Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem se rozloučit, ale přečetla jsem si vaše písmenka a tak budu i reagovat, co si pamatuju.
Marcelko, recept neznám, ryby ráda nemám, ale málm je jíst, tak možná vykostěnou tresku bych snesla, nebo to filé.
Recept si okopíruju, nemám v noťasu vůbec klávesu print screen.
Bobino, taky jsem šla do důchodu dřív, o 2 roky, ale dobrovolně, protože pořád hrozili propouštěním a já byla z našeho oddělení nejstarší a ti ostatní měli všichni dost svízelnou situaci, tak aby nemuseli nikoho propustit. Jenže nakonec stejně propustili, ale až za několik let. Já jsem aspoň pomohla mladým s dětmi, aby se snacha mohla vrátit do práce.
S těmi ID je to opravdu ostuda. Šetří se na nesprávném místě.
Aničko, to jsi čiperka, další článek. Mně teď nic nenapadá.
A už opravdu přeju dobrou nocSmajlík, hezky se vyspěte, ať vás nic nebolí a starosti jsou aspoň v noci zapomenuty (jde to vůbec?? Smajlík
Jdu na e-maily, je jich zase moc.
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem byla odpoledne ve městě, byla jsem si pro lístek na peníze, at tam nemusím zítra nebo v pátek když začíná klikačka. Napsali jste tu toho tolik, že jsem vše ani nečetla. Dovezli nám dnes televizní stolek, tak jsme jej dávali pod televizi a než začne klikačka, tak jsem vysmolila zase článek na téma taneční kurs a taneční zábavy. Opět ze svého života, neumím si vymýšlet. Takže to bude již 3tí článek, který čeká na schválení
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Dny utíkají a než se nadějeme budou svátky.

Zdeni, musíte to zkusit znovu.Nám co jsme už v důchodu se to mluví.Je to těžké.
Marci, máš moc šikovného muže.
Věrko, ten můj je na tom asi jak ten tvůj.Uvařil by si jen kávu a čaj.Možná i brambory a to by bylo vše.SmajlíkSmajlík

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nějaký čas dělala svačinářku u nás v továrně v truhlárně, ale pak truhlárna skončila a přestěhovala se do okresního města, to už paní nechtěli a jinou práci nesehnala. Ona má protézu a chodí i bez hole, ale ten pahýl jí bolí.
K tomu receptu, určitě bys mohla použít i mražené rybí file. Když ho necháš rozmrznout a papírovou utěrkou z něho dostaneš vodu, výsledek by byl určitě stejný.Když tam bude kostička, tak si ji každý vyndá.Smajlík
Holky, také máme u nás lidi, kteří vozí železo do sběrny, ale ti ho hledají tím způsobem, že ho kradou na zahradách, dvorech a podobně.Většina z nich práci měla, ale oni pracovat nechtějí! Krást je pohodlnější. Za utržené peníze si kupují drogy. Já jsem šťastná, že všichni z naší rodiny zatím práci mají!
Děvčátka jdu na Cesty domů. Přeji vám klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka díky, nějak to musíme řešit.
Dnes už nic jen se rozloučím a popřeji dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

pěkný a klidný večer, hezké sny a žádné bolesti...SmajlíkSmajlíkSmajlík

ahojky zítra...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem jenom pozdravit,měli jsme dnes návštěvní den,přijel bráška s manželkou.Počasí bylo krásné-vánoční-nasněžené,chvílemi ozářené sluníčkem,mírně pod nulou.
Zítra máme výletní den (snad se počasí nepokazí)-s mladší manželovou sestrou a se švagrem jedeme ke starší sestře a jejímu manželovi.Těším se,občas se takto scházíme.Děvčata,dobře se vyspěte,ať Vás bolesti a starosti o Vaše blízké v noci netrápí.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko to musela být dobrota,máš šikovného mužeSmajlík
Dobrou nocku a pěkné snySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit..hezky se vyspinkejteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koupili jsme čerstvou vykostěnou tresku. Muž ji omyl, osušil, trochu osolil a opekl po jedné straně na pánvi. Mezitím si připravil takovou pastu. Do vyššího hrnku dal
trochu provensálského koření, tymiánu, rozmarýnu, zelené petrželky, Podravky, přidal strouhanku, trochu oleje a trochu citron. šťávy. Rozšlehal a touto směsí potřel tresku na druhé straně. Tresku přendal na plech, který potřel olejem a zapekl v troubě. K tomu jsem udělala šťouchané brambory a ledový salát. Bylo to opravdu super! V případě, že to znáte, omlouvám se.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles