Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Krásné odpoledne | Datum vložení: 26.11.2013 13:34 hod. | |||
|
.Já se tu zase dnes dopoledne nedostala, protože jsem zase pekla nový zákusek. Zatím je v lednici, je s tvarohem a ořechovou nádivkou. Fotečky budou, jak to bude i nakrájené na řezy. A když už jsem pekla, tak jsem zrovna u toho dělala na oběd palačinky a mladá byla s kamarádkou na pohotovosti a můj hlídal malého Michálka. Takže jsme se nenudili. Sníh tu padá také, ale hned taje a psi jsou za chvíli jak prasata. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 26.11.2013 13:33 hod. | |||
|
píšu pozdě, musela jsem počkat, až přítel odejde. Měli jsme br. kaši s uzeným a na zítra ke zbylému uzenému udělám čočku. Až doteď u nás sněžilo, ale teď vykouklo sluníčko a sněžit přestalo. Zdeni, dneska k doktorovi nemůžu, musela bych pěšky, nemáme dnes auto. Tak až zítra mě tam Pepík dopraví. Už je s tím smířený a pak bychom zajeli do města něco nakoupit. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobré chutnání, | Datum vložení: 26.11.2013 12:06 hod. | |||
|
my jsme měli knedlíky s vejci a cigárou, k tomu ledový salát a polévka kuřecí. Za chvíli bude kávová siesta, venku nám mrzne, ale svítí sluníčko...Zdeni, tak už je u vás opravdová zima se sněhem, já mám pořád 1 truhlík na okně v závětří a pořád jsou tam krásné muškáty, lepší než v září, kdy bylo ještě horko i listy jsou ještě zelené. Je to takový malý truhlík na 3 sazenice, ale jsem zvědavá jak vydrží dlouho. Jinak máme v truhlíkách vřesy a zimní dozdobení ze stříbrného smrku, borovice a mahonu.....Za oknem je pěkně, ale doma se topí....Pochutnejte si u oběda i odpolednímu kafíčku.![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.11.2013 12:04 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. U nás také propadával sníh, když jsem byla na procházce, ale je ho jen poprašek. Pěkné odpoledne u kávy. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 26.11.2013 11:57 hod. | |||
|
Holky, tak jsem už vyhazovala sníh u garáže, tady chumelí moc, ani není pomalu vidět ![]() Na oběd dnes máme hranolky, muž si objednal Ale nic k tomu, jen tak s tatarou Tak dobrou chuť k obědu , Blani bylas u lékaře? Pěkné odpoledne u kafíčka.![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 26.11.2013 10:28 hod. | |||
|
jen jsem přišla dočíst...![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 26.11.2013 10:09 hod. | |||
|
Já reagují na tvaroh.Vzmka jsem si ruku v rameni i v zápěstí.Na plenu jsem dala tvaroh,obalila ještě igelitem a nechala přes noc.Ráno nebyly modřiny i míň to bolelo.Krásné dopoledne | ||||
| koudy | Pěkné dopoledne, | Datum vložení: 26.11.2013 09:55 hod. | |||
|
už jsem se nemohla dočkat,až si budu moct sednout a přečíst,co je u vás od rána nového..![]() holkám,u kterých napadl sníh,nezávidím...u nás veče chumelilo,ale naštěstí zůstal jen poprašek...ale máme pod nulou a zem je zmrzlá...byla jsem toteď na dvoře a zahradě,chystám si chvojk y na adventní věnečky a výzdobu...![]() polévku květákovou mám od včera a budu smažit játra v těstíčku a upeču brambory... ![]() ![]() článek jsem ještě žádný nesesmolila,nic mě nenapadá a docela mě odrazuje i to, že to i někomu zamítají... ![]() ![]() Blani,tak ses rozhodla,že k lékaři půjdeš,děláš dobře, už to neodkládej...tvaroh znám,taky jsme ho dávali,ale hlavně dětem na horečku,on je pak úplně vyschlý,když tu horkost vytáhne... ![]() holky,fotečky jsem prohlížela večer,jste šikulky,Alenka i Krista... ![]() zatím ahojky... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Hali | Pokojný den všem šikulkám "seniorkám"! | Datum vložení: 26.11.2013 09:23 hod. | |||
|
Tak tu máme naplno zimu,do rána připadlo hodně sněhu.Manžel po ranní rozcvičce v odhazování musel vyjet s autem,řetězy má v autě,tak snad dojede dobře.Vždycky má z těch prvních zimních jízd obavy-když se sjíždí z těch našich prudkých kopců,tak už se párkrát stalo,že si auto jede vlastní vahou kam chce...zatím to vždycky ukočíroval...V neděli nás čeká rodinný výlet do Otrokovic-pravnučka má páté narozeniny.Tak snad se počasí ustálí,aby všichni dobře dojeli a mohli si setkání užít bez nepříjemných zážitků.Děvčata,ať se Vám práce daří a všechny cesty,které Vás čekají,ať mají šťastný konec. | ||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 26.11.2013 09:20 hod. | |||
|
Tak máme také první sníh, na obloze mraky, které nevěstí nic dobrého, asi další sníh. Prádlo, které jsem včera celý den prala, mi v sušárně uschlo a dnes budu žehlit. Vařit budu květákovou polévku a čočku s vajíčkem, k tomu ledový salátek. Holky, mně zatím žádný článek nezamítli, ale já bych to nevzdala, psala bych dál. Mě by odradilo, kdyby si můj článek nikdo z CHŽ nepřečetl, pak bych se psaním skončila. Blaničko, jen "šupajdi" k lékaři, ale ten tvaroh si muž dával také, na to jsem úplně zapomněla. Chce to tvaroh kostku, ne ve vaničce. Přeji, aby ti lékař pomohl! Mějte všechny pěkný den a u lékařů hodně štěstí!!!!!!!!!! ![]() ![]() |
||||