Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás sluníčko.Včera jsem už nešla na chytrulku,ale přečetla jsem si co jste psalySmajlíkSmajlíkSmajlík
Včera jsem to měla dost rušné,syn měl objednanou výměnu oken a byli v práci tak jsme to dozorovali a pak jsme pomáhali uklízetSmajlíkTak jsem už to večer vzdala.SmajlíkA pak ještě pomálu vyklízím u nás,připravuji se na sobotu......Aničko něco foteček jsem už zkoukla,máš pěkné fotky ze svatbySmajlíkSmajlíkNa článek si taky přečtuSmajlík
Jani televizka ať slouží ke spokojeností!!!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tma je čím dál tím déle. Odpoledne čím dál tím dříve. Ach jo.
Anička má už dnes článek, sice jsem ho nečetla, ale podle obrázku odhadovala, že je její.
Maruško K, každá maličkost, která udělá radost, je pro nás všechny pozitivní. Dobře si dárky užij. Maky s těmi ořechy jste měli práci, ale když se zapojí i děti, jde to hned rychleji a ony nemají čas na nějaké jiné "lumpárny".
Obrázek uživatelky
profil
oba moje články budou publikované - jeden zítra, a další 24.11
Obrázek uživatelky
profil
Všimla jsem si, že mně chyběli zde fotky ze svatby mé starší dcery, tak je tu budu přidávat. Jinak holky dnes se nakryla u Čivavky u ní doma ted večer její fenečka, tak držte pěsti at zabřezne. Po zítřku se bude překrývat a na svoji dceru jsem hrdá. Jana ji moc chválila ,když jsme si spolu psaly na chatu na FC. Musím si udělat čas a podívat se také na vaše fotečky.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji pěkný večer.SmajlíkSmajlík
Televize nainstalovaná.Máme 31 programů a tak jsme je řadili pod čísla jak byl muž částečně zvyklý.Zítra napíši a vytisknu seznam.Ovladač je trochu jiný, tak to chvíli potrvá než si zvykneme, ale půjde to.
Maruško, také mě přišel katalog z Walmarku a budu objednávat.
Muž si televizi pochvaluje.Už jsme se dívali po ní v létě, ale teď už opravdu odcházela.Na vánoce budou pohádky a tak bude na co koukat.SmajlíkSmajlík
Přeji klidnou noc a marodům ať záda nebolí.SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
tak jsem toho napsala aje to prrryč...Smajlík
chtěla jsem poděkovat,že mi rozumíte a vím,že máme každá své bolístky a staarosti a že je třeba vydržet...Smajlík
televizi musel syn letos koupit novou,stará vybouchla a úhlopříčku máme 102...Smajlík
ořechy musím kupovat,ale letos mi poslala už vyloupané maminka od synovy přítelkyně...Smajlík
dnes bylo pošmourno,foukalo,svítím už od půl čtvrté a ten večer je moc dlouhý...Smajlík
dneska jsem měla i malou radost...přišel mi balíček s produkty walmarku a byly tam dárečky, papuče s norským vzorem a dva nože tescoma...Smajlík
přeji klidný a pěkný večer a v noci spánek bez bolestí a starostí...tak dobrou...
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem byla venku na pokec, přišla kamarádka a jejikož musí čudit, tak jsme vždy venku. Pěkně jsem vymrzlaSmajlík
Alčo také koukém z postele na telku.Smajlík
Mějte všechny pěkný večer a dobrou a bezbolestnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Makuško, tak já musím číst návod i k pračce a mikrovlnce, když chci něco udělat, co nedělám každý denSmajlíkSmajlík
a Ta ovládání, bych si musela napsat sama postup co kde pomačkat, tak to je moc práce,tak koukám z postele,to je jednoduššíSmajlíkSmajlík
Holky, my na záda používáme takové menší míčky za záda, to trošku masíruje při delším sezení, třeba u telky,či počítačeSmajlík
A dárky ..to je každoroční hrůza a stres..dříve nic nebylo a byla to radost...Teď se těším na ledenSmajlík
už raději přeji Dobrou nocku
Obrázek uživatelky
profil
Už se taky rozloučím, přeju hezký večer a klidnou dobrou noc, bez bolestí a starostí.SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles