let, odchází barvy a tak jsme se byli podívat v sobotu v elektro.Vybrali jsme, spíš manžel.Dnes ji já půjdu zaplatit. ![]() ![]() Na panenku jsem také pletla, ale to už je spoustu let. ![]() Regi, přeji také zlepšení situace, mnohé už to špatné období máme za sebou. Mějte pěkný den.Pá, pá. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 18.11.2013 08:29 hod. | |||
|
Je polojasno, ale dost veliký vítr. Alčo nemáš to jednoduché. Děvčátka mate už vymalováno.Hlavně mšjte den všechny bez bolesti a pohodový. ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 18.11.2013 08:25 hod. | |||
|
děvčata!!![]() ![]() ![]() Zase máme mlhu, nevěřím, že se zvedne, bude to zase jako včera, tma a nevlídno. Alčo, věřím, že se ti nelíbí, když švagrová tahá manžela pořád do Německa. Ale asi s tím nic nenaděláš. Regi, máš starosti, to pak spánek bere za své, taky to znám a asi každá z nás. No, snad se to časem nějak upraví. Dědková bude mít taky byt jako nový, Kristýnka taky. Mně už se ani nechce do bytu investovat, myslím si, na pár let, ať si to pak mladí upraví podle svého. Dědková teď bude oblékat panenku, to je příjemná práce. Děvčata, ať se vám den vyvede ![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 18.11.2013 08:10 hod. | |||
|
U nás se přes víkend malovalo, sice jen předsíň a chodba, ale práce bylo dost, koupili jsme nové botníky, šatní stěnu a obnovili lakováním palubky. Stihla jsem umýt i okna, takže kus práce za námi a nový týden před námi. To mám úkoly od vnučky, aby mohla chodit s námi panenka ven, musím ji uplést svetr, šálu, čepici a rukavice. Co bych pro vnučku neudělala, že, prostě se do toho dnes pustím. | ||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 18.11.2013 08:01 hod. | |||
|
Dobré pondělíčko přeji..muž přijel po půlnoci s práce, tak bude dnes doma![]() ![]() Baculko, mne to netrápí, že hodinu volá..ale v nevhodnou chvíli, když je oběd skoro na stole,pak se přihřívalo a muž se měl chystat do služby... a jak si myslí, že 600km cesta je jen tak i když muž říká, že řídí rád ...ale sama nepřijede, to řekne, že je to daleko. Třeba budu taky taková![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Dobré ráno | Datum vložení: 18.11.2013 07:54 hod. | |||
|
Dnes to vypadá na den bez mlhy. Neškodilo by kdyby vykouklo sluníčko.![]() |
||||
| 2baculka | Trochu fučné ráno. | Datum vložení: 18.11.2013 07:33 hod. | |||
|
Je to nepříjemné. Včera jsem se nedostala. Rodinka se snažila urputně hrát hry a dcera přeposíla foky známé z naší návštěvy letní Flory v Olomouci. Aničky fotky jsem dost dlouho hledala, škoda, že je nemá povolené ve svém profilu. Ta návštěva ZOO se vydařila.Makuška je po oslavě spokojená. Badýsek má vygruntovanou koupelnu. Přidáván se k nespavcům. Navečer usínám u našich u televizních novin a pak mi nejde spát. Nebo se probudím ve 3 nebo 4 hodiny a už nezaberu. Hodní se mi hlavou moc věcí, které nemohu ovlivnit. Ali švagrová má asi lepší rady od bratra než od dětí. Pokud platí telefon ona tak je to její volba. Tebe trápí asi ten dlouhý čas, který se tím ztratí.Vlastně všem přeji krásný pondělní den. |
||||