Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.
Tak jsem to nevzdala a napsala jsem článek.Příběh z hor.Jak dlouho se čeká?Kdy mě dají vědět jestli byl přijat.Krásný den a příjemnou pohodičku u kávičky.
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnání..SmajlíkSmajlík
omáčka i knedlík hotový..muž za chvíli dojede ,byl od včera odpoledne fuč a dojde i synek,ten má odpolední,tak bude obědvat společněSmajlík
Sníh už je skoro pryč..už není ani ten vítr
Obrázek uživatelky
profil
Dnes lenoším,jenom jsem odmrazila a trochu udělala čístku v mrazáku,oběd je od včerejška,tak jsem přišla na Vás mrknout.Sníh pořád hustě padá,dolů ve městě je ho zatím méň,ale i z toho že byl vnouček při cestě do školky nadšený.Maruško,jste od nás trošku z ruky,jinak by to manžel zvládl i u VásSmajlík.On je zvyklý pořád něco dělat-nevím,kde k tomu bere pořád tu energii-během roku má pořád co dělat,doma kolem chalupy,veliká zahrada,hodně pomáhá u nejstaršího synka-ale zima,z té nečinnosti je nesvůj.Takže sníh je pro něho vítaná příležitost,jak nezakrnětSmajlík.Ještě vloni jsme měli fenku,já jsem taky víc mohla chodit,takže to byly procházky za dědinu,které byly příjemné...já teď s procházkami jsem na štíru,fenka nám odešla a jemu samotnému se chodit nechce.Chválabohu,že aspoň jemu to zdravíčko slouží a že se pořád i v sedmdesáti drží jako mladík.Maruško,je mně líto,že Ty to máš jinak-chodila jsem tady teď málo a nestíhala číst,ale něco jsem o Tvých problémech zachytila.Drž se,děvče,vydrž..
Obrázek uživatelky
profil

byla jsem teď s pejskama v lese...potřebuji chvojí a šišky na adventní výzdobu...Smajlíkje tam pěkně hnusně,sice svítí sluníčko,ale ten vítr dělá pocitově moc...přišla jsem krásně vymrzlá...Smajlík
teda Maruško,já se na ohazování sněhu netěším ani náhodou...Smajlíkzatím je jen poprašek...Smajlík
co kdybys pak posílala manžela k nám,když rád odhazuje...můj je na nic,nemůže...Smajlík(dělám si legraci)
Jani z walmarku beru hodně a čast,už jsem psala i o dárcích,posledně jsem brala i pro vnoučataddětské cem m s fárečky na Mikoláše...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nakukuju. Dneska vařit nemusím, vaří přítel, vepřo, špenát a brambory. Já špenátu smím jen lžíci, ale docela se těším.
A volala kamarádka, má nějaké problémy, tak že je přijde večer ke mně prodiskutovat. Aspoň nebudu myslet na své a budu se zabývat také něčím jiným.
Děvčata, sníh vám nezávidím, ale je pravda, že na Vánoce by byl dobrý.
Dárky nemám žádné a ani inspiraci a ani moc peněz.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné dopoledne.
Já jela za fenkami hned ráno, protože přišla sms, že přijede pošta.Přišel mě už ten Walmark.Tak mám Ješíška pro nás dva.
Máme zásobu vitamínů do jara.SmajlíkSmajlík

Venku fouká studený vítr a tak jsem se teple oblékla.Vykukovalo sluníčko z mraků, ale moc se mu nechtělo.
Ještě musím jet pro chleba, došel.SmajlíkSmajlík
Vařit nemusím, máme od včerejška.

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás máme Vánoce,předpověď počasí se tentokrát vyplnila.Je pod nulou,ledový vítr,padá "vánoční" sníh,manžel už má rozcvičku za sebou-první letošní odhazování sněhu ze dvora a z chodníků ke sklepu a ke garáži.A je zase ve svém živlu,spokojený,že má co dělat-o víkendu lenošil,jenom se navzájem rozveselovali a zabavovali s vnoučkem.Dnes jsme nemuseli do města,uvidíme jak to bude na silnici vypadat zítra-začínají nám zase ty pravé zimní radovánkySmajlík.
Děvčata,ať se Vám dílo daří,ať máte kolem sebe samé příjemné a milé lidičky,ať se na Vás nikdo nemračí....
Obrázek uživatelky
profil
hlásím první sněhové vločky a 1 stupeň pod nulou...dnes je Kateřina,tak budou vánoce na blátě...Smajlík
taky tu fouká,měla bych jít do COOPU,snad později...Smajlík

volala jsem na výsledky krve z minulého týdne a oddechla jsem si...já i manžel máme vše v normě,prášky máme brát dále...SmajlíkSmajlík

Blani,já mám splíny často,zvláště, když je k tomu škaredé počasí...nožičku mazej,uleví ti a když tak raději k doktorům,abys nemusela před svátkama...Smajlík

Marci,ať brzy zvládneš úklid po oslavě,konopné gely kupuji taky,už jsem se zmiňovala a pomáhají...Smajlík

budu vařit květákovou polévku,špenát a bramborový knedlík...Smajlík
tzatím ahojky...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
U nás je kolem nuly, ráno škrabali auta, ale pohled do dálky je ostrý jako fotka. Vítr nefouká.
Hned brzo ráno jsem začala zase s úklidem. Pere se mi první várka.
Maruško a Aničko, muž vám děkuje za přání.On už měl narozky před týdnem, ale slavili jsme až teď.
Makuško, já jsem pochopila, že reakce na naši oslavu patří mně, díky.
Blaničko, myslím, že bys s lékařem nic nezkazila. Muž měl v létě velké problémy s kolenem. Byl na ortopedii 3x, vždy dostal injekci, pak měsíc jezdil na rehabilitaci, v lékárně si kupuje nějakou mast s konopím a zatím má pokoj. Chodíme ty naše kilometříky a je v pohodě. Popřemýšlej o tom.
Všem přeji pěkné pondělí a jdu pokračovat v práci!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem to opravila, hlava-mapa. už ji mám děravou.Myslela jsem na tebe, jak ti je a přitom jsem psala o potěšení z rodiny u Marcelky.Poslední dobrou se mi nějak hůře píše, protože, kdybych si to nečetla po sobě, tak bych měla napsanou hatlapatinu. .Blani, nejsi sama se splínem, jsme na tom stejně...Ahojky všemSmajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles