Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 28.11.2013 15:51 hod. | |||
|
tak jsem zase chvilku přišla a jdu hledat jehlice![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Věruš, | Datum vložení: 28.11.2013 15:01 hod. | |||
|
Zázvor můžeš zbytek dát do medu a vydrží i mnoho měsíců, bereš si lžičku medu jako lék, nebo ho okrájej a do uzavřené mísky nechej v lednici. Já si ho tolik nekupuji, ale ten zbytek vždycky využiji takhle....Ahojky![]() |
||||
| Anicka59 | Holky | Datum vložení: 28.11.2013 15:01 hod. | |||
|
tak jsem musela se od PC vzdálit na 2 a půl hodiny a v klikačce jsem klesla skoro až ke dnu. Ach jo.....![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 28.11.2013 14:34 hod. | |||
|
já vlezla na tu diskuzi o klikačce a tam již někdo má ozdobený strom..to je tedy rychlost...já mám pár puzzlíků..![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 28.11.2013 14:31 hod. | |||
|
taky občas kliknu ..ale chci se dát do pletení, aby mne klikačka nelákala..už je tady hodně lidí, je těžké se udržet na výhru. Věruš, jak píší holky, zázvor mám v ledničce, jen tak položený, kousek odkrojím a vrátím zpět.. Marcelka jak psala o rybě..dala bych si ![]() ![]() Blani. jistě něco vymyslíš, aby jsi mohla jet,udělat vnukovi radost ![]() ![]() |
||||
| koudy | ahojky... | Datum vložení: 28.11.2013 14:20 hod. | |||
|
počasí hrozné...měla jsem v plánu jet na velký nákup...hlavně pejskům došly granule...ale vůbec nemám nálada v tomto počasí...![]() čekám,co řekne Lukin, až teď přijede z práce,jak to vypadá na silnicích... ![]() u nás je pěkné náledí... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji a sem tam kliknu, je škaredě | Datum vložení: 28.11.2013 14:04 hod. | |||
|
U nás padá mlha a na silnicích i chodnících to pěkně klouže. Do Penny nepojedu, uvidíme zítra. ..Blani na ples maturanta musíš. Tančit nemusíš a tak botky vydrží s nožkama pod stolem.Bude to jednou za život a byl by vnuk zklamaný. Stejně tě dovezou až na místo, tak ty nožky nebudeš nijak namáhat....Byla jsem přenášet s manželem jablka z jednoho sklepa, kde by namrzly do jiného....Také bych udila, kdybych měla kde....Pěkné odpoledne všem...![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata kuk. | Datum vložení: 28.11.2013 14:01 hod. | |||
|
Mají nám vyměňovat vodměr na teplou vodu a pak budou odečítat vše přes družici. Tím jsme doma a pak půjdeme za maminou. Taťka vůstal doma, jeli jsme na 13 hodinu a to by nás do nempcnice asi ještě nepustili. Pěkně se to klouže, ráno jsme šli na nákup s mužem a nechala se vodit abych nespadla. Jsem ráda, že už mám sepsaný důchod. U nás v práci také propuštějí a snad na vrátnici mají nechat jen denní služby. Bylo by tedy proně výhodné, že končím, kolegyňka si našla místo jinde. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 28.11.2013 13:50 hod. | |||
|
Blani, já na Karkulku myslela včera Taky bych ráda věděla co je s ní![]() Já se chystala odpoledne na další špacír, ale zavolám a půjdu až zítra, to bude doma i malá, v pátek ji bere děda po obědě ze školky..vzala bych i Mikuláše ![]() ![]() ![]() A s tím chlastem, to je pravda..můj soused v paneláku je v ID už asi 20let, po revoluci, pil 1.ligu, bývalý důstojník, chytrý chlap a neustál, že byl propuštěný, začal chlastat, má špatnou rovnováhu, padá.. ![]() ![]() U nás je ošklivo... ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 28.11.2013 13:41 hod. | |||
|
už jsem i po kafíčku. Koukla jsem z okna, sníh ubyl a je tam mokro. Včera byl celý den mráz, dneska už je tepleji. Věrko, nevím, co dělám špatně, zdá se mi, že mi zázvor zplesniví poměrně brzy. Kristo, tak jsi zachráněná, chlastat už nemusíš. ![]() Adventní věneček ještě nemám, musím do sklepa pro krabici s různýma ozdůbkama a raději počkám na vnuky, je to zase nahoře. Nepolezu nikam. Vnuk bude mít za pár dní maturitní ples ve Volyni, má pro mne taky vstupenku, moc se mi nechce, ale asi budu muset, tak v duchu probírám garderóbu a boty, co by se hodilo. A vzpomněla jsem si na Karkulku, jak mi tenkrát nabízela boty na promoci snachy z té hromady, co Alča vyfotila někde na dovolené. Docela se mi po Karkulce stýská. |
||||