Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
nejde mi noťas,chtěla jsem kouknout,co nového a tak jsem u syna na počítači...má odpolední,tak to můžu...Smajlík

udělala jsem dobře,klikla jsem na mejlík od Věrky a mám hned lepší náladu...Smajlík
náš Barí,měl do rána taky podestýlku,našel v průjezdu letáky a tak studoval,naštěstí jen ve svém pelíšku...ale bylo to na cucky...Smajlík
Marti,my jedem jem do Rousínova k obvodní...na cukr a cholesterol...Smajlík
Věrko,ty články pošli,určitě je otisknou,ať si něco fajn počtem...já třeba časem...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
ten recept na škvaření sádla v mikrovlnce mám doma uložený v počítači, teď sem choídm z práce. Snad Ti ho někdo pošle.
Obrázek uživatelky
profil
To by jsme se mohli někdy domluvit a setkat se tam, zajít někde na dlabanec, nebo na kávu,třeba by byl další článek
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezké odpoledne..byla jsem ve městě..prošla jsem po dlouhé době pár obchodů..to já tak jednou dvakrát do roka,abych měla přehled,kde se co prodává, pak jsem uklízela a vařila a už mám doma tátu, tak kafíčkujeme... ještě synek by měl doběhnout k jídlu, ještě asi po noční spí..SmajlíkU doktorů přeji dobré pořízeníSmajlík

Aničko 59, děkuji za komentík u článku, mám jich tam několi, vidím, že do Zlína jezdíš...třeba se někdy setkámeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěknou odpolední pohodu u kávy nebo u čeho chcete. Makuška už možná louská,tak i u louskání. Já bych u toho asi ujídala. Ořechy miluju.
Maruško, však máš taky aktivit - u sporáku. Já dnes nevařila, mám od včera. Pepík má ještě doma maroda, tak si něco vařili. Ale asi už dcera půjde do práce.
Sádlo v mikrovlnce neznám, já sádlo používám málo.
Článek jsem přečetla, je pěkný a pejsci se mi moc líbí. Fotky až večer.
Jani, ať ti to dopadne dobře.Maruško,tobě taky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jdu popřát dobrou chuťSmajlík
Nakonec jsem musela ještě do železářství, muž něco scháněl na auto, jasně že nic nemaji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme po, měli, jsme ten špenát, já vajíčka natvrdo a manžel volská oka.Polévka čočková s nokama zbude ještě na dva dny.Jinak když já vařím nebo pracuji na domácnosti, tak manžel je v kotelně a louská ořechy.Tento týden by to mělo být. Něco si nechám ve skořápce na pečení.....Maruško, kam jezdíš na odběry do Vyškova? já jezdím do Slavkova na endokrinologii a jdu 2.12 také na odběry.Už tám jezdím 13 let, někdy víckrát než dvakrát do roka, podle výsledků.+
Aničko, máš ten článek moc pěkně psaný, piš dál i fotečky máš pejsků moc pěkné....Marcelko, to musí být prima, když muž uvaří, můj si sedne k jídlu, když zavolám a to má vše naservírované a upravené.Nebudu ho pomlouvat, protože zase na zahradě a poli dělá o hodně víc než já....Za chvíli si uděláma kávičku a pak bude zase " louskaná".Pěkné odpoledne Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
chci vám říct,jak vás všechny obdivuji,co máte aktivit,já nevím,očem bych článek napsala a fotit neumím... ruční práce mi taky nejdou,snad ta zahrada, kytky a vaření..jste šikovné a skvělé a jsem ráda, že můžu být mezi vámi...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť k obědu...Smajlík
zas je tady tolik psaní,Aničce vyšel článek,krásný...fotečky taky...jsi šikulka...Smajlík
u nás zas pošmourno,člověk aby celý den svítil...
prorože se mi ulevilo,vařím od rána,dýňovou polévku,segedín,knedle,synovi drožďovou pomazánku do práce a rybízovou buchtu s kokosem...muž bude odpoledne mít určitě chuť...Smajlík
konečně mi vyšlo objednání k doktorce,syn nás veze ve čtvrtek na odběry a snad nebude nic hrozné...uvidíme...Smajlík
Jani, ať máte u televizky pohodičku...Smajlík
sádlo v mikrovlnce,neznám...Marci,máš šikulu mužíčka,závidím...ten můj jen sedí v křesle, maximálně kouká na televizi,ze které si stejně nic nepamatuje...snažím se mu dávat drobné úkoly,i když,kdybych to udělala sama,bylo by to rychleji...ale musím,jinak by úplně zatvrdl...stejně jsem já jeho mozek...Smajlík
holky, ať vám to s mužíčkama klape a hodně ,hodně dlouho...Smajlík
Badýsku,třeba mi tvá sestra zabalila ty dárečky...tak, mám radost,jak říká Makuška potěší každá maličkost Smajlík**17*
Obrázek uživatelky
profil
Já mám už chleba se salámem a dvě rajčátka v sobě.
Také jsem někdě četla,že se dá škvařit sádlo v mikrovlnce. Snad to mám i uložené,ale nezkoušeli jsme ho. Zatím je ještě zásoba.
Aničko věřím, že máš z fotek i z článku radost.Mě nějak nevychází čas, ani nemám na nic chuť. Když jsme teď o víkendu byli doma, byl PC stále obsazený nebo jsme šli za maminou a k sestřenici vracet sklenici. Nemám čas, ale jinak bych byla na CHŽ stále.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles