Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak se od západu pořádně mračí. Smajlík
Baculko tak to znám, mamka taky musí vše sama i když sotva chodí a k nikomu nepůjde.Smajlík
Dělala jsem si z marcipánu ozdoby na cukroví. Oběd je od včera.
Tak všem přeji dobrou chuť a pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
á to dnes teprve povolovala, a tvé fotečky vidím
Obrázek uživatelky
profil
Filipi, my jsme poslední zimu jezdili do družstva takto pro jablíčka. Byla tam za 10 až 15 korun. V krámě bývala za 25 až 30.
S tím mým spaním máte pravdu. Neřesíme co bude dál a nějak se mi nezdá, že by naši mohli být sami doma. Je to věc názoru a citu. Musím nechat situaci dozrát, aby si mamina vyzkoušela sama. Ona je .. nevím jak nazvat ... zvyklá sama si vše udělat, i za cenu toho, že mě by se zadařilo třeba za hodinku a ona se s tou samou věcí zaobírá po chvilkách týden. Pak mi řekne že po mě nikdy nic nechtěla. Ale to není jen o tomto, ona sama ví co a jak má dělat. Vlasntě si říkám, že bychom ten čas mohly využít jinak, ale když to nejde, tak ............SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes už jsem se dostala, ale v sobotu mi to nešlo, nevím proč.Ty fotečky máš pěkné.
Obrázek uživatelky
profil
Krásný den děvčata,Já jsem si zase přinesla spoustu práce.Byla jsem v zelenině.(ve skladě)Rajčata i paprika po 6,kč tak jsem vzala Po 5kg a na jatkách ořez po 45.kč.Vše zavařím.30.11 přijede dcera s vnučkou tak jim to nabalím.Dcera ma sraz z ekonomky po 30 letech.Tak tu budu mít znovu vnučku.Přijede i s přítelem tak jsem zvědavá ještě jsem ho neviděla.Vždy ho nechali doma.Snsd to zvládnu hodně mě bolí záda.
Obrázek uživatelky
profil
já Tě teď vidím a vidíš i Ty mně,myslím,že jsem to taky neměla nastavenéSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Moc děkuji, vše tu ještě neovládám, tak snad už je to v pořádku. Pokud to vidíte, dejte vědět
Obrázek uživatelky
profil
u nás krásný slunečný den,ale ráno byla taky mlha.
Budu pokračovat ve vyklízení......
Regi,na nespavostí se podepsaly starostí,ale časem to pomine,nejhorší je to přemyšleni,ovšem tomu se nejde ubránit.......SmajlíkSmajlík
Janča bude mít novou televizku ,to bude pěkné pokoukaníčkoSmajlíkSmajlík
Přeji všem příjemný denSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Aničko 59-Smajlíktady jak máš ikonku, tak my abychom nemusely dlouze hledat, tak klikneme na profil, a tam máme povoleno pro ostatní, ty to máš zakázané..holky nemají čas ve všech fotkách hledat, tak ty tvé neviděly...klikni pod moji ikonku na profil, uvidíš, co vše tam mám povoleno..u tvé ikonky na profilu je jen fotka a datum, kdy jsi přišla na Chytrou ženu..jinak vše zakázáno..Smajlík

Kdyby jsi chtěla, tak se to dá nastavit na tvojí osobní stránce...
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíktak oslava byla hezká a hlavně že návštěva dojela v pořádku i domů...my jsme byli v Č.BUDĚJOVICÍCH O ŘÍJNOVÝCH SVÁTCÍCH A JE TO PĚKNÝ KUS CESTYSmajlíkSmajlíkjá tam byla vzpomínat na školní výletSmajlíkSmajlíktaky muže zneužívámSmajlík Smajlíkne jen švagrováSmajlík Za chvíli pojedeme do Zlína něco zavézt Katce- mužova dcera, ale jen do práce,Smajlík

Jani, vybral muž dobře?? aspoň 130cm úhlopříčku?? Ať máte pokoukáníčko?????
My máme 127cm a muž by bral i většíSmajlíkSmajlík musel by zrušit repráky, tak odolalSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles