Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
už jsem si s vámi psala, ale je to moc dlouho, můžu se tedy přidat pravidelně? Chodím taky na jinou diskusi, kde nechci kazit optimistické naladění. Tady můžu u vás napsat i nejobyčejnější věci i rodinné a tak....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezký večer. Tak jsme konečně přijeli z nákupu a od maminky.Venku bylo škaredě. Padalo něco mokrého a na zemi to namrzalo.Jsem ráda, že už jsme doma. Klikačka mně taky nebere. Třeba to ještě přijde, ale spíše ne. Jsem na 900 místě. Půjdu něco slupnout. A popřeji vám zrovna dobrou noc.Jsem nějaká utahaná.
Obrázek uživatelky
profil
jdu dělat topinky potřené česnekem se smaženými vejci a posypané strouhaným sýrem. Máme na ně chuť , potom jdu přes koupelnu na Růžovku a vám přeji pěkný večer a klidnou bezbolestnou dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hlavně, že jste ve zdraví dojeli.A dobře jste se poměli.
Alčo, ani nevím, že tam nějaké triko bylo. Už mám málo bodíků a teď se občas objeví něco vhodného, ale už nemám za co to koupit. Kdybych si půjčila, kdoví,dokdy bych to splácela, bodíky mi přibvývají pomalu.
Půjdu mrknout na zprávy.
Obrázek uživatelky
profil
Maru, tak je dobře,že jste v pořádku doma...SmajlíkMěli jste hezké odpoledneSmajlík
muž dnes večer taky pojede autem domů, snad taky dojede v pořádku..
Jdu ještě mrknout na emailíkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
uchmatla jsem triko v kontě, mám dluh -53 156 bodůSmajlíka třeba mi bude maléSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem přebrat poštu,čekáme zprávu od čalouníka...tak Vás aspoň pozdravím.Před chvílí jsme se vrátili z prima výletu.Odpoledne se švagrovými a se švagry bylo moc pěkné,nasmáli jsme se,zavzpomínali-obě švagrové jsou jako moje sestry,manželova maminka byla "maminka",nikdy ne tchýně.Ale cesta zpátky byla trošku s problémy,často bylo úplně hladko,švagr jel moc opatrně.Ale museli jsme se v jednom místě složitě otáčet a objíždět kus cesty,která byla zablokovaná kamiony,ani se tam nemohl dostat posypák...Ale nakonec jsme dojeli šťastně domů,k nám do kopců cesta nebyla ledovatá.Děvčata,přeju Vám klidnou bezbolestnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Holky..koukám na Prostřeno, Smajlíkpřišla jsem ulovit puzzlíkaSmajlík, ale zase vezmu za chvíli jehliceSmajlík
Lýdie, dobře děláš, že ležíš, když jsi marod..ta antibiotika snad už doužíváš, už je bereš dlouho, nebo se mi to jen zdá?? Snad už sedimentace bude v pořádku...a u jiných doktorů to jistě taky bude v pořádku, jako u zubařeSmajlíkNEBOJ ! !

Přeji všem hezký večer, a kdybych se s vámi již dnes nesetkala - tak dobrou nockuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já klikačku vypouštím úplně,...
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak u nás v Pardubicích proběhl volba miss. Byla velká sláva 5 let AFI paláce. Samá sláva a já tam nebyla, já, která je všude kde se co děje. /Poctivě ležím v posteli a pojídám antibiotika. V pondělí jdu na kotrolu, pak mě čekají ještě psychiatrička a mamologie. A pak uvidím, jestli mě vezmou na operaci. No to uvidím už v pondělí podle sedimentace. Stále čumím na telku, tady tu klikačku ani moc neklikám, to bych tu musela být od rána do večera. Tak se mějte hezky dávejte na chodníku pozor, aby jste děvčátka neuklouzla a nezlomila si ruku. Buďte opatrné. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles