Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 27.11.2013 22:08 hod. | |||
|
přišla jsem se rozloučit, ale přečetla jsem si vaše písmenka a tak budu i reagovat, co si pamatuju. Marcelko, recept neznám, ryby ráda nemám, ale málm je jíst, tak možná vykostěnou tresku bych snesla, nebo to filé. Recept si okopíruju, nemám v noťasu vůbec klávesu print screen. Bobino, taky jsem šla do důchodu dřív, o 2 roky, ale dobrovolně, protože pořád hrozili propouštěním a já byla z našeho oddělení nejstarší a ti ostatní měli všichni dost svízelnou situaci, tak aby nemuseli nikoho propustit. Jenže nakonec stejně propustili, ale až za několik let. Já jsem aspoň pomohla mladým s dětmi, aby se snacha mohla vrátit do práce. S těmi ID je to opravdu ostuda. Šetří se na nesprávném místě. Aničko, to jsi čiperka, další článek. Mně teď nic nenapadá. A už opravdu přeju dobrou noc , hezky se vyspěte, ať vás nic nebolí a starosti jsou aspoň v noci zapomenuty (jde to vůbec?? ![]() Jdu na e-maily, je jich zase moc. |
||||
| Anicka59 | Dobrou noc a hezké sny | Datum vložení: 27.11.2013 20:55 hod. | |||
|
Já jsem byla odpoledne ve městě, byla jsem si pro lístek na peníze, at tam nemusím zítra nebo v pátek když začíná klikačka. Napsali jste tu toho tolik, že jsem vše ani nečetla. Dovezli nám dnes televizní stolek, tak jsme jej dávali pod televizi a než začne klikačka, tak jsem vysmolila zase článek na téma taneční kurs a taneční zábavy. Opět ze svého života, neumím si vymýšlet. Takže to bude již 3tí článek, který čeká na schválení | ||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 27.11.2013 20:19 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Dny utíkají a než se nadějeme budou svátky. Zdeni, musíte to zkusit znovu.Nám co jsme už v důchodu se to mluví.Je to těžké. Marci, máš moc šikovného muže. Věrko, ten můj je na tom asi jak ten tvůj.Uvařil by si jen kávu a čaj.Možná i brambory a to by bylo vše. ![]() ![]() Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Věrko, | Datum vložení: 27.11.2013 20:16 hod. | |||
|
nějaký čas dělala svačinářku u nás v továrně v truhlárně, ale pak truhlárna skončila a přestěhovala se do okresního města, to už paní nechtěli a jinou práci nesehnala. Ona má protézu a chodí i bez hole, ale ten pahýl jí bolí. K tomu receptu, určitě bys mohla použít i mražené rybí file. Když ho necháš rozmrznout a papírovou utěrkou z něho dostaneš vodu, výsledek by byl určitě stejný.Když tam bude kostička, tak si ji každý vyndá. ![]() Holky, také máme u nás lidi, kteří vozí železo do sběrny, ale ti ho hledají tím způsobem, že ho kradou na zahradách, dvorech a podobně.Většina z nich práci měla, ale oni pracovat nechtějí! Krást je pohodlnější. Za utržené peníze si kupují drogy. Já jsem šťastná, že všichni z naší rodiny zatím práci mají! Děvčátka jdu na Cesty domů. Přeji vám klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 27.11.2013 20:08 hod. | |||
|
Děvčátka díky, nějak to musíme řešit. Dnes už nic jen se rozloučím a popřeji dobrou noc. ![]() |
||||
| koudy | přeji všem | Datum vložení: 27.11.2013 19:49 hod. | |||
|
pěkný a klidný večer, hezké sny a žádné bolesti... ![]() ![]() ![]() ahojky zítra... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Hali | Krásný pohodový večer Vám všem! | Datum vložení: 27.11.2013 19:46 hod. | |||
|
Přišla jsem jenom pozdravit,měli jsme dnes návštěvní den,přijel bráška s manželkou.Počasí bylo krásné-vánoční-nasněžené,chvílemi ozářené sluníčkem,mírně pod nulou. Zítra máme výletní den (snad se počasí nepokazí)-s mladší manželovou sestrou a se švagrem jedeme ke starší sestře a jejímu manželovi.Těším se,občas se takto scházíme.Děvčata,dobře se vyspěte,ať Vás bolesti a starosti o Vaše blízké v noci netrápí. |
||||
| badysek | Kuk, jdu se taky rozloučit, | Datum vložení: 27.11.2013 19:39 hod. | |||
|
Marcelko to musela být dobrota,máš šikovného muže![]() Dobrou nocku a pěkné sny ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 27.11.2013 19:35 hod. | |||
|
jdu se rozloučit..hezky se vyspinkejte![]() |
||||
| Macizaj | Jak jsem psala | Datum vložení: 27.11.2013 19:19 hod. | |||
|
Koupili jsme čerstvou vykostěnou tresku. Muž ji omyl, osušil, trochu osolil a opekl po jedné straně na pánvi. Mezitím si připravil takovou pastu. Do vyššího hrnku dal trochu provensálského koření, tymiánu, rozmarýnu, zelené petrželky, Podravky, přidal strouhanku, trochu oleje a trochu citron. šťávy. Rozšlehal a touto směsí potřel tresku na druhé straně. Tresku přendal na plech, který potřel olejem a zapekl v troubě. K tomu jsem udělala šťouchané brambory a ledový salát. Bylo to opravdu super! V případě, že to znáte, omlouvám se. ![]() ![]() |
||||