Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem tu úplně poprvé. Zúčastnila jsem se soutěže a teď už jen budu čekat na výsledek.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji dobré chutnání.
Jsem zpět.Na zahradě jsem vše naplánované zvládla.Jeden pytel krmení odvezený.
Byla jsem na procházce.Pak zavřela fenky do kotce, aby se mě nepletly pod nohama.
Zabila si králíka na neděli, vyklidila králíkům boudy a vymetla slepicím trávu z ohrady, co nezezobaly.Pak jsem fenky pustila a uvařila si předpolední kávu.SmajlíkSmajlík
Zpět jsem jela přes město, vyzvedla muži kapky z lékárny.
Odpoledne pojedu poklidit znovu.Druhý pytel krmení také odvezu.
V 16 hodin máme prohlídku s pejskaři v
pivovaru.SmajlíkSmajlík
Dáme si nějaké pivko a večer bude tu.
Kdybych už nepřišla, SmajlíkSmajlík
tak pěkné odpoledne i večer.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Co jsem si dnes navařila, to jsem s rodinou snědla,
kuřátko zlatavé, brambory opékané,
k tomu dobré pitíčko, po obědě pak i kafíčko,
co více si přát, hlavně že nás láska doma bude hřát.
A tak ti co právě obědvají, necht po něm odpočívají.
Obrázek uživatelky
profil
dala jsem fotky z výstavy..budou v albu Nová výletní fota...ještě nejsou, ono to někdy trvá déle..kvalita nic moc, jen pro ukázku co tam bylo,něco dám zase zítraSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady už svítí sluníčko. Já se hadry ujala, abych hned poránu podlahu umyla. Pravdou však je velice, že hned mně zčervenaly moje líce. Jinak přeji hezký den, a ve tvářích samé úsměvy jen. KAROFKO za seznámek moc děkuji, často do něj nakukuji.
Obrázek uživatelky
profil
KAROFKOSmajlík: Věruško, mě nikdo v půl jedné nechrápal do ouška, muž se vrátil až kolem druhé hodinySmajlíkSmajlík
Smajlík
Holky, dnes a zítra budu mít tátu doma a začíná svítit sluníčkoSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
U nás budou nudle s mákemSmajlíkSmajlíkSmajlík

My máme schůdky - s držadlem ve předu, opřu se o to,když stojím nahoře, utírám skříně, cokoliv... o schodek menší, mám už moc roků taky v paneláku..tam jsou nižší stropy..

BLANI: co koleno????
Obrázek uživatelky
profil
Tak je tady zase pátek. Počasí nicmoc, zamračeno, 5 st, a mlha.
Mluvila jsem se švagrovou přes Skype.
DFoufám jste všechny v pohodě, s prací to moc nepřehánějte, ta neuteče.Marti také mám naplánované zelené fazolky na oběd, no uvidím. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ten čas tak letí a ty naše děti nějak rychle stárnou....Já jsem si na dnes také naplánovala moc věcí, tak jsem zvědavá také co stihnu. Pojedu do Brna, ale až po obědě, vařit budu jen zelené fazolky na smetaně s vajíčkem, polévku mám. Musím vše povysávat, nebyl jaksi přes týden čas více uklízet, byla " louskaná". Jsem ráda ,že je konec....Nemám dárek pro vnučku, má po Mikuláši 27 roků.Bude to něco do kuchyně....Venku nám vylezlo sluníčko, možná bude hezký den. Takový vám všem přeji...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zatím mlha ,ale 8*C. Dneska jdeme nakoupit na zítra a asi za chvíli.Musím něco koupit na oběd kluci přijdou od ránaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Já věším záclony i myji okna taky ze schůdku,taky bych na stůl nelezla......Ale hodně věší manžel,většinouSmajlíkSmajlík
Tak se zatím mějte pěkně a ať Vás nic nebolí!!!!!Smajlík
Věruško dík za seznamSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásné ráno a celý den!!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles