Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Koukám, | Datum vložení: 21.11.2013 08:45 hod. | |||
|
že jsem to zase spletla. K lékaři jede Maruška a já psala o Kristýnce. Alčo, uvidím, jak se to vyvine. Dneska bych k doktorovi stejně nedošla a auto dnes nemáme. Marti, měla jsem domluveno, že mi na záclony zase přijde vnuk, ale jezdí až v půl šesté večer, tak Pepík rozhodl, že nač čekat, on mi pomůže. No, pomůže, sám byl kdysi na operaci s kolenem a koleno ho občas zlobí, tak mi bylo jasné, že lézt budu já a on mi bude dávat záchranu. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 21.11.2013 08:43 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Máme zatím pod mrakem. Všechny už jste pilné, ale s prací to nepřehánějte. ![]() Já peru.Včera také jsem vyprala také jednu pračku.To už mám suché. Blani, ty odpočívej a koleno nenamáhej.Jinak ![]() ![]() Ali, ty si nech odpoledne dařit na výstavě.S dojmy se s námi podělíš. ![]() ![]() Musím ještě na poštu a za fenkami. ![]() V té nemocnici je ten toaleťák potřeba už delší dobu. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.11.2013 08:39 hod. | |||
|
Byly jste pilné hodně jste udělaly. Mě se nechce ani péct na vánoce cukroví. U našich se mi snaží pomahat taťka ale chce jen míchat. Jinak kouká v kuchyni na telku a ani není ten správný čas děalt nějaké jiné aktivity. Když jsem doma, snažíme se jet za maminou a dopoledne nákup a jiné zařizování. Ono je na to pečení zatím čas, nakonec, když nebude sladké, tak to přežijeme také. Lydie, ty vložky doopravdy stojí hodně korun. Maminu vezli včera na rengen a tak ji poradili, aby si sehnala inkontinenční a jsem platila asi 150 korun.Lístek jsem si nevzala. Jsou to pálky, a ten toaleťák potřebuje donést taky. |
||||
| 2baculka | dnes je slunečno zatím. | Datum vložení: 21.11.2013 08:29 hod. | |||
|
Včera bylo stále tma. U nás dopoledne i pršelo.Došli jsme si s mužem pro bílou klobásu. Taťkovi už nosí od pondělí obědy pečovatelka, jen dost málo zvoní, ani jsem to sama skoro neslyšela. Měla jsem problém delší dobu s vyrážkou mezi prsty a tak jsem si došla k lékaři i pro léky na chlesterol. Nečekala jsem, hned bylo odbyto i tlak se mi srovnal. Odpoledne jsme jeli do nemocnice za maminou, právě ji trénovali s chodítkem a tak nás sestra nechala s ní na chodbě samotné. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ranko, | Datum vložení: 21.11.2013 08:24 hod. | |||
|
je opět pošmurno, málo vidět, ale nemrzlo v noci a ani nepršelo, to je dobrá zpráva.Vše už mám hotovo. kromě mé snídaně. Dnes budeme opět louskat ořechy, už asi naposled.Zbytek necháme v pytlíkách od cibule v chladnu.Je vidět, že začala být zima, manžel už na zahradě na mlatě chtil osmouu myšku.Dáváme tam pastičky, nechceme, aby se rozmnožili.Máme tak ovocný sklep a vdruhé budově " futerně" už jich chytl 6. Tam je zase sklep bramborový a uskladněná sláma pro psa do boudy, my koberce nedáváme, protože když je pes v zimě od sněhu, ten natáhne do kotce na sobě a potom leží v mokru.Máme zkušenost, že je ta sláma lepší...Dnes nevařím, našla jsem v mrazáku krabičku s rizotem a tak jenom nastrouhám na něj sýr a otevřu okurky.Já si udělám kousek panganze na fazolkách.Maruška jela na odběry určitě s manželem/ne ze sebou/ a tak snad vše dopadne dobře. Blani, to s tím kolenem je mrzuté, ale já bych tam raději nelezla. Já jsem kdysi měla škaredý úraz z věšení záslon a už nikam nelezu.Pěkný den![]() |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 21.11.2013 08:17 hod. | |||
|
tak jsem proletěla vaše řádky..Blani,možná by to koleno chtělo lékaře Pepík je hodný, že doběhne a nakoupí je fajn, že je někdo, kdo nenechá druhého na holičkách, když nemůže![]() Děvčátka, u doktorů,u zubařů, vše dopadlo a dopadne snad dobře ![]() Lído...o vložkách ani nemluv..já leta jezděla všude s balíkem vložek a asi v 1991 jsme byli v Paříži a jedna kolegyně si chtěla koupit vložky - nečekaně potřebovala, a protočily se jí panenky, věř, že to bylo víc jak 30Kč - byla ráda, že jsem jí pár nabídla V nemocce, ať Ti vše dobře dopadne..![]() ![]() MARCELKO, tak tuto středu jsi na babinnec nezapomněla??,já si zapamatovala, že minulý týden jsi nebyla ![]() ![]() Já dnes pojedu na výstavu šperků do Brna, tady z Chytré mám vstupenky, ale až před polednem, až pojede muž do práce, vezme mne kousek autem a dál budu pokračovat vláčkem. venku je ošklivo![]() |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 21.11.2013 08:08 hod. | |||
|
pěkné dobré ráno,u nás v noci lilo,ale teď neurčito![]() Blaničko hlídej si nožičku a odpočívej ![]() ![]() Za chvíli přijedou mladí ,zeď nám pomůže odtahat skříně ať to může za skříni vymalovat ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 21.11.2013 08:00 hod. | |||
|
zdravím a jdu číst![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno, | Datum vložení: 21.11.2013 07:57 hod. | |||
|
Maruško, držím palce, abys u mudra dopadla co nejlépe! Blaničko, moc ti přeji, aby tvé problémy konečně zmizely! Lidko, také jsem se nedávno pozastavila, kolik stojí vložky. Hlavně, že už je nepotřebuji. Trochu ti závidím, že už máš připravené vánoční dárky. Každý rok to nějak vyřešíme, tak doufám, že i letos! Je fajn, že máš vnoučka, se kterým můžeš chodit na sportovní klání.Naši mladší bydlí od nás daleko. Přeji všem pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ještě pokračuju, | Datum vložení: 21.11.2013 06:57 hod. | |||
|
Lidko, já si musela vzít před časem do nemocnice i toaleťák. Je to děs, kam to dospělo. Kristýnko, tak držím palce, ať je to u doktorky v pohodě. Jo a Aničko, středa je mi houby platná. ![]() Už zas nevím, co kdo psal, tak vás jen všechny moc zdravím a přeju,ať se dnešek vyvede. ![]() |
||||