Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno a celý den | Datum vložení: 20.11.2013 08:23 hod. | |||
|
Tma jako v ranci, v noci pršelo a teď fouká studený vítr.Já dnes dělám maželovi žemlovku z jablíček, já tam mám vařenou rýži a malý zbytek ,akorát pro mne, svíčkové a masíčko.On chtěl uvařit sladké....Děvčátka, která jdete k zubaři/Kristýnka/ a na píchanec( Věruška/ ať vás to nebolí a ostatní prožijte den v pohodě, nejlépe se bude mít Marcelka na babinci..Také bych si někde aspoň hodinku poseděla , ale nemám kde a s kým.Já mám sice velkou rodinu, myslím, že hodnou, ale to není " vono" ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 20.11.2013 07:53 hod. | |||
|
Dobré ráno. Taky u nás poprchá. Už to lepší nebude. S tím nic nenaděláme. Děvčata pište článečky. Alenka pěkně píše i jiná děvčata.I Aničky článeček byl pěkný. Už jste si něco vybraly V Chytrém kontě? Já nějak ne. No uvidíme co nám ještě nabídnou. Sádlo v mikrovlnce jsem dosud neškvařila. Jsem nejraději, když na to vidím.![]() |
||||
| vocjan | Dobré | Datum vložení: 20.11.2013 07:44 hod. | |||
|
![]() ráno přeji všem. U nás zatím neprší, ale je nevlídno. Marci, ať daří na babinci a Kristýnko, u zubaře ať to nebolí. Mě čeká procházka. ![]() ![]() Mějte pěkný den. ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 20.11.2013 07:30 hod. | |||
|
Krásné dobré ránko,u nás zatím pěkně,jasno 8*C.Jdu k zubaři tak se mějte pěkně![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 20.11.2013 07:07 hod. | |||
|
Vidím, že jsem první. Celou noc lilo a teď je zatím tma, tak nevím, jak počasí bude dál probíhat. Dnes mám babinec, tak na něj určitě nezapomenu. Vařit budu bramboračku s houbami a placky ze syrových bambor. Mějte pěkný den! ![]() |
||||
| Anicka59 | Těm | Datum vložení: 19.11.2013 22:20 hod. | |||
|
co ještě nešli spát, těm přeji Dobrou noc, ti co už spí necht krásně sní. Já jsem zatím napsala další článek, tak snad se bude také do třetice publikovat. Už ted Vám garantuji, že článek, který vyjde v neděli Vás pobaví stejně, jako nás pobavila ta příhoda, která je tam popsaná | ||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 19.11.2013 20:27 hod. | |||
|
už je Růžovka, tak jen dobrou noc![]() ![]() |
||||
| koudy | jdu | Datum vložení: 19.11.2013 20:19 hod. | |||
|
pořát hezký večer u seriálu,kniky,nebo jinak...![]() k obvodní jedu, pozítří... ![]() jana mávna rok klid, já jdu někdy v létě... ![]() Makušce ořechy ubývají, tak to jde rychle... s těma kobercema u pejsků je to u nás na denním pořádku... ![]() Marcelka s manželem si krásně rozdělili práci mají uklizeno... Badýsku,s holkama bylo bezva... ![]() skoro všechny jste dneska unavené,chystáte se do postýlek... ![]() já se musím na synovém počítači odhlásit a zavřít,jen doufám,že mi ten noťas zítra našteluje,abych mohla za vámi... ![]() klidnou a bezbolestnou noc,žádné špatné myšlenky a stesky a krásné zítřejší ráno... ![]() |
||||
| badysek | Jdu popřát všem , | Datum vložení: 19.11.2013 19:40 hod. | |||
|
dobrou nocku,vše jsem přečetla Odpoledne jsem tu měla dceru s rodinkou.Chlapi šli na hokej a my s holkami jsme si pěkně popovídaly![]() ![]() Janka má na rok pokoj,je v pořádku OK ![]() Koudy jde k obvoďakovi tak držím palce ![]() Já jdu zítra ráno k zubaři a možná do sauny ?Na zítra se pěkně vyspěte ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Také | Datum vložení: 19.11.2013 19:33 hod. | |||
|
se jdu rozloučit. Uvařila jsem krupicovou kaši, moc se na ni těším a muž ji má také rád, tak jdeme papkat! Přeji vám klidnou , dobrou noc! ![]() ![]() |
||||