Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Avemor | *** | Datum vložení: 23.11.2013 11:21 hod. | |||
|
Snad se zase najdu už jsem se kouskem prohrabala jsem o 25 stran pozadu, potom na co reaguji je mimo mísu. Syn byl 15 let taky bez záclon bez deček bez ubrusů a koberců žádné květináče ani vázy a když dostala jeho žena kytku tak mi ji poslala a nebo vyhodila. To by se mi NELÍBILO. | ||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 23.11.2013 09:35 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Včera jsem už neotvírala počítač. Přišli jsme ve 20 hodin a začal seriál Sanitka, tak jsme zakotvili. Prohlídka pivovaru byla pěkná.Pivovar slavil před 14 dny 120 let.Je tam otevřené muzeum. Na draní peří také vzpomínám a peřové kapny používám dodnes. Jdeme za zvířátky. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak | Datum vložení: 23.11.2013 09:24 hod. | |||
|
jsem dočetla a mrkla i na chk. Marcelko, oslavu si užijte , manželovi už jsem přála, ale ještě jednou hodně zdraví. Jé, draní peří taky pamatuju. Moc se mi to jako dítěti líbilo. Sešly se u nás všechny možné sousedky a semlelo se, která holka s kterým chodí a bylo veselo. Popíjel se grog... Já jsem si ještě nedávno nechala všechno peří vyčistit a znovu ušít prošívané deky a polštáře. Ale nevím, až já nebudu, snacha řekla, že oni už péřové chtít nebudou. A sousedka, o kterou jsem se starala, když pak odcházela do domova důchodců, věnovala peřiny na charitu, že to děti nechtějí. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 23.11.2013 09:16 hod. | |||
|
Krásnou sobotěnku ženičky.Já také ráda vzpomínám na draní peří.CChodila jsem s maminkou protože se v noci bála chodit sama.Hodně věcí jsem se dozvěděla i ponaučila. Já nemám záclony už víc než 2roky.Bydlím ve třetím patře.Naproti chodí do práce a večer zatáhnu žaluzie. Mám víc světla a vidím do pole. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Drhnutí peří | Datum vložení: 23.11.2013 09:05 hod. | |||
|
Znám moc dobře také. Jako děti jsme to dělávaly s babičkami také. Sice jsme toho moc neudělaly svýma dětskýma ručkama, ale něco přece. Nejvíce jsme se také těšívaly na dodrhnutou. Maminka nám do výbavy nachystala polštáře i kapny každé na manželské postele. A nikdo se nad tím nepozastavoval, že děti pracovaly. Ted děti nic takového neznají, pomalu by rodiče byli stíháni, že nechají pracovat děti a pak se jen divíme, proč nechtějí pracovat, ani když můžou. Neříkám, že všechny ale je jich hodně. Na toto téma jsem asi před 4 dny posílala další článek. |
||||
| Bm68 | Krásnou sobotu, | Datum vložení: 23.11.2013 09:02 hod. | |||
|
kalupinky!![]() ![]() ![]() Máme tmu tmoucí. Já jsem dopajdala do našeho krámu, pro chleba. Teprve si vás budu číst. |
||||
| Anicka59 | Úžasnou sobotu všem ! | Datum vložení: 23.11.2013 08:58 hod. | |||
|
Jen jsem svá očka otevřela, k počítači jsem spěchala Vyhledala hned portál Chytré ženy, jaké tu ženy dnes mají meny jedna vaří, další peče, holky mně nic o Vás neuteče, rozdáváte tu všechny dobrou náladu, cítím tu z Vás jen mír a pohodu, A tak mějte všechny krásný den sobotní, at Vás nikdo nehoní |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné sobotní ráno, | Datum vložení: 23.11.2013 08:40 hod. | |||
|
my tak pěkně nemáme, je velká mlha, kdoví jestli se zvedne....Věruška má talent, ukrývala ho pár roků na této diskuzi.Je vidět, že jsi nezapomněla svoji profesi...Já moc elánu zatím nemám, večer jsem si uvařila brambory a dnes chci udělat plněné knedlíky s uzeným a zelí s cibulkou. Bude polévka z uzeného zas na dva nebo 3 dny....Upeču řezy ořechové s krémem a polevou čoko jako " doděrnou", jak se říkávalo po ukončení draní peří, za ukonšení akce"" ořechy ze skořápky ven"""....Přeji vám pěkný den a moc se neunavte s prací, ona neuteče a nikdo jiný ji neudělá. .Marcelko užijte si oslavu a manželovi pevné zdravíčko a hodně šteští, ale to už má v Tobě....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 23.11.2013 08:39 hod. | |||
|
Máme zamračeno, Věrko, Aničko,krásná básnička![]() Už jsem byla pro pečivo, umyla si vlasy. Oběd nevařím, je od včera . Po obědě jedem k mamce. Tak ať se den daří. ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 23.11.2013 08:13 hod. | |||
|
Věruško..ty jsi skvělá![]() ![]() večer i ráno krásnou básničku![]() A Anička 59 taky básnířka ![]() ![]() holky, u nás se začíná modrat obloha, to je fajn ![]() ![]() Evi, už Ti návštěva odjela??? |
||||