Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 18.11.2013 11:48 hod. | |||
|
Tak se od západu pořádně mračí. ![]() Baculko tak to znám, mamka taky musí vše sama i když sotva chodí a k nikomu nepůjde. ![]() Dělala jsem si z marcipánu ozdoby na cukroví. Oběd je od včera. Tak všem přeji dobrou chuť a pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| Anicka59 | 2baculka | Datum vložení: 18.11.2013 10:35 hod. | |||
|
á to dnes teprve povolovala, a tvé fotečky vidím |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 18.11.2013 10:17 hod. | |||
|
Filipi, my jsme poslední zimu jezdili do družstva takto pro jablíčka. Byla tam za 10 až 15 korun. V krámě bývala za 25 až 30. S tím mým spaním máte pravdu. Neřesíme co bude dál a nějak se mi nezdá, že by naši mohli být sami doma. Je to věc názoru a citu. Musím nechat situaci dozrát, aby si mamina vyzkoušela sama. Ona je .. nevím jak nazvat ... zvyklá sama si vše udělat, i za cenu toho, že mě by se zadařilo třeba za hodinku a ona se s tou samou věcí zaobírá po chvilkách týden. Pak mi řekne že po mě nikdy nic nechtěla. Ale to není jen o tomto, ona sama ví co a jak má dělat. Vlasntě si říkám, že bychom ten čas mohly využít jinak, ale když to nejde, tak ............ ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Aničko, | Datum vložení: 18.11.2013 10:02 hod. | |||
|
dnes už jsem se dostala, ale v sobotu mi to nešlo, nevím proč.Ty fotečky máš pěkné. | ||||
| filipi | opožděné ránko | Datum vložení: 18.11.2013 09:50 hod. | |||
|
Krásný den děvčata,Já jsem si zase přinesla spoustu práce.Byla jsem v zelenině.(ve skladě)Rajčata i paprika po 6,kč tak jsem vzala Po 5kg a na jatkách ořez po 45.kč.Vše zavařím.30.11 přijede dcera s vnučkou tak jim to nabalím.Dcera ma sraz z ekonomky po 30 letech.Tak tu budu mít znovu vnučku.Přijede i s přítelem tak jsem zvědavá ještě jsem ho neviděla.Vždy ho nechali doma.Snsd to zvládnu hodně mě bolí záda. | ||||
| badysek | Aničko, | Datum vložení: 18.11.2013 09:34 hod. | |||
|
já Tě teď vidím a vidíš i Ty mně,myslím,že jsem to taky neměla nastavené![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | fanypol | Datum vložení: 18.11.2013 09:31 hod. | |||
|
Moc děkuji, vše tu ještě neovládám, tak snad už je to v pořádku. Pokud to vidíte, dejte vědět | ||||
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 18.11.2013 09:24 hod. | |||
|
u nás krásný slunečný den,ale ráno byla taky mlha. Budu pokračovat ve vyklízení...... Regi,na nespavostí se podepsaly starostí,ale časem to pomine,nejhorší je to přemyšleni,ovšem tomu se nejde ubránit....... ![]() ![]() Janča bude mít novou televizku ,to bude pěkné pokoukaníčko ![]() ![]() Přeji všem příjemný den ![]() ![]() |
||||
| fanypol | ANIČKO, | Datum vložení: 18.11.2013 09:05 hod. | |||
|
Aničko 59- tady jak máš ikonku, tak my abychom nemusely dlouze hledat, tak klikneme na profil, a tam máme povoleno pro ostatní, ty to máš zakázané..holky nemají čas ve všech fotkách hledat, tak ty tvé neviděly...klikni pod moji ikonku na profil, uvidíš, co vše tam mám povoleno..u tvé ikonky na profilu je jen fotka a datum, kdy jsi přišla na Chytrou ženu..jinak vše zakázáno..![]() Kdyby jsi chtěla, tak se to dá nastavit na tvojí osobní stránce... |
||||
| fanypol | Makuško, | Datum vložení: 18.11.2013 09:01 hod. | |||
|
tak oslava byla hezká a hlavně že návštěva dojela v pořádku i domů...my jsme byli v Č.BUDĚJOVICÍCH O ŘÍJNOVÝCH SVÁTCÍCH A JE TO PĚKNÝ KUS CESTY![]() já tam byla vzpomínat na školní výlet![]() taky muže zneužívám ne jen švagrová Za chvíli pojedeme do Zlína něco zavézt Katce- mužova dcera, ale jen do práce,![]() Jani, vybral muž dobře?? aspoň 130cm úhlopříčku?? Ať máte pokoukáníčko????? My máme 127cm a muž by bral i větší ![]() musel by zrušit repráky, tak odolal![]() ![]() ![]() |
||||