Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zdravím po včerejším hororu.SmajlíkSmajlíkMusím Vám napsat co jsme včera vše zažili.Ráno jsme vstávali v 6 aby jsme stihli rozebrat postele aby bylo vše nachystané na pokládku plovoučky.V bytě jak ve skladišti,to mě ani nenapadlo kolík věci máme v ložniciSmajlíkSmajlíkSmajlíkKluci měli přijít v 7,30 hod. za 3 hod. mělo byt vše hotovo....V 8,30 nikdo v 9,30 nikdo.Tak jsme to už nevydrželi a volali kde jsou,no jo v telefonu schránka...V 10,30 se zapnul telefon tak jsme volali,ale to by nám ho musel někdo zvednout!!!!!!Konečně jsme se dovolali,dozvěděli jsme se ,že se mu narodil syn včera, ale že v 11.hod tam budou.Bylo 12hod.,13 hod.a nikdo nikde.Mezi tím jsme už zhaněli někoho jiného na konec jsme sehnali,ale že přijde za 3hod.
Ve 13,30 hod.se ozvali ,že na beton v 15hod. tam budou!!!!! V 16 hodin zase nikdo.Já jsem už byla na infarkt,manžel zas volal,že to si snad dělali srandu!!!!!!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkNa konec v 16,30 dorazil jiný kluk a moc se omlouval,že dřív nemohl.

Obrázek uživatelky
profil
Záclony mám také. Bez nich by mi to připadalo takové nijaké. Jsme sice v prvním patře, tak si v pokoji dávám na zimu kratší. Ony jsou před okny stromy a z druhého paneláku k nám není tak vidět. Blani, jak píší děvčata, s kolenem bych také zašla raději k doktorům. Nohy nás nosí, pak by mohlo být třeba pozdě, nebo léčba bude trvat dlouho.
V pátek jsem byla doma a vyprala jednu várku prádla. Doschnout jsem dala domů, byla totiž plánovaná návštěva v nemocnici a pak doma,abych ulevila vlasům. Večer se mi nechtělo žehlit a koukala jsem na Sanitku. Sobotní den jsem si vzala volno, aby nebylo moc hodin.Opět bylo slunečno tak jsem vyprtala 2 várky. Docela to proschlo. K obědu byla roštěná. Taťkovi to maso nějak nešlo kousat i když bylo měkké. Nevím proč. Odpoledne jsme se jeli podívat, jak se děvčatům vyvedla výstava. Přeci jen jsme tam pomahali i na Velikonoce vždy dost. Letos jim odřekli někteří z bývalých vystavovatelů, ale i tak tm bylo hodně zajímavých věcí.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
U nás je také zamračeno.Procházku mám vykonanou. Dnes ani nebyla na trávě rosa.Šlo se mě dobře.
Muž odešel na cvičák a já jsem si uvařila kávu.
Na oběd bude králík, ale ještě nevím jak.SmajlíkSmajlík

Jdu lovit v receptech.
Aničko, článek si najdu později.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady zamračeno a hodněSmajlík
Baculko tady se také říká zab. polévce prdelačkaSmajlík Záclony mám také na tyšky na zasunutí,nemít zéclony, tak to bych nechtělaSmajlík
Dnes na oběd dělám segedín na přání manželaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Muž říká zabijačkové polévce také prdelačka. Nikdy jsem ji nejedla ani nevařila.
Seznámek je pěkný, i nové ikonky zase máte. Já si tu nechávám tu naši chaoupku.
Obrázek uživatelky
profil
Blani, my máme garnyže přistřelené na pevno a i ty co jsme měli původně co jsme bydleli u babičky, jsem nesundávala. Ty první mají tyčku, kterou jsem vždy vysunula se záclonou a pak ji tam zase zasunula. V bytovce musím vždy nasunou jezdce do jednoho místa a stát na schůdkách nebo na stole a zacvak na žabičky do záclony a pak jen rozhrnu. Ani to jinak nejde.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku
Obrázek uživatelky
profil
Jdu si Vás přečíst.
Obrázek uživatelky
profil
všem popřát krásnou dobrou noc bez bolestí...Smajlík
Blani,to je mi líto,že se ti koleno nelepší...
Jani,taky se chystám odnést chrizantémy a udělala jsem hezky nazdobený truhlík ze stříbrného smrku,šišek aa ozdůbek...Smajlík

Věrko,mě taky kolena bolí,ale až tak ne,jen těžko vstávám,já preferuji konopné gely a už jsem vyzkoušela kde co i pro muže...Smajlík ono se musí mazat víckrát denně,aby to ulevilo...

dárky žehličky jsme si vybraly...Smajlík
já si okna bez záclon neumím představit
připadá mi ta místnost holá, ale asi je to na zvyku...
koukám ještě na Slavíky,mám klid,muž spí,mladí jsou venku...Smajlík
na článek se těším,píšeš moc hezky,Aničko,o pejskovi jsem četla Lukinovi a moc se mu to líbilo...Smajlík

chtěla jsem jen popřát dobré noci a kecám a kecám a kecám...musím přiznat,že mi to dnes chybělo... tak dobrounkou nocičku...SmajlíkSmajlík



Obrázek uživatelky
profil
Druhý vyjde zítra a budete se asi řezat smíchy, co se také může prožít

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles