Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Liduško, | Datum vložení: 22.11.2013 13:30 hod. | |||
|
já na opary trpím hrozně,jak mě ofoukne, tak ho mám. Trápím se s tí od dětství a asi to bude dědičné,protože vnučka na opary trpí taky už od mala. ![]() Tak Herpisin určitě,nebo Zovirax,ten dostaneš i bez předpisu...jinak já vždy jak ucítím otok,dávám kapesník namočený ve vřelé vodě,co snesu...a potom si to mažu zubní pastou ...Aničko,bezva příběh,zas na článek... ![]() |
||||
| koudy | tak ještě | Datum vložení: 22.11.2013 13:18 hod. | |||
|
k obědu byla krupicová polévka s vejcem,zapečený květák,bramborová kaše salát z čínského zelí-dělám s jablky- Lukinovi jsem uvařila do práce pudink,protože už nemám buchty a zbylo i nám s mužem... ![]() ![]() Zdravím Marillin... ![]() ![]() |
||||
| koudy | pěknou siestu | Datum vložení: 22.11.2013 13:09 hod. | |||
|
po obědě a ke kafíčku...![]() tak bych si, holky,byla hned dopoledne nakopinkala do prcinky...dvakrát jsem sem psala a ono se to nevložilo... tak po třetí jsem psala,že už nebudu psát a to jsem teprv přišla na to, že nejsem přihlášená...už i syn dumal,kde je zádrhel... ![]() u nás ráno slušně i sluníčko se snažilo vykouknout,ale nějak se to kazí...dala jsem ven prádlo,tak uvidím... ![]() Věrko,díky za seznam,dá ti práci,ale malinko mě mrzí,že jsi mi nedala zlatou hvězdičku,neva...příště... ![]() Blani,ta noha pořád zlobí,nemáš třeba nějaké mazání... ![]() holky si tu zabásnily a hezky... ![]() Věrko,musela jsem se zasmát,jak je tvůj Brok šikovný,připomíná mi Barího,našeho lajdu...jinak naši psi nedají pokoj ani kočce,nevím,co by dělali se slepicema... ![]() Alči,užij si taˇku,když ho máš doma... ![]() prdelačku znám,taky jsme mívali domácí... ![]() výsledky krve nevím,zatím nedošly,prý v pondělí... kza levno jsem zapla myčku,pračku,ohřívač a povysávala... |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA | Datum vložení: 22.11.2013 12:58 hod. | |||
|
Tak máme přes víkend v nákupním stedisku AFI palác pětileté výročí a bude tu velká sláva včetně ohňostroje. Plánovala jsem, že se půjdu podívat, bude tam zpívat Dan Nekonečný, nějaké brazilské tanečnice a skupina, která zpívá písničky Beatles. AFI palác mají právě Brazilci, tak to bude hezký. Ale bude tam narváno, že se ani člověk nepohne, tak to vzdám. Nechci být v takovém chumlu lidí, abych něco nechytla. Už mám dva opary, jeden se hojí. Denně piju vodu s citronem a moc venku nezdržuji, jen na nákup. Zrovna dnes domítli na operaci našeho kamaráda, protože měl opar. Tak snad se já dočkám a nic mi nebude. přeji všem hezký víkend, dnes je u nsá tak hezky, sluníčko svíti...jo houbelec, teď jsme ohodila oko do okna a už nesvítí a je zataženo Holky mějte se hezky. |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 22.11.2013 12:54 hod. | |||
|
O slepicích mně něco povídejte. Když byli ještě manželovi rodiče, tak chovali slepice také. Jednou jsme tam přijeli i s naším prvním psem, který v životě nic takového neviděl. Slepice skákali jak dívé. To byl hotový cirkus, jak jsme jej pustili. Začal je honit po celém dvoře, bylo jich asi tak 15, nevěděl kterou by si vybral. Slepice skákali na vše možné - lavičku, pilu, dřevo, žebřík -co prostě bylo výše, než byl naš pes. Kupodivu i rodiče se tomu smáli, a děda prohlásil: Slepice mají vojenské cvičení. Dodnes je to super vzpomínka, když se mně to v hlavě znovu promítne. A děti-no jasně ty se mohly uchechtat, jak viděly létající slepice | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 22.11.2013 12:51 hod. | |||
|
při kafíčku. Alespoň já ho mám. K obědu jsem usmažila dvě kotletky. Pepík mě vzal na nákup autem, těžko bych došla. Nějak to léčení vázne.Ahoj, Marillin! ![]() |
||||
| Anicka59 | badysek | Datum vložení: 22.11.2013 12:36 hod. | |||
|
Tady se říká zabíjačkové polévce také PRDELAČKA | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 22.11.2013 12:35 hod. | |||
|
Byla jsem v garáži zamanželem. venku je krásně, svítí sluníčko a nefouká,![]() Tak přeji pěkné odpoledne u kafíčka. ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 22.11.2013 12:25 hod. | |||
|
Už jsem doma z nákupu![]() Přeji dobrou chuť k obědu,my dnes máme prdeláčku (zabijačkovou polévku)u nás se tomu tak říká![]() bude ještě s bramborem.Máme ji moc rádi![]() ![]() Marillin zdravím mezi námi Sice nevím o co jsi soutěžila ,přeji dobré výsledky![]() ![]() Děkuji děvčátka za komentiky k fotkám!!!!Věruško jsi hračička pohrála jsi si ze stromečkem ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Marillin | Datum vložení: 22.11.2013 12:24 hod. | |||
|
Za sebe tě tu mezi námi seniorkami moc vítám, a jistě se přidají i ostatní děvčata. Já tu jsem také asi jen 2 měsíce a ještě tu všechny neznám podle nicků, ale to vůbec nevadí, protože Věrka posílá seznamy na emaily, tak se podívám tam a mám jasno. Jinak Věrka má nick KAROFKA. Jaké soutěže jsi se zúčastnila? | ||||