Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Marillin | Na kukandu | Datum vložení: 22.11.2013 12:06 hod. | |||
|
Tak jsem tu úplně poprvé. Zúčastnila jsem se soutěže a teď už jen budu čekat na výsledek.![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 22.11.2013 11:53 hod. | |||
|
![]() Přeji dobré chutnání. Jsem zpět.Na zahradě jsem vše naplánované zvládla.Jeden pytel krmení odvezený. Byla jsem na procházce.Pak zavřela fenky do kotce, aby se mě nepletly pod nohama. Zabila si králíka na neděli, vyklidila králíkům boudy a vymetla slepicím trávu z ohrady, co nezezobaly.Pak jsem fenky pustila a uvařila si předpolední kávu. ![]() ![]() Zpět jsem jela přes město, vyzvedla muži kapky z lékárny. Odpoledne pojedu poklidit znovu.Druhý pytel krmení také odvezu. V 16 hodin máme prohlídku s pejskaři v pivovaru. ![]() ![]() Dáme si nějaké pivko a večer bude tu. Kdybych už nepřišla, ![]() ![]() tak pěkné odpoledne i večer. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Karofka, no skvělá básen ! | Datum vložení: 22.11.2013 11:32 hod. | |||
|
Co jsem si dnes navařila, to jsem s rodinou snědla, kuřátko zlatavé, brambory opékané, k tomu dobré pitíčko, po obědě pak i kafíčko, co více si přát, hlavně že nás láska doma bude hřát. A tak ti co právě obědvají, necht po něm odpočívají. |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 22.11.2013 10:50 hod. | |||
|
dala jsem fotky z výstavy..budou v albu Nová výletní fota...ještě nejsou, ono to někdy trvá déle..kvalita nic moc, jen pro ukázku co tam bylo,něco dám zase zítra![]() |
||||
| Anicka59 | Krásné ráno, ráníčko | Datum vložení: 22.11.2013 09:31 hod. | |||
|
Tady už svítí sluníčko. Já se hadry ujala, abych hned poránu podlahu umyla. Pravdou však je velice, že hned mně zčervenaly moje líce. Jinak přeji hezký den, a ve tvářích samé úsměvy jen. KAROFKO za seznámek moc děkuji, často do něj nakukuji. | ||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 22.11.2013 09:18 hod. | |||
|
KAROFKO : Věruško, mě nikdo v půl jedné nechrápal do ouška, muž se vrátil až kolem druhé hodiny![]() ![]() ![]() Holky, dnes a zítra budu mít tátu doma a začíná svítit sluníčko ![]() ![]() ![]() ![]() U nás budou nudle s mákem ![]() ![]() ![]() My máme schůdky - s držadlem ve předu, opřu se o to,když stojím nahoře, utírám skříně, cokoliv... o schodek menší, mám už moc roků taky v paneláku..tam jsou nižší stropy.. BLANI: co koleno???? |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 22.11.2013 09:00 hod. | |||
|
Tak je tady zase pátek. Počasí nicmoc, zamračeno, 5 st, a mlha. Mluvila jsem se švagrovou přes Skype. DFoufám jste všechny v pohodě, s prací to moc nepřehánějte, ta neuteče.Marti také mám naplánované zelené fazolky na oběd, no uvidím. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné páteční ráno | Datum vložení: 22.11.2013 08:51 hod. | |||
|
ten čas tak letí a ty naše děti nějak rychle stárnou....Já jsem si na dnes také naplánovala moc věcí, tak jsem zvědavá také co stihnu. Pojedu do Brna, ale až po obědě, vařit budu jen zelené fazolky na smetaně s vajíčkem, polévku mám. Musím vše povysávat, nebyl jaksi přes týden čas více uklízet, byla " louskaná". Jsem ráda ,že je konec....Nemám dárek pro vnučku, má po Mikuláši 27 roků.Bude to něco do kuchyně....Venku nám vylezlo sluníčko, možná bude hezký den. Takový vám všem přeji...![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkné dobré ráno, | Datum vložení: 22.11.2013 08:08 hod. | |||
|
u nás zatím mlha ,ale 8*C. Dneska jdeme nakoupit na zítra a asi za chvíli.Musím něco koupit na oběd kluci přijdou od rána![]() ![]() ![]() Já věším záclony i myji okna taky ze schůdku,taky bych na stůl nelezla......Ale hodně věší manžel,většinou ![]() ![]() Tak se zatím mějte pěkně a ať Vás nic nebolí!!!!! ![]() Věruško dík za seznam ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 22.11.2013 08:07 hod. | |||
|
přeju krásné ráno a celý den!!![]() ![]() ![]() ![]() |
||||