Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věruško a Evi...přeji vám,ať jsou vaši blízcí, brzy v pořádku..jistě se dají do pořádku

Saritko, taky mám pomalý počítač, když jsou ty klikačky, tak chutnu puzlíka či 2 za půl hodiny.. uvidím,asi bych stejně nechytla ani body, asi jen tak lehárko,když něco příjde, na umístění to stejně jako vždy nebude, už jsem si zvykla, že se pod 300.místo Smajlíknikdy nedostanu..
Dnes půjdu do města, ale první si uvařím kafíčkoSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je trochu mrazík, ale sníh a ani náledí není. Marcelko routter je taková malá krabička u stolního počítače. Evičko určitě to bude dobré. dcera bude brzy v pořádku. Ještě, že to nedopadlo hůře.Nějak mám z toho guláš, která jste co napsala. všem, které jdou k lékaři ať dobře pořídí a hlavně ať všechny bolesti a neduhy přejdou.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný den mrazivý, byla jsem pro pečivo a klouže to pořádně. Evičko to je smutné, ale hlavně že to nedopadlo hůř. Dcerka se u zdraví, držím palce. Věrko také starosti, tak hlavně aby bylo vše v pořádku.Blani dobé pořízení, Muž jede také k lékaři, nevím zda nepojedu s ním , drží mě kašel a není možné se ho zbavit. Tak Bady pěkné nakupování . Děvčátka mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásné dobré ráno i když asi sněhovéSmajlíkSmajlík
Evi to se Ti nedivím,že jsi smutná,jistě se vše zahojí,ale něco si taky vytrpí,držím palce ať je vše brzy zase OK a bez následkuSmajlíkSmajlíkVím o čem mluvíš,když měl syn 3 ročky,na přechodu se vytrhl moji babičce a srazila ho motorka......Na štěstí už je vše za námi a vše se srovnaloSmajlík
Věrko synovi a Vám přeji ať to je taky brzy v pořádkuSmajlíkSmajlík
Věruška už pečeSmajlík,já začnu asi v nedělí,vnuk už se nemůže dočkat,budu mít pomocníkaSmajlíkSmajlík
Dneska zas asi nebudu moc doma ,chceme do makra,tak pojedeme do Ostravy.Tak přeji příjemný den všem!!!!!!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Cítím x tebou.ale buď silná.Dcera ťě bude úptřebovat silnou.Hlavně,že to přežila.Vše se zahojí.Zeťě před rokem spresovaly 2kamiony nezi sebe.Když jsem to auto viděla byla to heomádka plechu.Měl zlámaná žebra a 28kostí v obličeji.2 měsíce měl zdrátovanou pusu.Zhubl 20kg.Už chodí do práce a včera mu bylo 42let.Držím pěstě.Drž se
Obrázek uživatelky
profil
Je mi smutno protože mojí dceru srazilo ve Šanělsku auto, Jeli s manželem na kolech a řidička jim nedala přednost. Zeť to stihl vymanévrovat a dcera už ne. Má podřený obličej nalomený nos potlučenou nohu i ruku a na boku má modráky.
Obrázek uživatelky
profil
My jsme asi před 15 lety vyházeli staré a koupili nerezové, předloni jsem koupila pod stromeček 2 titánové pánve menší a větší. Sousedka i já na její radu si na koleno dáváme obklad ze strouhané syrové brambory a křenu. Oběma nám to zabralo.
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobrou noc, ať vás nic neruší a nic nebolí.Smajlík
Smajlík
Dík, přihlásím se, jakmile budu zpátky.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
jen popřeji dobrou noc.

Blani, zítra dobré pořízení u lékaře.Držím pěsti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za komentář u mé dnešní fotky a protože vím, že i posledně některé škemrali o receptík, tak dnes jsem jej připsala automaticky a je to moc dobré

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles