Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Moc děkuji za prohlížení foteček..jste hodné, že mi píšete i komentíkySmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já tu klikačku nezavrhuji, ale možná časem vzdám,asi bych do 300.místa neuhrála,ale zkusím chvíli hrát,pak se rozhodnu.....jejda, to se musíme registrovat?? musím to obkouknout..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
odpoledne jsme šli lesem, bylo umrznuto a poprašek sněhu také zůstal.
Alenko, já dávám tvaroh také do mrazáku a na koleno přidávám do tvarohu rozetřený česnek.
Lidko, ty bys potřebovala úplný klid. Promluv s tvými chlapy, malování může počkat. Držím ti pěstičky!
Obrázek uživatelky
profil
Já také vařím ve starém nádobí a je mi to úplně jedno. Ono se říká, že co je starý to je dobrý
U nás zatím sníh není, jen fouká mrazivej vítr.
Tak se mějte hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zatím nesněží,tak jen aby to ještě vydrželo...už máme malinko mínus pod nulou...SmajlíkSmajlík
registrovala jsem se doklikačky,ale nejsem šikovná ,tak nevím...Smajlíkje to blbé, ale musím se zeptat,holky,ty přihlašovací údaje mám taky vyplňovat...ono mě to nejde...Smajlíkdíky...Smajlík
muškáty už mám nad sklepem a tam není moc světlo,tak mi zežloutly...musím je ostříhat...Smajlíkdo dneška mi kvetly krásně růže,dnes jsem je ostříhala a zakryla...Smajlík
Marti,výzdobu už taky mám na oknech a dnes mě syn zavezl na hřbitov, pro kateřinky a dala jsem tam už adventní výzdobu...Smajlíktaky jsem stihla udělat adventní věněček do kuchyně...
Liduško,přesvědč chlapy,malování odložte,ať jsi v klidu a brzo zdravá...Smajlík
Blani zítra ti držím palce abys dobře dopadla...Smajlík
píšete o bodech...z Alberta jsem nesbírala,z Tesca jsem si koupila dva nože a nůžky,tedˇse mi jejich akce nehodí, ale možná bych něco vzala z Kaufu,mám i nějaké body...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už se na klikačku těším, ale nevím jak ji zvládnu, chci také péci nějaké to cukroví
Obrázek uživatelky
profil
Lído, ať chlapi počkají s malováním, až budeš v pořádku.. ono když mrzne,tak se špatně větrá a bude jim to špatně schnoutSmajlíkSmajlík
byli jsme venku,už pijeme čajíčekSmajlík
Koukám, že zase vypukne klikačkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem to počasí přechválila. Hned za chvilku se začal sypat zase sníh a sype se pořád. A je tma.
Lidko, ani jsem nevěděla, že jdeš k zubaři. To malování chlapům rozmluv, potřebuješ odpočívat v klidu.
Věrko, naši mají taky několik kusů toho nádobí. Já žádné.
Ale já mám nádobí stejně dost. Sice už dost staré, ale dobré.
Užijte si hezké odpoledne všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak mám zubaře za sebou. Dostala jsem zvláštní injekci, že mi zub umrtvila, ale pusa byla v pohodě. Zub je venku, sice to bolí ještě, ale to přejde. Jinak ležím, beru antibiotika, ale chlapům musím stejně uvařit. Dnes jsme měla mít s kamarádkama tak zvanou vánoční besídku, my si dáváme dárky, ale holky to zrušily. já jsem jen chtěla, že mě tam muž přiveze, já jim dám dárky a půjdu zpátky do postele. Odmítly to, že by to bez mne nebylo ono. Jsou milé. Chlapi si vymysleli že budou malovat pokoj, kde spí mladší syn. No mě se to moc nezamlouvá, chtěla bych být v klidu. Bráním se tomu. Oni chtějí ještě navíc vrtat, protože syn si tam vymyslel skříňku na zeď na své vykopávky. Oni synové chodí s detektorem a co vzácného vykopou, tak si to schovávají. Takže máme SS díky, různá pečetila z dávných dob, ani nevím století. A jiné blbinky. Já tomu říkám blbinky, to kdyby mě kluci slyšeli, to by zase bylo řečí: " Mami ty nic neříkej, když tomu nerozumíš " Tak pa všem. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, díky - mně by tvaroh nenapadlo dát do mrazáku, jak bude v akci, tak si koupím a schovám.. ono se tady ledasco dozvímSmajlíkSmajlík
U nás jsou asi 4°C a nesněží a už ani modro není jako ráno..snad půjdeme ven, muž slíbil, tak jsem zvědavá..SmajlíkSmajlík
Moje muškáty jsou ve sklepě a jeden malý v garáži...asi ho dám do ložnice..krásně kvetou,to jsou staré muškáty - loni z omládků

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles