Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak nevím jsem celkem nová a těm soutěžím moc nerozumím,prostě,když budete klikat,budu s vámi a uvidím...Smajlík
pravda je, že nebude moc času ...SmajlíkSmajlík
ještě udělám Daruj klikem a jde se na Ordinaci...Smajlík
Smajlík
jsem sama s mužem,syn jel k přítelkyni a od ní ráno rovnou do práce...Smajlík
krásnou dobrou noc,klidné spaní a děvčata,zítra ať u těch doktorů dobře dopadnete...SmajlíkSmajlík*Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já se dneska ulívám a odpočívám jsem nějaká po tom všem splavená a i to počasí mně ničíSmajlíkSmajlík Dopoledne jsme si s kamarádkami sedly v cukrárně a probraly jsme vše co šloSmajlíkSmajlíkSmajlíkBylo moc dobřeSmajlík Pak jsem byla ještě na nákupSmajlíkSmajlík
Je, dneska ve zprávách říkali,že naše nemocnice Třinec Podlesí je nejlepší v republiceSmajlíkSmajlík
Blani zítra u doktoru hodně štěstí,ať to dobře dopadne!!!!!!SmajlíkSmajlík
Lidko odpočívej co se dá,chlapům to vysvětlíSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Fotečky jsem ještě neprošla,Vám děkuji za komentiky u fotekSmajlíkSmajlíkAle napravím to.Všem přeji pěkný večer a bezbolestnou nocSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také se rozloučím. Zítra jedu na kontrolu do Plzně na onko, tak mám vždy trochu strach.
Boženko, vůbec nevím, co je router. Vnuk mi na PC vše udělá, když něco nevím, nebo alespoň vysvětlí. V neděli, jak byla celá naše rodina pohromadě se mezi sebou bavili vnuci a syn. Chvíli jsem je poslouchala a pak jsem jim říkala, že mi to připadalo jako když nemluví česky. Plno nových termínů neznám a ani se to učit nechci.
Také nemám moc času na klikačky. Když přiletí nějaký symbol, odpovím, ale vysedávat tady nebudu. Před svátky ještě pojedeme k synovi na tři dny, bude se péci cukroví, chystat dárky a rádi chodíme na procházky. Tak uvidíme.
Všem vám přeji klidnou, bezbolestnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak teda nevím s klikačkou, mezi první 60 bychnebyla, tolik času teda nemám a mám pomalý pošítač, jak jsem zjistila proti jinýmSmajlíkTam bych si něco vybrala a to další mě netáhne, uvidíme. Tak leda body, ale nějak ani ty dárky tady nenachytámSmajlík Lidko nemalujte, času dost po svátcích. Děvčátka pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte, dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Takže krásnou dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem tu po kratší odmlce. Nešel nám tři dny internet. CHyba byla v routeru. Tak si musím nejdříve přečíst co jste napsaly. Vidím, že už bude brzy klikačka. Vánoční strom. Ceny nic moc. Akorát ty body by se mě hodily, protože mám nějaké půjčené. Tak si musím přečíst co se nového událo.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také děkuji, že se mé fotky líbí, teprve jsem začala s vkládáním, příroda umí udělat zázračné kulisy.
Potýkám se nachlazením, celý den jsem proležela, není mi nic moc.Kdyby po mně něco chtěl udělat, tak odmítám, jsem ráda, že obstarám sama sebe.
Obrázek uživatelky
profil
my máme taky staré litinové hrnce, v nich vařím nejraději.. pánvice již máme novější, i takové ty dusící s pokličkami...
jinak, brambory a rýži vařím v páře...Smajlíkv umělé hmotě, hlavně nastavím čas a jdu na počítačSmajlíkSmajlíkSmajlík
Už jsou zprávy..papaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
registrovet se do klikačky nemusíme, jen ty úplně nové nemohou soutěžit bez registrace na CHŽ....Jani, mě to také nijak nechytlo, je to na úkor času předvánočního a k tomu ten výběr dárků je nový, takže vlastně není vůbec jisté, že výhru, kterou si namyslíš, ti nevezme někdo z pořadí před tebou....Uvidíme, ale moc mě to nezaujalo.Já vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte. Blani, je dobře,že jsi se odhodlala k Mudr, protože to asi sama nevyléčíš .Ahojky zítra....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Lidko, malování může počkat snaž se teď odpočívat ať jsi v pořádku před operací.
Tvaroh také dávám do mražáku.Nerezové nádobí, co bylo kdysi v Albertu mám zatím schované a vařím ve starém.Jinak mám dva titanové kastroly a jeden hrnec.Někdy vařím v nerezovém papiňáku.
Klikačka mě nějak zatím nebere.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles