Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezké ráno, | Datum vložení: 21.11.2013 06:52 hod. | |||
|
děvčátka. Ani nevím, jak je venku, ale větrám a jde dovnitř pěkná zima. Vy asi ještě spíte.Já už jsem vylezla, ale chodit mi moc nejde. I když, o fous lepší než včera to je. Šourám se kolem nábytku s nohou nataženou. Naštěstí mi Pepík slíbil, že ráno přijde a dojde mi nakoupit. Ven bych si fakt netroufla a auto jsme půjčili mladým,protože syn se jinak do práce nedostane a snacha dnes veze vnuka na kontrolu do Klatov. No a druhá babička jim auto ze zásady nepůjčuje, protože, co kdyby potřebovala jet k lékaři? Měla jsem domluvenou na tento týden návštěvu kamarádky, té co jsme se viděly letos prvně po skoro čtyřiceti letech. Shodou okolností mi včera zavolala, že tento týden se jí nehodí, tak jsme to odložily a já jsem raději. Snad budu příští týden v lepším pořádku. Aničko, dík za komentář k článku, slibuju, že se polepším a dojdu i na tvou diskuzi nebo na fotky, ale nemůžu moc sedět u noťasu, tak nevím, kdy na to dojde. Mám restů moc. |
||||
| Lydie950 | AHOJ DĚVČÁTKA | Datum vložení: 20.11.2013 22:39 hod. | |||
|
Tak dnes jsme se musela smát sama sobě. Do nemocnice musím mít i dámské vložky. Tak jsem šla do drogerie. Valila jem oči na ty ceny. Vzala jsem nějaké vložky dle ceny, za 30 Kč balíček, ale pro jistotu jsme se zeptala prodavačky, jestli jsou to normální vložky nebo něčím zvláštní, protože tam byly tři druhy a každý druh jiná barva....pak jsme se i s prodavačkou tomu zasmály, že už si nepamatuji jak vlastně vložka vypadá.... Budeme mít v Pardubicích velkou slávu v AFI paláci, to je nákupní střediko a slaví páté výročá. Budou tami nějaká zpěváci a tanečnice a tak různé vymoženosti a dokonce i 20 procent slevy na zboží v obchůdkách. No a já už nic kupovat nebudu, mám pro všechny to, co jsem chtěla. Takže raději půjdeme s vnukem na futsal, je to mistroství světa. Dnes jsme bzli s mužem na basketbalu, vzhráli jsme, tak se nám šlapalo domů z vesela, ale byla nám zima. Dobrou noc motýlkové a včeličky.....vyspěte se dorůžova ![]() |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 20.11.2013 21:26 hod. | |||
|
Vidím, že všechny se ubíráte do svých postelí, tak všem Vám přeji Dobrou noc, hezké sny a příjemné zítřejší vstávání! A nezapomente dámy, že je dnes STŘEDA !!! ![]() ![]() |
||||
| koudy | děvčata, | Datum vložení: 20.11.2013 20:44 hod. | |||
|
přeji klidný večer![]() Blani,snad koleno do rána přestane bolet... ![]() Věrko,ať píchanec zabere a nohy nebolí... ![]() Marci,tak sis užila v babinci... Marti, ty zvádáš spoustu práce a ještě se věnuješ vnučce.. ![]() syn mě s mužem ráno veze k té doktorce,tak jsem si navařila dopředu,připravení jsme,tak snad to bude dobré... ![]() přeji všem dobrou noc,aby nic nebolelo a starosti pryč... ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 20.11.2013 19:46 hod. | |||
|
Tak jdu popřát pěkný večer. Marci tak sis babinec užila ![]() Dnes už se těším do pelíšku, tak dobrou noc a krásné sny. ![]() |
||||
| Macizaj | Na babinci se nás sešlo | Datum vložení: 20.11.2013 19:35 hod. | |||
|
devět, bylo veselo. Pak jsem se zastavila v knihovně, mám tam spolužačku, kamarádku, tak jsme také pokecaly a když jsem přišla domů, volala snacha. Mluvily jsme spolu téměř hodinu.Do žádné práce se mi už nechce, zítra je také den. Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Taky mějte | Datum vložení: 20.11.2013 19:35 hod. | |||
|
pěkný večer a dobrou noc![]() ![]() Blani taky chodím s hůlkami,ale samé se mě nechce ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 20.11.2013 19:29 hod. | |||
|
Také přeji krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | -- | Datum vložení: 20.11.2013 18:56 hod. | |||
|
Taky už vypínám noťas. Mějte hezký večer a dobrou noc![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 20.11.2013 18:45 hod. | |||
|
dělaly jsme s malou úkol, byla šikovná, uměla vše z matematiky. Ořezaly jsme pastelky a udělaly pořádek v aktovce.Zatím přijela maminka, tak večeři bude mít doma....Dnes jsem měla rozběhané odpoledne, byla jsem pro sadbové ranné brambory, jenom s kárkou 25 kg z Vysočiny, oni nám je sem po objednání dovezou.Příští středu nám dovezou hnojiva.V tom větším balení je to levnější a také je to kousek od domu....Moc mě ta tma zatím vadí, ráno není vidět a odpoledne za chvíli také svítíme.Sleduji chvílemi taxík, některá otázka mě zaujme a zjistím, že o ní nic nevím...Pěkný večer a hezky se vyspěte bez bolestí.... ![]() ![]() |
||||