Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
holky..byli jsme ve Zlíně a pak vaření a přišel i synek, tak jsem se k PC nedostala,
Aničko59Smajlíkfotečky už jsem obhlédla, máš krásnou dceru..zbytek prohlédnu jindySmajlík
Děvčátka, obrazovka kolen 100cm je akorátSmajlík
Blani a darovaná, je krásná i menší, jak píšeš, jen to přečíst nejde...já tak chodila taky...
JANI, my máme k televizi a těm mužovým čarapákům jak já říkám - zesilovač a přehrávač a co já vím co ještě 3 ovladače ..když muž není doma,tak si to ani neumím pustit a jdu koukat na starou do ložnice...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme taky po obědě. Dnes jsme měli zelňačku a smažená vepřová játra s bramborem, tatarkou a švestkový kompot. tak my jsme letos taky kupovali novou TV. A máme 101 cm za 7771 kaček. Docela nám stačí a cena byla opravdu dobrá. A nahoře v ložnici mám přenosku a jsem taky spokojená.Smajlík hlavně, aby tam bylo na co se dívat. Teď trochu prádla co tu mám požehlím. Koudy máš to hodně složité, když tě není schopen muž ani namazat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ani jsem nepřála dobrou chuť k obědu, byli jsme tak zabráni do práce, že jsme jedli před chvílí. Dostali jsme svíčkovou s masíkem/pravou svíčkovou/a knedlíkama s sebou domů, jen chyběla šlehačka a brusinky....Ta naše práce je, že už i včera odpoledne loupeme ořechy, manžel je louská a společně vylupujeme jádra. Máme jich letos hodně, dávají 125,-Kč za kilo, tak něco utržíme.Koupíme nějaké hnojivo....Kávu máte také za sebou, my také, hned po obědě a ještě jsme si dali k ní každý kus dortu/ výslužka i s cukrovím/.Dortů se sešlo 7 a tak každý si vezl ještě domů. ...Přeji vám aspoň pěkné odpoledne a Regince a Marušce K. hodně sil k překonávání denních obtíží, ale děvčata hleďte také na sebe, kdo by se o vás staral??? Mladí nemají čas a nemají takové citové zázemí, jako my starší...Musíme koukat být fit a zvládnout sebe samy.Tak na to myslete, ať tu ještě dlouho vydržíme.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
já se v tom nevyznám.Je to klasika podle ceny.V dnešní době mají různé.Takové ty 3D by byli na nás složité alespoň na mě Smajlík a video nemáme.Také jsme měli televizi max 55 cm.
Muž se poradil v práci, co máme koupit.

Kávu už mám za sebou a jen čekám až se muž vrátí z práce.SmajlíkSmajlík
Pak půjdu poklidit a počkáme až ji dovezou.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nemáš to jednoduché, děti chodí do práce a ještě chystáš i svačinu. Jsi obětavá.
Jani ta televize v bytovce doopravdy stačí. Místnosti jsou úzké a dá se na ni také dobře koukat.Přeji dobré chutnání, kdo ještě nejedl a pohodičku u kávy. Půjdu koupit do pojízdné chlebík a nějaký koláček. Muž si přeje s povidlím.
Obrázek uživatelky
profil
tak ještě doplňuju.
Televize 107 cm je pro vás obyčejná, Jani? Já mám telku 51 cm, ale je stříbrná a je to ta placatá, ale jen LCD. No a jelikož je vyhraná, tak darované televizi na úhlopříčku nekoukej. Obraz má pěkný, jenom, když běží text, tak to většinou nemůžu přečíst a utíkám až k televizi, abych to přečetla.
Maruško, nemáš to jednoduché. Sama si to moc nenamažeš. A co nějaká sousedka? Mě občas maže přítel a je mi vždycky líp. Ale jinak jsem na práci taky sama, kolikrát by člověk potřeboval něco podržet a není kdo.
Na Aničky fotky jsem se včera z jejího profilu nedostala, ale Kristo, tys to měla v pořádku.
A už jdu na to kafe. Mějte se krásně.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré chutnání.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Já nakonec dělala ty těstoviny s česnekem podle Jany Š. Mně to chutnalo, mám taková obyčejná jídla ráda, ale Pepík tomu moc nedal. Teď mi česnekem voní celý byt.Smajlík
Teprve budu číst a vařit kafčo.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.
Syn zabíjel a tak jsme dostali něco málo výslužky a tak vařím zelí a peču jelitový prejt.Polévku máme tmavou.Smajlík

Alči, televizi jsme brali úplně obyčejnou s rozměrem 107cm.To v panelákovém obýváku stačí. Dovezou ji dnes mezi 16 - 17 hodinou.
Aničko, fotky už také vidím na tvém profilu.Jinak jsem je viděla ve fotoalbu.
Moje mamka také nechtěla k nikomu jít, když umřel táta a tak se tam každý týden jelo.To jsme také ještě chodili do práce a o to to bylo složitější.A já autobusem 35km už v pátek a zpět v neděli mě brala sestra.Bylo to komplikované, ale také jsem to zvládli.

U nás je pod mrakem.Jdu dovařovat oběd.
Přeji příjemné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smažím krájím peču,že od toho neuteču,Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a dobrou chuť k obědu...Smajlík

tak jste toho od rána pořešily hromadu...Smajlík
já se od rána nezastavila,i
když záda bolí,až se mi chvílemi motá hlava a zvedá žaludek...bohužel za mě ty povinnosti nikdo neudělá a nikoho nezajímá,jak mi je...už před chvílí se ptal muž,který sedí s nataženýma nohama na židli celé dopoledne,jestli bude oběd...jo...až je mi do pláče...
alespoň sem to napíšu,když se nemámkomu svěřit...
Blani,mám konopný gel,jsou dva,hřejivý a chladivý,mě vždy na chvíli pomůže ten hřejivý,tak se mažu,kam došáhnu...
na oběd mám polévku od včera houbovou a masové kuličky v rajské a těstoviny...
musím mu jít dát oběd,abych si něco nevyslechla....
ještě musím klukovi nachystat svačinu...
mějte pohodové odpoledne...






 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles