Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 28.11.2013 10:07 hod. | |||
|
zdravím..jdu se navléci a ven..ani puzlík tu nebyl![]() ![]() |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 28.11.2013 09:58 hod. | |||
|
všem pěkný den....![]() pěkně jste si hned poránu popovídaly... |
||||
| MaKuShKa15 | Aničko59 | Datum vložení: 28.11.2013 09:37 hod. | |||
|
Manžel dcery onemocněl ve 29 se srdíčkem-revmatická horečka. Do roku dostal ke 30.narozeninám ID a dnes je mu 53. Ke komisi musí každý rok , je to čím dál horší, nic neudýchá a navíc dostal artritidu do všech kloubů, bere cytostatika a kortikoidy-což je hrůza na játra, ledviny a žlučník.Je to bordel, ale nic nedaděláme. Dcera má pořád 2 zaměstnání protože žít se chce a to něco stojí....![]() |
||||
| Anicka59 | MaKuShKa15 | Datum vložení: 28.11.2013 09:31 hod. | |||
|
Ty ID jsou stejně zajímavé, podle čeho je počítají. U nás jedna ženská měla manžela i děti, které dostal po rozvodu její manžel, protože začala chlastat první ligu, a včera jsem se dověděla, že má důchod přes 9 tisíc a nedělala při tom spoustu let-takových 17 let a možná i více. Nemocní ne vlastní vinou dostávají málo a alkoholici, kteří se doslova k důchodu dochlastali, tak se chválí, jaké mají důchody. Nic bych jim nedala až ty starobní podle zásluh | ||||
| MaKuShKa15 | Nápověda na Print Screen | Datum vložení: 28.11.2013 09:07 hod. | |||
|
Klávesnice je na přenesení textu nebo obrázku-- levou rukou zmáčknete malíčkem Ctrl a ukazováčkem malé c a pdržíte, pravou rukou kliknete na Print screen, pustíte a jdete do Wordu a tam stačí jen pravou myší vložit, potom si to můžete uložit, kam chcete.![]() ![]() Používá se, když nemůžete zkopírovat-někdy to autor nepřipustí. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno | Datum vložení: 28.11.2013 09:02 hod. | |||
|
Máme zimu, v noci bylo -5, auta celá namrzlá. Jinak je také všude zataženo a skoro tma. Kdo ví, co přijde.Chtěla jsem do Penny, ale uvidím po poledni, jak bude. Teď to vzdávám…Byla jsem v krámu jen pro rohlíky a perníkové koření na perníčky. ….S těmi ID je to ostuda, ale mít dnes částeční důchod je úplně na nic. Manžel dcery bere 7090Kč, práci neviděl už přes 10 let a na pracáku vám nenabídnou nikdy nic. Kdo by taky chtěl zaměstnávat ID, když mladí i staří , co mají zdravé ruce i mozek a chtějí pracovat , jsou bez práce. Každá rodina se s tím musí vypořádat po svém..Ona se naruší i psychika těchto lidí, protože jsou závislí na příjmu cizích a tak je někdy potíž s nimi vyjít. …Je to zlá doba……U nás dnes bude oběd sladký –rýžový nákyp s meruňkami. Už se i já těším…Přeji všem pěkný den![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | na co je | Datum vložení: 28.11.2013 09:00 hod. | |||
|
klávesa print screen ja ji mám také, ale nevyužívám ji jako některé další, poněvadž jsem také blb | ||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 28.11.2013 08:52 hod. | |||
|
U nás je ledovka, auta jezdí pomalu. Já jsem dnes zaspala. V 7.30 mě muž budil, jestli žiju. Něco se mi zdálo a nemohla jsem se probudit. To už se mi dávno nestalo. První článek, který jsem si přečetla na Seznamu mi "zvedl mandle". Je tam napsáno, že chudoba je u lidí, kteří mají důchod pod 9.683,- Kč. Celý život jsem se dřela a teď jsem chudobná. Ještě že mám muže a hodné děti. ![]() ![]() Holky jdu něco dělat. Musím do lékárny, pro chleba a pak budu vařit bramboračku a bramborové placičky. Chci si zadělat na perníčky atd. Mějte pěkný den, ať vás nic nezlobí! Blaničko, já na PC sice PrtScr mám, ale nevím na co, kdybys to nenapsala, tak bych se toho ani nevšimla. To jsem umělec, že? |
||||
| Hali | Krásné dobré ráno, | Datum vložení: 28.11.2013 08:19 hod. | |||
|
u nás je -5°C,sníh se drží,je ledový vítr-když jsem sypala do krmítka,byl vítr hodně nepříjemný.Děvčátka,přeju dobré pořízení ve všech Vašich záležitostech,ať se Vám den vydaří. | ||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 28.11.2013 08:13 hod. | |||
|
u nás poprve mrzne - je bílo, zmrzle | ||||