Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 28.11.2013 08:12 hod. | |||
|
tak jsem si početla..muž jede dnes do služby po 10.hodině,tak kafíčkujeme spolu, on taky sedí u počítače, já mu přeposílám emaily, tak má co dělat![]() ![]() ![]() Věruš, nejsi pomalá, ale jak píšeš, hceš mít vše dokonalé..tak to déle trvá.. O hledání práce - to je i tady bída - jsme vlasně konec republiky.. i když práci seženete, jsou platy o hodně menší, než jinde ![]() Nejvíc mne štve, jak Ti blbci mluví o tom, že lidé dostávají peníze bokem, že vydělají více než mají na výplatní pásce, s nikým takovým jsem se nesetkala..mnoho lidí tu dělá za minimální mzdu, nebo trošku víc...a to je k vzteku - dělají a třou bídu..když zaplatí bydlení, tak už mnoho nezůstane, a jíst se chce a když jsou děti, tak to musí být úplná hrůza..jistě je ti ostatní šikanují, že nemají to či ono..![]() |
||||
| vocjan | Pěkné | Datum vložení: 28.11.2013 08:09 hod. | |||
|
![]() ráno přeji všem. U nás je pod mrakem, nesněží a to je dobré. Jdu na zahradu a na procházku. Donesu si větvičky na adventní věneček a mohu zdobit. I já jsem nějak pomalá. ![]() ![]() Přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké ráno. | Datum vložení: 28.11.2013 07:58 hod. | |||
|
Tak už jsem stihla okomentovat článek od Pagonelly, který je o klikačce. Blanko, také píši o banalitách, tak piš také. Nejsem žádná spisovatelka, jen když jsem na neschopence mám jen více času. Kristo, ta stejná odpověd patří také tobě. Odpoledne zavezu do práce lístek na peníze, a jak přijedu, se tu přilepím a budu klikat jak o závod. | ||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 28.11.2013 07:53 hod. | |||
|
Krásné ráno děvčata.U nás sice mrzne,ale sníh zatím nemáme.Modlím se aby nepadal mám totiž velkou službu. Snad mě to výjde.V pátek přijedou mladí s vnučkou pojedeme k té mladší tak bych musela poprosit souseda aby to o víkendu vzal za mě.Krásné vstávání |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 28.11.2013 07:44 hod. | |||
|
Máme zamračeno a dokola mlha. Tak to tady dočítám, jkste šikulky. Věrkonic si nedělej, vše s klidem , máme na to nárok, nioc neuteče,Anička je spisovatelka , šikula.Evi, obálky si mohou dávat leda ti, co na to mají. Blani tak na jednu stranu jsi ráda, že jsi v d§chodě, máš trochu klidu. Děvčátka mějte pohodový den.![]() |
||||
| Bm68 | pokrač. | Datum vložení: 28.11.2013 07:37 hod. | |||
|
Evi, asi máš s tím doktorem pravdu. A dceři držím palce, aby byla brzy v pořádku. Nevím, kolik máme stupňů, ale venku sněží. No a já se vypravím do krámu, snad sebou někde neseknu. Chodí se mi dnes mnohem líp. |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 28.11.2013 07:33 hod. | |||
|
krásný den!!![]() Taky jsem už víc jak dvě hodiny vzhůru. No vzhůru, zůstala jsem v posteli a četla si, spát už mi nešlo. Věrko, zas až tak šlechetná nejsem, i když to byl hlavní důvod, že ostatní měli všelijaké hendikepy - invalidního syna, půjčky, děti na studiích, atp. Ale tehdy jsem dostávala na počítač každé ráno strašně mejlů a ty jsem musela přečíst a rozdělit ostatním, podle toho, co se koho týkalo a pořád nám něco měnili a já měla najednou vždycky strach, jestli se ten který případ řeší stejně nebo k němu přišlo něco nového, pořád jsem to prohrabávala na počítači i v písemné podobě, abych něco nezkazila, jednalo se o dost peněz. Práci jsem si vozila i domů a po večerech připravovala návrhy, dokonce když jsem byla nemocná, posílali za mnou šoféra s dokumenty, abych to doma zpracovala a když nám zařídili školení o sobotách, tak už to bylo moc. Aničko, dík za komentík. Když teď čtu některé články, říkám si, že vlastně jsem psala banality a nevím, jestli se ještě odvážím. |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 28.11.2013 05:22 hod. | |||
|
dnes už straším od 3 hod.vzbudila jsem se a už neusnula![]() Nějak nějak nejde spát![]() Už jsem vložila i fotky,na klikačku se sice chystám ,ale toho času moc nebude ![]() ![]() Aničko dobře Ti to píše,když už máš 3 článek,jsi šikulka ![]() Evi dobře,že měli přílby ,jinak by to bylo asi horší. Tak Vy si ještě dospinkejte,máte ještě fúúúra času ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 27.11.2013 23:59 hod. | |||
|
Děkuji všem za účast. Klika byla že dcera s manželem jsou zodpovědní a nosí přilby. S tim ID máte plnou pravdu, mě připadalo že ten doktor čekal na obálku. Máme tu mrazík -4°C Přeji dobré spaní a taky ať jste po ránu svěží a nebolavé. |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 27.11.2013 22:15 hod. | |||
|
Zatím čerpám většinu ze svého dětství a mládí | ||||