Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 28.11.2013 13:21 hod. | |||
|
![]() Maso už mám doma. Věrko, asi nejsem zas tak pomalá.Máš pravdu, ale mě se zdá, prostě, že mi to už také nejde tak rychle.Na nákupy chodím sama.Odveze to kolo. ![]() ![]() Muž když chodí do práce tak je rád,že si odpoledne sedne. Ale poklízet odpoledne chodí on.Já chodím jen ráno na procházku.![]() ![]() Jdu dovařovat. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 28.11.2013 13:07 hod. | |||
|
Věrko já ho mám v lednici a vždy si jen uříznu kousek do čaje.![]() |
||||
| badysek | Věrko, | Datum vložení: 28.11.2013 13:04 hod. | |||
|
běžně mám zázvor v lednici delší dobu,vždy kontroluji jestli neplesniví. Používáme v zimě často nastrouhaný do čaje ,proti nachlazení ![]() ![]() Aničko s těma ID máš plnou pravdu,už jsem si říkala ,že začnu chlastat ![]() Teď mám po starostí,ještě trochu víc zdravíčka![]() ![]() Hlavně aby se to nezhoršovalo![]() ![]() Já klávesu mám taky,ale jsem taky jelito,nevím na co ![]() Holky díky jste čimanky![]() ![]() |
||||
| koudy | VĚRKO, | Datum vložení: 28.11.2013 12:54 hod. | |||
|
já sama ho nepoužívám,ale Lukinova přítelkyně ho má u mě v lednici už aspoň tři týdny a je pořád pěkný...teď jsem se koukala...![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 28.11.2013 12:13 hod. | |||
|
dobrou chuť k obědu,já dodělávám segedín bude i na zítra![]() ![]() Jani taky budeme udit,nakládat budeme příští týden ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 28.11.2013 12:12 hod. | |||
|
Dobrou chuť všem. tady je mlha a také vše namrzlé. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 28.11.2013 12:09 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání k obědu a ke kavičce. U nás je také škaredě. Mrholí a na chodnících to namrzalo.Už je to posolené. Odpoledne jdu pro maso na uzení.Budu nakládat, aby bylo na svátky. ![]() ![]() Vařím, dělám adventní věneček a klikám. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 28.11.2013 12:08 hod. | |||
|
my jsme po, nákyp byl moc dobrý, už jsem ho dlouho nedělala. Největší práce je vždy udělat rýžovou kaši tak, aby nebyla moc tvrdá a ani moc měkká. Meruňky máme svoje kompotované a tak to bylo fajn. U nás je náledí, tak nikdo po ulici není vidět.Přišel do balíček z Walmakru, vybírala jsem pro děti i dospělé ve vánočním balení, tak tam byly i nějaké dárky/řasenka, hodinky a navíc i tbl/. Jsem spokojená. Za chvíli si uvaříme kávičku a bude nám lépe....Pěkné odpoledne | ||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 28.11.2013 11:42 hod. | |||
|
dorazila jsem, roztávám..![]() padají zmrlé krupečky..jdu vařit koprovku![]() |
||||
| Bm68 | Tak zase plno příspěvků, | Datum vložení: 28.11.2013 10:08 hod. | |||
|
to je dobře. A už je klikačka. Nevím, jestli mám vůbec zkoušet, u mně je to asi zbytečná ztráta času. Print screen jsem měla na stolním počítači a hodně jsme to využívali v práci - otisk obrazovky, když jsme museli něco dokazovat. Ale už si nepamatuju, že bychom tiskli ještě CTRL, myslím, že tehdy jen tu jednu klávesu. Ale vlastně to Makuška myslí kvůli kopírování do Wordu, my to rovnou tiskli na papír. Marcelko, buď ráda, že máš muže, s důchodem pod 9000,- se dneska těžko žije, když poplatíš náklady na byt a tak. |
||||