Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 20.11.2013 12:38 hod. | |||
|
Již jste asi po obědě, já před chvíli dorazila...jen uvařím brambory a krabí tyčinky s moc zeleninou...![]() ![]() |
||||
| badysek | Tak pěkně zdravím děvčátka, | Datum vložení: 20.11.2013 12:26 hod. | |||
|
už jsem se vrátila od zubaře,ani to nebolelo,tak snad budu mít na chvíli pokoj![]() Vařit teprve budu ,kuřátko se zelím ![]() Vám přeji dobrou chuť!!! A pohodičku u kafíčka![]() ![]() Marcelko užij si babinec!!! ![]() ![]() Mně volala kamarádka jestli se nesetkáme zítra nebo pozítří,ale já tento týden nemám na setkání ani pomyšlení ![]() ![]() ![]() ![]() Já toho mám někdy až až,ale jsem ráda za ty holky moje,jenom mám toho moc![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | filipi | Datum vložení: 20.11.2013 12:20 hod. | |||
|
Doufám že přispěješ do mé právě založené diskuse také-jinak nemáš za co děkovat. Já založila: PŘÍJMENÍ POLITIKŮ A POLITIČEK NEJEN ČESKÝCH ABECEDNĚ | ||||
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 20.11.2013 11:58 hod. | |||
|
já se musím pochlubit. Boženka byla tak hodná a pustila mi kazetu s pleťovým mlékem a krémem. Mám radost a moc ji děkuji. V poslední době mám stále puštěný PC, občas nahlédnu do konta, ale většinou vidím stejné věci. Ještě mi zbylo pár bodíků a jestli mi uznají dva články, které jsem vložila, tak si snad ještě něco vyberu. Mějte pěkný den. Jdu vařit polévku, muž dělá placky. On se trochu nudí, když nemůže dělat na zahradě. Vaříme na 13tou hodinu, protože vnuk chodí na oběd později. Holky, Pegonela má dnes článek. Moc se mi líbil. Stojí za přečtení! Všem přeji dobrou chuť k obědu. Přijdu až večer. |
||||
| filipi | poděkování | Datum vložení: 20.11.2013 11:57 hod. | |||
|
Anicka 59 Dík,že jsem se chytla,Vyjmenovaná slova pohořela.Ještě mě vnučka naučí vkládat fotky a už nebudu analfabet, ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 20.11.2013 11:02 hod. | |||
|
Tda skoro poledne, neměla jsem zapnutý počítač, muž byl s tlakem na kontrolu a pak jsme upekli ty perníčky. Teď udělám bleskově květák na oběd.. Tak už radši popřeji dobrou chuť a pěkné odpoledne. Počasí nestojí za nic, prší, ale zase lepší než sníh. ![]() |
||||
| Anicka59 | Krásný | Datum vložení: 20.11.2013 10:52 hod. | |||
|
celý dnešní den. Také tu pršelo, je pod mrakem. Dcera právě přijela od Čivavky, byla překrýt její fenečku a podařilo se. Tak snad zabřezne a budou štěňátka. Jsem zase vkládala fotečky, at přibývá bodů. Já už si v kontě vybrala 2 misky pro štěňátka, misky některé z nich až se narodí dám do výbavičky k novým majitelům a pak mám 2 Igráčky s časopisem pro své 2 vnoučky. Ted by se sešlo ještě něco pro ani ne půlroční dvojčátka Aničku a Alenku. | ||||
| koudy | Dobré dopoledne, | Datum vložení: 20.11.2013 10:30 hod. | |||
|
i když je tma a mlhavo...je listopad,tak se nedá nic dělat...jen nepropadnout depresivní náladě...![]() děvčata už jsou u doktorů a zubařů,tak ať to nebolí... ![]() už jsem na svém noťasu,Lukin to spravil hned... už mám kus směny za sebou,snídaně-tousty,svačina do práce-těstovinový salát,k obědu bude lečo,to bude raz dva,protože teď se ještě vrhnu umýt koupelnu...a syn šel mezitím ven s peskama... ![]() ![]() holky,musím pořád opakovat,že jste šikulky,Anička má zase články...prima... ![]() ![]() ![]() Marcelka půjde na babinec,je bezva mít dobrou partu na pokec...jsem na tom jak Makuška,nikoho takhle nemám,kromě velké rodiny... ![]() Tak zatím ahojky... ![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 20.11.2013 10:03 hod. | |||
|
tak jdu na ten velký nákup![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 20.11.2013 09:01 hod. | |||
|
Děvčátků taky přeji, aby to nebolelo... U nás v noci pršelo, teď je podzimně vlhko a šedivo![]() Půjdu špacírem do Lídla koupit půlku chlebíka, a´t mám důvod k procházce...a kousek sýra do Spáru...musím chodit, jinak bych seděla u počítače a nic nedělala ![]() ![]() Mějte klidný den |
||||