Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | ahojky, | Datum vložení: 26.11.2013 20:15 hod. | |||
|
tak nevím jsem celkem nová a těm soutěžím moc nerozumím,prostě,když budete klikat,budu s vámi a uvidím...![]() pravda je, že nebude moc času ... ![]() ![]() ještě udělám Daruj klikem a jde se na Ordinaci... ![]() ![]() jsem sama s mužem,syn jel k přítelkyni a od ní ráno rovnou do práce... ![]() krásnou dobrou noc,klidné spaní a děvčata,zítra ať u těch doktorů dobře dopadnete... ![]() *![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 26.11.2013 19:54 hod. | |||
|
já se dneska ulívám a odpočívám jsem nějaká po tom všem splavená a i to počasí mně ničí![]() Dopoledne jsme si s kamarádkami sedly v cukrárně a probraly jsme vše co šlo![]() ![]() Bylo moc dobře Pak jsem byla ještě na nákup![]() ![]() Je, dneska ve zprávách říkali,že naše nemocnice Třinec Podlesí je nejlepší v republice ![]() ![]() Blani zítra u doktoru hodně štěstí,ať to dobře dopadne!!!!!! ![]() ![]() Lidko odpočívej co se dá,chlapům to vysvětlí ![]() ![]() ![]() ![]() Fotečky jsem ještě neprošla,Vám děkuji za komentiky u fotek ![]() Ale napravím to.Všem přeji pěkný večer a bezbolestnou noc![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Děvčátka, | Datum vložení: 26.11.2013 19:47 hod. | |||
|
také se rozloučím. Zítra jedu na kontrolu do Plzně na onko, tak mám vždy trochu strach. Boženko, vůbec nevím, co je router. Vnuk mi na PC vše udělá, když něco nevím, nebo alespoň vysvětlí. V neděli, jak byla celá naše rodina pohromadě se mezi sebou bavili vnuci a syn. Chvíli jsem je poslouchala a pak jsem jim říkala, že mi to připadalo jako když nemluví česky. Plno nových termínů neznám a ani se to učit nechci. Také nemám moc času na klikačky. Když přiletí nějaký symbol, odpovím, ale vysedávat tady nebudu. Před svátky ještě pojedeme k synovi na tři dny, bude se péci cukroví, chystat dárky a rádi chodíme na procházky. Tak uvidíme. Všem vám přeji klidnou, bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 26.11.2013 19:32 hod. | |||
|
Tak teda nevím s klikačkou, mezi první 60 bychnebyla, tolik času teda nemám a mám pomalý pošítač, jak jsem zjistila proti jiným Tam bych si něco vybrala a to další mě netáhne, uvidíme. Tak leda body, ale nějak ani ty dárky tady nenachytám Lidko nemalujte, času dost po svátcích. Děvčátka pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte, dobrou noc.![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 26.11.2013 19:28 hod. | |||
|
Takže krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Dobrý večer | Datum vložení: 26.11.2013 19:17 hod. | |||
|
Tak jsem tu po kratší odmlce. Nešel nám tři dny internet. CHyba byla v routeru. Tak si musím nejdříve přečíst co jste napsaly. Vidím, že už bude brzy klikačka. Vánoční strom. Ceny nic moc. Akorát ty body by se mě hodily, protože mám nějaké půjčené. Tak si musím přečíst co se nového událo.![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 26.11.2013 19:07 hod. | |||
|
Také děkuji, že se mé fotky líbí, teprve jsem začala s vkládáním, příroda umí udělat zázračné kulisy. Potýkám se nachlazením, celý den jsem proležela, není mi nic moc.Kdyby po mně něco chtěl udělat, tak odmítám, jsem ráda, že obstarám sama sebe. |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 26.11.2013 19:03 hod. | |||
|
my máme taky staré litinové hrnce, v nich vařím nejraději.. pánvice již máme novější, i takové ty dusící s pokličkami... jinak, brambory a rýži vařím v páře... v umělé hmotě, hlavně nastavím čas a jdu na počítač![]() ![]() ![]() Už jsou zprávy..papa ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 26.11.2013 19:03 hod. | |||
|
registrovet se do klikačky nemusíme, jen ty úplně nové nemohou soutěžit bez registrace na CHŽ....Jani, mě to také nijak nechytlo, je to na úkor času předvánočního a k tomu ten výběr dárků je nový, takže vlastně není vůbec jisté, že výhru, kterou si namyslíš, ti nevezme někdo z pořadí před tebou....Uvidíme, ale moc mě to nezaujalo.Já vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte. Blani, je dobře,že jsi se odhodlala k Mudr, protože to asi sama nevyléčíš .Ahojky zítra....![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.11.2013 18:53 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Lidko, malování může počkat snaž se teď odpočívat ať jsi v pořádku před operací. Tvaroh také dávám do mražáku.Nerezové nádobí, co bylo kdysi v Albertu mám zatím schované a vařím ve starém.Jinak mám dva titanové kastroly a jeden hrnec.Někdy vařím v nerezovém papiňáku. Klikačka mě nějak zatím nebere. |
||||