Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
mamka už je doma, nic se nedělo, dopadlo to dobře, děti prý se ve školách aklimatizují, zvykají si všechny dobře na nové podmínky a s učením to zatím jde dobře....Já už dočetla od pátku vše a také jsem zapomněla kdo, s kým, o čem a pro koho. .....Z poslední stránky reaguji na televizor, já jsem dostala novou 117cm uhlopříčku, jsem s ní velmi spokojená, manžel má 102 cm asi 15 let starou ještě dost těžkou, ale obrazovka je už plochá. Já mám svůj satelit a manžel je napojen na satelit k našim nahoru.Také jsem dřív hodně nahrávala, ale už mě to nebaví, ne že bych to neuměla.Já jsem skutečně taková technická hračička, doma vše obsluhuji místo manžela, dokonce i pojistky , změnu času aj..Vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte, zítra vstávejte odpočaté....Klidnou, dobrou noc všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Takže pěkný den.
Byla jsem v Praze u doktora a pak, protože jsem přijela nezvykle brzy a byla mi taky pěkná zima na ruce, tak jsem žehlila. Už se zahřály.
Tak se mějte hezky.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
moc vám přeji, aby vaše starosti nebyly tak veliké a měly jste čas také na sebe!
Obrázek uživatelky
profil
Makuško,určitě jsi šťastná, že se vám víkend povedl.
Já jsem včera odpoledne vyloupala 4kilovou lísku ořechů. Koupili jsme je za 55 Kč /kg, ale nejsou moc pěkné. Některé jsou uvnitř černé, jiné napůl suché. Každý rok je kupujeme od stejného člověka, vždy jsou nádherné, ale letos opravdu ne!
Majko, ta tvoje nožička už se tě natrápila.
Lidko, tobě závidím, že už máš dárečky. Já vůbec nevím, co kupovat. Nejraději bych dávala peníze, ale vnoučátka chtějí překvapení. No, nějak to dopadne. Dnes jsme nakoupili maso v Makru a kolekce, které dáváme na Mikuláše.
Alenko, my máme také novou televizi. Tu pustit umím, ale video neumím. Když jsme měli televizi starou, nahrávala jsem si filmy a různé pořady, z této nové to neumím já ani muž.Ale já raději čtu, než koukám na televizi.
Jani, ať vám televize dobře slouží!
Maruško, je mi líto, že nemáš nikoho, kdo by tě namazal. Mně na záda moc pomáhá cvičící míč. Každý den si na něj několikrát lehnu, páteř se protáhne a záda mi zatím nebolí.
Obrázek uživatelky
profil
u nás louská celá rodina, to ne, ale vnoučata ano. Také si aspoň něco vydělají na vánoční dárky. Šlo nám to dobře a jestě jsme se nasmáli. Za chvíli se vrátí mamka z třídních schůzek a možná jim do smání nebude, tak jsme jim to zpříjemnili to čekání na ortel.Sand to ale zlé tak nebude......SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Reagují na psaní Lydie950.Já jsem když byli vnoučata malé dávala na stromeček do krabiček od zápalek peníze(mince)Zabalila jsem je do barevného alobalu.Vypadalo to na stromečku hezky,ale zažila jsem zklamání když jsem vyděla smutné očička,že si vytáhla menší obnos.Já jsem jí říkala,že je to jako u štěstíčka.Dnes na to velice rádi vzpomínají a říkají,že to bývaly nejkrásnější vánoce.Přejí vám kráanou a bezbolestnou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám zase absenci,nestačím dočíst a nějak reagovat,tak aspoň Vám popřeju klid v rodinách a hlavně zdraví.Podzim je tady,co se dá dělat-brzy tma a dnes celé odpoledne duje silný vítr.Kvůli té mojí pitomé bolavé noze stejně zatím žádná procházka nemůže být,a doma v teple je příjemně.Už mám přečtené kdeco,vyluštěný sešit křížovek...
Děvčátka,ať máte co nejpěknější večer a hlavně klidnou bezbolestnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Holky když jste tady u toho vaření, vyzkoušela jsem recept, který poslí Alenka "fanypol". Včera se mi chlapi vrátili z chalupu a bylo už k večeru, tak co honem uvařit. Tak jsem ho vyzkoušela. Braborákopizza nebo tak nějak se to jmenuje Smajlík. Je to chutný, je to sytý...ale co mám zkušenost svoji, tak hned, jak jsem bramborák otočila, musím dát salám a zalít vajíčkem, jinak se moc neosmaží..to vajíčko....pak na to sýr..je to fakt dobrý......Mohu doporučit. Jinak jsem už nakoupila pro všechny vánoční dárky, sehnala malé krabičky na peníze, které budu dávat mladým. Dám jim to v padesátikorunách, ať si je užijí, že jo Smajlík I pro kamarádky mám, jen pro tu jednu je těžké něco vybírat, tak jsem zvolila stokorunové dárkové poukazy do Globusu a ať si sama nakoupí co chce. Tak se mějte hezky, dávejte na sebe pozor. Ahojky a hezký večer přeji.....
Obrázek uživatelky
profil
Do Vánoc to bude ještě horší.
Makuška se měla dobře. Svíčková byla už asi dobře rozleželá. Dortů jste měli döst. Já teď jedu na sladké. Muž se za mnou přišel v jednu podívat aby nemusel nakupovat. Brali jsme chleba, housky pro dědu. Hoši mají ke kávě koláč a já si vybrala laskonku. Nervy se musí obalit.
Obrázek uživatelky
profil
jejda 7 dortů, škoda,že nefotíš, to musela být nádheraSmajlík
Je dobře, že máte možnost přívydělku, ono každá korunka dobrá, sice to louskání dá hodně práce, ale cena je pěkná..

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles