Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 26.11.2013 18:45 hod. | |||
|
Moc děkuji za prohlížení foteček..jste hodné, že mi píšete i komentíky![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 26.11.2013 18:34 hod. | |||
|
Já tu klikačku nezavrhuji, ale možná časem vzdám,asi bych do 300.místa neuhrála,ale zkusím chvíli hrát,pak se rozhodnu.....jejda, to se musíme registrovat?? musím to obkouknout..![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 26.11.2013 18:23 hod. | |||
|
odpoledne jsme šli lesem, bylo umrznuto a poprašek sněhu také zůstal. Alenko, já dávám tvaroh také do mrazáku a na koleno přidávám do tvarohu rozetřený česnek. Lidko, ty bys potřebovala úplný klid. Promluv s tvými chlapy, malování může počkat. Držím ti pěstičky! |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 26.11.2013 18:23 hod. | |||
|
Já také vařím ve starém nádobí a je mi to úplně jedno. Ono se říká, že co je starý to je dobrý U nás zatím sníh není, jen fouká mrazivej vítr. Tak se mějte hezky a ahoj. ![]() ![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 26.11.2013 18:22 hod. | |||
|
u nás zatím nesněží,tak jen aby to ještě vydrželo...už máme malinko mínus pod nulou...![]() ![]() registrovala jsem se doklikačky,ale nejsem šikovná ,tak nevím... je to blbé, ale musím se zeptat,holky,ty přihlašovací údaje mám taky vyplňovat...ono mě to nejde... díky...![]() muškáty už mám nad sklepem a tam není moc světlo,tak mi zežloutly...musím je ostříhat... do dneška mi kvetly krásně růže,dnes jsem je ostříhala a zakryla...![]() Marti,výzdobu už taky mám na oknech a dnes mě syn zavezl na hřbitov, pro kateřinky a dala jsem tam už adventní výzdobu... taky jsem stihla udělat adventní věněček do kuchyně...Liduško,přesvědč chlapy,malování odložte,ať jsi v klidu a brzo zdravá... ![]() Blani zítra ti držím palce abys dobře dopadla... ![]() píšete o bodech...z Alberta jsem nesbírala,z Tesca jsem si koupila dva nože a nůžky,tedˇse mi jejich akce nehodí, ale možná bych něco vzala z Kaufu,mám i nějaké body... ![]() |
||||
| Anicka59 | jo,jo | Datum vložení: 26.11.2013 17:29 hod. | |||
|
už se na klikačku těším, ale nevím jak ji zvládnu, chci také péci nějaké to cukroví | ||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 26.11.2013 17:21 hod. | |||
|
Lído, ať chlapi počkají s malováním, až budeš v pořádku.. ono když mrzne,tak se špatně větrá a bude jim to špatně schnout![]() ![]() byli jsme venku,už pijeme čajíček ![]() Koukám, že zase vypukne klikačka ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 26.11.2013 15:03 hod. | |||
|
tak jsem to počasí přechválila. Hned za chvilku se začal sypat zase sníh a sype se pořád. A je tma. Lidko, ani jsem nevěděla, že jdeš k zubaři. To malování chlapům rozmluv, potřebuješ odpočívat v klidu. Věrko, naši mají taky několik kusů toho nádobí. Já žádné. Ale já mám nádobí stejně dost. Sice už dost staré, ale dobré. Užijte si hezké odpoledne všechny. ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJ DĚVČÁTKA | Datum vložení: 26.11.2013 14:45 hod. | |||
|
Tak mám zubaře za sebou. Dostala jsem zvláštní injekci, že mi zub umrtvila, ale pusa byla v pohodě. Zub je venku, sice to bolí ještě, ale to přejde. Jinak ležím, beru antibiotika, ale chlapům musím stejně uvařit. Dnes jsme měla mít s kamarádkama tak zvanou vánoční besídku, my si dáváme dárky, ale holky to zrušily. já jsem jen chtěla, že mě tam muž přiveze, já jim dám dárky a půjdu zpátky do postele. Odmítly to, že by to bez mne nebylo ono. Jsou milé. Chlapi si vymysleli že budou malovat pokoj, kde spí mladší syn. No mě se to moc nezamlouvá, chtěla bych být v klidu. Bráním se tomu. Oni chtějí ještě navíc vrtat, protože syn si tam vymyslel skříňku na zeď na své vykopávky. Oni synové chodí s detektorem a co vzácného vykopou, tak si to schovávají. Takže máme SS díky, různá pečetila z dávných dob, ani nevím století. A jiné blbinky. Já tomu říkám blbinky, to kdyby mě kluci slyšeli, to by zase bylo řečí: " Mami ty nic neříkej, když tomu nerozumíš " Tak pa všem. ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 26.11.2013 14:29 hod. | |||
|
Věruš, díky - mně by tvaroh nenapadlo dát do mrazáku, jak bude v akci, tak si koupím a schovám.. ono se tady ledasco dozvím![]() ![]() U nás jsou asi 4°C a nesněží a už ani modro není jako ráno..snad půjdeme ven, muž slíbil, tak jsem zvědavá.. ![]() ![]() Moje muškáty jsou ve sklepě a jeden malý v garáži...asi ho dám do ložnice..krásně kvetou,to jsou staré muškáty - loni z omládků |
||||