Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Tak jsem | Datum vložení: 23.11.2013 17:44 hod. | |||
|
ráno prala a doteď nemám prádlo suché. Neschne to ani na lodžii ani doma na sušáku. Majko, máš pravdu, že já si ráno taky připadala lepší. A horší je, že mě zase začíná bolet kolem toho kotníku, jak jsem měla ty křeče. Wendy mi radí tvaroh. Nevím, koleno jsem si mazala Ibalgin gelem, nebo jak se to jmenuje, ale platné to není. |
||||
| Hali | Krásný dobrý večer Vám všem! | Datum vložení: 23.11.2013 17:30 hod. | |||
|
Ještě jsem nakoukla,vnouček s manželem posvačili a teď "odpočívají" po procházce.Blani,to mraveniště je opravdu spoustu let na jednom místě na kraji lesa,a je už obrovské. Blani,dělej všecko proto,ať nedopadneš jako já-od července potřetí záněty žil,tromboza,nějaký binec v koleně,bolesti.Až se to zklidní-prý to může trvat další 3 měsíce,tak že musím na operaci žil.A na koleno prý už pomůže jenom výměna kloubu-podle doktorů...Takže z malého zakopnutí,lupnutí....Ráno chodím jak mladice,libuju si,že už snad bude dobře,kolem desáté hodiny už jsem zase celá bolavá,a tak je to pořád dokola.Děvčata,ta cibule má určitě něco do sebe,my ji teď také máme v každé místnosti-jako prevenci.Alenko,díky za pěkné fotečky.Příroda je teď popletená...ale pro nás je to počasí příjemné,aspoň nám dřív uteče zima.Tak dobrou,děvčata. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 23.11.2013 17:28 hod. | |||
|
To bych tedy byt bez záclon nemohla mít. Připadalo by mě, že na mě každej kouká a to teda nemusí. Mějte se hezky a ahoj. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 23.11.2013 16:39 hod. | |||
|
Hali, tak s cibuli jsem četla, že v některém státě, ale nevím kde , dácvají cimuli do misky a třeba na skříň tak tam stojí , a nejsou nemocní, tak něco na té cibuli je.Už jsme z návštěvy doma, teď sme tady měli tchýni a odpoleedne je pryč.![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 23.11.2013 16:14 hod. | |||
|
Čtu tady, jak Majka krmí mravence. To je to mraveniště pořád na stejném místě? To je zajímavé. Lidko, tu cibuli zkus, taky jsem to četla. S pivem - no, jedním se neopiješ, ale asi to není žádná dobrota. Majko, nic nedělám. Pepík mi přinesl zašít svetr, tak se do toho pustím. A co dělá tvoje pacička? Celý den máme dneska tmu. |
||||
| Hali | Milé kalupinky na "seniorkách" ! | Datum vložení: 23.11.2013 15:37 hod. | |||
|
Jenom zase nakouknu,manžel šel s vnoučkem k lesu,dát do mraveniště piškoty a cukr.Chodili jsme k němu už se syny,pak s vnučkami a teď s tou nejmladší generací.Až se vrátí,budou mít hlad,upekla jsem aspoň bublaninu,abych u toho nemusela dlouho stát.Lydie,dej si k posteli cibuli s odkrojenými konci a trochu propíchnutou,prý to do sebe stahuje bacily od nemocného.Za pokus nic nedáš.Blani,Ty odpočívej,jinak Tě noha bude dlouho zlobit.Záclony-doma máme,u nejmladšího synka nemají,mají hezký výhled a jsou ve třetím patře.Drhnutí peří-na to si vždycky vzpomenu při vůni rumu,když ho třeba dávám do pečení.To proto,že na drhlačce,kde bylo půl dědiny(a to se točilo,až měla celá dědina peří odrané),musel být čaj s rumem a koblihy (pro nás děti samozřejmě bez rumu).A bylo to vždycky s povídáním,se zpěvem,s harmonikou.Měli jsme souseda,žil sám-starý mládenec-a moc pěkně hrál a zpíval.Na těch drhlačkách se přeživil a zahřál.Díky děvčata,za příjemnou vzpomínku.Mějte krásný večer a klidnou noc. | ||||
| fanypol | Lydie | Datum vložení: 23.11.2013 14:36 hod. | |||
|
snad to pomůže a když tak budeš mít trošku opičku, nebudeš v posteli sama![]() ![]() ![]() Smích léčí!!!!! ![]() ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA MOJE | Datum vložení: 23.11.2013 14:15 hod. | |||
|
Ráno jsem brzy vstala, abych chlapům oběd uvařila. Hupla jsem zpátky do postele, beru prášky, kloktám Stopangin a vodu se solí, polykám česnek, piju bylinkový čaj s medem a citronem. V krku stále bolí, horečku nemám. Jeden známý mi poradil prohřát pivo, až začne bublat vypnout, dát med a citron a pít dokud je pivo horké. Tak si myslím, že se asi jen opiju a výsledek bude nulový. Ale zkusím to. Zkouším všechno.....![]() |
||||
| Bm68 | Dobré téměř poledne, | Datum vložení: 23.11.2013 11:33 hod. | |||
|
dodělala jsem úklid (rajony) a budu chvíli odpočívat. K obědu máme koprovku s vajíčkem. Vám přeju dobrou chuť. ![]() Evi, teď budeš mít zase na co vzpomínat. Taky by se mi nelíbilo být bez záclon a vázy mít musím, kytky mám ráda (snad je moc nebolí, když je utrhnu do vázy) |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 23.11.2013 11:27 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání![]() jistě již budete mít brzy obědU nás se nedralo peří, znám to jen z televize My už peřiny nemáme mnoho let..a syn nemá taky záclony, vyškubal i garnýže..a to si dovolil v mém bytě..dostal nadáno ale stejně si z toho nic nedělal![]() ![]() Evi..tak se budeš těšit, až přijedou příště ![]() ![]() |
||||