Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | pěkné odpoledne, | Datum vložení: 19.11.2013 16:05 hod. | |||
|
nejde mi noťas,chtěla jsem kouknout,co nového a tak jsem u syna na počítači...má odpolední,tak to můžu...![]() udělala jsem dobře,klikla jsem na mejlík od Věrky a mám hned lepší náladu... ![]() náš Barí,měl do rána taky podestýlku,našel v průjezdu letáky a tak studoval,naštěstí jen ve svém pelíšku...ale bylo to na cucky... ![]() Marti,my jedem jem do Rousínova k obvodní...na cukr a cholesterol... ![]() Věrko,ty články pošli,určitě je otisknou,ať si něco fajn počtem...já třeba časem... ![]() |
||||
| 2baculka | Věrko, | Datum vložení: 19.11.2013 16:01 hod. | |||
|
ten recept na škvaření sádla v mikrovlnce mám doma uložený v počítači, teď sem choídm z práce. Snad Ti ho někdo pošle. | ||||
| Anicka59 | fanypol | Datum vložení: 19.11.2013 15:57 hod. | |||
|
To by jsme se mohli někdy domluvit a setkat se tam, zajít někde na dlabanec, nebo na kávu,třeba by byl další článek | ||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 19.11.2013 15:11 hod. | |||
|
přeji hezké odpoledne..byla jsem ve městě..prošla jsem po dlouhé době pár obchodů..to já tak jednou dvakrát do roka,abych měla přehled,kde se co prodává, pak jsem uklízela a vařila a už mám doma tátu, tak kafíčkujeme... ještě synek by měl doběhnout k jídlu, ještě asi po noční spí.. U doktorů přeji dobré pořízení![]() Aničko 59, děkuji za komentík u článku, mám jich tam několi, vidím, že do Zlína jezdíš...třeba se někdy setkáme ![]() |
||||
| Bm68 | Přeju | Datum vložení: 19.11.2013 13:25 hod. | |||
|
pěknou odpolední pohodu u kávy nebo u čeho chcete. Makuška už možná louská,tak i u louskání. Já bych u toho asi ujídala. Ořechy miluju. Maruško, však máš taky aktivit - u sporáku. Já dnes nevařila, mám od včera. Pepík má ještě doma maroda, tak si něco vařili. Ale asi už dcera půjde do práce. Sádlo v mikrovlnce neznám, já sádlo používám málo. Článek jsem přečetla, je pěkný a pejsci se mi moc líbí. Fotky až večer. Jani, ať ti to dopadne dobře.Maruško,tobě taky. ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 19.11.2013 12:18 hod. | |||
|
Tak jdu popřát dobrou chuť![]() Nakonec jsem musela ještě do železářství, muž něco scháněl na auto, jasně že nic nemaji. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 19.11.2013 12:17 hod. | |||
|
My jsme po, měli, jsme ten špenát, já vajíčka natvrdo a manžel volská oka.Polévka čočková s nokama zbude ještě na dva dny.Jinak když já vařím nebo pracuji na domácnosti, tak manžel je v kotelně a louská ořechy.Tento týden by to mělo být. Něco si nechám ve skořápce na pečení.....Maruško, kam jezdíš na odběry do Vyškova? já jezdím do Slavkova na endokrinologii a jdu 2.12 také na odběry.Už tám jezdím 13 let, někdy víckrát než dvakrát do roka, podle výsledků.+ Aničko, máš ten článek moc pěkně psaný, piš dál i fotečky máš pejsků moc pěkné....Marcelko, to musí být prima, když muž uvaří, můj si sedne k jídlu, když zavolám a to má vše naservírované a upravené.Nebudu ho pomlouvat, protože zase na zahradě a poli dělá o hodně víc než já....Za chvíli si uděláma kávičku a pak bude zase " louskaná".Pěkné odpoledne ![]() |
||||
| koudy | ještě, | Datum vložení: 19.11.2013 12:08 hod. | |||
|
chci vám říct,jak vás všechny obdivuji,co máte aktivit,já nevím,očem bych článek napsala a fotit neumím... ruční práce mi taky nejdou,snad ta zahrada, kytky a vaření..jste šikovné a skvělé a jsem ráda, že můžu být mezi vámi...![]() |
||||
| koudy | přeji všem | Datum vložení: 19.11.2013 12:02 hod. | |||
|
dobrou chuť k obědu...![]() zas je tady tolik psaní,Aničce vyšel článek,krásný...fotečky taky...jsi šikulka... ![]() u nás zas pošmourno,člověk aby celý den svítil... prorože se mi ulevilo,vařím od rána,dýňovou polévku,segedín,knedle,synovi drožďovou pomazánku do práce a rybízovou buchtu s kokosem...muž bude odpoledne mít určitě chuť... ![]() konečně mi vyšlo objednání k doktorce,syn nás veze ve čtvrtek na odběry a snad nebude nic hrozné...uvidíme... ![]() Jani, ať máte u televizky pohodičku... ![]() sádlo v mikrovlnce,neznám...Marci,máš šikulu mužíčka,závidím...ten můj jen sedí v křesle, maximálně kouká na televizi,ze které si stejně nic nepamatuje...snažím se mu dávat drobné úkoly,i když,kdybych to udělala sama,bylo by to rychleji...ale musím,jinak by úplně zatvrdl...stejně jsem já jeho mozek... ![]() holky, ať vám to s mužíčkama klape a hodně ,hodně dlouho... ![]() Badýsku,třeba mi tvá sestra zabalila ty dárečky...tak, mám radost,jak říká Makuška potěší každá maličkost **17* |
||||
| 2baculka | Dobré chutnání k obědu. | Datum vložení: 19.11.2013 11:39 hod. | |||
|
Já mám už chleba se salámem a dvě rajčátka v sobě. Také jsem někdě četla,že se dá škvařit sádlo v mikrovlnce. Snad to mám i uložené,ale nezkoušeli jsme ho. Zatím je ještě zásoba. Aničko věřím, že máš z fotek i z článku radost.Mě nějak nevychází čas, ani nemám na nic chuť. Když jsme teď o víkendu byli doma, byl PC stále obsazený nebo jsme šli za maminou a k sestřenici vracet sklenici. Nemám čas, ale jinak bych byla na CHŽ stále. |
||||