Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem psala příhodu starou přes 30let.Děvčata v batohu přepašovala bílou myšku,že jsem zburcovala ubytovnu,že tam mají myši.Dali všude pastičky a nakonec jsem zjistila,že jí holky ukrývají v batohu ve skříni.Ptom jsem jí nedopatřením spláchla do záchodu.Nic jsem nejmenovala.Psala jsem to obšírnějí.Měla jsem přes 1700 znaků a dnes po 1hod vnoci mě přišla zpráva,že jí nebudou pJá dnes čekám kamarádkuublikovat.Tak nevím o čem bych měla psát abych se chytla.Už je mě líp když jsem si vám postěžovala.Krásné dopoledne.
Obrázek uživatelky
profil
moc děkuji, za prohlídku fotek..jste hodnéSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
musela jsem restartovat počítač...chtěla jsem si udělat 14denní soutěže a na Senkoru se mi to kouslo...
Filipi... mně už zamítli 5 článků - že jsou nezajímavé, či že dělám reklamu a to byla v článku jedna věta o hotelu ve Velkých Karlovicích,syn tam byl na dovolené, o kterém tady probíhá často soutěžení. Taky už se mi nechce psát, já to psala vždy přímo, jako takhle vám tady, tak kdybych to chtěla opravit, tak bych musela celý článek napsat znovu... a už jsem napsala asi 2x něco o výletech ,a zase zamítli,že to bylo krátký..SmajlíkSmajlík
Jinak nebíčko je modroučké, vařit nebudu, je od včera rajská, možná synkovi uvařím čočkovou polívku, je hubený jako tyčka - až nezdravě, mám dojem, že jí jen u násSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jenom zdravím ,za chvíli utíkám na rande s děvčatySmajlíkSmajlíkPak budu čístSmajlíkSmajlíkMějte se fajn paSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Tak my dnes máme opravdu sníh, ale jen poprašek. A mám zase obavy, syn vezl brzy ráno vnuka do Volyně, tam to bývá vždycky horší a pak teprve jede do práce zase na druhou stranu. A s naším autem, to není nic moc.
Tak mi hned ráno přišla SMS, že mi dnes doručí dobírku, je to rychlost.Takže musím čekat. Až to přivezou, tak zkusím dopajdat do krámu. Mám to naštěstí pár kroků.
Koleno se chová jako to Majky. Ráno se zdá, že to jde k lepšímu, ale za chvíli už vidím, že ne. Včera jsem vytírala koupelnu a to si klekám, jéé to byl horor.
Už jsem Pepíkovi řekla, že zítra jedem k lékaři, není z toho nadšený. A dnes koupím tvaroh a zkusím, ta kamarádka mi taky radí tvaroh na koleno.
Aničko filipi, nebuď smutná. Mně taky zamítli 2 články. Jeden, že se jim zdálo, že dělám reklamu jedné firmě a druhý byl, jak jsme nemohli chyit králíka a když se to nakonec povedlo, tak jsme ho zabili. To prý by se čtenářkám nelíbilo, jenže to byl králík chovaný pro maso.
Obrázek uživatelky
profil
máme zimu, ale nic nepadá i vítr se utišil.Včera jsem nic nedočetla o vás, tak na nic neodpovídám.Jen Blanička si popovídala a to je dobře. Mě to docela chybí. Jen vám všem přeji pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
co koleno?
Už je to trochu lepší?

Zdeni, sníh Ti vůbec nezávidím.
Obrázek uživatelky
profil
Teda tady je
bílé ráno, dokonce už pod okny prokížděl traktor s pluhemSmajlík
Filipi tak já to znám, mě už také 2x zamítli , tak už nemám náladu nic psát.
Blani je dobře si tak povídat, určitě jsi ráda a kamarádka také.Tak šupky na snídani a pak se uvidí co dál.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.SmajlíkSmajlík
Filipy, nic si z toho nedělej, že Ti neuznaly články.Určitě se to stalo vice děvčatům.
Já už jsem tu na portálu čtyři roky a článek jsem nenapsala žádný.Prostě někomu to vypisování nejde.

Máme docela jasno.Dnes tam teplo nebude.Vítr profukuje, ale snad není tak silný jak včera.
Jdu to vyzkoušet.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno ženičky-Nemůžu spát tak jsem šla vyvenčit psa.Jemu se moc nechtělo,ale já jsem potřebovala rozhýbat bolavá záda.Zapla jsem noťas a vidím,že mám zprávu.Zamítli mě už 2.článek.Smolila jsem ho dlouho a zase nic.Asi se na to vykašlu(nejsem spisovatelské střevo),ale náladu mě to pokazilo.
Jdu si udělat dobré snídaničko,abych si obalila nervičky.
Krásné vstáváníSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles