Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Sari ať je vše jak má býtSmajlíkSmajlíkSmajlíkVšem klidnou dobrou noc.Koudy - Maruško kde ses nám dneska ztratila?SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka jdu popžát dobrou noc, dočtu později, teď jsem mluvila se synem, co jezdí kamionem, zase další starosti, asi z nich nevyjdu.Tak dobrou noc a pěkné sny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je to ještě v nabídce..dlouhý strečový top..asi 54 000bodů
Já to splatím...sedím tu každý den..za fotky mi naskakují každý den body..SmajlíkSmajlík
Jen jsem nahlédla než bude Ordinace a než vypnu počítačSmajlík
Věruš..tu topínku bych si dala...

holky..dobrou nocku--

BATOLE..piš..budeme se těšitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vítám batole.Vždyť víš, že k nám můžeš kdykoliv!!SmajlíkSmajlík
Jdu koukat na Ordinaci, nevím, jestli se ještě vrátím. Kdyby ne, tak si nechte všechny v noci něco hezkého zdát. Něco moooc hezkého.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám krásnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a teď už vám jdu popřát dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem si opravdu musela zase dělat poznámky.
U nás bylo celý den mlhavo.Cesty namrzaly jen dopoledne. Odpoledne jsme byli venku 3 hodiny, nic neklouzalo, po procházce jsme se byli podívat jak likvidují u zámečku stromy, které vyvrátila vichřice.
Makuško, moc děkuji za radu. Jsem částečně samouk na PC.
Chodila jsem sice do kurzu, ten trval jen týden a to, co nás učili jsem už znala. Většinou mi pomáhají vnuci. To, co umím mi zatím stačí.
Tvůj zeť to opravdu nemá lehké a tvoje dcera se vlastně o něho musí bát celý život. Je to těžké.
Blaničko, v našem bytě 3+1 by asi jeden sám žít nemohl.Z jednoho důchodu by to sám neutáhl.
Na maturák jít určitě musíš. Je to krásný zážitek. Já doufám, že se ještě nějakého dočkám.
Regi, důchod budeš potřebovat. Tvoji starouškové se asi bez vaší pomoci neobejdou.
Jani, ty naděláš hodně práce.
Lidko, jen to vylež. Zase bude dobře!!!
Majko, hlavně, že jste dojeli vpořádku domů!
Alenko, také jsem triko neviděla, ale dárků do Chk přibylo dost.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Muž byl poklízet a na zahradu musel po trávníku kolem cesty, jak bylo namrzlo, tak se tam dlouho nezdržoval a poklidil zvířátka a zase šel část pěšky a pak na kole po státní silnici.
Maru a Bobino, dobře jste dojeli a to je důležité.

Já už mám věneček hotový a zítra vyfotím.
Já také mám už málo bodů a ty vyberu později.Půjčovat si zatím nechci.
Přeji klidnou dobrou noc.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
nakukuji,Aničko jak to ,že jsi to vzdala?SmajlíkSmajlíkBatole vítám Tě zpátky mezi námiSmajlík
Maruško dobře ,že jsi v pořádkuSmajlíkSmajlíkA dobře naladěná,takový pěkný výlet potěšíSmajlíkSmajlík
Blani to se Ti povedlo o té záchraněSmajlíkSmajlík
Bobi taky v pořádku se vrátilaSmajlíkSmajlíkAlči triko bude jistě dobré a jak ne bude inspiraceSmajlíkSmajlíkUž dlouho se neozvala Anička.Lidko honem se dej do kupySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Za mně se přidej. Určitě budeme rádi, když se vrátí všechny ztracené ovečky. Tady se píše, co koho napadne, co kdo prožívá. Je někdy dobré vědět jaké kdo má trápení a radosti. Pak člověk zjistí, že ty moje jsou úplné nic proti jiným

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles