Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak se jdu rozloučit. Udělala jsem si těsto a zítra upečeme perníčky. Marci tak máš uklízeno. Také mám v plánu si parní čistič půjčit od snachy a trochu pouklízetSmajlík
Děvčátka mějte pěkný večer u seriálu a klidnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
mám tu mladšího vnuka, tak se rozloučím, dneska už asi nepřijdu. Ale přečetla jsem si,co píšete.
Věrko, však umíš psát články, ten o tom balonu byl super. Jen je pošli.
Tak hezký večer a pak se dobře vyspěte.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, článek se mi moc líbil. Piš dál! Já už jsem toho napsala plno. Některé články přečetlo plno CHŽ a některé méně. To ale vůbec nevadí. Přestanu psát, až to nebude nikdo číst.Nejraději bych psala veselé příhody, ale těch moc není, spíše jsou smutné.
Koudy-Maruško, doufám, že jste u lékaře dobře dopadli.
Jani, ty jsi v pořádku, což je dobře.
Teď se jdu ještě podívat na fotky.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes je s ořechy konec, ale ještě zbylo tak na dva dny....Já jsem zapla PC abych se rozloučila, půjdu do koupelny a trochu se narovnat.....SmajlíkPřeji všem pěkný večer, užijte si ho v pohodlí domova,zítra vstávejte pravou nohou, aby se den vydařil a vše dopadlo dobře..Hezky se vyspěte a ať vás v noci nic nebolí.... SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, můj muž ti vzkazuje, že si našel recept na Googlu.
Napsal:Škvaření sádla v mikrovlnce a dělá to přesně podle prvního receptu - Labužník.cz.
Opravdu je třeba dát sádlo do skleněné mísy , my máme mísu simax a přikrývá to poklopem do mikrovlnky.Poklop z mísy trochu padá, ale to nevadí. Nejprve se vlní na plno 5 minut. Musí se to hlídat, ale výsledek je fakt super. Včera bych mu byla škvarečky snědla bez chleba. Dnes dělá druhou várku.
Dnes jsem vyčistila parním čističem všechny koberce, pak jsem to vyluxovala. Muž vařil karbanátky a bramborový salát, já jen udělala polévku a umyla hromadu nádobí. Odpoledne jsem byla u souseda na jablkách. Měl plný strom docela pěkných jablek a řekl, že je nechce. Tak jsem si přinesla plnou tašku. Pak jsme se ještě byli projít a když jsme se vrátili, musela jsem si dát nohy nahoru a odpočívat. Mám toho dnes dost.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Jsem už doma.Všechno v pořádku Smajlík a za rok další kontrola.
U sestry jsem si dala kávu, chvíli jsme probírali co dělají přes týden a čas uběhl a já šla na autobus zpět.
Já také když nějaké noviny zmačkám a nechám na ohništi, tak nám je asi Brita nosí k bráně.Samozřejmě na kousky.Někdy máme vytahané i koberce, které mají v boudách.

Ten recept na to sádlo nám sem asi dala Eva(Avemor)a nebo přišel emailem.To si už tak nevybavuji.Já většinou koupím 2 kg a tak to dělám na sporáku v titanovém hrnci.

Nechte si dařit u televize nebo jiné zábavy a zárověň už přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Takže přeji pěkný den, i když je venku ošklivo.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen jsem nakoukla a zase běžím dál..mám tu synka, tudíš zase mi zabaví noťasSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
články pošli..buď je otisknou, nebo ne...jaké strachySmajlíkSmajlík Mně zamítli snad pět článků a psala jsem dál, nic se neděje, nejde o život..teď nějak nemám myšlenky a nebo čas, nevím..ale témata by byla, SmajlíkSmajlíkjen doba je nevhodná, psát nyní třeba o dovolenéSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou bezbolestnou nocSmajlík
Já jsem to včera přehnala s práci a dnes jsem na práškách.

Stále se nemohu smířit s tím,že mě to nejde jak za mladaSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles