Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
díky, jdu na to!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký večer..chvíli jsem pletla a koukám, že bych měla pojíst..dnes vyhrávají rybičky -pomazánka s chlebíkemSmajlíks cibulííííííííííí

Mějte hezký večer..kdybych už nepřišla tak i dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
no moc krásné nejsou..ono se to špatně fotilo..Na mém profilu najdi- Nová výletní fota
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem všechno uklidila, jen prádlo všechno nemám vyprané. Měla jsem strach, že se mi rozbila pračka a ona nešla asi hodinu voda. Ještě, že se pralo barevné. Kdybych tam byla dala bílé povlečení, bylo by z něj barevné.
Odpoledne jsme byli venku. Celý den bylo slunečno, bez větru, ale zima kolem +1°C. V garáži máme brambory a jablka, tak jsme je přikryli, aby nám nenamrzly. Sníh tady nepadal, ale byli jsme procházkou v sousední vesničce, tam ležel sníh na střechách. K nám by chodit nemusel.SmajlíkSmajlík
Majko, můj muž také pořád vyhledává nějakou práci. Když nic nenajde, vaří. Já si práci vždy najdu, tak jsem ráda, že mi pomůže s vařením.
Alenko, četla jsem chválu na tvé fotky z výstavy. Už podruhé jsem si prohlédla tvoje fotečky kytiček, ale fotky z výstavy jsem nenašla. Můžeš mě nasměrovat?Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pro mě by zima vůbec nemusela být. Je hrozná a nemám i ráda.
Tak se mějte hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pro FILIPI. trvá někdy iměsíc, než článek uveřejní, někdy napíší hned, že ho otisknou, někdy za 2-3týdny.Smajlíkasi podle toho, jak mají čas.
Nyní adminky chystají Vánoční klikačku, tak na ně nespěchejSmajlík
U nás je hezky čerstvo, musíme si zvykatSmajlík
SARITKO, myslela jsem na tebe od rána, jak se ti jede.Smajlík.hlavně, že už jste doma a v pořádku..
asi zase vezmu chvíli jehlice..ještě pletu třetí papučky, ale jen po malých chvilkách, dříve bych je upletla za den či dva, teď to pletu už od minulého týdne..Smajlík2-3 řady a už jehlice odložím..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
at jde někam. Ráno tu chumelilo, ja byla po obědě v Holešově, ruky z nákupu vytahané jak opice. Ale už mám kávičku a už je dobře. Včera večer jsem zase psala článek, ještě musím pohledat nějaké fotečky, abych jej mohla poslat. Mám jej uloženy, tak odeslat to je už to nejmenší. Ve městě jsem koupila už i vánoční pohledy, ted už je jen napsat. Přeji Vám všem hezký večer
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme konečně domaSmajlík
Cesta tam byla hrozná, jeden led na silnici, nazpátek už to šlo.Smajlík
Tak si dám konečně v klidu kafíčkoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj tak vas zase zdravim. I u nas to dneska fouka a mirne chumeli. Letos se na snih tesime. Manzel si udelal radost a koupil si snehovou frezu, tak uz se nemuze dockat,az ji vyzkousi.Ja bych zase byla rada, kdyby se zima dala preskocit a bylo jaro. To si ale budu muset pockat.Tak a ted jdu vytahnout vysavac a pustim se do uklidu aby mne presly cerne myslenky. Preji vsem hezky den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání k obídku.SmajlíkSmajlík

Já byla ve městě pro chleba, potvrdit záruku na televizor a koupila tvrdé pečivo pro fenky v pekárně.Cestou jsem vzala zaplatit i příkaz k úhradě do České Spořitelny.U nás fouká pořád.
Maruško, já z Walmarku beru také hodně.Smajlík

Jdu si uvařit polední kávičku.Nemám k ní žádný zákusek.Nepekla jsem.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles