Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Avemor | *** | Datum vložení: 23.11.2013 01:15 hod. | |||
|
K těm záclonám to jsme si na sebe upletly bič. Ale když to visí tak je to hezoučké. Balkón je 6m ale přes dvě místnosti. | ||||
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 22.11.2013 23:13 hod. | |||
|
No prosím..... jak básníkům chutná život | ||||
| koudy | děvčata | Datum vložení: 22.11.2013 19:59 hod. | |||
|
jdu vám popřát dobrou noc,hezké sny,žádné bolesti a zítra ahojky.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 22.11.2013 19:53 hod. | |||
|
dobrou noc, jdu na Sanitku.![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Dobrou noc a zítra příjemné vstávání | Datum vložení: 22.11.2013 19:48 hod. | |||
|
Přišel večer, všichni odcházíte spát, tak něco moc hezkého nechte si zdát. A ráno,když očka budete otvírat, z chutí si zkuste krásnou písen zazpívat. Zase je nám o den více, však dobře je, dokud hoří nám svíce. A tak hezky zvesela zatím budem žít, máme tu přátele kvůli nimž chut do života musíme mít |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 22.11.2013 19:19 hod. | |||
|
Také jdu popřát dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 22.11.2013 19:13 hod. | |||
|
Věruško díííky, jsi šikulka naše.![]() Tak já opar nikdy také neměla. ![]() Tak mějte všechny klidný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 22.11.2013 19:03 hod. | |||
|
Jdu se rozloučit..už jsou zprávy a pal bude SANITKA..koukám ..tak ať moc nic nebolí a zítra jste plné síly![]() Evča měla návštěvu..jistě nakoukne ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer | Datum vložení: 22.11.2013 18:52 hod. | |||
|
Poslouchám zprávy na Barandově a pomalu u toho usínám.Jsem unavená.Věruš, děkuji i já za seznamy, jsou moc pěkné a dají jistě práci... Přeji vám všem pěkný večer, dám si nějakou bylinkovou koupel a vám přeji klidnou a bezbolestnou dobrou noc....![]() |
||||
| badysek | Děvčátka, | Datum vložení: 22.11.2013 18:44 hod. | |||
|
jdu se už s Vámi loučit,musím se na zítra pořádně vyspat,pak si na mě vzpomeňte jak bojuji![]() ![]() ![]() Marcelko zítra to pořádně oslavte,manželovi 100 let ![]() Alči fotky jsem si taky prohlédla,ale byla jsem líná psát ![]() ![]() Blani,nohu šetří a v pondělí utíkej k doktorovi!!!!!!Nemá cenu se trápit ![]() ![]() ![]() Tak se mějte šikulky, pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||