Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já na opary trpím hrozně,jak mě ofoukne, tak ho mám.
Trápím se s tí od dětství a asi to bude dědičné,protože vnučka na opary trpí taky už od mala.Smajlík
Tak Herpisin určitě,nebo Zovirax,ten dostaneš i bez předpisu...jinak já vždy jak ucítím otok,dávám kapesník namočený ve vřelé vodě,co snesu...a potom si to mažu zubní pastouSmajlík...
Aničko,bezva příběh,zas na článek...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
k obědu byla krupicová polévka s vejcem,zapečený květák,bramborová kaše salát z čínského zelí-dělám s jablky-

Lukinovi jsem uvařila do práce pudink,protože už nemám buchty a zbylo i nám s mužem...SmajlíkSmajlík
Zdravím Marillin...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
po obědě a ke kafíčku...Smajlík
tak bych si, holky,byla hned dopoledne nakopinkala do prcinky...dvakrát jsem sem psala a ono se to nevložilo...
tak po třetí jsem psala,že už nebudu psát a to jsem teprv přišla na to, že nejsem přihlášená...už i syn dumal,kde je zádrhel...Smajlík
u nás ráno slušně i sluníčko se snažilo vykouknout,ale nějak se to kazí...dala jsem ven prádlo,tak uvidím...Smajlík
Věrko,díky za seznam,dá ti práci,ale malinko mě mrzí,že jsi mi nedala zlatou hvězdičku,neva...příště...Smajlík
Blani,ta noha pořád zlobí,nemáš třeba nějaké mazání...Smajlík
holky si tu zabásnily a hezky...Smajlík
Věrko,musela jsem se zasmát,jak je tvůj Brok šikovný,připomíná mi Barího,našeho lajdu...jinak naši psi nedají pokoj ani kočce,nevím,co by dělali se slepicema...Smajlík
Alči,užij si taˇku,když ho máš doma...Smajlík
prdelačku znám,taky jsme mívali domácí...Smajlík
výsledky krve nevím,zatím nedošly,prý v pondělí...
kza levno jsem zapla myčku,pračku,ohřívač a povysávala...
Obrázek uživatelky
profil
Tak máme přes víkend v nákupním stedisku AFI palác pětileté výročí a bude tu velká sláva včetně ohňostroje. Plánovala jsem, že se půjdu podívat, bude tam zpívat Dan Nekonečný, nějaké brazilské tanečnice a skupina, která zpívá písničky Beatles. AFI palác mají právě Brazilci, tak to bude hezký. Ale bude tam narváno, že se ani člověk nepohne, tak to vzdám. Nechci být v takovém chumlu lidí, abych něco nechytla. Už mám dva opary, jeden se hojí. Denně piju vodu s citronem a moc venku nezdržuji, jen na nákup. Zrovna dnes domítli na operaci našeho kamaráda, protože měl opar. Tak snad se já dočkám a nic mi nebude. přeji všem hezký víkend, dnes je u nsá tak hezky, sluníčko svíti...jo houbelec, teď jsme ohodila oko do okna a už nesvítí a je zataženo Smajlík Holky mějte se hezky.
Obrázek uživatelky
profil
O slepicích mně něco povídejte. Když byli ještě manželovi rodiče, tak chovali slepice také. Jednou jsme tam přijeli i s naším prvním psem, který v životě nic takového neviděl. Slepice skákali jak dívé. To byl hotový cirkus, jak jsme jej pustili. Začal je honit po celém dvoře, bylo jich asi tak 15, nevěděl kterou by si vybral. Slepice skákali na vše možné - lavičku, pilu, dřevo, žebřík -co prostě bylo výše, než byl naš pes. Kupodivu i rodiče se tomu smáli, a děda prohlásil: Slepice mají vojenské cvičení. Dodnes je to super vzpomínka, když se mně to v hlavě znovu promítne. A děti-no jasně ty se mohly uchechtat, jak viděly létající slepice
Obrázek uživatelky
profil
při kafíčku.Smajlík Alespoň já ho mám. K obědu jsem usmažila dvě kotletky. Pepík mě vzal na nákup autem, těžko bych došla. Nějak to léčení vázne.

Ahoj, Marillin!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady se říká zabíjačkové polévce také PRDELAČKA
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem v garáži zamanželem. venku je krásně, svítí sluníčko a nefouká,Smajlík
Tak přeji pěkné odpoledne u kafíčka.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už jsem doma z nákupuSmajlíkSmajlíkPřeji dobrou chuť k obědu,my dnes máme prdeláčku (zabijačkovou polévku)u nás se tomu tak říkáSmajlíkSmajlíkbude ještě s bramborem.Máme ji moc rádiSmajlíkSmajlík
Marillin zdravím mezi námiSmajlíkSice nevím o co jsi soutěžila ,přeji dobré výsledkySmajlíkSmajlík
Děkuji děvčátka za komentiky k fotkám!!!!Věruško jsi hračička pohrála jsi si ze stromečkemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Za sebe tě tu mezi námi seniorkami moc vítám, a jistě se přidají i ostatní děvčata. Já tu jsem také asi jen 2 měsíce a ještě tu všechny neznám podle nicků, ale to vůbec nevadí, protože Věrka posílá seznamy na emaily, tak se podívám tam a mám jasno. Jinak Věrka má nick KAROFKA. Jaké soutěže jsi se zúčastnila?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles