Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 20.11.2013 18:16 hod. | |||
|
Holky, my s mužem občas s holemi chodíme, máme je už hodně let,ono je to výborné, protože procvičíte spoustu svalů, které jinak zahálí..ale sama jsem byla snad 2-3x, taky se mi samotné nechce.. přeji hezký večer..už počítač vypnu.. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 20.11.2013 17:58 hod. | |||
|
Taky mě čeká zubař - 26.11. Nějak moc se mi tam nechce. Tak se zatím mějte hezky a ahoj ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 20.11.2013 17:54 hod. | |||
|
děvčata.![]() ![]() Koukala jsem na Ženu zákona, to mám ráda. Ale je mezitím moc reklam. Alčo a Kristýnko, uvidím ráno, zatím mám pocit, jako že mi to koleno sedí nějak šejdrem a bolí každý krok. Ale už jsem něco podobného měla kdysi a samo se to srovnalo, ale mám od té doby každé koleno jiné. Kristo, také chodíš s hůlkami? |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 20.11.2013 17:20 hod. | |||
|
Blani, jak je ,je to lepší?Nohu šetři!!!!!![]() ![]() Věruško,taky jsem měla uštípnutou korunku,ale pod ní kaz,tak mi to zpravila Taky bych někoho potřebovala kdo by se mnou chodil,samé se nechce![]() ![]() Děvčátka děkuji za komentiky u fotek ![]() Mějte pěkný podvečer ![]() |
||||
| Bm68 | Tak jsem | Datum vložení: 20.11.2013 14:49 hod. | |||
|
vše přečetla, i článek Pegonely. Ona psát umí, píše i do Překvapení nebo do Fajn života. Ale skoro bych myslela, že tady to přinejmenším přikrášlila. Nevím. Děvčata, co jste byly u MUDrů, dopadlo to všechno dobře, doufám. |
||||
| fanypol | jejda | Datum vložení: 20.11.2013 14:36 hod. | |||
|
Jejda BLANI: snad to nebude něco vážnějšího..raději již dnes odpočívej a nohy nahoru![]() ![]() čekám ještě synka, muže již mám doma ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 20.11.2013 13:49 hod. | |||
|
děvčata, krásný den!!![]() ![]() ![]() Ráno mi po připojení hned vypadl internet, tak jsem se na to vykašlala. Včera večer mi vnuk sundal garnýže, tak jsem dneska vyprala záclony a umyla okna. Už mi zbývá jen okno na lodžii v mezipatře. Ale jak jsem pak garnýže dávala zpátky se záclonami, to musím ze stolu, jinak nedosáhnu a ruplo mi v koleně a teď nemůžu chodit. Snad to přejde. Ráno jsme měli napršeno, ale pak se vyklubalo sluníčko, i když ted už to zase vypadá na déšť. K obědu jsme měli jen jitrnice a brambory. Zelí nesmím a Pepík ho taky nechtěl. Teprve budu číst vaše písmenka. |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 20.11.2013 12:53 hod. | |||
|
Tak jsem založila diskusi POHÁDKOVÉ POSTAVY ABECEDNĚ, tak uvidím , která se chytne-přála bych si alespoň jednu aby se uchytila. Koudy, hledej v nových diskusích | ||||
| koudy | Aničko, | Datum vložení: 20.11.2013 12:51 hod. | |||
|
jak tu diskusi najdu...![]() máme po obědě a jak Luki za chvíli odjede do práce,dáme si kafíčko....![]() badýsku,to je dobré,že tě u zbaře nebolelo,já si se zubama už užila a vrtání i trhání pod injekcí... |
||||
| filipi | Anicka59 | Datum vložení: 20.11.2013 12:42 hod. | |||
|
Budu se snažit,ale přiznám se ,že kvůli politice jsem měla na střední velké problémy.Moc se o ní nezajímam vždy mé zkazí náladu![]() |
||||