Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík my bude jíst za chvičku, jen prostřu a ohřeji..Smajlík

Nechte si chutnat a přeji příjemnou poobědovou siestičkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásnou neděli,i když počasí je špatné...Smajlík

večer jsem zapomněla schovat z venku prádlo a k ránu slyším,že prší...tak tam plandá mokré ve větru...Smajlík

mám chvilku čas,než začnu vařit,tak jsem nedočkavě klukla na Aničky článek-bezvadný-a rychle ještě za vámi...Smajlík

manžel mi,Regi,dělá to samé,chodí na dvůr a před dveře kouřit jen tak...navíc si myslí,že je venku teplo a dohaduje se se mnou,když ho nutím,aby se oblékl...Smajlík

špatné zážitky se řemeslníky máme určitě všechny, je to vždy nepříjemné...jako kolikrát nám někdo slíbil něco udělat a nepřišel...od září čekám pána ,slíbil vyčistit kotel,volala jsem mu dvakrát a už nebudu...já vždycky říkám,že nemají slibovat,když to nechtějí udělat,nebo když,tak zavolat,že to nejde...jsem taky vždy naštvaná, nesnáším takový přístup...Smajlík
no, hlavně,badýsku,že to nakonec dopadlo dobře...Smajlík

Regí,tak ses trošku odreagovala...člověk to někdy potřebuje...pro mě je relax povídání s vámi..nabíjí mě toSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen zdravím, děvčátka!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je taky jen začít pršet..včera bylo krásně sluníčkovo ... je 8°CSmajlíkSmajlík
Vařit nebudeme, budou zbytky..
BACULKO: na fotečky se těším, měla jsi alespoň chvilku rozptýleníSmajlíkSmajlík
a s rodiči nic nenaděláš, už je nepředělášSmajlíkSmajlík můj muž sedi doma v trenkách a tričku, a já navlečená v mikiněSmajlíktaky neposlechneSmajlík
BADYSKU: Kristy, přesně tak, stačilo zavolat a říci nepříjdu a ne si dělat blázny, že příjde..hlavně, že jste někoho sehnali a máte hotovo, doma v jídelně a kuchyni si muž plovoučku pokládal sám, v ložnici máme dřevěnou, tu taky dělal, musela se lakovat,tak se spalo v obýváku..pak v obýváku měl firmu, tam máme dřevěnou drahou podlahu, až moc drahou, oni to řekli bez DPH, pak se nám protočily panenky, naštěstí se to mohlo zaplati pak ve splátkách..ale je hezká, skoro bezúdržbová..zato na plovoučce je vidět každý drobek a je hodně prachu, musím každý den, nejdříve zamést a pak vytřít..asi blbá barva- světlá třešeň, aby to šlo k linceSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Něco podobného se nám stalo s malířem. Šel si pro něco domů, potkal kamaráda, který ho stáhl do hospody a ožral se jak prase. Doma dokonce rozbil dveře. Maloval potom v neděli. To co měl rozlíčeno, musel udělat znovu,aby nebyly mapy
Obrázek uživatelky
profil
Prádlo mi doma doschlo. Část je i vyžehlena.
Badýsku, tak vše nakonec docela dobře dopadlo. Asi bych z té podlahy byla také na mrtvici.
Aničko, článek jsem si přečetla, také Pegopnele se podařil.
Obrázek uživatelky
profil
připomněla jsi mi naši historku, měl přijít malíř, my jsme vystěhovali všechno do poschodí a já s manželem jsme si vzali dovolenou. Ráno tam měl být v 6 hod. my čekali, byl takový zvláštní den, a on nepřišel, byla středa 21.8.1968 za tím přišla jiná návštěva- sověti a zdržela se dlouho.Ten rok jsme nemalovali, a stěhovali vše zpátky.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Že je od rána v práci.Na konec vše dobře dopadloSmajlíkVe 20hod. měl hotovoSmajlíkSyn zavolal 2 kamarády a ustavili skříně a stěnu a pak s manželem složili ještě postele.A dneska budu ukládat vše na místo.
Chtěla jsem ještě říct jak Ti někteří mladí jsou nezodpovědní vůči druhým.Přece stačilo vzít telefon a říct co se událo.Každý by to přece pochopilSmajlíkSmajlíkSmajlík
Tak přeji krásný den i když u nás je hnusněSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás pošmurnou, navařeno máme od včera, dnes budeme jen šomtat. Já jsem pořád "nijaká" do ničeho se mi nechce a dělám jen co musím...Bude to tím, že vnoučata jsou u jiné babičky a je tu ticho, manžel moc nenamluví, takže " sranda jako v márnici".Smajlík..Užijte si neděli v pohodě a klidu.Přeji všem pěkný den.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
spoustu zážitků. Tady je zamračené, jako by mělo sněžit. Snad i bude. A dnes mně vyšel další, v pořadí již druhý článek. Kdo se chcete zasmát, tak čtěte-neboť humor léčí

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles