Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
že jsem to zase spletla. K lékaři jede Maruška a já psala o Kristýnce.
Alčo, uvidím, jak se to vyvine. Dneska bych k doktorovi stejně nedošla a auto dnes nemáme.
Marti, měla jsem domluveno, že mi na záclony zase přijde vnuk, ale jezdí až v půl šesté večer, tak Pepík rozhodl, že nač čekat, on mi pomůže. No, pomůže, sám byl kdysi na operaci s kolenem a koleno ho občas zlobí, tak mi bylo jasné, že lézt budu já a on mi bude dávat záchranu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Máme zatím pod mrakem.
Všechny už jste pilné, ale s prací to nepřehánějte.SmajlíkSmajlík
Já peru.Včera také jsem vyprala také jednu pračku.To už mám suché.
Blani, ty odpočívej a koleno nenamáhej.JinakSmajlíkSmajlík
Ali, ty si nech odpoledne dařit na výstavě.S dojmy se s námi podělíš.SmajlíkSmajlík
Musím ještě na poštu a za fenkami.Smajlík
V té nemocnici je ten toaleťák potřeba už delší dobu.
Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byly jste pilné hodně jste udělaly. Mě se nechce ani péct na vánoce cukroví. U našich se mi snaží pomahat taťka ale chce jen míchat. Jinak kouká v kuchyni na telku a ani není ten správný čas děalt nějaké jiné aktivity. Když jsem doma, snažíme se jet za maminou a dopoledne nákup a jiné zařizování. Ono je na to pečení zatím čas, nakonec, když nebude sladké, tak to přežijeme také.
Lydie, ty vložky doopravdy stojí hodně korun. Maminu vezli včera na rengen a tak ji poradili, aby si sehnala inkontinenční a jsem platila asi 150 korun.Lístek jsem si nevzala. Jsou to pálky, a ten toaleťák potřebuje donést taky.
Obrázek uživatelky
profil
Včera bylo stále tma. U nás dopoledne i pršelo.Došli jsme si s mužem pro bílou klobásu. Taťkovi už nosí od pondělí obědy pečovatelka, jen dost málo zvoní, ani jsem to sama skoro neslyšela. Měla jsem problém delší dobu s vyrážkou mezi prsty a tak jsem si došla k lékaři i pro léky na chlesterol. Nečekala jsem, hned bylo odbyto i tlak se mi srovnal. Odpoledne jsme jeli do nemocnice za maminou, právě ji trénovali s chodítkem a tak nás sestra nechala s ní na chodbě samotné.
Obrázek uživatelky
profil
je opět pošmurno, málo vidět, ale nemrzlo v noci a ani nepršelo, to je dobrá zpráva.Vše už mám hotovo. kromě mé snídaně. Dnes budeme opět louskat ořechy, už asi naposled.Zbytek necháme v pytlíkách od cibule v chladnu.Je vidět, že začala být zima, manžel už na zahradě na mlatě chtil osmouu myšku.Dáváme tam pastičky, nechceme, aby se rozmnožili.Máme tak ovocný sklep a vdruhé budově " futerně" už jich chytl 6. Tam je zase sklep bramborový a uskladněná sláma pro psa do boudy, my koberce nedáváme, protože když je pes v zimě od sněhu, ten natáhne do kotce na sobě a potom leží v mokru.Máme zkušenost, že je ta sláma lepší...Dnes nevařím, našla jsem v mrazáku krabičku s rizotem a tak jenom nastrouhám na něj sýr a otevřu okurky.Já si udělám kousek panganze na fazolkách.Maruška jela na odběry určitě s manželem/ne ze sebou/ a tak snad vše dopadne dobře. Blani, to s tím kolenem je mrzuté, ale já bych tam raději nelezla. Já jsem kdysi měla škaredý úraz z věšení záslon a už nikam nelezu.Pěkný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem proletěla vaše řádky..Blani,možná by to koleno chtělo lékařeSmajlíkPepík je hodný, že doběhne a nakoupíSmajlíkje fajn, že je někdo, kdo nenechá druhého na holičkách, když nemůžeSmajlík
Děvčátka, u doktorů,u zubařů, vše dopadlo a dopadne snad dobřeSmajlík
Lído...o vložkách ani nemluv..já leta jezděla všude s balíkem vložek a asi v 1991 jsme byli v Paříži a jedna kolegyně si chtěla koupit vložky - nečekaně potřebovala, a protočily se jí panenky, věř, že to bylo víc jak 30Kč - byla ráda, že jsem jí pár nabídlaSmajlíkV nemocce, ať Ti vše dobře dopadne..SmajlíkSmajlík
MARCELKO, tak tuto středu jsi na babinnec nezapomněla??,já si zapamatovala, že minulý týden jsi nebylaSmajlíkSmajlík
Já dnes pojedu na výstavu šperků do Brna, tady z Chytré mám vstupenky, ale až před polednem, až pojede muž do práce, vezme mne kousek autem a dál budu pokračovat vláčkem.Smajlíkvenku je ošklivoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkné dobré ráno,u nás v noci lilo,ale teď neurčitoSmajlík
Blaničko hlídej si nožičku a odpočívej SmajlíkSmajlík
Za chvíli přijedou mladí ,zeď nám pomůže odtahat skříně ať to může za skříni vymalovatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zdravím a jdu čístSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Maruško, držím palce, abys u mudra dopadla co nejlépe!
Blaničko, moc ti přeji, aby tvé problémy konečně zmizely!
Lidko, také jsem se nedávno pozastavila, kolik stojí vložky. Hlavně, že už je nepotřebuji. Trochu ti závidím, že už máš připravené vánoční dárky. Každý rok to nějak vyřešíme, tak doufám, že i letos!
Je fajn, že máš vnoučka, se kterým můžeš chodit na sportovní klání.Naši mladší bydlí od nás daleko.
Přeji všem pěkný den!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Lidko, já si musela vzít před časem do nemocnice i toaleťák. Je to děs, kam to dospělo.
Kristýnko, tak držím palce, ať je to u doktorky v pohodě.
Jo a Aničko, středa je mi houby platná.Smajlík
Už zas nevím, co kdo psal, tak vás jen všechny moc zdravím a přeju,ať se dnešek vyvede.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles