Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
.Já se tu zase dnes dopoledne nedostala, protože jsem zase pekla nový zákusek. Zatím je v lednici, je s tvarohem a ořechovou nádivkou. Fotečky budou, jak to bude i nakrájené na řezy. A když už jsem pekla, tak jsem zrovna u toho dělala na oběd palačinky a mladá byla s kamarádkou na pohotovosti a můj hlídal malého Michálka. Takže jsme se nenudili. Sníh tu padá také, ale hned taje a psi jsou za chvíli jak prasata.
Obrázek uživatelky
profil
píšu pozdě, musela jsem počkat, až přítel odejde. Měli jsme br. kaši s uzeným a na zítra ke zbylému uzenému udělám čočku.
Až doteď u nás sněžilo, ale teď vykouklo sluníčko a sněžit přestalo.
Zdeni, dneska k doktorovi nemůžu, musela bych pěšky, nemáme dnes auto. Tak až zítra mě tam Pepík dopraví. Už je s tím smířený a pak bychom zajeli do města něco nakoupit.
Obrázek uživatelky
profil
my jsme měli knedlíky s vejci a cigárou, k tomu ledový salát a polévka kuřecí. Za chvíli bude kávová siesta, venku nám mrzne, ale svítí sluníčko...Zdeni, tak už je u vás opravdová zima se sněhem, já mám pořád 1 truhlík na okně v závětří a pořád jsou tam krásné muškáty, lepší než v září, kdy bylo ještě horko i listy jsou ještě zelené. Je to takový malý truhlík na 3 sazenice, ale jsem zvědavá jak vydrží dlouho. Jinak máme v truhlíkách vřesy a zimní dozdobení ze stříbrného smrku, borovice a mahonu.....Za oknem je pěkně, ale doma se topí....Pochutnejte si u oběda i odpolednímu kafíčku.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.
U nás také propadával sníh, když jsem byla na procházce, ale je ho jen poprašek.

Pěkné odpoledne u kávy.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, tak jsem už vyhazovala sníh u garáže,
tady chumelí moc, ani není pomalu vidětSmajlík
Na oběd dnes máme hranolky, muž si objednalSmajlíkAle nic k tomu, jen tak s tatarouSmajlík Tak dobrou chuť k obědu , Blani bylas u lékaře? Pěkné odpoledne u kafíčka.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen jsem přišla dočíst...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já reagují na tvaroh.Vzmka jsem si ruku v rameni i v zápěstí.Na plenu jsem dala tvaroh,obalila ještě igelitem a nechala přes noc.Ráno nebyly modřiny i míň to bolelo.Krásné dopoledne
Obrázek uživatelky
profil
už jsem se nemohla dočkat,až si budu moct sednout a přečíst,co je u vás od rána nového..Smajlík
holkám,u kterých napadl sníh,nezávidím...u nás veče chumelilo,ale naštěstí zůstal jen poprašek...ale máme pod nulou a zem je zmrzlá...byla jsem toteď na dvoře a zahradě,chystám si chvojkSmajlíky na adventní věnečky a výzdobu...Smajlík
polévku květákovou mám od včera a budu smažit játra v těstíčku a upeču brambory...SmajlíkSmajlík
článek jsem ještě žádný nesesmolila,nic mě nenapadá a docela mě odrazuje i to, že to i někomu zamítají...SmajlíkSmajlík
Blani,tak ses rozhodla,že k lékaři půjdeš,děláš dobře, už to neodkládej...tvaroh znám,taky jsme ho dávali,ale hlavně dětem na horečku,on je pak úplně vyschlý,když tu horkost vytáhne...Smajlík
holky,fotečky jsem prohlížela večer,jste šikulky,Alenka i Krista...Smajlík
zatím ahojky...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak tu máme naplno zimu,do rána připadlo hodně sněhu.Manžel po ranní rozcvičce v odhazování musel vyjet s autem,řetězy má v autě,tak snad dojede dobře.Vždycky má z těch prvních zimních jízd obavy-když se sjíždí z těch našich prudkých kopců,tak už se párkrát stalo,že si auto jede vlastní vahou kam chce...zatím to vždycky ukočíroval...V neděli nás čeká rodinný výlet do Otrokovic-pravnučka má páté narozeniny.Tak snad se počasí ustálí,aby všichni dobře dojeli a mohli si setkání užít bez nepříjemných zážitků.Děvčata,ať se Vám práce daří a všechny cesty,které Vás čekají,ať mají šťastný konec.
Obrázek uživatelky
profil
Tak máme také první sníh, na obloze mraky, které nevěstí nic dobrého, asi další sníh. Prádlo, které jsem včera celý den prala, mi v sušárně uschlo a dnes budu žehlit. Vařit budu květákovou polévku a čočku s vajíčkem, k tomu ledový salátek.
Holky, mně zatím žádný článek nezamítli, ale já bych to nevzdala, psala bych dál. Mě by odradilo, kdyby si můj článek nikdo z CHŽ nepřečetl, pak bych se psaním skončila.
Blaničko, jen "šupajdi" k lékaři, ale ten tvaroh si muž dával také, na to jsem úplně zapomněla. Chce to tvaroh kostku, ne ve vaničce. Přeji, aby ti lékař pomohl!
Mějte všechny pěkný den a u lékařů hodně štěstí!!!!!!!!!!Smajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles