Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrou chuť k obědu.
My máme ještě játra a uvařila jsem k nim těstoviny.
Také nestíhám.Jedu ve 12 hodin na mamograf a pak k ségře.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko 59, už jsem na fotečky koukla i článek přečetla..vše hezkéSmajlík
Holky..jdu do města,ať se hejbáááááááámSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teda tady nic moc , prší a je vítr. Byla jsem v Penny a už celý den ven nejduSmajlík
Také Maru gratuluji k výhře, Věrko hlavně že je trošku lépe.SmajlíkMarci já dostala od někoho email na to sádlo, ale ještě jsem nedělala.
Buďte všechny v pohodě a mějte pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezké dopoledne...Aničko-článeček najdu..ale jak píšeš, co Chodím na Chytrou, tak nestíhámSmajlíkSmajlíka článek jsem už nepsala ani nepamatujiSmajlík snad se taky rozkývám...Smajlík
Holky, já jsem úplný technický antitalentSmajlík
Jani, televizka,ať vám slouží, přeji hezké pokoukáníčko....muž taky programy skládal, jak jsem zvykláSmajlík
Maruško, taky blahopřeji k výhřeSmajlík
Já si objednala Vstupenky na výstavu šperků do Brna - dnes přišly,tak musím naplánovat výletSmajlíkSmajlík
k obědu bude něco z květáku, byl v akci - no nekuptoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě nakukuji,u nás bude rušno do konce týdne a pak doufám už bude hotovo!!!!!!Potom už budu pomálu vracet vše na své místo.....
Koudy-Maruško gratuluji k dárečkům,moje snacha dělá přímo ve Walmarku u blistru na balení lékuSmajlíkSmajlík
Všem přeji klidný pohodový denSmajlíkA hlavně bez bolestí!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Všem Vám báječným povídalkám. Dnes jsem nemohla kvůli článku ani dospat a mám velkou radost, že už vyšel. A jsou tam už i hezké komentáře - i tohle člověkovi naleje krev do žil. Budu ve vkládání foteček pokračovat, najednou mám díky tomuto portálu plné ruky práce a nevím co napřed. Mám háčkovat a louskat ořechy a potřebovala bych další hodiny.
Obrázek uživatelky
profil
je tma jako u vás , ale už od rána.Fnes nám to vyšlo trochu déle, Verunka jela na plavání a tak jsme si o půl hodinky přispaly. Náš sportovec jel 6.15,Marky 7.15 a Verča 8.15.Byla jsem v obchodě pro rohlíky a k té tmě fouká dost vítr.Já mám také vždycky radost, když dostanu přibalený nějaký dárek, bytˇje to i vzorek menší zubní pasty.Někdy vzorky krémů a tak se raduji.Dnes vařit budu špenát, vejce a brambor, musím odlehčit našemu přejídání od soboty,polévka bude čočková s nočkama. ..Budeme zase louskat, ubývá to , ale konec to nemáSmajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, každá máme nějaké problémy, někdo větší, jiný menší. Ale tak už to v životě chodí.
Maruško, gratuluji k výhře. Každá maličkost potěší.
Věrko, tak snad už bude lépe, což bych ti přála.
Aničko, články si určitě ráda přečtu. Také mám dva, zatím neschválené články. Na fotky se podívám.
Kristýnko, také se u vás stále něco děje. Snad už budete mít hotovo a pak si odpočineš. Já se vždy směju, když děti hubují, že se pořád namáhám a říkám jim:" Až budu v DŮCHODU, tak si odpočinu!" Důchod už mám 15 let, ale z toho 6 let jsem ještě pracovala.
Blani, u nás je také moc ošklivě. Mlha, vlhko. Ani se mi nechce ven.
Ještě vám musím napsat, jak mě včera muž překvapil. Když jsem seděla u PC, VYŠKVAŘIL SÁDLO V MIKROVLNCE. PŘEČETL SI TO NA INTERNETU. Sádlo je super i škvarečky.Nikde nic nenadělal. Člověk se stále učí..
Jdu něco dělat.
Všem přeSmajlíkji pěkný den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Počasí u nás také nic moc.V noci spadlo pár kapek.
Článek jsem přečetla.Aničko máte o zábavu a práci doma postaráno.
Blani, my máme oba programy SV1 i ST2.Muž hodně čte i teletex.Jinak já noc nekoukám jen na seriály a sedím u počítače.
Marodům přeji ať je lépe.Smajlík

Jdu na delší procházku.SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
děvčata.Smajlík U nás počasí zase nic moc. A jsem nevyspalá, u sousedů bylo nějak rušno.
Badysku, tak jsi v jednom kole.
Na článek a fotky se snad dostanu večer.
Věrko, jsem ráda, že už ti léčba zabírá. Určitě bude lépe.
Jani, tak ať máte pěkné pokoukáníčko. Programů já mám 34, ale stejně většinou koukám jen na ty naše. Akorát mě mrzí, že slovenský mám jen jeden, ten zpravodajský.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles