Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 24.11.2013 12:03 hod. | |||
|
my bude jíst za chvičku, jen prostřu a ohřeji..![]() Nechte si chutnat a přeji příjemnou poobědovou siestičku ![]() |
||||
| koudy | dobré ráno ,děvčata, | Datum vložení: 24.11.2013 09:54 hod. | |||
|
přeji krásnou neděli,i když počasí je špatné...![]() večer jsem zapomněla schovat z venku prádlo a k ránu slyším,že prší...tak tam plandá mokré ve větru... ![]() mám chvilku čas,než začnu vařit,tak jsem nedočkavě klukla na Aničky článek-bezvadný-a rychle ještě za vámi... ![]() manžel mi,Regi,dělá to samé,chodí na dvůr a před dveře kouřit jen tak...navíc si myslí,že je venku teplo a dohaduje se se mnou,když ho nutím,aby se oblékl... ![]() špatné zážitky se řemeslníky máme určitě všechny, je to vždy nepříjemné...jako kolikrát nám někdo slíbil něco udělat a nepřišel...od září čekám pána ,slíbil vyčistit kotel,volala jsem mu dvakrát a už nebudu...já vždycky říkám,že nemají slibovat,když to nechtějí udělat,nebo když,tak zavolat,že to nejde...jsem taky vždy naštvaná, nesnáším takový přístup... ![]() no, hlavně,badýsku,že to nakonec dopadlo dobře... ![]() Regí,tak ses trošku odreagovala...člověk to někdy potřebuje...pro mě je relax povídání s vámi..nabíjí mě to ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 24.11.2013 09:15 hod. | |||
|
Jen zdravím, děvčátka!![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 24.11.2013 09:13 hod. | |||
|
u nás je taky jen začít pršet..včera bylo krásně sluníčkovo ... je 8°C![]() ![]() Vařit nebudeme, budou zbytky.. BACULKO: na fotečky se těším, měla jsi alespoň chvilku rozptýlení ![]() ![]() a s rodiči nic nenaděláš, už je nepředěláš ![]() můj muž sedi doma v trenkách a tričku, a já navlečená v mikině taky neposlechne![]() BADYSKU: Kristy, přesně tak, stačilo zavolat a říci nepříjdu a ne si dělat blázny, že příjde..hlavně, že jste někoho sehnali a máte hotovo, doma v jídelně a kuchyni si muž plovoučku pokládal sám, v ložnici máme dřevěnou, tu taky dělal, musela se lakovat,tak se spalo v obýváku..pak v obýváku měl firmu, tam máme dřevěnou drahou podlahu, až moc drahou, oni to řekli bez DPH, pak se nám protočily panenky, naštěstí se to mohlo zaplati pak ve splátkách..ale je hezká, skoro bezúdržbová..zato na plovoučce je vidět každý drobek a je hodně prachu, musím každý den, nejdříve zamést a pak vytřít..asi blbá barva- světlá třešeň, aby to šlo k lince ![]() |
||||
| Anicka59 | - | Datum vložení: 24.11.2013 09:10 hod. | |||
|
Něco podobného se nám stalo s malířem. Šel si pro něco domů, potkal kamaráda, který ho stáhl do hospody a ožral se jak prase. Doma dokonce rozbil dveře. Maloval potom v neděli. To co měl rozlíčeno, musel udělat znovu,aby nebyly mapy | ||||
| 2baculka | Ještě, že jsme to vše včera stihli. | Datum vložení: 24.11.2013 09:08 hod. | |||
|
Prádlo mi doma doschlo. Část je i vyžehlena. Badýsku, tak vše nakonec docela dobře dopadlo. Asi bych z té podlahy byla také na mrtvici. Aničko, článek jsem si přečetla, také Pegopnele se podařil. |
||||
| MaKuShKa15 | Kristýnko, | Datum vložení: 24.11.2013 09:08 hod. | |||
|
připomněla jsi mi naši historku, měl přijít malíř, my jsme vystěhovali všechno do poschodí a já s manželem jsme si vzali dovolenou. Ráno tam měl být v 6 hod. my čekali, byl takový zvláštní den, a on nepřišel, byla středa 21.8.1968 za tím přišla jiná návštěva- sověti a zdržela se dlouho.Ten rok jsme nemalovali, a stěhovali vše zpátky.![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | pokr. | Datum vložení: 24.11.2013 09:00 hod. | |||
|
Že je od rána v práci.Na konec vše dobře dopadlo Ve 20hod. měl hotovo Syn zavolal 2 kamarády a ustavili skříně a stěnu a pak s manželem složili ještě postele.A dneska budu ukládat vše na místo.Chtěla jsem ještě říct jak Ti někteří mladí jsou nezodpovědní vůči druhým.Přece stačilo vzít telefon a říct co se událo.Každý by to přece pochopil ![]() ![]() ![]() Tak přeji krásný den i když u nás je hnusně ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou neděličku | Datum vložení: 24.11.2013 08:56 hod. | |||
|
u nás pošmurnou, navařeno máme od včera, dnes budeme jen šomtat. Já jsem pořád "nijaká" do ničeho se mi nechce a dělám jen co musím...Bude to tím, že vnoučata jsou u jiné babičky a je tu ticho, manžel moc nenamluví, takže " sranda jako v márnici". ..Užijte si neděli v pohodě a klidu.Přeji všem pěkný den.....![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezkou neděli | Datum vložení: 24.11.2013 08:54 hod. | |||
|
spoustu zážitků. Tady je zamračené, jako by mělo sněžit. Snad i bude. A dnes mně vyšel další, v pořadí již druhý článek. Kdo se chcete zasmát, tak čtěte-neboť humor léčí | ||||