Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Odpoledne jsem likvidovala došlou poštu.
Už jsem ji zase měla hodně.SmajlíkSmajlík
Kristýnka má již uklizeno a Alča nalouskané ořechy.

Mě se nějak do ničeho nechce.Drží mě lenora.SmajlíkSmajlík

Přeji klidnou dobrou noc a sladké sny.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobrou noc!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Manželovi vyřid také ode mně vše jen to nej.....
Obrázek uživatelky
profil
Tak med také kupuji tady od včelaře . byl za 100. Koudy díky, no uvidíme co tam budeSmajlík
Děkuji za komentáře k fotkám.
Děvčátka mějte pěkný večer, ráno tady nebudu , až se vrátím , hned jdu za vámiSmajlík
Dobrou noc .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
uznaly dva články. Tak mám zase nějaké bodíky.
Maruško, my kupujeme med od včelaře, který má úly pod naší zahradou, tudíž i jeho včeličky se pasou na našich kytičkách. Kupujeme 10kg na zimu za 100/kg.
Všechny moc zdravím. Jdu číst články.
Přeji vám pěkný večer a klidnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak nás všichni opustili a já si mohla sednout k PC. Uklízet a prát budu až zítra. Oslava se moc vydařila. Bylo nás 11, bylo veselo a dobře jsme se najedli včera v restauraci, večer a dnes u nás doma. Manžel dostal spousty darů a měl radost.
Všechno jsme nedočetla, doufám, že se nic podstatného nestalo. Budu reagovat na poslední dvě stránky.
Alenko, výstava se ti líbila. Já bych si také někdy objednala vstupenky na nějaké představení nebo výstavu, ale vše je od nás hrozně daleko.
Zdeničko a Makuško, máte moc pěkné ikonky!
Kristýnko, byla bych z toho na mrtvici, ale hlavně, že to dobře dopadlo a máš plouvoucí podlahu položenou a k tomu ještě uklizeno. Já musím začít uklízet znovu, ale do Vánoc to stačím, alespoň doufám!SmajlíkSmajlík
Regi, se starými lidmi je často potíž, říci si nedají a někdy jsou uminutí. Horší je, že proti tomu nemůžeš nic dělat. Moc ti přeji, že jsi se byla podívat na něco hezkého a trochu jsi pookřála!
Aničko, hned jak dopíši, půjdu na články. Mně dnes adminky
Obrázek uživatelky
profil
Maruško a Regi medík taky kupujeme na zimu a hodně,tak 6 sklínek za 130kč,dáváme do čaje,pečení a manžel si sladí kafeSmajlíkSmajlíkSmajlíkMáme kamaráda ,který má včelySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teprve jsem se tu dostala.Dneska jsem měla rušno,přišla mi pomoct dcerka s vnučkami,zeť je se zájezdem v Polsku.Taky domácí tu byli taky všechno natahali zpátky do skříni i stěny.Vnuk nanosil všechny knihy a že jich je SmajlíkSmajlíkUž mám skoro na svátky vygruntované,vše vysmejčenéSmajlíkSmajlík Budu mít čas na pečení.Všechny jsme pozvali na oběd ,bylo nás 9.Měli jsme české zelí s bramborem,pečenou krkovičku a taky jitrnice(jelítka)kdo chtělSmajlíkSmajlíkSmajlík
Vše jsem si pročetla,ale taky zapomněla co kdo dělal nebo kde bylSmajlíkSmajlík
Anička má článek a Regi má fotky,teprve kouknuSmajlíkSmajlíkVšem přeji pěkný večer a na dnešek i dobrou nocku SmajlíkPa,paSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vám odsud děkuji za komentáře k mému článku, a doufám, že jste se u něj trošku i zasmáli.
Obrázek uživatelky
profil
Vnoučata už jsou chvíli doma, hrály jsme monopoly a nasmály jsme se, když někdo měl dělat mimiku podle karty a my hádat, ta malá měla naznačit kuřecí prsa a tak rukama si udělala prsa a loktama kývala jako, že mává křidly a chodila v podřepu.Smajlík Nevěděli jsme co s tím a tak bylo veselo..Jak tu nebyly, byla tu nuda…
Přeji všem pěkný večer, a už sem nepůjdu, budu zašívat pár ponožek a kapsy u kalhot, aby neztrácely drobné….Hezky se vyspěte a zítra ahojky….Smajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles