Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zdravím..jdu se navléci a ven..ani puzlík tu nebylSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem pěkný den....Smajlík
pěkně jste si hned poránu popovídaly...
Obrázek uživatelky
profil
Manžel dcery onemocněl ve 29 se srdíčkem-revmatická horečka. Do roku dostal ke 30.narozeninám ID a dnes je mu 53. Ke komisi musí každý rok , je to čím dál horší, nic neudýchá a navíc dostal artritidu do všech kloubů, bere cytostatika a kortikoidy-což je hrůza na játra, ledviny a žlučník.Je to bordel, ale nic nedaděláme. Dcera má pořád 2 zaměstnání protože žít se chce a to něco stojí....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ty ID jsou stejně zajímavé, podle čeho je počítají. U nás jedna ženská měla manžela i děti, které dostal po rozvodu její manžel, protože začala chlastat první ligu, a včera jsem se dověděla, že má důchod přes 9 tisíc a nedělala při tom spoustu let-takových 17 let a možná i více. Nemocní ne vlastní vinou dostávají málo a alkoholici, kteří se doslova k důchodu dochlastali, tak se chválí, jaké mají důchody. Nic bych jim nedala až ty starobní podle zásluh
Obrázek uživatelky
profil
Klávesnice je na přenesení textu nebo obrázku-- levou rukou zmáčknete malíčkem Ctrl a ukazováčkem malé c a pdržíte, pravou rukou kliknete na Print screen, pustíte a jdete do Wordu a tam stačí jen pravou myší vložit, potom si to můžete uložit, kam chcete.SmajlíkSmajlík

Používá se, když nemůžete zkopírovat-někdy to autor nepřipustí.
Obrázek uživatelky
profil
Máme zimu, v noci bylo -5, auta celá namrzlá. Jinak je také všude zataženo a skoro tma. Kdo ví, co přijde.Chtěla jsem do Penny, ale uvidím po poledni, jak bude. Teď to vzdávám…Byla jsem v krámu jen pro rohlíky a perníkové koření na perníčky. ….S těmi ID je to ostuda, ale mít dnes částeční důchod je úplně na nic. Manžel dcery bere 7090Kč, práci neviděl už přes 10 let a na pracáku vám nenabídnou nikdy nic. Kdo by taky chtěl zaměstnávat ID, když mladí i staří , co mají zdravé ruce i mozek a chtějí pracovat , jsou bez práce. Každá rodina se s tím musí vypořádat po svém..Ona se naruší i psychika těchto lidí, protože jsou závislí na příjmu cizích a tak je někdy potíž s nimi vyjít. …Je to zlá doba……U nás dnes bude oběd sladký –rýžový nákyp s meruňkami. Už se i já těším…Přeji všem pěkný denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
klávesa print screen ja ji mám také, ale nevyužívám ji jako některé další, poněvadž jsem také blb
Obrázek uživatelky
profil
U nás je ledovka, auta jezdí pomalu.
Já jsem dnes zaspala. V 7.30 mě muž budil, jestli žiju. Něco se mi zdálo a nemohla jsem se probudit. To už se mi dávno nestalo.
První článek, který jsem si přečetla na Seznamu mi "zvedl mandle". Je tam napsáno, že chudoba je u lidí, kteří mají důchod pod 9.683,- Kč. Celý život jsem se dřela a teď jsem chudobná. Ještě že mám muže a hodné děti.Smajlík
Smajlík
Holky jdu něco dělat. Musím do lékárny, pro chleba a pak budu vařit bramboračku a bramborové placičky. Chci si zadělat na perníčky atd.
Mějte pěkný den, ať vás nic nezlobí!
Blaničko, já na PC sice PrtScr mám, ale nevím na co, kdybys to nenapsala, tak bych se toho ani nevšimla. To jsem umělec, že?
Obrázek uživatelky
profil
u nás je -5°C,sníh se drží,je ledový vítr-když jsem sypala do krmítka,byl vítr hodně nepříjemný.Děvčátka,přeju dobré pořízení ve všech Vašich záležitostech,ať se Vám den vydaří.
Obrázek uživatelky
profil
u nás poprve mrzne - je bílo, zmrzle

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles