Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Avemor | *** | Datum vložení: 25.11.2013 23:32 hod. | |||
|
Sestra si koupila v Polsku vyloupané ořechy za 220kč, a nv Glóbusu mají nevyloupané za 190kč kilo. Nikdo neví co je uvnitř a kolik bude odpadu. Tak myslím že udělala dobře. | ||||
| Bm68 | Ještě já, | Datum vložení: 25.11.2013 20:59 hod. | |||
|
o přestávce seriálu jsem nakoukla do Chk a vida, mám baterku.![]() |
||||
| badysek | Ahojky čiperky, | Datum vložení: 25.11.2013 20:16 hod. | |||
|
Blani byl dobrý pokec s kamarádkou,neboj s té trošky neztloustneš![]() ![]() Děvčátka děkuji za komentiky u fotek ,pořád mě zlobily otáčely se mi hlavou dolů Ale na konec jsem je zkrotila![]() ![]() Dneska jsem dodělala ještě takové zbytky......Ale zítra dopoledne mám rande s kamarádkami A v sobotu mám další babinec s holkami co se scházíme doma a teď to vyšlo na mně,tak musím nachystat nějaké pohoštění,začiname obědem a taky musím něco upéct ke kavíčce![]() ![]() Jdu už koukat na film,tak dobrou nocku a pěkné spinkání ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 25.11.2013 19:49 hod. | |||
|
děvčata.![]() Tak kamarádka právě odešla, mám zase o čem přemýšlet. Nemá to holka vůbec lehké. Teď ještě přijde syn pro klíčky od auta. Večeřet už nebudu, kamarádka pořád peče a přinesla vynikající ořechové rohlíčky, tak jsme si daly ke kávě a já budu jak bečka. Zdeni, hlavně, že jste dobře dojeli. Na Alči fotky se taky podívám. A pak hned na Cesty domů. Tak mějte krásný večer a dobře se vyspěte! ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Pěkný | Datum vložení: 25.11.2013 19:49 hod. | |||
|
![]() večer přeji všem. Já chvíli odpoledne louskala ořechy a zítra budu pokračovat. Jdu na televizi a přeji vám klidnou dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 25.11.2013 19:27 hod. | |||
|
Alenko,taky máme k večeři rybičkovou pomazánku...![]() jste holky šikovné na ruční práce,já jsem nemehlo... ![]() na fotečky se chci kouknout...teď je snad najdu... ![]() zimu taky nesnáším,brrr,aspon že je nás víc... ![]() ![]() klidný a pokojný spánek a bezbolestnou noc bez starostí ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 25.11.2013 19:27 hod. | |||
|
Tak se také hezky vyspěte.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 25.11.2013 19:16 hod. | |||
|
Tak jdu také popřát pěkný večer. Ali díky, žes na mě myslela Tady je pořádný fučák a padá sníh. Včera jsem nemohla usnout , tak dnes to snad doženu![]() Dobře se všechny vyspěte. ![]() |
||||
| Macizaj | . | Datum vložení: 25.11.2013 18:58 hod. | |||
|
Alenko, fotky se mi líbily. Jdu se rozloučit. Dopralo se mi prádlo, musím ho pověsit. Všem přeji pěkný večer a bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný podvečer | Datum vložení: 25.11.2013 18:36 hod. | |||
|
Já se s vámi loučím.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem![]() ![]() |
||||