Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Blani, sama musíš vědět jak to bolí, jestli je to po té době lepší, nebo ne..Smajlíkmy ti jen radily, aby jsi nakonec nebyla na to hůřeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přečetla jsem příspěvek Makušky. Maky, nevím, jestli jsi se spletla (s Marcelkou)nebo sis myslela,že jsme včera slavili synovy narozky? Neslavili a asi to vynecháme i když dárky už mám - jeden doma a jeden objednaný.
Naši jsou v jednom kole, snacha měla včera denní dvanáctku a večer pracuje na diplomce, syn jí pomáhá. Vnuk starší měl jízdy v autoškole a odpoledne směnu až do večera do devíti v Albertu. A pak honem učení, jde mu to ztuha.
Mladší vnuk je nastydlý, včera ležel. Jo a syn byl ještě napřed kvůli něčemu v Klatovech. Tak jsem včera nikoho z nich neviděla.Smajlík
Nepsala jsem, měla jsem nějaký splín.A moc vám děkuju za starost a rady, nohu mažu, třeba to fakt přejde.
Obrázek uživatelky
profil
krásné ráno a celý den!! Sníh nemáme, ale zima je pořádná.

Alčo, taky jsem včera louskala ořechy, ale asi mnohem míň než ty. Pepík dostal od příbuzných, tak to rozdělil, půlku dceři a půlku mně. Jsem ráda. Jinak jsem koupila vyloupaných 10 dkg v Penny za 28 Kč. Ale ty asi sním, jsou čerstvé a moooc dobré.
K doktorovi zatím nejdu. Přemýšlela jsem, jestli k obvoďákovi nebo rovnou k ortopedovi nebo k chirurgovi. Všude je to na dlouhé lokte, všude se dlouho čeká. Obvoďák mě pošle na rentgen, pak zpět a když tam něco bude tak mě pošle specialitovi. Ortoped je u nás jen ve čtvrtek a je se vším hned hotov. Nejradji bych šla k tomu chirurgovi, to bych mohla i dnes, ale Pepík mě tam nedoveze, má dnes nějaké běhání po úřadech a zítra půjčujeme auto mladým. On Pepík myslí, že bych to měla rozchodit. Sám byl před časem na té artroskopii a po operaci dostal do kolena zánět, trvalo to dost dlouho a několikrát mu brali z kolena vodu a stejně ho občas zlobí. Asi počkám do středy. Zatím koleno mažu.
Obrázek uživatelky
profil
máme silný studený vítr.Ani se mi nehce do obchodu, ale musím pro pečivo-došlo.Máme psa, ráno konzerva s rohlíkem a večer granule. Už je tak zvyklý přes 10 let. Rohlíky musím mít pořád v zásobě v mrazáku, ale už nejsou. Marcelko, hlavně, že se vše vydařilo, je to radost být s rodinou pohromadě...Užijte si den v pohodě..Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás sněžíSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkfouká od včera silný vítrSmajlík
budu muset vyrazit na pečivo, ale až tak po 10hodině, snad vítr polevíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás sněží -1*CSmajlík
Děkuji děvčátka za komentiky k fotkámSmajlíkSmajlík
Blani ,co noha doufám,že jdeš k doktorům!!!!!
Mějte všechny pohodový a zdravý začátek týdne SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Lydie Ano po pivu se krásně vypotíš, pokud ho dokážeš vypít.
Zdeni Ano mám cibuli v otevřené misce na poličce v ložnici teď ve svém pokoji a už asi třetím rokem a zdá se že i když kašel dostanu tak je rychleji pryč.Vždyť ty záclony pokoj nazdobí a zabrání částečně slunku oslňovat.
Obrázek uživatelky
profil
článeček jsem našla i fotečky a jdu spinkatSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jdu vypnout počítač, syne kolem půl deváté odešel..už mne bolí z těch ořechů palce..SmajlíkSmajlík
článeček přečtu..mrknu i na fotky..na Doktory už nekoukám, už je to nic moc, alespoň mně se zdá..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

jdu popřát pěknou dobrou noc...Smajlík

Marci,myslela jsem na tebe, osla va se vydařila,všichni spokojeni,to je hlavní...ještě jednou manželovi vše dobré...Smajlík

přemýšlím, co Blanička, dnes jen pozdravila,snad nemá zas bolesti,nebo to koleno tak zlobí... Smajlík

jdu na Počátny, dobrou nocku,bez bolestí a pěkný začátek nového týdne...SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles