Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 25.11.2013 08:50 hod. | |||
|
Blani, sama musíš vědět jak to bolí, jestli je to po té době lepší, nebo ne.. my ti jen radily, aby jsi nakonec nebyla na to hůře![]() |
||||
| Bm68 | Ještě dopisuju, | Datum vložení: 25.11.2013 08:28 hod. | |||
|
přečetla jsem příspěvek Makušky. Maky, nevím, jestli jsi se spletla (s Marcelkou)nebo sis myslela,že jsme včera slavili synovy narozky? Neslavili a asi to vynecháme i když dárky už mám - jeden doma a jeden objednaný. Naši jsou v jednom kole, snacha měla včera denní dvanáctku a večer pracuje na diplomce, syn jí pomáhá. Vnuk starší měl jízdy v autoškole a odpoledne směnu až do večera do devíti v Albertu. A pak honem učení, jde mu to ztuha. Mladší vnuk je nastydlý, včera ležel. Jo a syn byl ještě napřed kvůli něčemu v Klatovech. Tak jsem včera nikoho z nich neviděla. ![]() Nepsala jsem, měla jsem nějaký splín.A moc vám děkuju za starost a rady, nohu mažu, třeba to fakt přejde. |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 25.11.2013 08:19 hod. | |||
|
krásné ráno a celý den!! Sníh nemáme, ale zima je pořádná. Alčo, taky jsem včera louskala ořechy, ale asi mnohem míň než ty. Pepík dostal od příbuzných, tak to rozdělil, půlku dceři a půlku mně. Jsem ráda. Jinak jsem koupila vyloupaných 10 dkg v Penny za 28 Kč. Ale ty asi sním, jsou čerstvé a moooc dobré. K doktorovi zatím nejdu. Přemýšlela jsem, jestli k obvoďákovi nebo rovnou k ortopedovi nebo k chirurgovi. Všude je to na dlouhé lokte, všude se dlouho čeká. Obvoďák mě pošle na rentgen, pak zpět a když tam něco bude tak mě pošle specialitovi. Ortoped je u nás jen ve čtvrtek a je se vším hned hotov. Nejradji bych šla k tomu chirurgovi, to bych mohla i dnes, ale Pepík mě tam nedoveze, má dnes nějaké běhání po úřadech a zítra půjčujeme auto mladým. On Pepík myslí, že bych to měla rozchodit. Sám byl před časem na té artroskopii a po operaci dostal do kolena zánět, trvalo to dost dlouho a několikrát mu brali z kolena vodu a stejně ho občas zlobí. Asi počkám do středy. Zatím koleno mažu. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 25.11.2013 08:10 hod. | |||
|
máme silný studený vítr.Ani se mi nehce do obchodu, ale musím pro pečivo-došlo.Máme psa, ráno konzerva s rohlíkem a večer granule. Už je tak zvyklý přes 10 let. Rohlíky musím mít pořád v zásobě v mrazáku, ale už nejsou. Marcelko, hlavně, že se vše vydařilo, je to radost být s rodinou pohromadě...Užijte si den v pohodě.. ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 25.11.2013 07:43 hod. | |||
|
i u nás sněží![]() ![]() ![]() fouká od včera silný vítr![]() budu muset vyrazit na pečivo, ale až tak po 10hodině, snad vítr poleví ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 25.11.2013 07:30 hod. | |||
|
u nás sněží -1*C![]() Děkuji děvčátka za komentiky k fotkám ![]() ![]() Blani ,co noha doufám,že jdeš k doktorům!!!!! Mějte všechny pohodový a zdravý začátek týdne ![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 25.11.2013 01:15 hod. | |||
|
Lydie Ano po pivu se krásně vypotíš, pokud ho dokážeš vypít. Zdeni Ano mám cibuli v otevřené misce na poličce v ložnici teď ve svém pokoji a už asi třetím rokem a zdá se že i když kašel dostanu tak je rychleji pryč.Vždyť ty záclony pokoj nazdobí a zabrání částečně slunku oslňovat. |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 24.11.2013 21:38 hod. | |||
|
článeček jsem našla i fotečky a jdu spinkat![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 24.11.2013 21:00 hod. | |||
|
už jdu vypnout počítač, syne kolem půl deváté odešel..už mne bolí z těch ořechů palce..![]() ![]() článeček přečtu..mrknu i na fotky..na Doktory už nekoukám, už je to nic moc, alespoň mně se zdá.. ![]() |
||||
| koudy | ještě | Datum vložení: 24.11.2013 20:17 hod. | |||
|
jdu popřát pěknou dobrou noc... ![]() Marci,myslela jsem na tebe, osla va se vydařila,všichni spokojeni,to je hlavní...ještě jednou manželovi vše dobré... ![]() přemýšlím, co Blanička, dnes jen pozdravila,snad nemá zas bolesti,nebo to koleno tak zlobí... ![]() jdu na Počátny, dobrou nocku,bez bolestí a pěkný začátek nového týdne... ![]() ![]() |
||||