Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné ráno, | Datum vložení: 19.11.2013 07:40 hod. | |||
|
u nás sluníčko.Včera jsem už nešla na chytrulku,ale přečetla jsem si co jste psaly![]() ![]() ![]() Včera jsem to měla dost rušné,syn měl objednanou výměnu oken a byli v práci tak jsme to dozorovali a pak jsme pomáhali uklízet Tak jsem už to večer vzdala. A pak ještě pomálu vyklízím u nás,připravuji se na sobotu......Aničko něco foteček jsem už zkoukla,máš pěkné fotky ze svatby![]() Na článek si taky přečtu![]() Jani televizka ať slouží ke spokojeností!!!! ![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 19.11.2013 07:18 hod. | |||
|
Tma je čím dál tím déle. Odpoledne čím dál tím dříve. Ach jo. Anička má už dnes článek, sice jsem ho nečetla, ale podle obrázku odhadovala, že je její. Maruško K, každá maličkost, která udělá radost, je pro nás všechny pozitivní. Dobře si dárky užij. Maky s těmi ořechy jste měli práci, ale když se zapojí i děti, jde to hned rychleji a ony nemají čas na nějaké jiné "lumpárny". |
||||
| Anicka59 | Hurá | Datum vložení: 18.11.2013 22:42 hod. | |||
|
oba moje články budou publikované - jeden zítra, a další 24.11 | ||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 18.11.2013 20:42 hod. | |||
|
Všimla jsem si, že mně chyběli zde fotky ze svatby mé starší dcery, tak je tu budu přidávat. Jinak holky dnes se nakryla u Čivavky u ní doma ted večer její fenečka, tak držte pěsti at zabřezne. Po zítřku se bude překrývat a na svoji dceru jsem hrdá. Jana ji moc chválila ,když jsme si spolu psaly na chatu na FC. Musím si udělat čas a podívat se také na vaše fotečky. | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 18.11.2013 20:11 hod. | |||
|
![]() Přeji pěkný večer. ![]() ![]() Televize nainstalovaná.Máme 31 programů a tak jsme je řadili pod čísla jak byl muž částečně zvyklý.Zítra napíši a vytisknu seznam.Ovladač je trochu jiný, tak to chvíli potrvá než si zvykneme, ale půjde to. Maruško, také mě přišel katalog z Walmarku a budu objednávat. Muž si televizi pochvaluje.Už jsme se dívali po ní v létě, ale teď už opravdu odcházela.Na vánoce budou pohádky a tak bude na co koukat. ![]() ![]() Přeji klidnou noc a marodům ať záda nebolí. ![]() ![]() |
||||
| koudy | klidný dobrý večer, | Datum vložení: 18.11.2013 19:52 hod. | |||
|
tak jsem toho napsala aje to prrryč...![]() chtěla jsem poděkovat,že mi rozumíte a vím,že máme každá své bolístky a staarosti a že je třeba vydržet... ![]() televizi musel syn letos koupit novou,stará vybouchla a úhlopříčku máme 102... ![]() ořechy musím kupovat,ale letos mi poslala už vyloupané maminka od synovy přítelkyně... ![]() dnes bylo pošmourno,foukalo,svítím už od půl čtvrté a ten večer je moc dlouhý... ![]() dneska jsem měla i malou radost...přišel mi balíček s produkty walmarku a byly tam dárečky, papuče s norským vzorem a dva nože tescoma... ![]() přeji klidný a pěkný večer a v noci spánek bez bolestí a starostí...tak dobrou... |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 18.11.2013 19:15 hod. | |||
|
Tak jsem byla venku na pokec, přišla kamarádka a jejikož musí čudit, tak jsme vždy venku. Pěkně jsem vymrzla![]() Alčo také koukém z postele na telku. ![]() Mějte všechny pěkný večer a dobrou a bezbolestnou noc. ![]() |
||||
| Macizaj | Také vám | Datum vložení: 18.11.2013 19:10 hod. | |||
|
jdu popřát pěkný večer a klidnou dobrou noc!![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 18.11.2013 19:06 hod. | |||
|
Makuško, tak já musím číst návod i k pračce a mikrovlnce, když chci něco udělat, co nedělám každý den![]() ![]() a Ta ovládání, bych si musela napsat sama postup co kde pomačkat, tak to je moc práce,tak koukám z postele,to je jednodušší ![]() ![]() Holky, my na záda používáme takové menší míčky za záda, to trošku masíruje při delším sezení, třeba u telky,či počítače ![]() A dárky ..to je každoroční hrůza a stres..dříve nic nebylo a byla to radost...Teď se těším na leden ![]() už raději přeji Dobrou nocku |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 18.11.2013 18:48 hod. | |||
|
Už se taky rozloučím, přeju hezký večer a klidnou dobrou noc, bez bolestí a starostí.![]() ![]() ![]() |
||||