Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 22.11.2013 18:34 hod. | |||
|
čas rychle utíká, koukla jsem na Ženu zákona a natahují to kvůli reklamám, když to skončí, je večer. Věrko taky děkuju za seznam, myslím, že hvězdičky těžko uhlídáš, ale je to jedno. Na opary taky trpím a dobrou zkušenost mám jak se Zoviraxem tak s Herpesinem a naposled jsem si koupila v lékárně Erazaban. Je toho jen 2g a stojí 180,- Kč. Zabírá, alespoň když se zachytí v počátku. Majko, na rentgenu jsem nebyla, zatím ani u doktora. Ale asi mě to nemine, protože jsem se dneska nemohla ani složit do auta a vystoupit a doma jsem taky k ničemu. Mám rajony, ty jsem odsunula na zítra a zrovna tak žehlení. Dneska jsem jen uvařila a umyla nádobí. No a byli jsme nakoupit,to byla taky operace. Syn má zítra narozky, ale nebude doma, tak slavit nebudeme, až někdy. A já pro něj nemám ani dárek. Kampak se nám zatoulala Eva? Už tu delší čas chybí. |
||||
| Hali | Co nejhezčí večer všem pilným "seniorkám"! | Datum vložení: 22.11.2013 18:05 hod. | |||
|
Zase jenom nakukuju-Věrko,díky za nový seznam,ten vánočně laděný je moc milý!Děvčátka,u mně si tam jenom domyslete věk 68,aby bylo zřejmé,že tady mezi Vás patřím (někde v éteru se číslo zatoulalo).Dnes jsme měli nějak moc chození ve městě,tak noha se zlobí.V Kauf.byl v akci mletý cukr,hladká mouka,hera..byli jsme v knihovně,teď-co skoro nic nedělám,tak mě knížky zachraňují od blbé nálady.Zítra nám přivezou na hlídání malého čiperu,bude veselo.Jen ještě nevím,co na oběd,určitě bude hrášková polévka,té se vnouček vždycky domáhá a dál se uvidí.Děvčátka,přeju Vám klidnou dobrou noc,na zítřek se dobře vyspěte,ať máte hodně energie a dobrou náladu.Blani,byla jsi s tím "lupnutím" v koleně na rentgen?Mně takto-obyčejným malým lupnutím-začaly ty potíže s levou nohou a trvají už tři roky.Kdyby mě dřív poslali na rentgen,přišlo by se na prasklý meniskus a řešilo by se to dřív.Tak se to zhoršovalo,obstřiky nic neřešily a pak se přidaly záněty žil,opakující se tromboza a teď jsem doma nepoužitelná. | ||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 22.11.2013 18:02 hod. | |||
|
Ty opary, to je asi dědičný. Já v životě opar neměla. Aspoń něco, co jsem neměla.![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 22.11.2013 17:46 hod. | |||
|
on už je skoro večer... KAROFKO..díky za nakouknutí na fotky z výstavy..ono se to špatně fotilo, tak jsou hodně nekvalitní...nekoupila jsem si nic..já suveníry nekupuji a bižuterii nenosím, dříve jsem si bižu. kupovala a jako mladá i nosila..mám plnou krabici.. ![]() s vnučkou se s tím hráváme![]() ale výstava byla stejně neprodejná, byly to většinou staré exempláře, staré karty s výrobky..a několik nových věcí, ty k nám na trh údajně ani nejdou..Němky a Američanky si na velké brože potrpí, u nás se spíše nosí drobnosti, za to ze zlata a stříbra, ne sklo.. |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 22.11.2013 17:15 hod. | |||
|
Vůbec se nestíhám zapojit, včera v práci problémy s programem v počítači, dnes celodenní školení, už se těším na Sanitku, což je seriál, který můžu jak první sérii, tak i druhou a hurá se pořádně vyspat. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný podvečer, | Datum vložení: 22.11.2013 16:49 hod. | |||
|
jsem chvíli už doma, nevybrala jsem nic, něco jsem utratila v Intersparu a domluvím se s její mamkou na tom dárku společně...Počasí ušlo, ale všude lidí, jako když to dávají zadarmo...Když jsem došla domů dala se do mě zima a spustila se mi rýma. ...ještě nakouknu... | ||||
| koudy | Věrko, | Datum vložení: 22.11.2013 15:27 hod. | |||
|
děkuji,neomlouvej se,prosímtě,to klidně mohlo počkat do příště... Holky,jestli máte některá clubcard Tesco a máte rády čokoládu,mají v došlých bodech soutěž s Vánočním kalendářem... |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 22.11.2013 14:12 hod. | |||
|
hlásím se, že žiju. Ráno jsme jeli udělat velký nákup do Kaufu, tam jsme potkali příbuzné, které jsme dlouho neviděli a to byl konec. Domů jsme se vrátili před polednem. Pekla jsem buchtu pak vařila, teď budu buchtu polévat čokoládou, povlékat 4 postele, protože zítra budeme slavit manželovy narozeniny. Budeme s mužem připravovat salát na chlebíčky, pomazánky na chuťovky. Je toho ještě plno. Nevím, kdy dočtu. Mějte pěkný den! | ||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 22.11.2013 13:51 hod. | |||
|
byli jsme venku a budu vařit nudle s mákem,akle až na 15hod. jsme tak domluvení![]() příjde synek...obědvala jsem banán a teď kafíčkoLýdie - opar se může dělat i od nervíčků...na to trpím já Jak mám nějakm jít či jet,kam se mi nechce - šup a opar je do rána tu![]() U nás se neříká zabíjačkové polívce - té s krví prdelačka, ale ovarovica ![]() ![]() KAROFKO- ještě jsem na emailících nebyla, jdu to napravit ![]() MARILLIN Vítám Tě..tady jsme hodné holky z celé republiky![]() Když budeš něco potřebovat, tak se zeptej...koukám, že jsi se teprve dnes přihlásila.. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 22.11.2013 13:49 hod. | |||
|
![]() Zdravím také Marillin. Věrko, my fenky pouštíme ke slepicím od mala a tak je nehoní, chodí mezi nimi klidně a nic jim neudělají a i ke kocourovi se mají také.Olizují ho, ale máme ho od malička.To jsme koťata dali očichat a oni se skamarádí. K oparu.Já si koupila v lékárně asi za 150 Kč konopný přípravek na opar a také se musí mazat už od začátku. Jinak už musím ujíždět na zahradu. ![]() ![]() ![]() Pá, pá. |
||||