Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, přeji všem pěkný večer | Datum vložení: 21.11.2013 18:57 hod. | |||
|
Děkuji za pochvalu mého ptáčka ![]() ![]() Máme dolouskáno, zítra budeme už jenom "odpočívat"“….Vnoučata si vylouskala přes 6,5kg, tak budou spokojeni s penízky….My budeme mít kil víc, ale ještě jsme to nevážili…Dnes venku skoro celé odpoledne prší….Přeji vám pěkný večer a hezky se vyspěte….Blaničku ať nebolí kolínko a ostatní ať netrápí žádné neduhy…Dobrou nocku všem ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 21.11.2013 18:35 hod. | |||
|
nakukuji.Martičko Ty jsi teda pěkný ptáček![]() ![]() ![]() ![]() Tak a jsme nachystání,vše vyklízeno domalováno,ještě přežit nějak tu sobotu a už nic nedělám ![]() ![]() ![]() Aničko už jsem pár roku nepekla,raději jsme koupili více ovoce.Měla jsem cukrovku,ale jak jsem zhubla tak se ztratila ![]() Letos jsem se rozhodla,že budu péct a napeču i naším dětem![]() Budu mít pomocníka vnuka Robinka,ten už se nemůže dočkat,kdy začnem![]() ![]() ![]() Blani píšeš ,že se noha usadí??? NO KÉÉÉÉÉÉÉÉŽBY Držím pěstí!!!!!![]() ![]() Mějte všechny pěkný večer a noc bez bolestí ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 21.11.2013 18:22 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Já byla na odpolední procházce s fenkami.Mrholilo, když jsem jela, ale když jsem přijela na zahradu, přestalo.Muž byl na očním pro kapky. Blani, tu baterku jsem si vzala já. ![]() Snad se objeví ještě nějaká i pro tebe.Boženko, mop nemám, ale také bych ho potřebovala. Poraďte nám. Ve sklípku budu pokračovat zítra.Část sklenic asi 5 tašek ![]() šlo do kontejneru se sklem.Ještě mám luštit sudoku, ať to mohu zítra poslat. ![]() ![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 21.11.2013 18:21 hod. | |||
|
kuřátko je hezké...![]() Regi,taky myslím,že se to s nosičem naučí,i když nevím,jaký jste pořídili...my jsme taky vydávali obědy důchodcům a polévka se dává dospod... ![]() Blani,doktorka říkala,že ty bradavičky ma jí hodně žilek a že to umí hodně krvácet... ![]() u nás taky leje a Lukin jel do práce na kole,snad do desíti přestane,nebo bude mokrý durch... ![]() máme s mužem po večeři,měli jsme chleba s pomazánkou z paštiky... ![]() ze záclon mám strach, do cukroví se mi dvakrát nechce,nejprve přijdou na řadu perníčky,mám recpt,že jsou hned měkké...nedá se nic dělat,nějak se to zvládne... ![]() přeji všem pěkný večer u seriálu nebo jinak a klidnou noc... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | pokrač. | Datum vložení: 21.11.2013 18:03 hod. | |||
|
a doktor mi už napsal doporučení na chirurgii, že to musí pryč, ale pak ho roztrhal, že když beru Warfarin, bylo by to komplikované a tak počkáme, až ho přestanu brát. Holky, odpusťte mi, že se tak rozepisuju, tolik řečí, kdo by to čet, že jo. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 21.11.2013 18:01 hod. | |||
|
nebo už večer, když je taková tma. Musím se smát, před chvílí dorazil starší vnuk, že jde rovnou od autobusu mi pověsit záclony, protože brácha nemůže přijít. No, aspoň jsem s ním chvilku hodila řeč, moc často ho nevidím. Noha zatím dobrá není, ale asi se to usadí, pořád doufám. Regi, já mám taky schůdky a dřív jsem věšela z nich, ale garnýže mám těžké (tenkrát nebyly v krámu, tak mi je dělali v továrně z poctivého dřeva) a ty ze schůdků těžko pověsím a teď si prostě na stole připadám stabilnější. Sestra z takových schůdků spadla a zlomila si ruku, tak možná proto se i bojím. Jsem mrňous a musím se moc natahovat. Marti má ikonku modré kuřátko, hezké. Alčo, co výstava? Já jsem si teď přečetla, že byla v ChK baterka, ta by se mi hodila, bohužel už je pryč. To by tu člověk musel číhat celý den. Jak píšete o těch ink. vložkách, slyšela jsem, že naše gynekoložka je předpisuje jen ženám,co jsou po gynek. operaci. Maruško, já mám dole na tváři bouličku, už delší dobu |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 21.11.2013 17:40 hod. | |||
|
Já si vzpomínám, co jsem vždycky pekla cukroví, že nebylo už kam dávat a muž nadával. Dneska, když mám tvrdý ruce a holky jsou už dospělý, to prostě nejde. Tak jsme bez cukroví a taky to jde,... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 21.11.2013 17:40 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásný podvečer a ještě krásnější bezbolestnou noc.Já to dnrs brzo zapíchu.Měla jsem tady celé odpoledne dceru s néjmladší vnučkou,Teď půjdu na delší dobu vyvenčit psa pak se naložím do vany a potom hají![]() |
||||
| 2baculka | Sluníčko se ztratilo a je už zase skoro tma. | Datum vložení: 21.11.2013 15:25 hod. | |||
|
Koudy Maruško, on se tatínek musí naučit reagovat na zvonek, aby mu to připomělo, že musí k brance. Včera zazvonila pečovatelka moc slabě, skoro jsem ji neslyšela. Ještě si neumí rozdělat jídlonosič. Oni dávají polévku dospod a ten další díl se přisaje teplem. Mužovi to v pondělí nešlo od sebe. Zatím se snažíme ho navigovat, uvidíme. Mě se nějak ani nechce schánět dárky na vánoce a ani okna nebudou umytá. Vlastně tomu nechávám volný průběh, moc věcí si zatím nedovedu představit a nikdo to neřeší. |
||||
| 2baculka | Bobino, | Datum vložení: 21.11.2013 15:12 hod. | |||
|
nepředepsl by je obvodní lékař, ty vložky. Nám před 10 lety předepisovala Mudr pleny pro mužóvu maminu. | ||||