Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka.Smajlík Ani nevím, jak je venku, ale větrám a jde dovnitř pěkná zima. Vy asi ještě spíte.
Já už jsem vylezla, ale chodit mi moc nejde. I když, o fous lepší než včera to je. Šourám se kolem nábytku s nohou nataženou. Naštěstí mi Pepík slíbil, že ráno přijde a dojde mi nakoupit. Ven bych si fakt netroufla a auto jsme půjčili mladým,protože syn se jinak do práce nedostane a snacha dnes veze vnuka na kontrolu do Klatov. No a druhá babička jim auto ze zásady nepůjčuje, protože, co kdyby potřebovala jet k lékaři?
Měla jsem domluvenou na tento týden návštěvu kamarádky, té co jsme se viděly letos prvně po skoro čtyřiceti letech. Shodou okolností mi včera zavolala, že tento týden se jí nehodí, tak jsme to odložily a já jsem raději. Snad budu příští týden v lepším pořádku.
Aničko, dík za komentář k článku, slibuju, že se polepším a dojdu i na tvou diskuzi nebo na fotky, ale nemůžu moc sedět u noťasu, tak nevím, kdy na to dojde. Mám restů moc.
Obrázek uživatelky
profil
Tak dnes jsme se musela smát sama sobě. Do nemocnice musím mít i dámské vložky. Tak jsem šla do drogerie. Valila jem oči na ty ceny. Vzala jsem nějaké vložky dle ceny, za 30 Kč balíček, ale pro jistotu jsme se zeptala prodavačky, jestli jsou to normální vložky nebo něčím zvláštní, protože tam byly tři druhy a každý druh jiná barva....pak jsme se i s prodavačkou tomu zasmály, že už si nepamatuji jak vlastně vložka vypadá....Smajlík Budeme mít v Pardubicích velkou slávu v AFI paláci, to je nákupní střediko a slaví páté výročá. Budou tami nějaká zpěváci a tanečnice a tak různé vymoženosti a dokonce i 20 procent slevy na zboží v obchůdkách. No a já už nic kupovat nebudu, mám pro všechny to, co jsem chtěla. Takže raději půjdeme s vnukem na futsal, je to mistroství světa. Dnes jsme bzli s mužem na basketbalu, vzhráli jsme, tak se nám šlapalo domů z vesela, ale byla nám zima. Dobrou noc motýlkové a včeličky.....vyspěte se dorůžova Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vidím, že všechny se ubíráte do svých postelí, tak všem Vám přeji Dobrou noc, hezké sny a příjemné zítřejší vstávání! A nezapomente dámy, že je dnes STŘEDA !!! SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji klidný večerSmajlík

Blani,snad koleno do rána přestane bolet...Smajlík

Věrko,ať píchanec zabere a nohy nebolí...Smajlík

Marci,tak sis užila v babinci...Smajlík

Marti, ty zvádáš spoustu práce a ještě se věnuješ vnučce..Smajlík

syn mě s mužem ráno veze k té doktorce,tak jsem si navařila dopředu,připravení jsme,tak snad to bude dobré...Smajlík
přeji všem dobrou noc,aby nic nebolelo a starosti
pryč...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jdu popřát pěkný večer.
Marci tak sis babinec užilaSmajlík
Dnes už se těším do pelíšku, tak dobrou noc a krásné sny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
devět, bylo veselo. Pak jsem se zastavila v knihovně, mám tam spolužačku, kamarádku, tak jsme také pokecaly a když jsem přišla domů, volala snacha. Mluvily jsme spolu téměř hodinu.Do žádné práce se mi už nechce, zítra je také den.
Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Blani taky chodím s hůlkami,ale samé se mě nechceSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také přeji krásnou dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky už vypínám noťas. Mějte hezký večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dělaly jsme s malou úkol, byla šikovná, uměla vše z matematiky. Ořezaly jsme pastelky a udělaly pořádek v aktovce.Zatím přijela maminka, tak večeři bude mít doma....Dnes jsem měla rozběhané odpoledne, byla jsem pro sadbové ranné brambory, jenom s kárkou 25 kg z Vysočiny, oni nám je sem po objednání dovezou.Příští středu nám dovezou hnojiva.V tom větším balení je to levnější a také je to kousek od domu....Moc mě ta tma zatím vadí, ráno není vidět a odpoledne za chvíli také svítíme.Sleduji chvílemi taxík, některá otázka mě zaujme a zjistím, že o ní nic nevím...Pěkný večer a hezky se vyspěte bez bolestí....Smajlík SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles