Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 27.11.2013 08:14 hod. | |||
|
Věruško a Evi...přeji vám,ať jsou vaši blízcí, brzy v pořádku..jistě se dají do pořádku Saritko, taky mám pomalý počítač, když jsou ty klikačky, tak chutnu puzlíka či 2 za půl hodiny.. uvidím,asi bych stejně nechytla ani body, asi jen tak lehárko,když něco příjde, na umístění to stejně jako vždy nebude, už jsem si zvykla, že se pod 300.místo nikdy nedostanu..Dnes půjdu do města, ale první si uvařím kafíčko ![]() ![]() |
||||
| Bobina | dobré ráno. | Datum vložení: 27.11.2013 08:00 hod. | |||
|
Je trochu mrazík, ale sníh a ani náledí není. Marcelko routter je taková malá krabička u stolního počítače. Evičko určitě to bude dobré. dcera bude brzy v pořádku. Ještě, že to nedopadlo hůře.Nějak mám z toho guláš, která jste co napsala. všem, které jdou k lékaři ať dobře pořídí a hlavně ať všechny bolesti a neduhy přejdou. | ||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 27.11.2013 07:50 hod. | |||
|
Pěkný den mrazivý, byla jsem pro pečivo a klouže to pořádně. Evičko to je smutné, ale hlavně že to nedopadlo hůř. Dcerka se u zdraví, držím palce. Věrko také starosti, tak hlavně aby bylo vše v pořádku.Blani dobé pořízení, Muž jede také k lékaři, nevím zda nepojedu s ním , drží mě kašel a není možné se ho zbavit. Tak Bady pěkné nakupování . Děvčátka mějte hezký den.![]() |
||||
| badysek | Ahojky všem, | Datum vložení: 27.11.2013 07:21 hod. | |||
|
přeji krásné dobré ráno i když asi sněhové![]() ![]() Evi to se Ti nedivím,že jsi smutná,jistě se vše zahojí,ale něco si taky vytrpí,držím palce ať je vše brzy zase OK a bez následku ![]() Vím o čem mluvíš,když měl syn 3 ročky,na přechodu se vytrhl moji babičce a srazila ho motorka......Na štěstí už je vše za námi a vše se srovnalo![]() Věrko synovi a Vám přeji ať to je taky brzy v pořádku ![]() ![]() Věruška už peče ,já začnu asi v nedělí,vnuk už se nemůže dočkat,budu mít pomocníka![]() ![]() Dneska zas asi nebudu moc doma ,chceme do makra,tak pojedeme do Ostravy.Tak přeji příjemný den všem!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | avemor | Datum vložení: 27.11.2013 02:32 hod. | |||
|
Cítím x tebou.ale buď silná.Dcera ťě bude úptřebovat silnou.Hlavně,že to přežila.Vše se zahojí.Zeťě před rokem spresovaly 2kamiony nezi sebe.Když jsem to auto viděla byla to heomádka plechu.Měl zlámaná žebra a 28kostí v obličeji.2 měsíce měl zdrátovanou pusu.Zhubl 20kg.Už chodí do práce a včera mu bylo 42let.Držím pěstě.Drž se | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 27.11.2013 01:04 hod. | |||
|
Je mi smutno protože mojí dceru srazilo ve Šanělsku auto, Jeli s manželem na kolech a řidička jim nedala přednost. Zeť to stihl vymanévrovat a dcera už ne. Má podřený obličej nalomený nos potlučenou nohu i ruku a na boku má modráky. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 27.11.2013 00:45 hod. | |||
|
My jsme asi před 15 lety vyházeli staré a koupili nerezové, předloni jsem koupila pod stromeček 2 titánové pánve menší a větší. Sousedka i já na její radu si na koleno dáváme obklad ze strouhané syrové brambory a křenu. Oběma nám to zabralo. | ||||
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 26.11.2013 21:45 hod. | |||
|
přeju dobrou noc, ať vás nic neruší a nic nebolí.![]() ![]() Dík, přihlásím se, jakmile budu zpátky. |
||||
| vocjan | Já | Datum vložení: 26.11.2013 21:25 hod. | |||
|
![]() jen popřeji dobrou noc. Blani, zítra dobré pořízení u lékaře.Držím pěsti. ![]() |
||||
| Anicka59 | badysek, Sarita | Datum vložení: 26.11.2013 20:59 hod. | |||
|
Děkuji za komentář u mé dnešní fotky a protože vím, že i posledně některé škemrali o receptík, tak dnes jsem jej připsala automaticky a je to moc dobré | ||||