Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | zdravím | Datum vložení: 26.11.2013 09:00 hod. | |||
|
Já jsem psala příhodu starou přes 30let.Děvčata v batohu přepašovala bílou myšku,že jsem zburcovala ubytovnu,že tam mají myši.Dali všude pastičky a nakonec jsem zjistila,že jí holky ukrývají v batohu ve skříni.Ptom jsem jí nedopatřením spláchla do záchodu.Nic jsem nejmenovala.Psala jsem to obšírnějí.Měla jsem přes 1700 znaků a dnes po 1hod vnoci mě přišla zpráva,že jí nebudou pJá dnes čekám kamarádkuublikovat.Tak nevím o čem bych měla psát abych se chytla.Už je mě líp když jsem si vám postěžovala.Krásné dopoledne. | ||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 26.11.2013 08:50 hod. | |||
|
moc děkuji, za prohlídku fotek..jste hodné![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 26.11.2013 08:42 hod. | |||
|
musela jsem restartovat počítač...chtěla jsem si udělat 14denní soutěže a na Senkoru se mi to kouslo... Filipi... mně už zamítli 5 článků - že jsou nezajímavé, či že dělám reklamu a to byla v článku jedna věta o hotelu ve Velkých Karlovicích,syn tam byl na dovolené, o kterém tady probíhá často soutěžení. Taky už se mi nechce psát, já to psala vždy přímo, jako takhle vám tady, tak kdybych to chtěla opravit, tak bych musela celý článek napsat znovu... a už jsem napsala asi 2x něco o výletech ,a zase zamítli,že to bylo krátký.. ![]() ![]() Jinak nebíčko je modroučké, vařit nebudu, je od včera rajská, možná synkovi uvařím čočkovou polívku, je hubený jako tyčka - až nezdravě, mám dojem, že jí jen u nás ![]() |
||||
| badysek | Ahojky , | Datum vložení: 26.11.2013 08:30 hod. | |||
|
jenom zdravím ,za chvíli utíkám na rande s děvčaty![]() Pak budu číst![]() Mějte se fajn pa![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata! | Datum vložení: 26.11.2013 08:21 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() ![]() Tak my dnes máme opravdu sníh, ale jen poprašek. A mám zase obavy, syn vezl brzy ráno vnuka do Volyně, tam to bývá vždycky horší a pak teprve jede do práce zase na druhou stranu. A s naším autem, to není nic moc. Tak mi hned ráno přišla SMS, že mi dnes doručí dobírku, je to rychlost.Takže musím čekat. Až to přivezou, tak zkusím dopajdat do krámu. Mám to naštěstí pár kroků. Koleno se chová jako to Majky. Ráno se zdá, že to jde k lepšímu, ale za chvíli už vidím, že ne. Včera jsem vytírala koupelnu a to si klekám, jéé to byl horor. Už jsem Pepíkovi řekla, že zítra jedem k lékaři, není z toho nadšený. A dnes koupím tvaroh a zkusím, ta kamarádka mi taky radí tvaroh na koleno. Aničko filipi, nebuď smutná. Mně taky zamítli 2 články. Jeden, že se jim zdálo, že dělám reklamu jedné firmě a druhý byl, jak jsme nemohli chyit králíka a když se to nakonec povedlo, tak jsme ho zabili. To prý by se čtenářkám nelíbilo, jenže to byl králík chovaný pro maso. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné úterní ráno, | Datum vložení: 26.11.2013 08:05 hod. | |||
|
máme zimu, ale nic nepadá i vítr se utišil.Včera jsem nic nedočetla o vás, tak na nic neodpovídám.Jen Blanička si popovídala a to je dobře. Mě to docela chybí. Jen vám všem přeji pěkný den.![]() ![]() |
||||
| vocjan | Blani, | Datum vložení: 26.11.2013 08:02 hod. | |||
|
co koleno? Už je to trochu lepší? Zdeni, sníh Ti vůbec nezávidím. |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 26.11.2013 08:02 hod. | |||
|
Teda tady je bílé ráno, dokonce už pod okny prokížděl traktor s pluhem ![]() Filipi tak já to znám, mě už také 2x zamítli , tak už nemám náladu nic psát. Blani je dobře si tak povídat, určitě jsi ráda a kamarádka také.Tak šupky na snídani a pak se uvidí co dál. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 26.11.2013 08:00 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() Filipy, nic si z toho nedělej, že Ti neuznaly články.Určitě se to stalo vice děvčatům. Já už jsem tu na portálu čtyři roky a článek jsem nenapsala žádný.Prostě někomu to vypisování nejde. Máme docela jasno.Dnes tam teplo nebude.Vítr profukuje, ale snad není tak silný jak včera. Jdu to vyzkoušet. ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 26.11.2013 04:50 hod. | |||
|
Krásné ráno ženičky-Nemůžu spát tak jsem šla vyvenčit psa.Jemu se moc nechtělo,ale já jsem potřebovala rozhýbat bolavá záda.Zapla jsem noťas a vidím,že mám zprávu.Zamítli mě už 2.článek.Smolila jsem ho dlouho a zase nic.Asi se na to vykašlu(nejsem spisovatelské střevo),ale náladu mě to pokazilo. Jdu si udělat dobré snídaničko,abych si obalila nervičky. Krásné vstávání ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||