Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 24.11.2013 17:58 hod. | |||
|
trochu jsem prolítla řádky...mám tu nejml. synka,zase bude na počítači...teď papká, tak mám chviličku.. odpol.jsem louskala ořechy a asi budu pokračovat ![]() Taky nemám ráda tmu ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 24.11.2013 17:56 hod. | |||
|
Takže se mějte všechny moc a moc hezky a ahoj.![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | ještě píšu, | Datum vložení: 24.11.2013 17:54 hod. | |||
|
Regi,taky kupujem med od místního včelaře za 120,- kč,já miluju bílý jogurt s medem, svůj pampeliškový už mám vymlsaný...![]() Věrka chystá adventní kalendář, však příští neděle bude adventní... taky musím připravit výzdobu,něco mi udělá neteř...![]() Zdeni,kup si zítra něco hezkého pro radost... ![]() Čeká mě pečení perníčků,asi to nechám na víkend,jestli přijede prostřední syn...pečeme vždy s vnučkou dvě dávky a oni si pak jednu vezmou... ![]() ![]() tak jdu dát mužovi a těm mladým večeři a budou dnes Počátky... ![]() ještě se na vás přijdu kouknout...zatím ahojky... ![]() ![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 24.11.2013 17:41 hod. | |||
|
tma jak v ranci,u nás začal foukat veliký vítr,asi se ochladí... syn se díval na radar a má až do středy v noci mrznout... už z chaty odjeli,Ondra má příští neděli svátek,tak jsem mu dárečky dala dnes,kdyby příští víkend nepřijeli... vybrala jsem i neco z Avonu,Veru mi to objedná... odpoledne jsem byla chvíli za nima na chatě, snach šila závěsy a peřinky, byla jsem to okouknout...![]() |
||||
| 2baculka | Aničko 59 jsi činorodá. | Datum vložení: 24.11.2013 16:41 hod. | |||
|
Alenko koukla jsem na fotečky z výstavy v Brně. Moc se mi líbí. | ||||
| Anicka59 | tma | Datum vložení: 24.11.2013 16:30 hod. | |||
|
mně štve také, mám raději, když je světlo alespoň do těch 19 hodin. Na druhou stránku je zase více času na koníčky a psaní článků. Já třeba včera večer složila další, už jsem jej poslala, ale nevím, jestli projde-je na téma:BIŘMOVÁNÍ | ||||
| 2baculka | Ach ta tma. | Datum vložení: 24.11.2013 16:18 hod. | |||
|
Teprve je něco po 16té hodině a je tma jak v ranci. Muž jel na chalupu vypustit vodu z vodoměru a trubek. Koupil u sousedky med.My ho můžeme do čaje, muž i na chleba s máslem. | ||||
| 2baculka | Popřát dobrou chuť jsem nestihla. | Datum vložení: 24.11.2013 13:12 hod. | |||
|
Snad Vám všem chutnalo i tak. Nyní jsem dopila kávičku. Dojedla jsem roštěnku od včera. Taťka ji nějak nemohl ukousat. Přitom z papiňáku byla měkká. No nevím. Jediné do mu jede perník. Sice jsem ho dělala z Vitny ten práškový a vylepšila ho ořechy a čokoládou. Ten jedl i když říkal, že nemá hlad. Děvčata máte pravdu, že jsem včera přišla na jiné myšlenky. I když jen na chvilku, ale i tak to muselo stačit. Koupila jem tam krásné perníkové koníčky pro moje malé kluky. Píši moje,ale nevím zda je uvidím, nebo pošlu po jejich mamině. Ta jezdí do práce k nám do města. Už se mi po nich stýská. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 24.11.2013 12:13 hod. | |||
|
Dobrou chuť všem. Tak zatím tady neprší, to je dobře, musím do banky pro nějaké peníze, zítra ráno jedu s mladou do Šumperka , ona dávat krev , tak pokoukáme po městě.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 24.11.2013 12:10 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání k obědu. My máme rajskou a nakonec pečeného králíka na paprice s bramborem a okurkovým salátem. Přečtu si vás po obědě. ![]() ![]() |
||||