Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 27.11.2013 14:48 hod. | |||
|
všechno jsme zvládli a jdu se pobavit na babinec. Večer vám napíši, jakou udělal muž dobrůtku z tresky. Ahojky! |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 27.11.2013 14:09 hod. | |||
|
Taky jsme po obědě. Měli jsme králíka na paprice s knedlíkem. Sluníčko dnes svítí, jak o dušu, ale je venku zima. Dala jsem prát jednu pračku. Manžel bude mít ke kafíčku odpoledne koláče s povidlama. Zítra jedem zas nakupovat. U nás od třičtvrtě na devět ráno do odpoledne 4 hodin nepůjde elektrika v naší ulici. Tak to nám nejde ani plynové topení. Ještě že tolik nemrzne. | ||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 27.11.2013 12:57 hod. | |||
|
jsme doma. Teď rychle uvařit. Polévka je od včera gulášová, Koupili jsme vykostěné tresky, vařím brambory a muž dělá tresku. Ještě salát. Za chvíli přijde vnuk na oběd. Dopadla jsem zaplaťpánbu dobře. Na chvilku bude pokoj. Evičko, rychle jsem něco přečetla. Nebuj se, dcera bude určitě v pořádku. Mladí se rychle uzdravují. Blani, muž byl 3x na injekci, než ho koleno přestalo bolet. Přeji ti, aby pomohla injekce jedna! Regi, budete mít mnoho starostí až maminku pustí domů, ale určitě si poradíte. Hlavně se snaž nebýt ve stresu /já vím, ono se to hezky povídá, že?/.Vydržet, nic jiného nezbývá! Musím běžet, hodiny rychle pádí. Všem přeji pěkné odpoledne! |
||||
| 2baculka | Saritko, | Datum vložení: 27.11.2013 12:04 hod. | |||
|
to je smůla, že ani částečný ID nedopadl. Je smutné, že věková kategorie nad určitý věk už má špatnou možnost sehnat práci. Pokud není doléčená noha, nebo se nedaří bolest zahnat, špatně se cokoliv nového hledá. Snad se něco najde, aby přibyly penízky. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 27.11.2013 11:52 hod. | |||
|
Dnes máme krásně, teda jen venku, svítí sluníčko, no paráda. Jinak to nestoji za nic. Manželovi řekli že nemá nárok na žádný id. Tak konec neschopenky a má jít na pracák, noha bolí čím dál víc. Do důchodu daleko. No co , tak m ají staré a nepotřebné odstřelovat a bude klid Je to bordel. Baculko máš toho dost, no uvidíš jak to bude dál. Blani tak snad to pomůže ..Dobrou chuť k obědu a pěkné odpoledne.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 27.11.2013 11:51 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. Procházka byla suprová, když nefouká a svítí sluníčko.Vyklepala jsem fenkám koberečky, poklidila králíky a jela domů.Mám vypranou jednu várku prádla a pověsila jsem ji na balkon. Blani, tak kolínko dostane injekce a bude v pořádku a budeš běhat zase jako srnka. ![]() Přeji pěkné odpoledne. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Přeju dobré chutnání, | Datum vložení: 27.11.2013 11:50 hod. | |||
|
my už jdeme obědvat. Alčo, u nás na poště to taky děsně trvá. Koleno zatím o moc lepší není, ale už jen ten pocit, že jsem tam byla mi ulevil. Pan doktor se napřed rozmýšlel, jestli nemá zkusit tahat z kolene vodu, ale pak se rozhodl jen pro injekci. Evi, dcery je mi líto, snad se z toho dostane bez následků, ale asi si zažije dost bolesti. Já se pořád bojím o syna,aby neměl nějaku bouračku, jezdí teď po silnicích plno nezodpovědných blbců opilých nebo zfetovaných a teď ještě to počasí... Věrko, (nebo kdo to psal), synova operace dopadne jistě dobře. Ale cítím s tebou, že máš kvůli tomu nervy. Můj syn jde zjara na další. Marci, držím palce, kontrola bude v pořádku. Regi, uvidíš, jak se to vyvine. Asi to zatím nemá cenu řešit. Holky, končím, skoro každé slovo musím opravovat a stejně tam ještě chyby budou. |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 27.11.2013 11:24 hod. | |||
|
Byla jsem pro pečivo, dnes máme fazolový guláš, tak chlebík k němu.. na poště byli jen 2 přepážky a spousta lidí, jak jsou ta čísla na pořadí, jde to pomalu, někdo i odejde, číslo a paní u přepážky čekají zbytečně, dříve v řadě to bylo rychlejší..![]() Blani, snad injekce pomůže.. Nožky budou do Vánoc běhat aby jsi byla rychlonožkaPřeji dobré chutnání a dobré zprávy od vašich blízkých ![]() |
||||
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 27.11.2013 10:43 hod. | |||
|
dobře že jsi k lékaři dojela.Snad ti injekce pomůže. | ||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 27.11.2013 10:43 hod. | |||
|
Koudy, kdepak, otec si sice uvědomuje, že ty obědy má, ale stejně v pondělí prý šel kupovat párek, aby nemusel jíst suché brambory. Včera by dával ty brambory vařit.Porce jsou opravdu pěkné a má i na večeři, to zatím nechápe, proč si nemůže dát svou oblíbenou housku. Až přijde mamina, tak se snad rozdělí. Jen tu polévku si není schpen oddělit misky od sebe. Je to krátká doba, snad ho to za týden naučíme. | ||||