Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkné nedělní ráno, | Datum vložení: 24.11.2013 08:36 hod. | |||
|
zdravím po včerejším hororu.![]() Musím Vám napsat co jsme včera vše zažili.Ráno jsme vstávali v 6 aby jsme stihli rozebrat postele aby bylo vše nachystané na pokládku plovoučky.V bytě jak ve skladišti,to mě ani nenapadlo kolík věci máme v ložnici![]() ![]() Kluci měli přijít v 7,30 hod. za 3 hod. mělo byt vše hotovo....V 8,30 nikdo v 9,30 nikdo.Tak jsme to už nevydrželi a volali kde jsou,no jo v telefonu schránka...V 10,30 se zapnul telefon tak jsme volali,ale to by nám ho musel někdo zvednout!!!!!!Konečně jsme se dovolali,dozvěděli jsme se ,že se mu narodil syn včera, ale že v 11.hod tam budou.Bylo 12hod.,13 hod.a nikdo nikde.Mezi tím jsme už zhaněli někoho jiného na konec jsme sehnali,ale že přijde za 3hod.Ve 13,30 hod.se ozvali ,že na beton v 15hod. tam budou!!!!! V 16 hodin zase nikdo.Já jsem už byla na infarkt,manžel zas volal,že to si snad dělali srandu!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Na konec v 16,30 dorazil jiný kluk a moc se omlouval,že dřív nemohl. |
||||
| 2baculka | Tak jsem pomalu dočetla. | Datum vložení: 24.11.2013 08:36 hod. | |||
|
Záclony mám také. Bez nich by mi to připadalo takové nijaké. Jsme sice v prvním patře, tak si v pokoji dávám na zimu kratší. Ony jsou před okny stromy a z druhého paneláku k nám není tak vidět. Blani, jak píší děvčata, s kolenem bych také zašla raději k doktorům. Nohy nás nosí, pak by mohlo být třeba pozdě, nebo léčba bude trvat dlouho. V pátek jsem byla doma a vyprala jednu várku prádla. Doschnout jsem dala domů, byla totiž plánovaná návštěva v nemocnici a pak doma,abych ulevila vlasům. Večer se mi nechtělo žehlit a koukala jsem na Sanitku. Sobotní den jsem si vzala volno, aby nebylo moc hodin.Opět bylo slunečno tak jsem vyprtala 2 várky. Docela to proschlo. K obědu byla roštěná. Taťkovi to maso nějak nešlo kousat i když bylo měkké. Nevím proč. Odpoledne jsme se jeli podívat, jak se děvčatům vyvedla výstava. Přeci jen jsme tam pomahali i na Velikonoce vždy dost. Letos jim odřekli někteří z bývalých vystavovatelů, ale i tak tm bylo hodně zajímavých věcí. |
||||
| vocjan | Dobré nedělní ráno | Datum vložení: 24.11.2013 08:35 hod. | |||
|
![]() přeji všem. U nás je také zamračeno.Procházku mám vykonanou. Dnes ani nebyla na trávě rosa.Šlo se mě dobře. Muž odešel na cvičák a já jsem si uvařila kávu. Na oběd bude králík, ale ještě nevím jak. ![]() ![]() Jdu lovit v receptech. Aničko, článek si najdu později. ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 24.11.2013 08:12 hod. | |||
|
Tady zamračeno a hodně![]() Baculko tady se také říká zab. polévce prdelačka Záclony mám také na tyšky na zasunutí,nemít zéclony, tak to bych nechtěla![]() Dnes na oběd dělám segedín na přání manžela ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 24.11.2013 07:45 hod. | |||
|
Muž říká zabijačkové polévce také prdelačka. Nikdy jsem ji nejedla ani nevařila. Seznámek je pěkný, i nové ikonky zase máte. Já si tu nechávám tu naši chaoupku. |
||||
| 2baculka | Reaguji pomalu a postupně. | Datum vložení: 24.11.2013 07:19 hod. | |||
|
Blani, my máme garnyže přistřelené na pevno a i ty co jsme měli původně co jsme bydleli u babičky, jsem nesundávala. Ty první mají tyčku, kterou jsem vždy vysunula se záclonou a pak ji tam zase zasunula. V bytovce musím vždy nasunou jezdce do jednoho místa a stát na schůdkách nebo na stole a zacvak na žabičky do záclony a pak jen rozhrnu. Ani to jinak nejde. | ||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 24.11.2013 07:01 hod. | |||
|
Krásnou neděličku | ||||
| 2baculka | Pěknou neděličku přeji. | Datum vložení: 24.11.2013 06:58 hod. | |||
|
Jdu si Vás přečíst. | ||||
| koudy | jdu | Datum vložení: 23.11.2013 21:28 hod. | |||
|
všem popřát krásnou dobrou noc bez bolestí...![]() Blani,to je mi líto,že se ti koleno nelepší... Jani,taky se chystám odnést chrizantémy a udělala jsem hezky nazdobený truhlík ze stříbrného smrku,šišek aa ozdůbek... ![]() Věrko,mě taky kolena bolí,ale až tak ne,jen těžko vstávám,já preferuji konopné gely a už jsem vyzkoušela kde co i pro muže... ono se musí mazat víckrát denně,aby to ulevilo...dárky žehličky jsme si vybraly... ![]() já si okna bez záclon neumím představit připadá mi ta místnost holá, ale asi je to na zvyku... koukám ještě na Slavíky,mám klid,muž spí,mladí jsou venku... ![]() na článek se těším,píšeš moc hezky,Aničko,o pejskovi jsem četla Lukinovi a moc se mu to líbilo... ![]() chtěla jsem jen popřát dobré noci a kecám a kecám a kecám...musím přiznat,že mi to dnes chybělo... tak dobrounkou nocičku... ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 23.11.2013 20:12 hod. | |||
|
Druhý vyjde zítra a budete se asi řezat smíchy, co se také může prožít | ||||