Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za pochvalu mého ptáčkaSmajlík SmajlíkSmajlík
Máme dolouskáno, zítra budeme už jenom "odpočívat"“….Vnoučata si vylouskala přes 6,5kg, tak budou spokojeni s penízky….My budeme mít kil víc, ale ještě jsme to nevážili…Dnes venku skoro celé odpoledne prší….Přeji vám pěkný večer a hezky se vyspěte….Blaničku ať nebolí kolínko a ostatní ať netrápí žádné neduhy…Dobrou nocku všemSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nakukuji.Martičko Ty jsi teda pěkný ptáčekSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Tak a jsme nachystání,vše vyklízeno domalováno,ještě přežit nějak tu sobotu a už nic nedělámSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aničko už jsem pár roku nepekla,raději jsme koupili více ovoce.Měla jsem cukrovku,ale jak jsem zhubla tak se ztratilaSmajlíkSmajlíkLetos jsem se rozhodla,že budu péct a napeču i naším dětemSmajlíkSmajlíkBudu mít pomocníka vnuka Robinka,ten už se nemůže dočkat,kdy začnemSmajlíkSmajlíkSmajlík
Blani píšeš ,že se noha usadí??? NO KÉÉÉÉÉÉÉÉŽBY Smajlík Držím pěstí!!!!!SmajlíkSmajlík
Mějte všechny pěkný večer a noc bez bolestíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Já byla na odpolední procházce s fenkami.Mrholilo, když jsem jela, ale když jsem přijela na zahradu, přestalo.Muž byl na očním pro kapky.

Blani, tu baterku jsem si vzala já.SmajlíkSmajlík Snad se objeví ještě nějaká i pro tebe.
Boženko, mop nemám, ale také bych ho potřebovala.
Poraďte nám.

Ve sklípku budu pokračovat zítra.Část sklenic asi 5 tašekSmajlíkSmajlík šlo do kontejneru se sklem.
Ještě mám luštit sudoku, ať to mohu zítra poslat.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
kuřátko je hezké...Smajlík
Regi,taky myslím,že se to s nosičem naučí,i když nevím,jaký jste pořídili...my jsme taky vydávali obědy důchodcům a polévka se dává dospod...Smajlík
Blani,doktorka říkala,že ty bradavičky ma jí hodně žilek a že to umí hodně krvácet...Smajlík
u nás taky leje a Lukin jel do práce na kole,snad do desíti přestane,nebo bude mokrý durch...Smajlík
máme s mužem po večeři,měli jsme chleba s pomazánkou z paštiky...Smajlík
ze záclon mám strach, do cukroví se mi dvakrát nechce,nejprve přijdou na řadu perníčky,mám recpt,že jsou hned měkké...nedá se nic dělat,nějak se to zvládne...Smajlík
přeji všem pěkný večer u seriálu nebo jinak a klidnou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a doktor mi už napsal doporučení na chirurgii, že to musí pryč, ale pak ho roztrhal, že když beru Warfarin, bylo by to komplikované a tak počkáme, až ho přestanu brát.
Holky, odpusťte mi, že se tak rozepisuju, tolik řečí, kdo by to čet, že jo.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nebo už večer, když je taková tma.
Musím se smát, před chvílí dorazil starší vnuk, že jde rovnou od autobusu mi pověsit záclony, protože brácha nemůže přijít. No, aspoň jsem s ním chvilku hodila řeč, moc často ho nevidím.
Noha zatím dobrá není, ale asi se to usadí, pořád doufám.
Regi, já mám taky schůdky a dřív jsem věšela z nich, ale garnýže mám těžké (tenkrát nebyly v krámu, tak mi je dělali v továrně z poctivého dřeva) a ty ze schůdků těžko pověsím a teď si prostě na stole připadám stabilnější. Sestra z takových schůdků spadla a zlomila si ruku, tak možná proto se i bojím. Jsem mrňous a musím se moc natahovat.
Marti má ikonku modré kuřátko, hezké.
Alčo, co výstava?
Já jsem si teď přečetla, že byla v ChK baterka, ta by se mi hodila, bohužel už je pryč. To by tu člověk musel číhat celý den.
Jak píšete o těch ink. vložkách, slyšela jsem, že naše gynekoložka je předpisuje jen ženám,co jsou po gynek. operaci.
Maruško, já mám dole na tváři bouličku, už delší dobu
Obrázek uživatelky
profil
Já si vzpomínám, co jsem vždycky pekla cukroví, že nebylo už kam dávat a muž nadával.
Dneska, když mám tvrdý ruce a holky jsou už dospělý, to prostě nejde. Tak jsme bez cukroví a taky to jde,...
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný podvečer a ještě krásnější bezbolestnou noc.Já to dnrs brzo zapíchu.Měla jsem tady celé odpoledne dceru s néjmladší vnučkou,Teď půjdu na delší dobu vyvenčit psa pak se naložím do vany a potom hajíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koudy Maruško, on se tatínek musí naučit reagovat na zvonek, aby mu to připomělo, že musí k brance. Včera zazvonila pečovatelka moc slabě, skoro jsem ji neslyšela. Ještě si neumí rozdělat jídlonosič. Oni dávají polévku dospod a ten další díl se přisaje teplem. Mužovi to v pondělí nešlo od sebe. Zatím se snažíme ho navigovat, uvidíme.
Mě se nějak ani nechce schánět dárky na vánoce a ani okna nebudou umytá. Vlastně tomu nechávám volný průběh, moc věcí si zatím nedovedu představit a nikdo to neřeší.
Obrázek uživatelky
profil
nepředepsl by je obvodní lékař, ty vložky. Nám před 10 lety předepisovala Mudr pleny pro mužóvu maminu.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles