Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
všechno jsme zvládli a jdu se pobavit na babinec. Večer vám napíši, jakou udělal muž dobrůtku z tresky.
Ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
Taky jsme po obědě. Měli jsme králíka na paprice s knedlíkem. Sluníčko dnes svítí, jak o dušu, ale je venku zima. Dala jsem prát jednu pračku. Manžel bude mít ke kafíčku odpoledne koláče s povidlama. Zítra jedem zas nakupovat. U nás od třičtvrtě na devět ráno do odpoledne 4 hodin nepůjde elektrika v naší ulici. Tak to nám nejde ani plynové topení. Ještě že tolik nemrzne.
Obrázek uživatelky
profil
jsme doma. Teď rychle uvařit. Polévka je od včera gulášová,
Koupili jsme vykostěné tresky, vařím brambory a muž dělá tresku. Ještě salát. Za chvíli přijde vnuk na oběd.
Dopadla jsem zaplaťpánbu dobře. Na chvilku bude pokoj.
Evičko, rychle jsem něco přečetla. Nebuj se, dcera bude určitě v pořádku. Mladí se rychle uzdravují.
Blani, muž byl 3x na injekci, než ho koleno přestalo bolet. Přeji ti, aby pomohla injekce jedna!
Regi, budete mít mnoho starostí až maminku pustí domů, ale určitě si poradíte. Hlavně se snaž nebýt ve stresu /já vím, ono se to hezky povídá, že?/.Vydržet, nic jiného nezbývá!
Musím běžet, hodiny rychle pádí.
Všem přeji pěkné odpoledne!
Obrázek uživatelky
profil
to je smůla, že ani částečný ID nedopadl. Je smutné, že věková kategorie nad určitý věk už má špatnou možnost sehnat práci. Pokud není doléčená noha, nebo se nedaří bolest zahnat, špatně se cokoliv nového hledá. Snad se něco najde, aby přibyly penízky.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes máme krásně, teda jen venku, svítí sluníčko, no paráda.SmajlíkJinak to nestoji za nic.
Manželovi řekli že nemá nárok na žádný id. Tak konec neschopenky a má jít na pracák, noha bolí čím dál víc. Do důchodu daleko. No co , tak m ají staré a nepotřebné odstřelovat a bude klidSmajlík Je to bordel. Baculko máš toho dost, no uvidíš jak to bude dál. Blani tak snad to pomůže ..Dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.

Procházka byla suprová, Smajlík když nefouká a svítí sluníčko.Vyklepala jsem fenkám koberečky, poklidila králíky a jela domů.
Mám vypranou jednu várku prádla a pověsila jsem ji na balkon.
Blani, tak kolínko dostane injekce a bude v pořádku a budeš běhat zase jako srnka.Smajlík

Přeji pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
my už jdeme obědvat.
Alčo, u nás na poště to taky děsně trvá.
Koleno zatím o moc lepší není, ale už jen ten pocit, že jsem tam byla mi ulevil. Pan doktor se napřed rozmýšlel, jestli nemá zkusit tahat z kolene vodu, ale pak se rozhodl jen pro injekci.
Evi, dcery je mi líto, snad se z toho dostane bez následků, ale asi si zažije dost bolesti. Já se pořád bojím o syna,aby neměl nějaku bouračku, jezdí teď po silnicích plno nezodpovědných blbců opilých nebo zfetovaných a teď ještě to počasí...
Věrko, (nebo kdo to psal), synova operace dopadne jistě dobře. Ale cítím s tebou, že máš kvůli tomu nervy. Můj syn jde zjara na další.
Marci, držím palce, kontrola bude v pořádku.
Regi, uvidíš, jak se to vyvine. Asi to zatím nemá cenu řešit.
Holky, končím, skoro každé slovo musím opravovat a stejně tam ještě chyby budou.
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem pro pečivo, dnes máme fazolový guláš, tak chlebík k němu.. na poště byli jen 2 přepážky a spousta lidí, jak jsou ta čísla na pořadí, jde to pomalu, někdo i odejde, číslo a paní u přepážky čekají zbytečně, dříve v řadě to bylo rychlejší..Smajlík
Blani, snad injekce pomůže..SmajlíkNožky budou do Vánoc běhatSmajlíkaby jsi byla rychlonožka
Přeji dobré chutnání a dobré zprávy od vašich blízkýchSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobře že jsi k lékaři dojela.Snad ti injekce pomůže.
Obrázek uživatelky
profil
Koudy, kdepak, otec si sice uvědomuje, že ty obědy má, ale stejně v pondělí prý šel kupovat párek, aby nemusel jíst suché brambory. Včera by dával ty brambory vařit.Porce jsou opravdu pěkné a má i na večeři, to zatím nechápe, proč si nemůže dát svou oblíbenou housku. Až přijde mamina, tak se snad rozdělí. Jen tu polévku si není schpen oddělit misky od sebe. Je to krátká doba, snad ho to za týden naučíme.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles