Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 22.11.2013 07:39 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Máme pod mrakem a 5°C. Já už straším od 7 hodin. ![]() ![]() ![]() Mám toho hodně před sebou.Tak jsem zvědavá co stihnu. Věrko, dík za seznam. Prvně jedu za fenkami na zahradu a vezu tam pytel krmení. Mějte pěkný den a pak nakouknu. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 21.11.2013 22:06 hod. | |||
|
tak jsem dočetla...Blani, snad se koleno usadí, ale nevím nevím..já umívám okna a věším záclony již asi 15let ze schůdků, na židli či stůl mám strach.![]() Já letos budu na Vánoce něco málo péci, ale opravdu málo..i když chuť bych měla na hodně ![]() ![]() ![]() Už končím... ![]() pa..ráno![]() |
||||
| vocjan | Také | Datum vložení: 21.11.2013 20:20 hod. | |||
|
![]() se už rozloučím. U nás doslova venku leje a má pršet i zítra. Ikonky máte všechny pěkné. Také jdu na Ordinaci. Přeji pěkné sny. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 21.11.2013 20:17 hod. | |||
|
přeju taky už dobrou noc. Jdu na Ordinaci. Ikonky máte všechny hezké. Tak dobrou ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Holky | Datum vložení: 21.11.2013 20:13 hod. | |||
|
jdu vám jen popřát dobrou noc! Byli jsme na předváděčce stroje, který obec koupila na úklid. Je to bezvadný stroj. Zametá, seká trávu, uklízí sníh, vysává lupení a jiné a jiné věci. Bezvadné a ještě jsme dostali čaj, grog a jednohubky. Jen tam byla hrozná zima, nemohu se ohřát. Jdu do vany. Zítra dočtu. Pa, pa. |
||||
| badysek | Zdeni, | Datum vložení: 21.11.2013 19:28 hod. | |||
|
taky pěkná ikonka ježečka![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Ještě nakukuji | Datum vložení: 21.11.2013 19:21 hod. | |||
|
zapomněla jsem dnes na soutěže a tak vidím, že má Zdenička nádherného ježečka. Děkuji za pochvalu mé ikonky, ale řekla bych, že ty máš hezčí.Je moc roztomilý. Pa,pa,pa...![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 21.11.2013 19:16 hod. | |||
|
Dnes nebyl čas nějak, ale hlásím , že tady odpoledne lilo jak z konve. Maky to jsi krásná na ikonce Tak děvčátka ať nikoho nic nebolí a netrápi, mějte pěkný večer a dobrou noc .![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 21.11.2013 19:13 hod. | |||
|
Takže už přeji pěknou dobrou noc.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 21.11.2013 19:06 hod. | |||
|
Makuško..ten ptáček je miloučký![]() ![]() Holky, před chvílí jsem dorazila z Brna, výstava byla hezká, ale myslela jsem, že tam toho bude více..ještě jsem ani nečetla, za chvíli dorazí synek a povečeříme spolu, on tu zůstane a zrovna půjde na noční..tak asi už dnes za vámi nepříjdu...Mějte hezký večer a dobrou nocku ![]() ![]() |
||||