Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 18.11.2013 15:27 hod. | |||
|
holky..byli jsme ve Zlíně a pak vaření a přišel i synek, tak jsem se k PC nedostala, Aničko59 fotečky už jsem obhlédla, máš krásnou dceru..zbytek prohlédnu jindy![]() Děvčátka, obrazovka kolen 100cm je akorát ![]() Blani a darovaná, je krásná i menší, jak píšeš, jen to přečíst nejde...já tak chodila taky... JANI, my máme k televizi a těm mužovým čarapákům jak já říkám - zesilovač a přehrávač a co já vím co ještě 3 ovladače ..když muž není doma,tak si to ani neumím pustit a jdu koukat na starou do ložnice... ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 18.11.2013 14:19 hod. | |||
|
Tak jsme taky po obědě. Dnes jsme měli zelňačku a smažená vepřová játra s bramborem, tatarkou a švestkový kompot. tak my jsme letos taky kupovali novou TV. A máme 101 cm za 7771 kaček. Docela nám stačí a cena byla opravdu dobrá. A nahoře v ložnici mám přenosku a jsem taky spokojená. hlavně, aby tam bylo na co se dívat. Teď trochu prádla co tu mám požehlím. Koudy máš to hodně složité, když tě není schopen muž ani namazat.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji, | Datum vložení: 18.11.2013 14:17 hod. | |||
|
ani jsem nepřála dobrou chuť k obědu, byli jsme tak zabráni do práce, že jsme jedli před chvílí. Dostali jsme svíčkovou s masíkem/pravou svíčkovou/a knedlíkama s sebou domů, jen chyběla šlehačka a brusinky....Ta naše práce je, že už i včera odpoledne loupeme ořechy, manžel je louská a společně vylupujeme jádra. Máme jich letos hodně, dávají 125,-Kč za kilo, tak něco utržíme.Koupíme nějaké hnojivo....Kávu máte také za sebou, my také, hned po obědě a ještě jsme si dali k ní každý kus dortu/ výslužka i s cukrovím/.Dortů se sešlo 7 a tak každý si vezl ještě domů. ...Přeji vám aspoň pěkné odpoledne a Regince a Marušce K. hodně sil k překonávání denních obtíží, ale děvčata hleďte také na sebe, kdo by se o vás staral??? Mladí nemají čas a nemají takové citové zázemí, jako my starší...Musíme koukat být fit a zvládnout sebe samy.Tak na to myslete, ať tu ještě dlouho vydržíme.....![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Blani, | Datum vložení: 18.11.2013 13:56 hod. | |||
|
![]() já se v tom nevyznám.Je to klasika podle ceny.V dnešní době mají různé.Takové ty 3D by byli na nás složité alespoň na mě a video nemáme.Také jsme měli televizi max 55 cm.Muž se poradil v práci, co máme koupit. Kávu už mám za sebou a jen čekám až se muž vrátí z práce. ![]() ![]() Pak půjdu poklidit a počkáme až ji dovezou. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Koudy, | Datum vložení: 18.11.2013 12:37 hod. | |||
|
nemáš to jednoduché, děti chodí do práce a ještě chystáš i svačinu. Jsi obětavá. Jani ta televize v bytovce doopravdy stačí. Místnosti jsou úzké a dá se na ni také dobře koukat.Přeji dobré chutnání, kdo ještě nejedl a pohodičku u kávy. Půjdu koupit do pojízdné chlebík a nějaký koláček. Muž si přeje s povidlím. |
||||
| Bm68 | Dočetla jsem, | Datum vložení: 18.11.2013 12:36 hod. | |||
|
tak ještě doplňuju. Televize 107 cm je pro vás obyčejná, Jani? Já mám telku 51 cm, ale je stříbrná a je to ta placatá, ale jen LCD. No a jelikož je vyhraná, tak darované televizi na úhlopříčku nekoukej. Obraz má pěkný, jenom, když běží text, tak to většinou nemůžu přečíst a utíkám až k televizi, abych to přečetla. Maruško, nemáš to jednoduché. Sama si to moc nenamažeš. A co nějaká sousedka? Mě občas maže přítel a je mi vždycky líp. Ale jinak jsem na práci taky sama, kolikrát by člověk potřeboval něco podržet a není kdo. Na Aničky fotky jsem se včera z jejího profilu nedostala, ale Kristo, tys to měla v pořádku. A už jdu na to kafe. Mějte se krásně. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Přeju | Datum vložení: 18.11.2013 12:22 hod. | |||
|
dobré chutnání.![]() ![]() ![]() ![]() Já nakonec dělala ty těstoviny s česnekem podle Jany Š. Mně to chutnalo, mám taková obyčejná jídla ráda, ale Pepík tomu moc nedal. Teď mi česnekem voní celý byt. ![]() Teprve budu číst a vařit kafčo. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 18.11.2013 12:20 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. Syn zabíjel a tak jsme dostali něco málo výslužky a tak vařím zelí a peču jelitový prejt.Polévku máme tmavou. ![]() Alči, televizi jsme brali úplně obyčejnou s rozměrem 107cm.To v panelákovém obýváku stačí. Dovezou ji dnes mezi 16 - 17 hodinou. Aničko, fotky už také vidím na tvém profilu.Jinak jsem je viděla ve fotoalbu. Moje mamka také nechtěla k nikomu jít, když umřel táta a tak se tam každý týden jelo.To jsme také ještě chodili do práce a o to to bylo složitější.A já autobusem 35km už v pátek a zpět v neděli mě brala sestra.Bylo to komplikované, ale také jsem to zvládli. U nás je pod mrakem.Jdu dovařovat oběd. Přeji příjemné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné poledne | Datum vložení: 18.11.2013 12:20 hod. | |||
|
Smažím krájím peču,že od toho neuteču,![]() |
||||
| koudy | dobré poledne | Datum vložení: 18.11.2013 12:19 hod. | |||
|
a dobrou chuť k obědu...![]() tak jste toho od rána pořešily hromadu... ![]() já se od rána nezastavila,i když záda bolí,až se mi chvílemi motá hlava a zvedá žaludek...bohužel za mě ty povinnosti nikdo neudělá a nikoho nezajímá,jak mi je...už před chvílí se ptal muž,který sedí s nataženýma nohama na židli celé dopoledne,jestli bude oběd...jo...až je mi do pláče... alespoň sem to napíšu,když se nemámkomu svěřit... Blani,mám konopný gel,jsou dva,hřejivý a chladivý,mě vždy na chvíli pomůže ten hřejivý,tak se mažu,kam došáhnu... na oběd mám polévku od včera houbovou a masové kuličky v rajské a těstoviny... musím mu jít dát oběd,abych si něco nevyslechla.... ještě musím klukovi nachystat svačinu... mějte pohodové odpoledne... |
||||