Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Již jste asi po obědě, já před chvíli dorazila...jen uvařím brambory a krabí tyčinky s moc zeleninou...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem se vrátila od zubaře,ani to nebolelo,tak snad budu mít na chvíli pokojSmajlík
Vařit teprve budu ,kuřátko se zelímSmajlíkSmajlíkVám přeji dobrou chuť!!!SmajlíkA pohodičku u kafíčkaSmajlíkSmajlík
Marcelko užij si babinec!!!SmajlíkSmajlík
Mně volala kamarádka jestli se nesetkáme zítra nebo pozítří,ale já tento týden nemám na setkání ani pomyšleníSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkJá toho mám někdy až až,ale jsem ráda za ty holky moje,jenom mám toho mocSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Doufám že přispěješ do mé právě založené diskuse také-jinak nemáš za co děkovat. Já založila: PŘÍJMENÍ POLITIKŮ A POLITIČEK NEJEN ČESKÝCH ABECEDNĚ
Obrázek uživatelky
profil
já se musím pochlubit. Boženka byla tak hodná a pustila mi kazetu s pleťovým mlékem a krémem. Mám radost a moc ji děkuji. V poslední době mám stále puštěný PC, občas nahlédnu do konta, ale většinou vidím stejné věci. Ještě mi zbylo pár bodíků a jestli mi uznají dva články, které jsem vložila, tak si snad ještě něco vyberu.
Mějte pěkný den. Jdu vařit polévku, muž dělá placky. On se trochu nudí, když nemůže dělat na zahradě. Vaříme na 13tou hodinu, protože vnuk chodí na oběd později.
Holky, Pegonela má dnes článek. Moc se mi líbil. Stojí za přečtení! Všem přeji dobrou chuť k obědu. Přijdu až večer.
Obrázek uživatelky
profil
Anicka 59
Dík,že jsem se chytla,Vyjmenovaná slova pohořela.Ještě mě vnučka naučí vkládat fotky a už nebudu analfabet,Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tda skoro poledne, neměla jsem zapnutý počítač, muž byl s tlakem na kontrolu a pak jsme upekli ty perníčky. Teď udělám bleskově květák na oběd.. Tak už radši popřeji dobrou chuť a pěkné odpoledne.
Počasí nestojí za nic, prší, ale zase lepší než sníh.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
celý dnešní den. Také tu pršelo, je pod mrakem. Dcera právě přijela od Čivavky, byla překrýt její fenečku a podařilo se. Tak snad zabřezne a budou štěňátka. Jsem zase vkládala fotečky, at přibývá bodů. Já už si v kontě vybrala 2 misky pro štěňátka, misky některé z nich až se narodí dám do výbavičky k novým majitelům a pak mám 2 Igráčky s časopisem pro své 2 vnoučky. Ted by se sešlo ještě něco pro ani ne půlroční dvojčátka Aničku a Alenku.
Obrázek uživatelky
profil
i když je tma a mlhavo...je listopad,tak se nedá nic dělat...jen nepropadnout depresivní náladě...Smajlík

děvčata už jsou u doktorů a zubařů,tak ať to nebolí...Smajlík

už jsem na svém noťasu,Lukin to spravil hned...
už mám kus směny za sebou,snídaně-tousty,svačina do práce-těstovinový salát,k obědu bude lečo,to bude raz dva,protože teď se ještě vrhnu umýt koupelnu...a syn šel mezitím ven s peskama...SmajlíkSmajlík

holky,musím pořád opakovat,že jste šikulky,Anička má zase články...prima...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Marcelka půjde na babinec,je bezva mít dobrou partu na pokec...jsem na tom jak Makuška,nikoho takhle nemám,kromě velké rodiny...Smajlík
Tak zatím ahojky...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jdu na ten velký nákupSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátků taky přeji, aby to nebolelo...
U nás v noci pršelo, teď je podzimněSmajlíkvlhko a šedivoSmajlík
Půjdu špacírem do Lídla koupit půlku chlebíka, a´t mám důvod k procházce...a kousek sýra do Spáru...musím chodit, jinak bych seděla u počítače a nic nedělalaSmajlíkSmajlík
SmajlíkMějte klidný den

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles