Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | -* | Datum vložení: 19.11.2013 19:30 hod. | |||
|
Tak se jdu rozloučit. Udělala jsem si těsto a zítra upečeme perníčky. Marci tak máš uklízeno. Také mám v plánu si parní čistič půjčit od snachy a trochu pouklízet![]() Děvčátka mějte pěkný večer u seriálu a klidnou noc. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 19.11.2013 18:53 hod. | |||
|
mám tu mladšího vnuka, tak se rozloučím, dneska už asi nepřijdu. Ale přečetla jsem si,co píšete. Věrko, však umíš psát články, ten o tom balonu byl super. Jen je pošli. Tak hezký večer a pak se dobře vyspěte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | . | Datum vložení: 19.11.2013 18:45 hod. | |||
|
Aničko, článek se mi moc líbil. Piš dál! Já už jsem toho napsala plno. Některé články přečetlo plno CHŽ a některé méně. To ale vůbec nevadí. Přestanu psát, až to nebude nikdo číst.Nejraději bych psala veselé příhody, ale těch moc není, spíše jsou smutné. Koudy-Maruško, doufám, že jste u lékaře dobře dopadli. Jani, ty jsi v pořádku, což je dobře. Teď se jdu ještě podívat na fotky. |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, přeji všem pěkný večer | Datum vložení: 19.11.2013 18:42 hod. | |||
|
Dnes je s ořechy konec, ale ještě zbylo tak na dva dny....Já jsem zapla PC abych se rozloučila, půjdu do koupelny a trochu se narovnat..... Přeji všem pěkný večer, užijte si ho v pohodlí domova,zítra vstávejte pravou nohou, aby se den vydařil a vše dopadlo dobře..Hezky se vyspěte a ať vás v noci nic nebolí.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný podvečer. | Datum vložení: 19.11.2013 18:36 hod. | |||
|
Věrko, můj muž ti vzkazuje, že si našel recept na Googlu. Napsal:Škvaření sádla v mikrovlnce a dělá to přesně podle prvního receptu - Labužník.cz. Opravdu je třeba dát sádlo do skleněné mísy , my máme mísu simax a přikrývá to poklopem do mikrovlnky.Poklop z mísy trochu padá, ale to nevadí. Nejprve se vlní na plno 5 minut. Musí se to hlídat, ale výsledek je fakt super. Včera bych mu byla škvarečky snědla bez chleba. Dnes dělá druhou várku. Dnes jsem vyčistila parním čističem všechny koberce, pak jsem to vyluxovala. Muž vařil karbanátky a bramborový salát, já jen udělala polévku a umyla hromadu nádobí. Odpoledne jsem byla u souseda na jablkách. Měl plný strom docela pěkných jablek a řekl, že je nechce. Tak jsem si přinesla plnou tašku. Pak jsme se ještě byli projít a když jsme se vrátili, musela jsem si dát nohy nahoru a odpočívat. Mám toho dnes dost. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 19.11.2013 18:33 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Jsem už doma.Všechno v pořádku a za rok další kontrola.U sestry jsem si dala kávu, chvíli jsme probírali co dělají přes týden a čas uběhl a já šla na autobus zpět. Já také když nějaké noviny zmačkám a nechám na ohništi, tak nám je asi Brita nosí k bráně.Samozřejmě na kousky.Někdy máme vytahané i koberce, které mají v boudách. Ten recept na to sádlo nám sem asi dala Eva(Avemor)a nebo přišel emailem.To si už tak nevybavuji.Já většinou koupím 2 kg a tak to dělám na sporáku v titanovém hrnci. Nechte si dařit u televize nebo jiné zábavy a zárověň už přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 19.11.2013 17:57 hod. | |||
|
Takže přeji pěkný den, i když je venku ošklivo.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 19.11.2013 17:23 hod. | |||
|
jen jsem nakoukla a zase běžím dál..mám tu synka, tudíš zase mi zabaví noťas![]() ![]() |
||||
| fanypol | Karofko, | Datum vložení: 19.11.2013 17:23 hod. | |||
|
články pošli..buď je otisknou, nebo ne...jaké strachy![]() Mně zamítli snad pět článků a psala jsem dál, nic se neděje, nejde o život..teď nějak nemám myšlenky a nebo čas, nevím..ale témata by byla, ![]() jen doba je nevhodná, psát nyní třeba o dovolené![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 19.11.2013 17:08 hod. | |||
|
Krásnou bezbolestnou noc![]() Já jsem to včera přehnala s práci a dnes jsem na práškách. Stále se nemohu smířit s tím,že mě to nejde jak za mlada ![]() |
||||