Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ráno prala a doteď nemám prádlo suché. Neschne to ani na lodžii ani doma na sušáku.
Majko, máš pravdu, že já si ráno taky připadala lepší. A horší je, že mě zase začíná bolet kolem toho kotníku, jak jsem měla ty křeče. Wendy mi radí tvaroh. Nevím, koleno jsem si mazala Ibalgin gelem, nebo jak se to jmenuje, ale platné to není.
Obrázek uživatelky
profil
Ještě jsem nakoukla,vnouček s manželem posvačili a teď "odpočívají" po procházce.Blani,to mraveniště je opravdu spoustu let na jednom místě na kraji lesa,a je už obrovské.
Blani,dělej všecko proto,ať nedopadneš jako já-od července potřetí záněty žil,tromboza,nějaký binec v koleně,bolesti.Až se to zklidní-prý to může trvat další 3 měsíce,tak že musím na operaci žil.A na koleno prý už pomůže jenom výměna kloubu-podle doktorů...Takže z malého zakopnutí,lupnutí....Ráno chodím jak mladice,libuju si,že už snad bude dobře,kolem desáté hodiny už jsem zase celá bolavá,a tak je to pořád dokola.Děvčata,ta cibule má určitě něco do sebe,my ji teď také máme v každé místnosti-jako prevenci.Alenko,díky za pěkné fotečky.Příroda je teď popletená...ale pro nás je to počasí příjemné,aspoň nám dřív uteče zima.Tak dobrou,děvčata.
Obrázek uživatelky
profil
To bych tedy byt bez záclon nemohla mít. Připadalo by mě, že na mě každej kouká a to teda nemusí.
Mějte se hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hali, tak s cibuli jsem četla, že v některém státě, ale nevím kde , dácvají cimuli do misky a třeba na skříň tak tam stojí , a nejsou nemocní, tak něco na té cibuli je.Už jsme z návštěvy doma, teď sme tady měli tchýni a odpoleedne je pryč.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Čtu tady, jak Majka krmí mravence. To je to mraveniště pořád na stejném místě? To je zajímavé.
Lidko, tu cibuli zkus, taky jsem to četla. S pivem - no, jedním se neopiješ, ale asi to není žádná dobrota.
Majko, nic nedělám. Pepík mi přinesl zašít svetr, tak se do toho pustím. A co dělá tvoje pacička?
Celý den máme dneska tmu.
Obrázek uživatelky
profil
Jenom zase nakouknu,manžel šel s vnoučkem k lesu,dát do mraveniště piškoty a cukr.Chodili jsme k němu už se syny,pak s vnučkami a teď s tou nejmladší generací.Až se vrátí,budou mít hlad,upekla jsem aspoň bublaninu,abych u toho nemusela dlouho stát.Lydie,dej si k posteli cibuli s odkrojenými konci a trochu propíchnutou,prý to do sebe stahuje bacily od nemocného.Za pokus nic nedáš.Blani,Ty odpočívej,jinak Tě noha bude dlouho zlobit.Záclony-doma máme,u nejmladšího synka nemají,mají hezký výhled a jsou ve třetím patře.Drhnutí peří-na to si vždycky vzpomenu při vůni rumu,když ho třeba dávám do pečení.To proto,že na drhlačce,kde bylo půl dědiny(a to se točilo,až měla celá dědina peří odrané),musel být čaj s rumem a koblihy (pro nás děti samozřejmě bez rumu).A bylo to vždycky s povídáním,se zpěvem,s harmonikou.Měli jsme souseda,žil sám-starý mládenec-a moc pěkně hrál a zpíval.Na těch drhlačkách se přeživil a zahřál.Díky děvčata,za příjemnou vzpomínku.Mějte krásný večer a klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
snad to pomůže a když tak budeš mít trošku opičku, nebudeš v posteli samaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Smích léčí!!!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem brzy vstala, abych chlapům oběd uvařila. Hupla jsem zpátky do postele, beru prášky, kloktám Stopangin a vodu se solí, polykám česnek, piju bylinkový čaj s medem a citronem. V krku stále bolí, horečku nemám. Jeden známý mi poradil prohřát pivo, až začne bublat vypnout, dát med a citron a pít dokud je pivo horké. Tak si myslím, že se asi jen opiju Smajlíka výsledek bude nulový. Ale zkusím to. Zkouším všechno.....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dodělala jsem úklid (rajony) a budu chvíli odpočívat. K obědu máme koprovku s vajíčkem.
Vám přeju dobrou chuť.Smajlík
Evi, teď budeš mít zase na co vzpomínat.
Taky by se mi nelíbilo být bez záclon a vázy mít musím, kytky mám ráda (snad je moc nebolí, když je utrhnu do vázy)

Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnáníSmajlíkSmajlíkjistě již budete mít brzy oběd

U nás se nedralo peří, znám to jen z televize
My už peřiny nemáme mnoho let..a syn nemá taky záclony, vyškubal i garnýže..a to si dovolil v mém bytě..dostal nadánoSmajlíkale stejně si z toho nic nedělalSmajlíkSmajlík

Evi..tak se budeš těšit, až přijedou příštěSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles