Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 27.11.2013 10:21 hod. | |||
|
děvčata. Ještě jsem si vás nepřečetla. Teprve před chvílí jsem dorazila a musela jsem počkat, až přítel odejde, aby neřekl, že hned letím na počítač. Ráno u nás byla docela slušná klouzanda, šla jsem od auta jako pos.... ![]() Pan doktor mě ani neposlal na rentgen, koleno mi ošmatal a dal mi injekci, za 14 dní mám přijít na další. Povídal, že ten otok nemám ledovat, spíš mám nohu udržovat v teple. Zatím moc úlevu nepociťuju, ale jsem ráda, že to není nic vážného a snad budu ještě běhat jako dřív. Pak jsme ještě jeli nakupovat a teď honem udělám čočku. Pak si vás hned dočtu. Jo a klikačku vidím bledě - nebude čas a já nejsem žádná rychlonožka. |
||||
| koudy | tak, | Datum vložení: 27.11.2013 10:08 hod. | |||
|
život jde dál... u nás taky mrzne na sucho,byly dva pod nulou... ![]() byla jsem na zahradě s pejskama,dokončovala jsem zimní výzdobu truhlíků na dvůr...Martičko,myslíš,že můžu nechat vřesy v květináčích venku na dvoře na okně... ![]() dnes musím vařit i polévku,nevím jakou... ![]() maminčino kuře-s těstovinami... ![]() Regi,drž se,uvidíš,jak to vašim půjde a podle toho budeš dál jednat...co tatínek,už si zvykl na obědy v nosičích... ![]() perníčky nechávám na víkend ,až přijede vnučka,to jsem vlastně už psala... ![]() Blanička určitě dnes njde pomoc a řešení problému s kolenem...a ještě jde na kontrolu myslím Marci,tak aby bylo vše dobré...*11** Aničko Filipi,syn bude určitě v pořádku,hlavně žádné nervy-ono se to řekne,já vím... ![]() děvčata,všechny se držte,mějte klidný den.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkné dopoledne, | Datum vložení: 27.11.2013 09:54 hod. | |||
|
nejprve přeji Evě,aby dcera byla co nejdříve v pořádku...![]() čtu,že hodně z vás má podobné špatné případy v rodině...nejdůležitější je,když se taková nehoda přežije,vše pak spraví čas...já to štěstí neměla,bratr nehodu na motorce nepřežil. Bylo mu 3o let,nechal tu manželku a čtyřletou dcerku,rodiče a nás blízké...je to už dávno,bolest se otupí, ale nepřebolí to nikdy.... |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 27.11.2013 09:49 hod. | |||
|
všude se něco děje.. REGI, uvidíte, mamka zkusí a pak budete jednat.. Jdu do města... ![]() |
||||
| 2baculka | Evi, | Datum vložení: 27.11.2013 09:22 hod. | |||
|
dcera snad bude vpořádku, pády asrážky na kolech jsou vždy nepříjemné.¨ V pondělí jsem byla na školení, které se hodně protahlo. Nedojela jsem tedy za maminou. Včera musel muž pro prášky a já do banky. Otec tedy zůstal doma. Moje putování bylo pěšmo po celém městě, ještě jsem rušila jedno číslo mobilu, kde mi zrušili pro mne výhodný tarif. Díky starostem o maminu jsem provolala 1680 korun. Jindy bylo jen od 500 do 700. No musím to usměrnit, ale jeden paušál mi ubude a tak se to snad sníží. maminu by měli příští týden pustít domů. Jen nevím, jak to vše zvládneme, mám zrovna ten víc pracovní týden. Ona si stále asi myslí, že vše zvládnou s otcem sami. O ničem nediskutuje, tedy co by se jak mohlo, nebo zda si někoho k sobě pustí. Tím se mi nechce ani do pečení, ona měla vždy já si udělám sama, podle svých receptů, které mám od ní opsané. No uvidím, to vánoční cukroví není tak důležité, jako zdraví. Dnes se mi pěkně smekalo. To nemusím,nemám pro tuto věc ráýda zimu. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné mrazivé ráno | Datum vložení: 27.11.2013 08:36 hod. | |||
|
mrzne na holo.Máme ráno-2st...Nejprve Evičšce trochu slov útěchy, můj vnuk byl sražen na kole autem, byl několik dnů v bezvědomí s otokem mozku a je to už 5 roků a je vše v pořádku. Dcera bude zdravá, možná ji bude vše bolet, ale je mladá a určitě bude fit....Věruš, ona ta maminka má starosti s dětmi když jsou malé, tak malé a když vyrostou a jsou už velké, tak starosti se také zvětší.Vždycky máme strach o naše děti, ale vše bude v pořádku.Blaničce se snad také uleví, dostane nové rady a pokyny, co má dělat.Ostatním přeji klidný a pěkný den...![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Krásné ráno | Datum vložení: 27.11.2013 08:33 hod. | |||
|
Také já přeji těm, kdo jsou nemocní či po auto nehodě, aby bylo vše v pořádku a všichni at jsou na Vánoce fit. Já jdu za chvíli nahoru hlídat malého, mladá jede nakupovat dárky pro svého manžela. | ||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 27.11.2013 08:32 hod. | |||
|
my med dostáváme ve velké 4litrové sklenici, má ho tam být 5 kg a letos podražil o 100 korun. Vím, že je dobrý a nešizený. Vtšinou nám na rok stačí. Muž si hned dal na chleba a já do čaje ze zázvoru. | ||||
| 2baculka | Zdravím všechny. | Datum vložení: 27.11.2013 08:22 hod. | |||
|
Kuk na sluníčko, svítí mi do očí,venku bylo ráno mrazivo. Jdu mezi další činností číst, co jste prožily. | ||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 27.11.2013 08:15 hod. | |||
|
![]() přeji všem. U nás je také mrazivo -5°C.Jdu to odzkoušet. ![]() Všem kdo jdou k lékaři dobré pořízení a marodům v rodině brzké uzdravení. ![]() Kdo jde po nákupech, tak dobrý kup přeji. ![]() Mě se nějak zatím nechce do pečení. ![]() |
||||