Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Alenko, | Datum vložení: 25.11.2013 18:35 hod. | |||
|
díky, jdu na to!![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 25.11.2013 18:33 hod. | |||
|
přeji hezký večer..chvíli jsem pletla a koukám, že bych měla pojíst..dnes vyhrávají rybičky -pomazánka s chlebíkem s cibulíííííííííííMějte hezký večer..kdybych už nepřišla tak i dobrou nocku ![]() |
||||
| fanypol | Marcelko, | Datum vložení: 25.11.2013 18:31 hod. | |||
|
no moc krásné nejsou..ono se to špatně fotilo..Na mém profilu najdi- Nová výletní fota | ||||
| Macizaj | Pěkný podvečer. | Datum vložení: 25.11.2013 18:19 hod. | |||
|
Tak jsem všechno uklidila, jen prádlo všechno nemám vyprané. Měla jsem strach, že se mi rozbila pračka a ona nešla asi hodinu voda. Ještě, že se pralo barevné. Kdybych tam byla dala bílé povlečení, bylo by z něj barevné. Odpoledne jsme byli venku. Celý den bylo slunečno, bez větru, ale zima kolem +1°C. V garáži máme brambory a jablka, tak jsme je přikryli, aby nám nenamrzly. Sníh tady nepadal, ale byli jsme procházkou v sousední vesničce, tam ležel sníh na střechách. K nám by chodit nemusel. ![]() ![]() Majko, můj muž také pořád vyhledává nějakou práci. Když nic nenajde, vaří. Já si práci vždy najdu, tak jsem ráda, že mi pomůže s vařením. Alenko, četla jsem chválu na tvé fotky z výstavy. Už podruhé jsem si prohlédla tvoje fotečky kytiček, ale fotky z výstavy jsem nenašla. Můžeš mě nasměrovat? ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 25.11.2013 18:05 hod. | |||
|
Pro mě by zima vůbec nemusela být. Je hrozná a nemám i ráda. Tak se mějte hezky a ahoj. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 25.11.2013 16:32 hod. | |||
|
Pro FILIPI. trvá někdy iměsíc, než článek uveřejní, někdy napíší hned, že ho otisknou, někdy za 2-3týdny. asi podle toho, jak mají čas.Nyní adminky chystají Vánoční klikačku, tak na ně nespěchej ![]() U nás je hezky čerstvo, musíme si zvykat ![]() SARITKO, myslela jsem na tebe od rána, jak se ti jede. .hlavně, že už jste doma a v pořádku..asi zase vezmu chvíli jehlice..ještě pletu třetí papučky, ale jen po malých chvilkách, dříve bych je upletla za den či dva, teď to pletu už od minulého týdne.. 2-3 řady a už jehlice odložím..![]() |
||||
| Anicka59 | ta zima | Datum vložení: 25.11.2013 16:01 hod. | |||
|
at jde někam. Ráno tu chumelilo, ja byla po obědě v Holešově, ruky z nákupu vytahané jak opice. Ale už mám kávičku a už je dobře. Včera večer jsem zase psala článek, ještě musím pohledat nějaké fotečky, abych jej mohla poslat. Mám jej uloženy, tak odeslat to je už to nejmenší. Ve městě jsem koupila už i vánoční pohledy, ted už je jen napsat. Přeji Vám všem hezký večer | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.11.2013 14:13 hod. | |||
|
Tak jsme konečně doma![]() Cesta tam byla hrozná, jeden led na silnici, nazpátek už to šlo. ![]() Tak si dám konečně v klidu kafíčko ![]() |
||||
| horalka49 | Zima... | Datum vložení: 25.11.2013 12:40 hod. | |||
|
Ahoj tak vas zase zdravim. I u nas to dneska fouka a mirne chumeli. Letos se na snih tesime. Manzel si udelal radost a koupil si snehovou frezu, tak uz se nemuze dockat,az ji vyzkousi.Ja bych zase byla rada, kdyby se zima dala preskocit a bylo jaro. To si ale budu muset pockat.Tak a ted jdu vytahnout vysavac a pustim se do uklidu aby mne presly cerne myslenky. Preji vsem hezky den.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.11.2013 12:09 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání k obídku. ![]() ![]() Já byla ve městě pro chleba, potvrdit záruku na televizor a koupila tvrdé pečivo pro fenky v pekárně.Cestou jsem vzala zaplatit i příkaz k úhradě do České Spořitelny.U nás fouká pořád. Maruško, já z Walmarku beru také hodně. ![]() Jdu si uvařit polední kávičku.Nemám k ní žádný zákusek.Nepekla jsem. ![]() ![]() |
||||