Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | hezké odpoledne, | Datum vložení: 21.11.2013 13:11 hod. | |||
|
Marti,též jsem chdila řadu let k Dr. Srnské.Ona je manželova spolužačka a tak když se to u nás s mužem tak skončilo a já odešla do Brna,byla mi hanba k ní chodit... Naštěstí od sestřenice snacha dělá sestru u Dr. Ryšavé a,když viděla v jakém jsem stavu ,sama mě převedla a ta paní Dr.mi moc pomohla z nejhoršího a tak jsem u ní a když muž přežil delírium a vrátil se z léčebny,vzala jsem ho k ní též...takže asi tak... ![]() my jsme chytli už 4 myšky v kotelně.Máme tam psí granule a dostaly se tam ze dvora pode dveřma.Už tam bude pastička až do jara... ![]() Bobino,já o parních mopech nevím nic,ony se holky přihlásí,musí to být bezva...u nás na dědině se koberce neušetří,i když se zouváme...já bych potřebovala nové,ale nevím,jestli to ještě stojí za to... ![]() |
||||
| Bobina | Chtěla jsem se zeptat. | Datum vložení: 21.11.2013 12:34 hod. | |||
|
Některá jste tu psala, ale už nevím, kdo, tuším dvě, že čistíte koberce parním mopem. Nemám s tím zkušenost. Můžete napsat, jak to vyčistí a jaký máte mop?![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 21.11.2013 12:26 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání.My budeme mít smažený květák brambory a okurkový salát. Květák byl veliký a tak z půlky jsem udělala ještě karbanátky a smažila ve friťáku.Bude to na dvakrát a po každé jinak. Také jsem dnes objednala nějaké vitamíny a mužovi Proenzi z Walmarku.Bude to na vánoce pod stromkem. ![]() ![]() Maruš, tobě přeji ať jsou výsledky zítra v normě. ![]() Na procházce bylo příjemně, dokonce prosvítalo sluníčko. Jdu dělat pořádek do sklepa. ![]() ![]() Přeji pěkné odpoledne u kávičky. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 21.11.2013 12:08 hod. | |||
|
My jsme po obědě, a vám přeji všem dobré chutnání....Maruš, chodíš i manžel k Dr.Srnské? Já jsem k ní chodila přes 23 let, dobře ji znám i ona mne. Dnes k ní chodí dcera ,co s ní bydlíme, přešla k ní hned po školních létech.Já jsem s ní měla dobré zkušenosti, pravdou je, že jsem moc nemarodila, ale vytáhla mne z nejhoršího, když mi zemřel manžel.Už to bylo 28 roků....Teď jezdím do Slavkova a hlavně na Zl.Horu, kde se léčím se štítnou žlázou- nefunguje.Beru každý den prášky a drží to, paní Dr. mě je upravuje podle krve po odběrech , někdy i několikrát v roce.Snad výsledky budou uspokojující, abys s manželem neměla ještě větší starosti.....Ostatním přeji pěkné posezení u kávičky ....Hezké odpoledne všem![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | ještě pokračuji, | Datum vložení: 21.11.2013 11:37 hod. | |||
|
bavíte se o vložkách...jsem ráda,že od padesáti je nemusím kupovat a nemám zdání,jak to teď mají ve vyškovské nemocnici...![]() regi,takže tatínek bere obědy,měla jsi obavy a uvidíš,on si zvykne a budeš mít o starost méně... ![]() z věšení záclon mám strach už dopředu...ještě po židli vylezu,ale ruce mi mrtví,to ta krční páteř... Alenka jede až do Brna,doufám,že si výstavu užije a má výlet... ![]() Krista má na práci pomocníky,tak to pofrčí... ![]() dobré chutnání k bědu...já mám,Marti,taky rizoto... ![]() |
||||
| koudy | zdravím děvčata, | Datum vložení: 21.11.2013 11:28 hod. | |||
|
už jsme doma...odběry máme za sebou nakonec oba dva...léky jsem vyzvedl...zítra mám volat na výsledky,tak uvidím...![]() všechy jsem vás přečetla... ![]() Blani,jen aby se koleno umoudřilo,není o co stát chodit po doktorech a ještě před vánoce...muž má na krku takové malé znaménko,pořád to škrábe,že ho prý svědí,už jsem mu to i zalepila náplastí,aby to nemohl škrábat...doktorka ho chce poslat na chirurgii,ale já to zatím odmítla,nechce se mi s ním cestovat a zas otravovat syna před vánoce...akutní to nrní,tak mu napsala mastičku a uvidím po Novém roce ![]() |
||||
| Bobina | Dobré ráno. | Datum vložení: 21.11.2013 09:11 hod. | |||
|
Dnes byla zas mlha, jako mléko. Pokouší se z ní prodrat sluníčko, ale jestli se mu to podaří je ve hvězdách.Vidím, že jsme na tom všechny stejně. Jak nám leta přibývají, tak s nimi i různé neduhy. Dobře pořiďte u doktorů kdo k nim musí. Toaleťák do nemocnice nic nového u nás se nosí už asi deset let. Jo vložky stojí hodně, ale ty inkontinenční to je děs. Maminka už má taky problém, ale doktor na gyndě jí řekl, že jí je napsat nemůže. Přitom oni mají možnost je předepisovat. Tak děvčátka pěkný den a nepřehánějte to s prací. |
||||
| Anicka59 | Krásné ráno | Datum vložení: 21.11.2013 09:08 hod. | |||
|
Tady se škrábe sluníčko, tak uvidím, jestli se vyškrábe. Odpoledne chci jet do Holešova něco nakoupit, zejména do bříšek. Jinak vás mama přečtené, a spousta vas chodí k lékařům-hold už nám není 20 let, a neduhy budou jen přibývat. | ||||
| 2baculka | Blani. | Datum vložení: 21.11.2013 08:51 hod. | |||
|
Hned je něco bolavého. Já dávám záclonu na skřipce a vše ze skládacích schůdků. Zatím mi kolena nevadí. Jen ty ruce nahoře,ale to píšete i ostatní. Teď tu ruku dost sítím při rotacích, tedy tu operovanou.Co nadělám, podzimní počasí není na zlomeniny a naraženiny nejpříznivější. | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 21.11.2013 08:48 hod. | |||
|
Tak hlásím že nakukuje sluníčko, ale asi dlouho né. Blani tak snad se hoha dnes umoudří.Bady tak pon¨mocníci budou, už abyste měli hotovo. Baculko máš pořád starosti, ale ono každá má něco. Tak dobré pořízení u lékařu a pěkný den děvčata. ![]() |
||||