Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 24.11.2013 20:08 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Odpoledne jsem likvidovala došlou poštu. Už jsem ji zase měla hodně. ![]() ![]() Kristýnka má již uklizeno a Alča nalouskané ořechy. Mě se nějak do ničeho nechce.Drží mě lenora. ![]() ![]() Přeji klidnou dobrou noc a sladké sny. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 24.11.2013 19:43 hod. | |||
|
přeju dobrou noc!![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 24.11.2013 19:12 hod. | |||
|
Manželovi vyřid také ode mně vše jen to nej..... | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 24.11.2013 19:00 hod. | |||
|
Tak med také kupuji tady od včelaře . byl za 100. Koudy díky, no uvidíme co tam bude![]() Děkuji za komentáře k fotkám. Děvčátka mějte pěkný večer, ráno tady nebudu , až se vrátím , hned jdu za vámi ![]() Dobrou noc . ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 24.11.2013 19:00 hod. | |||
|
uznaly dva články. Tak mám zase nějaké bodíky. Maruško, my kupujeme med od včelaře, který má úly pod naší zahradou, tudíž i jeho včeličky se pasou na našich kytičkách. Kupujeme 10kg na zimu za 100/kg. Všechny moc zdravím. Jdu číst články. Přeji vám pěkný večer a klidnou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 24.11.2013 18:57 hod. | |||
|
Tak nás všichni opustili a já si mohla sednout k PC. Uklízet a prát budu až zítra. Oslava se moc vydařila. Bylo nás 11, bylo veselo a dobře jsme se najedli včera v restauraci, večer a dnes u nás doma. Manžel dostal spousty darů a měl radost. Všechno jsme nedočetla, doufám, že se nic podstatného nestalo. Budu reagovat na poslední dvě stránky. Alenko, výstava se ti líbila. Já bych si také někdy objednala vstupenky na nějaké představení nebo výstavu, ale vše je od nás hrozně daleko. Zdeničko a Makuško, máte moc pěkné ikonky! Kristýnko, byla bych z toho na mrtvici, ale hlavně, že to dobře dopadlo a máš plouvoucí podlahu položenou a k tomu ještě uklizeno. Já musím začít uklízet znovu, ale do Vánoc to stačím, alespoň doufám! ![]() ![]() Regi, se starými lidmi je často potíž, říci si nedají a někdy jsou uminutí. Horší je, že proti tomu nemůžeš nic dělat. Moc ti přeji, že jsi se byla podívat na něco hezkého a trochu jsi pookřála! Aničko, hned jak dopíši, půjdu na články. Mně dnes adminky |
||||
| badysek | Jo, | Datum vložení: 24.11.2013 18:42 hod. | |||
|
Maruško a Regi medík taky kupujeme na zimu a hodně,tak 6 sklínek za 130kč,dáváme do čaje,pečení a manžel si sladí kafe![]() ![]() Máme kamaráda ,který má včely![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 24.11.2013 18:36 hod. | |||
|
Teprve jsem se tu dostala.Dneska jsem měla rušno,přišla mi pomoct dcerka s vnučkami,zeť je se zájezdem v Polsku.Taky domácí tu byli taky všechno natahali zpátky do skříni i stěny.Vnuk nanosil všechny knihy a že jich je ![]() Už mám skoro na svátky vygruntované,vše vysmejčené![]() Budu mít čas na pečení.Všechny jsme pozvali na oběd ,bylo nás 9.Měli jsme české zelí s bramborem,pečenou krkovičku a taky jitrnice(jelítka)kdo chtěl![]() ![]() ![]() Vše jsem si pročetla,ale taky zapomněla co kdo dělal nebo kde byl ![]() ![]() Anička má článek a Regi má fotky,teprve kouknu ![]() Všem přeji pěkný večer a na dnešek i dobrou nocku Pa,pa![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Všem | Datum vložení: 24.11.2013 18:17 hod. | |||
|
Vám odsud děkuji za komentáře k mému článku, a doufám, že jste se u něj trošku i zasmáli. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 24.11.2013 18:13 hod. | |||
|
Vnoučata už jsou chvíli doma, hrály jsme monopoly a nasmály jsme se, když někdo měl dělat mimiku podle karty a my hádat, ta malá měla naznačit kuřecí prsa a tak rukama si udělala prsa a loktama kývala jako, že mává křidly a chodila v podřepu. Nevěděli jsme co s tím a tak bylo veselo..Jak tu nebyly, byla tu nuda…Přeji všem pěkný večer, a už sem nepůjdu, budu zašívat pár ponožek a kapsy u kalhot, aby neztrácely drobné….Hezky se vyspěte a zítra ahojky…. ![]() ![]() |
||||