Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marti,též jsem chdila řadu let k Dr. Srnské.Ona je manželova spolužačka a tak když se to u nás s mužem tak skončilo a já odešla do Brna,byla mi hanba k ní chodit...
Naštěstí od sestřenice snacha dělá sestru u Dr. Ryšavé a,když viděla v jakém jsem stavu ,sama mě převedla a ta paní Dr.mi moc pomohla z nejhoršího a tak jsem u ní a když muž přežil delírium a vrátil se z léčebny,vzala jsem ho k ní též...takže asi tak...Smajlík
my jsme chytli už 4 myšky v kotelně.Máme tam psí granule a dostaly se tam ze dvora pode dveřma.Už tam bude pastička až do jara...Smajlík
Bobino,já o parních mopech nevím nic,ony se holky přihlásí,musí to být bezva...u nás na dědině se koberce neušetří,i když se zouváme...já bych potřebovala nové,ale nevím,jestli to ještě stojí za to...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Některá jste tu psala, ale už nevím, kdo, tuším dvě, že čistíte koberce parním mopem. Nemám s tím zkušenost. Můžete napsat, jak to vyčistí a jaký máte mop?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.My budeme mít smažený květák brambory a okurkový salát.
Květák byl veliký a tak z půlky jsem udělala ještě karbanátky a smažila ve friťáku.Bude to na dvakrát a po každé jinak.
Také jsem dnes objednala nějaké vitamíny a mužovi Proenzi z Walmarku.Bude to na vánoce pod stromkem.SmajlíkSmajlík
Maruš, tobě přeji ať jsou výsledky zítra v normě.Smajlík
Na procházce bylo příjemně, dokonce prosvítalo sluníčko.
Jdu dělat pořádek do sklepa.SmajlíkSmajlík
Přeji pěkné odpoledne u kávičky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme po obědě, a vám přeji všem dobré chutnání....Maruš, chodíš i manžel k Dr.Srnské? Já jsem k ní chodila přes 23 let, dobře ji znám i ona mne. Dnes k ní chodí dcera ,co s ní bydlíme, přešla k ní hned po školních létech.Já jsem s ní měla dobré zkušenosti, pravdou je, že jsem moc nemarodila, ale vytáhla mne z nejhoršího, když mi zemřel manžel.Už to bylo 28 roků....Teď jezdím do Slavkova a hlavně na Zl.Horu, kde se léčím se štítnou žlázou- nefunguje.Beru každý den prášky a drží to, paní Dr. mě je upravuje podle krve po odběrech , někdy i několikrát v roce.Snad výsledky budou uspokojující, abys s manželem neměla ještě větší starosti.....Ostatním přeji pěkné posezení u kávičky ....Hezké odpoledne všemSmajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
bavíte se o vložkách...jsem ráda,že od padesáti je nemusím kupovat a nemám zdání,jak to teď mají ve vyškovské nemocnici...Smajlík
regi,takže tatínek bere obědy,měla jsi obavy a uvidíš,on si zvykne a budeš mít o starost méně...Smajlík
z věšení záclon mám strach už dopředu...ještě po židli vylezu,ale ruce mi mrtví,to ta krční páteř...Smajlík
Alenka jede až do Brna,doufám,že si výstavu užije a má výlet...Smajlík
Krista má na práci pomocníky,tak to pofrčí...Smajlík
dobré chutnání k bědu...já mám,Marti,taky rizoto...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsme doma...odběry máme za sebou nakonec oba dva...léky jsem vyzvedl...zítra mám volat na výsledky,tak uvidím...Smajlík
všechy jsem vás přečetla...Smajlík
Blani,jen aby se koleno umoudřilo,není o co stát chodit po doktorech a ještě před vánoce...muž má na krku takové malé znaménko,pořád to škrábe,že ho prý svědí,už jsem mu to i zalepila náplastí,aby to nemohl škrábat...doktorka ho chce poslat na chirurgii,ale já to zatím odmítla,nechce se mi s ním cestovat a zas otravovat syna před vánoce...akutní to nrní,tak mu napsala mastičku a uvidím po Novém roceSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes byla zas mlha, jako mléko. Pokouší se z ní prodrat sluníčko, ale jestli se mu to podaří je ve hvězdách.Vidím, že jsme na tom všechny stejně. Jak nám leta přibývají, tak s nimi i různé neduhy. Dobře pořiďte u doktorů kdo k nim musí. Toaleťák do nemocnice nic nového u nás se nosí už asi deset let. Jo vložky stojí hodně, ale ty inkontinenční to je děs. Maminka už má taky problém, ale doktor na gyndě jí řekl, že jí je napsat nemůže. Přitom oni mají možnost je předepisovat. Tak děvčátka pěkný den a nepřehánějte to s prací.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady se škrábe sluníčko, tak uvidím, jestli se vyškrábe. Odpoledne chci jet do Holešova něco nakoupit, zejména do bříšek. Jinak vás mama přečtené, a spousta vas chodí k lékařům-hold už nám není 20 let, a neduhy budou jen přibývat.
Obrázek uživatelky
profil
Hned je něco bolavého. Já dávám záclonu na skřipce a vše ze skládacích schůdků. Zatím mi kolena nevadí. Jen ty ruce nahoře,ale to píšete i ostatní. Teď tu ruku dost sítím při rotacích, tedy tu operovanou.Co nadělám, podzimní počasí není na zlomeniny a naraženiny nejpříznivější.
Obrázek uživatelky
profil
Tak hlásím že nakukuje sluníčko, ale asi dlouho né.SmajlíkBlani tak snad se hoha dnes umoudří.
Bady tak pon¨mocníci budou, už abyste měli hotovo.
Baculko máš pořád starosti, ale ono každá má něco. Tak dobré pořízení u lékařu a pěkný den děvčata.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles