Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 23.11.2013 19:46 hod. | |||
|
děkuju za rady. Jste hodné. Uvidím, jak se to vyvine, když tak půjdu k Mudrovi. Teď se chystám k telce, ještě nevím, na co budu koukat,když je taky Slavík. Tak mějte hezký večer a příjemnou noc. Dobrou ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 23.11.2013 19:43 hod. | |||
|
Když už tady mluvíte o kolenách, tak opravdu se nevyplatí bolest neléčit. Já jsem s nimi už 2 měsíce na neschopence, dostala jsem do nich už injekce.Do pravého jsem si nechala pichnout za 4 tisíce, musela jsem si ji zaplatit a cítím úlevu. Tak počítám, že půjdu už do práce. Jinak jsem před chvílí dostala zprávu od adminek, že i můj třetí článek bude publikován-14.12. Takže s články mám zatím 100% úspěšnost. Už přemýšlím o čem mám napsát ted | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.11.2013 19:38 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. U nás také bylo celý den pošmourno.Jeli jsme odpoledne na hřbitov.Vzala jsem už chryzantémy domů a do váz jsme dali mahonii a suché květy statice.Před vánocemi dáme chvojí. Marodům přeji ať nemoc a bolest ustoupí. ![]() ![]() Přeji klidnou noc a pěkná sny. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 23.11.2013 19:36 hod. | |||
|
Blani zajdi si k lékaři , kolena jsou prevít. Děvčátka já se dnes už rozloučím a popřeji všem pěkný večer a klidnou noc bez bolesti.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 23.11.2013 19:06 hod. | |||
|
holky, už se dnes loučím, jdu na Zprávy a už asi vypnu počítač..přeji všem DOBOU NOC![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Všem přeji pěkný večer | Datum vložení: 23.11.2013 18:06 hod. | |||
|
Dívám se na Poštu pro tebe, chystám se jakmile skončí, že půjdu do vany se nahřát a tak se s vámi rozloučím, přeji moc pěkný zbytek večera a klidnou dobrou noc.![]() ![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 23.11.2013 17:59 hod. | |||
|
tak jsem vše přečetla,abych byla v obraze...![]() celý den jsem se na počítač nedostala,jak jsou tu děti,tak to nejde...ani nevím,co jsem zvláštního dělala a je večer... ![]() zrovna přišla snacha se svou maminkou a že budem vybírat žehličku jako dárky na vánoce.... ![]() ještě snad nakouknu... ![]() |
||||
| fanypol | Blani, | Datum vložení: 23.11.2013 17:55 hod. | |||
|
tvaroh je dobrý,myslím, když je zánět, vytáhne horkost... Asi se v pondělí vydej k lékařům..jak píše HALI, nožky nejsou na samoléčbu, ty potřebujeme , tak raději svěřit do odborné péče, a když ti řeknou, že to nic není, tím lépe.. než něco zanedbat![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 23.11.2013 17:51 hod. | |||
|
my jak jezdíme leta na Salaš, tak v lese u jedné lesní cesty jsou v řadě mraveniště..snad 5-6 již je jich..už jsou některá snad i metr vysoká, vždy se tam zastavíme a pozorujeme to hemžení.. Cibuli bych taky věřila..i v této době ji hodně jím.. syrovou na chlebík ![]() HALI: Marunko, zdravím a těším se, že na nás zase nakoukneš...nožky jsou problém, už tě to drží dlouho.. ![]() Děvčátka, tak už mám muškáty ve sklepě, už hlásí mrazy, tak raději už jsou uklizené i když byly samý květ.. musela jsem využít,že měl muž čas a hlavně chuť ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak jsem | Datum vložení: 23.11.2013 17:46 hod. | |||
|
ráno prala a doteď nemám prádlo suché. Neschne to ani na lodžii ani doma na sušáku. Majko, máš pravdu, že já si ráno taky připadala lepší. A horší je, že mě zase začíná bolet kolem toho kotníku, jak jsem měla ty křeče. Wendy mi radí tvaroh. Nevím, koleno jsem si mazala Ibalgin gelem, nebo jak se to jmenuje, ale platné to není. |
||||