Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si početla..muž jede dnes do služby po 10.hodině,tak kafíčkujeme spolu, on taky sedí u počítače, já mu přeposílám emaily, tak má co dělatSmajlíkSmajlíkSmajlík
Věruš, nejsi pomalá, ale jak píšeš, hceš mít vše dokonalé..tak to déle trvá..
O hledání práce - to je i tady bída - jsme vlasně konec republiky.. i když práci seženete, jsou platy o hodně menší, než jindeSmajlíkSmajlíkNejvíc mne štve, jak Ti blbci mluví o tom, že lidé dostávají peníze bokem, že vydělají více než mají na výplatní pásce, s nikým takovým jsem se nesetkala..mnoho lidí tu dělá za minimální mzdu, nebo trošku víc...a to je k vzteku - dělají a třou bídu..když zaplatí bydlení, tak už mnoho nezůstane, a jíst se chceSmajlíka když jsou děti, tak to musí být úplná hrůza..jistě je ti ostatní šikanují, že nemají to či ono..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
ráno přeji všem.
U nás je pod mrakem, nesněží a to je dobré.
Jdu na zahradu a na procházku.
Donesu si větvičky na adventní věneček a mohu zdobit.

I já jsem nějak pomalá.SmajlíkSmajlík

Přeji pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak už jsem stihla okomentovat článek od Pagonelly, který je o klikačce. Blanko, také píši o banalitách, tak piš také. Nejsem žádná spisovatelka, jen když jsem na neschopence mám jen více času. Kristo, ta stejná odpověd patří také tobě. Odpoledne zavezu do práce lístek na peníze, a jak přijedu, se tu přilepím a budu klikat jak o závod.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno děvčata.U nás sice mrzne,ale sníh zatím nemáme.Modlím se aby nepadal mám totiž velkou službu.
Snad mě to výjde.V pátek přijedou mladí s vnučkou pojedeme k té mladší tak bych musela poprosit souseda aby to o víkendu vzal za mě.Krásné vstávání
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno a dokola mlha. Tak to tady dočítám, jkste šikulky. Věrkonic si nedělej, vše s klidem , máme na to nárok, nioc neuteče,Anička je spisovatelka , šikula.Evi, obálky si mohou dávat leda ti, co na to mají. Blani tak na jednu stranu jsi ráda, že jsi v d§chodě, máš trochu klidu. Děvčátka mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Evi, asi máš s tím doktorem pravdu.
A dceři držím palce, aby byla brzy v pořádku.
Nevím, kolik máme stupňů, ale venku sněží. No a já se vypravím do krámu, snad sebou někde neseknu. Chodí se mi dnes mnohem líp.
Obrázek uživatelky
profil
krásný den!!Smajlík
Taky jsem už víc jak dvě hodiny vzhůru. No vzhůru, zůstala jsem v posteli a četla si, spát už mi nešlo.
Věrko, zas až tak šlechetná nejsem, i když to byl hlavní důvod, že ostatní měli všelijaké hendikepy - invalidního syna, půjčky, děti na studiích, atp. Ale tehdy jsem dostávala na počítač každé ráno strašně mejlů a ty jsem musela přečíst a rozdělit ostatním, podle toho, co se koho týkalo a pořád nám něco měnili a já měla najednou vždycky strach, jestli se ten který případ řeší stejně nebo k němu přišlo něco nového, pořád jsem to prohrabávala na počítači i v písemné podobě, abych něco nezkazila, jednalo se o dost peněz. Práci jsem si vozila i domů a po večerech připravovala návrhy, dokonce když jsem byla nemocná, posílali za mnou šoféra s dokumenty, abych to doma zpracovala a když nám zařídili školení o sobotách, tak už to bylo moc.
Aničko, dík za komentík. Když teď čtu některé články, říkám si, že vlastně jsem psala banality a nevím, jestli se ještě odvážím.
Obrázek uživatelky
profil
dnes už straším od 3 hod.vzbudila jsem se a už neusnulaSmajlíkSmajlíkNějak nějak nejde spátSmajlík
Už jsem vložila i fotky,na klikačku se sice chystám ,ale toho času moc nebudeSmajlíkSmajlík
Aničko dobře Ti to píše,když už máš 3 článek,jsi šikulkaSmajlík
Evi dobře,že měli přílby ,jinak by to bylo asi horší.
Tak Vy si ještě dospinkejte,máte ještě fúúúra časuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji všem za účast. Klika byla že dcera s manželem jsou zodpovědní a nosí přilby. S tim ID máte plnou pravdu, mě připadalo že ten doktor čekal na obálku. Máme tu mrazík -4°C
Přeji dobré spaní a taky ať jste po ránu svěží a nebolavé.
Obrázek uživatelky
profil
Zatím čerpám většinu ze svého dětství a mládí

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles