Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Půjdu do vany. Tak se pěkně vyspinkejte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak s tou prací i těmi invalidními důchody je to hrozný. můj tatínek taky 2 roky před důchodem měl silný infarkt. Rok marodil a invalidní důchod mu nechtěli dát a to mu už chyběl, jen rok do starobního důchodu. Nakonec mu dali částečný. No a my s manželem jsme to taky neměli jednoduché. Kde jsem dělala, tak to zrušili a já měla zdravotní problémy, ale invalidní důchod jsem taky neměla šanci dostat. A manžel jeho firma 5 let před důchodem skončila a co teď? Tak byl na pracáku. Rok měl podporu a pak dělal veřejně prospěšné práce. Nakonec jsme šli oba do důchodu o 3 roky dříve (předčasného). Horší to mají, ale mladí. Sousedé z domu v levo i pravo mají bez práce každý syna. A kde oni odpracují potřebné roky na důchod ? Musí jich být čím dál víc a věk odchodu do důchodu stále se zvyšuje. To je děsná představa.
Obrázek uživatelky
profil
Teď jsem teprve pořádně dočetla, co se kde přihodilo.
Zdeničko, pokuste se hned po Novém roce zažádat znovu o ID. U nás je paní bez nohy. Měla částečný ID , ten jí pak vzali. Práci nenašla. Teď už je konečně ve starobním důchodu a říkala, jak si oddychla, že se nemusí o nic prosit.Někdy to opravdu vyjde napodruhé. Nevzdávejte to!
Maruško, Koudy, to byla rána, jak ze mě spadl balvan.
Kristýnko, já když přečtu několik stránek, které jste napsaly a chtěla bych reagovat, musím si dělat poznámky.
Můj muž, když chtěl jít do důchodu, nechtěli ho vůbec pustit.Když byl v 72 letech na operaci a už do práce jít nechtěl, stále mu volali. On totiž pracoval na karuselu, nikdo z mladých se to nechtěl naučit a tak ho stále prosili a přemlouvali. Dnes je ten stroj využitý minimálně.
Holky, slíbila jsem vám, že napíši recept jakou dobrůtku dnes muž uvařil.
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem dnes celé odpoledne až do teď pracovala pc- účto. Delší dobu jsem se k tomu nedostala a tak mám co dohánět. Přeji vám pěkný večer, dočtu vás ráno a hezky se vyspěte, ať vás nic nebolí…Dobrou noc přeji všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tohle všechno znám. Mě trvalo 8 let, ano 8 let než jsem se na odvolání domohla ID. Je to hamba.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
on už je skoro večer...já šla po obědě k dceři, pak jsem na chviličku byla doma a šla jsem mužovi na nádraží naproti, když vím ,kdy přijede, tak chodím, on je rád a já se provětrámSmajlíkSmajlíkSmajlík
SARITKO..muž bude na ÚP a pak uvidíte co bude dálSmajlíkJá jsem ráda,že už mám tyhle starosti za sebou..za pár dnů budu starobní důchodceSmajlíkSmajlíkMuž ještě 2 a půl roku, ale taky už je v pohodě, že už to do důchodu doklepe, že ještě trať neprodali, až v roce 2015...to už mu bude jedno, šel by marodit a nějak by to vyšlo. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem to zvládla SmajlíkJsme doma a vše jsem přečetla,pěkně jste se činilySmajlíkSmajlíkMám to popletené co kdo dělal.Snad to nějak roztřídím SmajlíkSmajlík
Blani,dobře žes šla,alespoň budeš klidnějšíSmajlíkSmajlíkZdeni,s tím ID důchodem jsou patálieSmajlíkSmajlíkTo mi vykládej,manželovi lázně nechtěli dát,protože tam by se prý unavil,ale že nedostal ID a musel chodit do práce z které ho ze zdravotních důvodu propustili 2 roky před důchodem to jim nevadilo......Taky jsme nevěděli co dělat,počkali jsme 3 měsíce a podali jsme to znovu,pak mu ho dali,oni zkoušejí!!!!SmajlíkSmajlík
Regi vyčkej jak to bude,potom se tomu nějak přizpůsobíte,uvidíš nějak se to vyřešíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
chápu,že nemáš čas ani náladu dělat věneček,zkus to z toho internetu,viděla jsem levné a pěkné třeba na SEVTU,ale myslím,že budou ledakde...Smajlík
Věruško,o děti se člověk bojí,jesti jsou malé nebo velké,známe to všechny...já mám strach vždy ,když někam jedou a musí mi napsat Sms,Smajlík hned jak dorazí na místo...Smajlíkuvidíš, že syn bude v pořádku...kdyby to bylo vážné,tak by mu operaci neodložili na leden...bude to dobré...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Blani,tak aby ti injekce zabraly....SmajlíkSmajlík
Marci,faj,že jsi dobře dopadla,to si člověk oddychne...SmajlíkSmajlík
Regi,až bude maminka doma,tak bude tatínka usměrňovávat,od ní to lépe vezme,je na ni zvyklý a uvidíš,půjde to aspoň s obědy lépe...Smajlíkmaminka už ví,jak má na tatínka jít,co na něho platí,vím to podle sebe...SmajlíkSmajlík
Zdeni,tak to je nepříjemné,že nedostal manžel ten ID...oni se nepředají,vím,když jsem žádala o přídavek na péči o manžela...je to těžké,ale snad časem najde nějakou práci,kde by s nohou mohl vydržet...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
synovi lékaři jistě dobře pomohou, ale ta starotst je, plně Tě chápu. Docela bych se dala do věnce na advent, jenže mi chybí větvičky, vlastně vše mimo korpusů. Letos to nebude. Jen mi přišel krásný mail i na internetu jsem prohlížela krásně ozdobené jak na stůl i na dveře.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles