Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 19.11.2013 11:38 hod. | |||
|
![]() dobrou chuť k obědu. My máme ještě játra a uvařila jsem k nim těstoviny. Také nestíhám.Jedu ve 12 hodin na mamograf a pak k ségře. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 19.11.2013 10:25 hod. | |||
|
Aničko 59, už jsem na fotečky koukla i článek přečetla..vše hezké![]() Holky..jdu do města,ať se hejbáááááááám ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 19.11.2013 09:26 hod. | |||
|
Teda tady nic moc , prší a je vítr. Byla jsem v Penny a už celý den ven nejdu![]() Také Maru gratuluji k výhře, Věrko hlavně že je trošku lépe. Marci já dostala od někoho email na to sádlo, ale ještě jsem nedělala.Buďte všechny v pohodě a mějte pěkný den. ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 19.11.2013 09:24 hod. | |||
|
přeji hezké dopoledne...Aničko-článeček najdu..ale jak píšeš, co Chodím na Chytrou, tak nestíhám![]() a článek jsem už nepsala ani nepamatuji snad se taky rozkývám...![]() Holky, já jsem úplný technický antitalent ![]() Jani, televizka,ať vám slouží, přeji hezké pokoukáníčko....muž taky programy skládal, jak jsem zvyklá ![]() Maruško, taky blahopřeji k výhře ![]() Já si objednala Vstupenky na výstavu šperků do Brna - dnes přišly,tak musím naplánovat výlet ![]() ![]() k obědu bude něco z květáku, byl v akci - no nekupto ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 19.11.2013 09:07 hod. | |||
|
ještě nakukuji,u nás bude rušno do konce týdne a pak doufám už bude hotovo!!!!!!Potom už budu pomálu vracet vše na své místo..... Koudy-Maruško gratuluji k dárečkům,moje snacha dělá přímo ve Walmarku u blistru na balení léku ![]() ![]() Všem přeji klidný pohodový den A hlavně bez bolestí!!!! |
||||
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 19.11.2013 09:05 hod. | |||
|
Všem Vám báječným povídalkám. Dnes jsem nemohla kvůli článku ani dospat a mám velkou radost, že už vyšel. A jsou tam už i hezké komentáře - i tohle člověkovi naleje krev do žil. Budu ve vkládání foteček pokračovat, najednou mám díky tomuto portálu plné ruky práce a nevím co napřed. Mám háčkovat a louskat ořechy a potřebovala bych další hodiny. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné úterní ráno, | Datum vložení: 19.11.2013 08:53 hod. | |||
|
je tma jako u vás , ale už od rána.Fnes nám to vyšlo trochu déle, Verunka jela na plavání a tak jsme si o půl hodinky přispaly. Náš sportovec jel 6.15,Marky 7.15 a Verča 8.15.Byla jsem v obchodě pro rohlíky a k té tmě fouká dost vítr.Já mám také vždycky radost, když dostanu přibalený nějaký dárek, bytˇje to i vzorek menší zubní pasty.Někdy vzorky krémů a tak se raduji.Dnes vařit budu špenát, vejce a brambor, musím odlehčit našemu přejídání od soboty,polévka bude čočková s nočkama. ..Budeme zase louskat, ubývá to , ale konec to nemá ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 19.11.2013 08:16 hod. | |||
|
Děvčátka, každá máme nějaké problémy, někdo větší, jiný menší. Ale tak už to v životě chodí. Maruško, gratuluji k výhře. Každá maličkost potěší. Věrko, tak snad už bude lépe, což bych ti přála. Aničko, články si určitě ráda přečtu. Také mám dva, zatím neschválené články. Na fotky se podívám. Kristýnko, také se u vás stále něco děje. Snad už budete mít hotovo a pak si odpočineš. Já se vždy směju, když děti hubují, že se pořád namáhám a říkám jim:" Až budu v DŮCHODU, tak si odpočinu!" Důchod už mám 15 let, ale z toho 6 let jsem ještě pracovala. Blani, u nás je také moc ošklivě. Mlha, vlhko. Ani se mi nechce ven. Ještě vám musím napsat, jak mě včera muž překvapil. Když jsem seděla u PC, VYŠKVAŘIL SÁDLO V MIKROVLNCE. PŘEČETL SI TO NA INTERNETU. Sádlo je super i škvarečky.Nikde nic nenadělal. Člověk se stále učí.. Jdu něco dělat. Všem pře ji pěkný den!![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 19.11.2013 08:15 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Počasí u nás také nic moc.V noci spadlo pár kapek. Článek jsem přečetla.Aničko máte o zábavu a práci doma postaráno. Blani, my máme oba programy SV1 i ST2.Muž hodně čte i teletex.Jinak já noc nekoukám jen na seriály a sedím u počítače. Marodům přeji ať je lépe. ![]() Jdu na delší procházku. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 19.11.2013 07:53 hod. | |||
|
děvčata. U nás počasí zase nic moc. A jsem nevyspalá, u sousedů bylo nějak rušno.Badysku, tak jsi v jednom kole. Na článek a fotky se snad dostanu večer. Věrko, jsem ráda, že už ti léčba zabírá. Určitě bude lépe. Jani, tak ať máte pěkné pokoukáníčko. Programů já mám 34, ale stejně většinou koukám jen na ty naše. Akorát mě mrzí, že slovenský mám jen jeden, ten zpravodajský. |
||||