Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata. Ještě jsem si vás nepřečetla. Teprve před chvílí jsem dorazila a musela jsem počkat, až přítel odejde, aby neřekl, že hned letím na počítač.
Ráno u nás byla docela slušná klouzanda, šla jsem od auta jako pos....Smajlík
Pan doktor mě ani neposlal na rentgen, koleno mi ošmatal a dal mi injekci, za 14 dní mám přijít na další. Povídal, že ten otok nemám ledovat, spíš mám nohu udržovat v teple. Zatím moc úlevu nepociťuju, ale jsem ráda, že to není nic vážného a snad budu ještě běhat jako dřív.
Pak jsme ještě jeli nakupovat a teď honem udělám čočku.
Pak si vás hned dočtu.
Jo a klikačku vidím bledě - nebude čas a já nejsem žádná rychlonožka.
Obrázek uživatelky
profil
život jde dál...
u nás taky mrzne na sucho,byly dva pod nulou...Smajlík
byla jsem na zahradě s pejskama,dokončovala jsem zimní výzdobu truhlíků na dvůr...Martičko,myslíš,že můžu nechat vřesy v květináčích venku na dvoře na okně...Smajlík

dnes musím vařit i polévku,nevím jakou...Smajlík
maminčino kuře-s těstovinami...Smajlík

Regi,drž se,uvidíš,jak to vašim půjde a podle toho budeš dál jednat...co tatínek,už si zvykl na obědy v nosičích...Smajlík

perníčky nechávám na víkend ,až přijede vnučka,to jsem vlastně už psala...Smajlík
Blanička určitě dnes njde pomoc a řešení problému s kolenem...a ještě jde na kontrolu myslím Marci,tak aby bylo vše dobré...*11**
Aničko Filipi,syn bude určitě v pořádku,hlavně žádné nervy-ono se to řekne,já vím...Smajlík
děvčata,všechny se držte,mějte klidný den....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nejprve přeji Evě,aby dcera byla co nejdříve v pořádku...Smajlík
čtu,že hodně z vás má podobné špatné případy v rodině...nejdůležitější je,když se taková nehoda přežije,vše pak spraví čas...já to štěstí neměla,bratr nehodu na motorce nepřežil. Bylo mu 3o let,nechal tu manželku a čtyřletou dcerku,rodiče a nás blízké...je to už dávno,bolest se otupí, ale nepřebolí to nikdy....
Obrázek uživatelky
profil
všude se něco děje..
REGI, uvidíte, mamka zkusí a pak budete jednat..

Jdu do města...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dcera snad bude vpořádku, pády asrážky na kolech jsou vždy nepříjemné.¨
V pondělí jsem byla na školení, které se hodně protahlo. Nedojela jsem tedy za maminou. Včera musel muž pro prášky a já do banky. Otec tedy zůstal doma. Moje putování bylo pěšmo po celém městě, ještě jsem rušila jedno číslo mobilu, kde mi zrušili pro mne výhodný tarif. Díky starostem o maminu jsem provolala 1680 korun. Jindy bylo jen od 500 do 700. No musím to usměrnit, ale jeden paušál mi ubude a tak se to snad sníží. maminu by měli příští týden pustít domů. Jen nevím, jak to vše zvládneme, mám zrovna ten víc pracovní týden. Ona si stále asi myslí, že vše zvládnou s otcem sami. O ničem nediskutuje, tedy co by se jak mohlo, nebo zda si někoho k sobě pustí. Tím se mi nechce ani do pečení, ona měla vždy já si udělám sama, podle svých receptů, které mám od ní opsané. No uvidím, to vánoční cukroví není tak důležité, jako zdraví.
Dnes se mi pěkně smekalo. To nemusím,nemám pro tuto věc ráýda zimu. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
mrzne na holo.Máme ráno-2st...Nejprve Evičšce trochu slov útěchy, můj vnuk byl sražen na kole autem, byl několik dnů v bezvědomí s otokem mozku a je to už 5 roků a je vše v pořádku. Dcera bude zdravá, možná ji bude vše bolet, ale je mladá a určitě bude fit....Věruš, ona ta maminka má starosti s dětmi když jsou malé, tak malé a když vyrostou a jsou už velké, tak starosti se také zvětší.Vždycky máme strach o naše děti, ale vše bude v pořádku.Blaničce se snad také uleví, dostane nové rady a pokyny, co má dělat.Ostatním přeji klidný a pěkný den...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také já přeji těm, kdo jsou nemocní či po auto nehodě, aby bylo vše v pořádku a všichni at jsou na Vánoce fit. Já jdu za chvíli nahoru hlídat malého, mladá jede nakupovat dárky pro svého manžela.
Obrázek uživatelky
profil
my med dostáváme ve velké 4litrové sklenici, má ho tam být 5 kg a letos podražil o 100 korun. Vím, že je dobrý a nešizený. Vtšinou nám na rok stačí. Muž si hned dal na chleba a já do čaje ze zázvoru.
Obrázek uživatelky
profil
Kuk na sluníčko, svítí mi do očí,venku bylo ráno mrazivo. Jdu mezi další činností číst, co jste prožily.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
U nás je také mrazivo -5°C.Jdu to odzkoušet.Smajlík

Všem kdo jdou k lékaři dobré pořízení a marodům v rodině brzké uzdravení.Smajlík
Kdo jde po nákupech, tak dobrý kup přeji.Smajlík

Mě se nějak zatím nechce do pečení.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles