Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Snad se zase najdu už jsem se kouskem prohrabala jsem o 25 stran pozadu, potom na co reaguji je mimo mísu. Syn byl 15 let taky bez záclon bez deček bez ubrusů a koberců žádné květináče ani vázy a když dostala jeho žena kytku tak mi ji poslala a nebo vyhodila. To by se mi NELÍBILO.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Včera jsem už neotvírala počítač.
Přišli jsme ve 20 hodin a začal seriál Sanitka, tak jsme zakotvili.
Prohlídka pivovaru byla pěkná.Pivovar slavil před 14 dny 120 let.Je tam otevřené muzeum.

Na draní peří také vzpomínám a peřové kapny používám dodnes.

Jdeme za zvířátky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem dočetla a mrkla i na chk.
Marcelko, oslavu si užijte , manželovi už jsem přála, ale ještě jednou hodně zdraví.
Jé, draní peří taky pamatuju. Moc se mi to jako dítěti líbilo. Sešly se u nás všechny možné sousedky a semlelo se, která holka s kterým chodí a bylo veselo. Popíjel se grog...
Já jsem si ještě nedávno nechala všechno peří vyčistit a znovu ušít prošívané deky a polštáře. Ale nevím, až já nebudu, snacha řekla, že oni už péřové chtít nebudou. A sousedka, o kterou jsem se starala, když pak odcházela do domova důchodců, věnovala peřiny na charitu, že to děti nechtějí.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou sobotěnku ženičky.Já také ráda vzpomínám na draní peří.CChodila jsem s maminkou protože se v noci bála chodit sama.Hodně věcí jsem se dozvěděla i ponaučila.
Já nemám záclony už víc než 2roky.Bydlím ve třetím patře.Naproti chodí do práce a večer zatáhnu žaluzie.

Mám víc světla a vidím do pole.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Znám moc dobře také. Jako děti jsme to dělávaly s babičkami také. Sice jsme toho moc neudělaly svýma dětskýma ručkama, ale něco přece. Nejvíce jsme se také těšívaly na dodrhnutou. Maminka nám do výbavy nachystala polštáře i kapny každé na manželské postele. A nikdo se nad tím nepozastavoval, že děti pracovaly. Ted děti nic takového neznají, pomalu by rodiče byli stíháni, že nechají pracovat děti a pak se jen divíme, proč nechtějí pracovat, ani když můžou. Neříkám, že všechny ale je jich hodně. Na toto téma jsem asi před 4 dny posílala další článek.
Obrázek uživatelky
profil
kalupinky!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Máme tmu tmoucí. Já jsem dopajdala do našeho krámu, pro chleba.
Teprve si vás budu číst.
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem svá očka otevřela, k počítači jsem spěchala
Vyhledala hned portál Chytré ženy, jaké tu ženy dnes mají meny
jedna vaří, další peče, holky mně nic o Vás neuteče,
rozdáváte tu všechny dobrou náladu, cítím tu z Vás jen mír a pohodu,
A tak mějte všechny krásný den sobotní, at Vás nikdo nehoní
Obrázek uživatelky
profil
my tak pěkně nemáme, je velká mlha, kdoví jestli se zvedne....Věruška má talent, ukrývala ho pár roků na této diskuzi.Je vidět, že jsi nezapomněla svoji profesi...Já moc elánu zatím nemám, večer jsem si uvařila brambory a dnes chci udělat plněné knedlíky s uzeným a zelí s cibulkou. Bude polévka z uzeného zas na dva nebo 3 dny....Upeču řezy ořechové s krémem a polevou čoko jako " doděrnou", jak se říkávalo po ukončení draní peří, za ukonšení akce"" ořechy ze skořápky ven"""....Přeji vám pěkný den a moc se neunavte s prací, ona neuteče a nikdo jiný ji neudělá.Smajlík.Marcelko užijte si oslavu a manželovi pevné zdravíčko a hodně šteští, ale to už má v Tobě....SmajlíkSmajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, Věrko, Aničko,krásná básničkaSmajlík
Už jsem byla pro pečivo, umyla si vlasy.
Oběd nevařím, je od včera . Po obědě jedem k mamce. Tak ať se den daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško..ty jsi skvěláSmajlíkSmajlíkSmajlíkvečer i ráno krásnou básničkuSmajlík
A Anička 59 taky básnířkaSmajlíkSmajlík

holky, u nás se začíná modrat obloha, to je fajnSmajlíkSmajlík

Evi, už Ti návštěva odjela???

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles