Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | krásné poledne | Datum vložení: 25.11.2013 12:09 hod. | |||
|
Přejí dobré chutnání. Tak jsem to nevzdala a napsala jsem článek.Příběh z hor.Jak dlouho se čeká?Kdy mě dají vědět jestli byl přijat.Krásný den a příjemnou pohodičku u kávičky. |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 25.11.2013 11:35 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání..![]() ![]() omáčka i knedlík hotový..muž za chvíli dojede ,byl od včera odpoledne fuč a dojde i synek,ten má odpolední,tak bude obědvat společně ![]() Sníh už je skoro pryč..už není ani ten vítr |
||||
| Hali | ..... | Datum vložení: 25.11.2013 11:25 hod. | |||
|
Dnes lenoším,jenom jsem odmrazila a trochu udělala čístku v mrazáku,oběd je od včerejška,tak jsem přišla na Vás mrknout.Sníh pořád hustě padá,dolů ve městě je ho zatím méň,ale i z toho že byl vnouček při cestě do školky nadšený.Maruško,jste od nás trošku z ruky,jinak by to manžel zvládl i u Vás .On je zvyklý pořád něco dělat-nevím,kde k tomu bere pořád tu energii-během roku má pořád co dělat,doma kolem chalupy,veliká zahrada,hodně pomáhá u nejstaršího synka-ale zima,z té nečinnosti je nesvůj.Takže sníh je pro něho vítaná příležitost,jak nezakrnět .Ještě vloni jsme měli fenku,já jsem taky víc mohla chodit,takže to byly procházky za dědinu,které byly příjemné...já teď s procházkami jsem na štíru,fenka nám odešla a jemu samotnému se chodit nechce.Chválabohu,že aspoň jemu to zdravíčko slouží a že se pořád i v sedmdesáti drží jako mladík.Maruško,je mně líto,že Ty to máš jinak-chodila jsem tady teď málo a nestíhala číst,ale něco jsem o Tvých problémech zachytila.Drž se,děvče,vydrž.. |
||||
| koudy | ahojky, | Datum vložení: 25.11.2013 11:05 hod. | |||
|
byla jsem teď s pejskama v lese...potřebuji chvojí a šišky na adventní výzdobu... je tam pěkně hnusně,sice svítí sluníčko,ale ten vítr dělá pocitově moc...přišla jsem krásně vymrzlá...![]() teda Maruško,já se na ohazování sněhu netěším ani náhodou... zatím je jen poprašek...![]() co kdybys pak posílala manžela k nám,když rád odhazuje...můj je na nic,nemůže... (dělám si legraci)Jani z walmarku beru hodně a čast,už jsem psala i o dárcích,posledně jsem brala i pro vnoučataddětské cem m s fárečky na Mikoláše... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 25.11.2013 10:39 hod. | |||
|
nakukuju. Dneska vařit nemusím, vaří přítel, vepřo, špenát a brambory. Já špenátu smím jen lžíci, ale docela se těším. A volala kamarádka, má nějaké problémy, tak že je přijde večer ke mně prodiskutovat. Aspoň nebudu myslet na své a budu se zabývat také něčím jiným. Děvčata, sníh vám nezávidím, ale je pravda, že na Vánoce by byl dobrý. Dárky nemám žádné a ani inspiraci a ani moc peněz. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.11.2013 10:08 hod. | |||
|
![]() pěkné dopoledne. Já jela za fenkami hned ráno, protože přišla sms, že přijede pošta.Přišel mě už ten Walmark.Tak mám Ješíška pro nás dva. Máme zásobu vitamínů do jara. ![]() ![]() Venku fouká studený vítr a tak jsem se teple oblékla.Vykukovalo sluníčko z mraků, ale moc se mu nechtělo. Ještě musím jet pro chleba, došel. ![]() ![]() Vařit nemusím, máme od včerejška. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Hali | Všechny čiperky seniorky zdravím z Valašska! | Datum vložení: 25.11.2013 10:02 hod. | |||
|
U nás máme Vánoce,předpověď počasí se tentokrát vyplnila.Je pod nulou,ledový vítr,padá "vánoční" sníh,manžel už má rozcvičku za sebou-první letošní odhazování sněhu ze dvora a z chodníků ke sklepu a ke garáži.A je zase ve svém živlu,spokojený,že má co dělat-o víkendu lenošil,jenom se navzájem rozveselovali a zabavovali s vnoučkem.Dnes jsme nemuseli do města,uvidíme jak to bude na silnici vypadat zítra-začínají nám zase ty pravé zimní radovánky .Děvčata,ať se Vám dílo daří,ať máte kolem sebe samé příjemné a milé lidičky,ať se na Vás nikdo nemračí.... |
||||
| koudy | Pěkné dopoledne, | Datum vložení: 25.11.2013 09:58 hod. | |||
|
hlásím první sněhové vločky a 1 stupeň pod nulou...dnes je Kateřina,tak budou vánoce na blátě...![]() taky tu fouká,měla bych jít do COOPU,snad později... ![]() volala jsem na výsledky krve z minulého týdne a oddechla jsem si...já i manžel máme vše v normě,prášky máme brát dále... ![]() ![]() Blani,já mám splíny často,zvláště, když je k tomu škaredé počasí...nožičku mazej,uleví ti a když tak raději k doktorům,abys nemusela před svátkama... ![]() Marci,ať brzy zvládneš úklid po oslavě,konopné gely kupuji taky,už jsem se zmiňovala a pomáhají... ![]() budu vařit květákovou polévku,špenát a bramborový knedlík... ![]() tzatím ahojky... ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne. | Datum vložení: 25.11.2013 09:31 hod. | |||
|
U nás je kolem nuly, ráno škrabali auta, ale pohled do dálky je ostrý jako fotka. Vítr nefouká. Hned brzo ráno jsem začala zase s úklidem. Pere se mi první várka. Maruško a Aničko, muž vám děkuje za přání.On už měl narozky před týdnem, ale slavili jsme až teď. Makuško, já jsem pochopila, že reakce na naši oslavu patří mně, díky. Blaničko, myslím, že bys s lékařem nic nezkazila. Muž měl v létě velké problémy s kolenem. Byl na ortopedii 3x, vždy dostal injekci, pak měsíc jezdil na rehabilitaci, v lékárně si kupuje nějakou mast s konopím a zatím má pokoj. Chodíme ty naše kilometříky a je v pohodě. Popřemýšlej o tom. Všem přeji pěkné pondělí a jdu pokračovat v práci! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, | Datum vložení: 25.11.2013 08:55 hod. | |||
|
už jsem to opravila, hlava-mapa. už ji mám děravou.Myslela jsem na tebe, jak ti je a přitom jsem psala o potěšení z rodiny u Marcelky.Poslední dobrou se mi nějak hůře píše, protože, kdybych si to nečetla po sobě, tak bych měla napsanou hatlapatinu. .Blani, nejsi sama se splínem, jsme na tom stejně...Ahojky všem ![]() ![]() ![]() |
||||