Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem zase chvilku přišla a jdu hledat jehliceSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zázvor můžeš zbytek dát do medu a vydrží i mnoho měsíců, bereš si lžičku medu jako lék, nebo ho okrájej a do uzavřené mísky nechej v lednici. Já si ho tolik nekupuji, ale ten zbytek vždycky využiji takhle....AhojkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem musela se od PC vzdálit na 2 a půl hodiny a v klikačce jsem klesla skoro až ke dnu. Ach jo.....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já vlezla na tu diskuzi o klikačce a tam již někdo má ozdobený strom..to je tedy rychlost...já mám pár puzzlíků..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky občas kliknuSmajlík..ale chci se dát do pletení, aby mne klikačka nelákala..už je tady hodně lidí, je těžké se udržet na výhru.
Věruš, jak píší holky, zázvor mám v ledničce, jen tak položený, kousek odkrojím a vrátím zpět..
Marcelka jak psala o rybě..dala bych siSmajlíkSmajlík
Blani. jistě něco vymyslíš, aby jsi mohla jet,udělat vnukovi radostSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
počasí hrozné...měla jsem v plánu jet na velký nákup...hlavně pejskům došly granule...ale vůbec nemám nálada v tomto počasí...Smajlík
čekám,co řekne Lukin, až teď přijede z práce,jak to vypadá na silnicích...Smajlík
u nás je pěkné náledí...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás padá mlha a na silnicích i chodnících to pěkně klouže. Do Penny nepojedu, uvidíme zítra. ..Blani na ples maturanta musíš. Tančit nemusíš a tak botky vydrží s nožkama pod stolem.Bude to jednou za život a byl by vnuk zklamaný. Stejně tě dovezou až na místo, tak ty nožky nebudeš nijak namáhat....Byla jsem přenášet s manželem jablka z jednoho sklepa, kde by namrzly do jiného....Také bych udila, kdybych měla kde....Pěkné odpoledne všem...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mají nám vyměňovat vodměr na teplou vodu a pak budou odečítat vše přes družici. Tím jsme doma a pak půjdeme za maminou. Taťka vůstal doma, jeli jsme na 13 hodinu a to by nás do nempcnice asi ještě nepustili. Pěkně se to klouže, ráno jsme šli na nákup s mužem a nechala se vodit abych nespadla.
Jsem ráda, že už mám sepsaný důchod. U nás v práci také propuštějí a snad na vrátnici mají nechat jen denní služby. Bylo by tedy proně výhodné, že končím, kolegyňka si našla místo jinde.
Obrázek uživatelky
profil
Blani, já na Karkulku myslela včeraSmajlíkTaky bych ráda věděla co je s níSmajlík
Já se chystala odpoledne na další špacír, ale zavolám a půjdu až zítra, to bude doma i malá, v pátek ji bere děda po obědě ze školky..vzala bych i MikulášeSmajlíkSmajlíkSmajlík
A s tím chlastem, to je pravda..můj soused v paneláku je v ID už asi 20let, po revoluci, pil 1.ligu, bývalý důstojník, chytrý chlap a neustál, že byl propuštěný, začal chlastat, má špatnou rovnováhu, padá..SmajlíkSmajlík

U nás je ošklivo...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem i po kafíčku.
Koukla jsem z okna, sníh ubyl a je tam mokro. Včera byl celý den mráz, dneska už je tepleji.
Věrko, nevím, co dělám špatně, zdá se mi, že mi zázvor zplesniví poměrně brzy.
Kristo, tak jsi zachráněná, chlastat už nemusíš.Smajlík
Adventní věneček ještě nemám, musím do sklepa pro krabici s různýma ozdůbkama a raději počkám na vnuky, je to zase nahoře. Nepolezu nikam.
Vnuk bude mít za pár dní maturitní ples ve Volyni, má pro mne taky vstupenku, moc se mi nechce, ale asi budu muset, tak v duchu probírám garderóbu a boty, co by se hodilo. A vzpomněla jsem si na Karkulku, jak mi tenkrát nabízela boty na promoci snachy z té hromady, co Alča vyfotila někde na dovolené. Docela se mi po Karkulce stýská.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles