Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| batole | Zdravím všechny, | Datum vložení: 28.11.2013 19:21 hod. | |||
|
už jsem si s vámi psala, ale je to moc dlouho, můžu se tedy přidat pravidelně? Chodím taky na jinou diskusi, kde nechci kazit optimistické naladění. Tady můžu u vás napsat i nejobyčejnější věci i rodinné a tak....![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 28.11.2013 19:07 hod. | |||
|
Hezký večer. Tak jsme konečně přijeli z nákupu a od maminky.Venku bylo škaredě. Padalo něco mokrého a na zemi to namrzalo.Jsem ráda, že už jsme doma. Klikačka mně taky nebere. Třeba to ještě přijde, ale spíše ne. Jsem na 900 místě. Půjdu něco slupnout. A popřeji vám zrovna dobrou noc.Jsem nějaká utahaná. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 28.11.2013 19:05 hod. | |||
|
jdu dělat topinky potřené česnekem se smaženými vejci a posypané strouhaným sýrem. Máme na ně chuť , potom jdu přes koupelnu na Růžovku a vám přeji pěkný večer a klidnou bezbolestnou dobrou noc.![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Majko, | Datum vložení: 28.11.2013 19:01 hod. | |||
|
hlavně, že jste ve zdraví dojeli.A dobře jste se poměli. Alčo, ani nevím, že tam nějaké triko bylo. Už mám málo bodíků a teď se občas objeví něco vhodného, ale už nemám za co to koupit. Kdybych si půjčila, kdoví,dokdy bych to splácela, bodíky mi přibvývají pomalu. Půjdu mrknout na zprávy. |
||||
| fanypol | HALI.. | Datum vložení: 28.11.2013 18:50 hod. | |||
|
Maru, tak je dobře,že jste v pořádku doma... Měli jste hezké odpoledne![]() muž dnes večer taky pojede autem domů, snad taky dojede v pořádku.. Jdu ještě mrknout na emailíky ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 28.11.2013 18:46 hod. | |||
|
uchmatla jsem triko v kontě, mám dluh -53 156 bodů a třeba mi bude malé![]() |
||||
| Hali | Příjemný dobrý večer Vám všem! | Datum vložení: 28.11.2013 18:42 hod. | |||
|
Přišla jsem přebrat poštu,čekáme zprávu od čalouníka...tak Vás aspoň pozdravím.Před chvílí jsme se vrátili z prima výletu.Odpoledne se švagrovými a se švagry bylo moc pěkné,nasmáli jsme se,zavzpomínali-obě švagrové jsou jako moje sestry,manželova maminka byla "maminka",nikdy ne tchýně.Ale cesta zpátky byla trošku s problémy,často bylo úplně hladko,švagr jel moc opatrně.Ale museli jsme se v jednom místě složitě otáčet a objíždět kus cesty,která byla zablokovaná kamiony,ani se tam nemohl dostat posypák...Ale nakonec jsme dojeli šťastně domů,k nám do kopců cesta nebyla ledovatá.Děvčata,přeju Vám klidnou bezbolestnou noc. | ||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 28.11.2013 18:30 hod. | |||
|
Holky..koukám na Prostřeno, přišla jsem ulovit puzzlíka , ale zase vezmu za chvíli jehlice![]() Lýdie, dobře děláš, že ležíš, když jsi marod..ta antibiotika snad už doužíváš, už je bereš dlouho, nebo se mi to jen zdá?? Snad už sedimentace bude v pořádku...a u jiných doktorů to jistě taky bude v pořádku, jako u zubaře NEBOJ ! ! Přeji všem hezký večer, a kdybych se s vámi již dnes nesetkala - tak dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 28.11.2013 17:42 hod. | |||
|
Já klikačku vypouštím úplně,...![]() ![]() ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJ DĚVČÁTKA MOJE | Datum vložení: 28.11.2013 15:53 hod. | |||
|
Tak u nás v Pardubicích proběhl volba miss. Byla velká sláva 5 let AFI paláce. Samá sláva a já tam nebyla, já, která je všude kde se co děje. /Poctivě ležím v posteli a pojídám antibiotika. V pondělí jdu na kotrolu, pak mě čekají ještě psychiatrička a mamologie. A pak uvidím, jestli mě vezmou na operaci. No to uvidím už v pondělí podle sedimentace. Stále čumím na telku, tady tu klikačku ani moc neklikám, to bych tu musela být od rána do večera. Tak se mějte hezky dávejte na chodníku pozor, aby jste děvčátka neuklouzla a nezlomila si ruku. Buďte opatrné. ![]() |
||||