Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
čas rychle utíká, koukla jsem na Ženu zákona a natahují to kvůli reklamám, když to skončí, je večer.
Věrko taky děkuju za seznam, myslím, že hvězdičky těžko uhlídáš, ale je to jedno.
Na opary taky trpím a dobrou zkušenost mám jak se Zoviraxem tak s Herpesinem a naposled jsem si koupila v lékárně Erazaban. Je toho jen 2g a stojí 180,- Kč. Zabírá, alespoň když se zachytí v počátku.
Majko, na rentgenu jsem nebyla, zatím ani u doktora. Ale asi mě to nemine, protože jsem se dneska nemohla ani složit do auta a vystoupit a doma jsem taky k ničemu. Mám rajony, ty jsem odsunula na zítra a zrovna tak žehlení. Dneska jsem jen uvařila a umyla nádobí. No a byli jsme nakoupit,to byla taky operace. Syn má zítra narozky, ale nebude doma, tak slavit nebudeme, až někdy. A já pro něj nemám ani dárek.
Kampak se nám zatoulala Eva? Už tu delší čas chybí.
Obrázek uživatelky
profil
Zase jenom nakukuju-Věrko,díky za nový seznam,ten vánočně laděný je moc milý!Děvčátka,u mně si tam jenom domyslete věk 68,aby bylo zřejmé,že tady mezi Vás patřím (někde v éteru se číslo zatoulalo).Dnes jsme měli nějak moc chození ve městě,tak noha se zlobí.V Kauf.byl v akci mletý cukr,hladká mouka,hera..byli jsme v knihovně,teď-co skoro nic nedělám,tak mě knížky zachraňují od blbé nálady.Zítra nám přivezou na hlídání malého čiperu,bude veselo.Jen ještě nevím,co na oběd,určitě bude hrášková polévka,té se vnouček vždycky domáhá a dál se uvidí.Děvčátka,přeju Vám klidnou dobrou noc,na zítřek se dobře vyspěte,ať máte hodně energie a dobrou náladu.Blani,byla jsi s tím "lupnutím" v koleně na rentgen?Mně takto-obyčejným malým lupnutím-začaly ty potíže s levou nohou a trvají už tři roky.Kdyby mě dřív poslali na rentgen,přišlo by se na prasklý meniskus a řešilo by se to dřív.Tak se to zhoršovalo,obstřiky nic neřešily a pak se přidaly záněty žil,opakující se tromboza a teď jsem doma nepoužitelná.
Obrázek uživatelky
profil
Ty opary, to je asi dědičný. Já v životě opar neměla. Aspoń něco, co jsem neměla.
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
on už je skoro večer...
KAROFKO..díky za nakouknutí na fotky z výstavy..ono se to špatně fotilo, tak jsou hodně nekvalitní...nekoupila jsem si nic..já suveníry nekupuji a bižuterii nenosím, dříve jsem si bižu. kupovala a jako mladá i nosila..mám plnou krabici..SmajlíkSmajlíks vnučkou se s tím hrávámeSmajlíkSmajlíkale výstava byla stejně neprodejná, byly to většinou staré exempláře, staré karty s výrobky..a několik nových věcí, ty k nám na trh údajně ani nejdou..Němky a Američanky si na velké brože potrpí, u nás se spíše nosí drobnosti, za to ze zlata a stříbra, ne sklo..
Obrázek uživatelky
profil
Vůbec se nestíhám zapojit, včera v práci problémy s programem v počítači, dnes celodenní školení, už se těším na Sanitku, což je seriál, který můžu jak první sérii, tak i druhou a hurá se pořádně vyspat.
Obrázek uživatelky
profil
jsem chvíli už doma, nevybrala jsem nic, něco jsem utratila v Intersparu a domluvím se s její mamkou na tom dárku společně...Počasí ušlo, ale všude lidí, jako když to dávají zadarmo...Když jsem došla domů dala se do mě zima a spustila se mi rýma. ...ještě nakouknu...
Obrázek uživatelky
profil
děkuji,neomlouvej se,prosímtě,to klidně mohlo počkat do příště...

Holky,jestli máte některá clubcard Tesco a máte rády čokoládu,mají v došlých bodech soutěž s Vánočním kalendářem...
Obrázek uživatelky
profil
hlásím se, že žiju. Ráno jsme jeli udělat velký nákup do Kaufu, tam jsme potkali příbuzné, které jsme dlouho neviděli a to byl konec. Domů jsme se vrátili před polednem. Pekla jsem buchtu pak vařila, teď budu buchtu polévat čokoládou, povlékat 4 postele, protože zítra budeme slavit manželovy narozeniny. Budeme s mužem připravovat salát na chlebíčky, pomazánky na chuťovky. Je toho ještě plno. Nevím, kdy dočtu. Mějte pěkný den!
Obrázek uživatelky
profil
byli jsme venku a budu vařit nudle s mákem,akle až na 15hod. jsme tak domluveníSmajlíkSmajlíkpříjde synek...obědvala jsem banánSmajlíka teď kafíčko

Lýdie - opar se může dělat i od nervíčků...na to trpím jáSmajlíkJak mám nějakm jít či jet,kam se mi nechce - šup a opar je do rána tuSmajlík

U nás se neříká zabíjačkové polívce - té s krví prdelačka, ale ovarovicaSmajlíkSmajlík
KAROFKO- ještě jsem na emailících nebyla, jdu to napravitSmajlík
MARILLINSmajlíkVítám Tě..tady jsme hodné holky z celé republikySmajlík
Když budeš něco potřebovat, tak se zeptej...koukám, že jsi se teprve dnes přihlásila..
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Zdravím také Marillin.
Věrko, my fenky pouštíme ke slepicím od mala a tak je nehoní, chodí mezi nimi klidně a nic jim neudělají a i ke kocourovi se mají také.Olizují ho, ale máme ho od malička.To jsme koťata dali očichat a oni se skamarádí.

K oparu.Já si koupila v lékárně asi za 150 Kč konopný přípravek na opar a také se musí mazat už od začátku.
Jinak už musím ujíždět na zahradu.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Pá, pá.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles