Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Jdu se rozloučit, | Datum vložení: 28.11.2013 21:20 hod. | |||
|
Sari ať je vše jak má být![]() ![]() Všem klidnou dobrou noc.Koudy - Maruško kde ses nám dneska ztratila?![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 28.11.2013 20:30 hod. | |||
|
Děvčátka jdu popžát dobrou noc, dočtu později, teď jsem mluvila se synem, co jezdí kamionem, zase další starosti, asi z nich nevyjdu.Tak dobrou noc a pěkné sny.![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 28.11.2013 20:18 hod. | |||
|
je to ještě v nabídce..dlouhý strečový top..asi 54 000bodů Já to splatím...sedím tu každý den..za fotky mi naskakují každý den body.. ![]() ![]() Jen jsem nahlédla než bude Ordinace a než vypnu počítač ![]() Věruš..tu topínku bych si dala... holky..dobrou nocku-- BATOLE..piš..budeme se těšit ![]() |
||||
| Bm68 | Taky | Datum vložení: 28.11.2013 20:11 hod. | |||
|
vítám batole.Vždyť víš, že k nám můžeš kdykoliv!!![]() ![]() Jdu koukat na Ordinaci, nevím, jestli se ještě vrátím. Kdyby ne, tak si nechte všechny v noci něco hezkého zdát. Něco moooc hezkého. ![]() ![]() |
||||
| filipi | já | Datum vložení: 28.11.2013 20:09 hod. | |||
|
Přejí vám krásnou noc![]() |
||||
| Macizaj | Napsala jsem toho hodně | Datum vložení: 28.11.2013 20:05 hod. | |||
|
a teď už vám jdu popřát dobrou noc!![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Dobrý večer. | Datum vložení: 28.11.2013 20:04 hod. | |||
|
Dnes jsem si opravdu musela zase dělat poznámky. U nás bylo celý den mlhavo.Cesty namrzaly jen dopoledne. Odpoledne jsme byli venku 3 hodiny, nic neklouzalo, po procházce jsme se byli podívat jak likvidují u zámečku stromy, které vyvrátila vichřice. Makuško, moc děkuji za radu. Jsem částečně samouk na PC. Chodila jsem sice do kurzu, ten trval jen týden a to, co nás učili jsem už znala. Většinou mi pomáhají vnuci. To, co umím mi zatím stačí. Tvůj zeť to opravdu nemá lehké a tvoje dcera se vlastně o něho musí bát celý život. Je to těžké. Blaničko, v našem bytě 3+1 by asi jeden sám žít nemohl.Z jednoho důchodu by to sám neutáhl. Na maturák jít určitě musíš. Je to krásný zážitek. Já doufám, že se ještě nějakého dočkám. Regi, důchod budeš potřebovat. Tvoji starouškové se asi bez vaší pomoci neobejdou. Jani, ty naděláš hodně práce. Lidko, jen to vylež. Zase bude dobře!!! Majko, hlavně, že jste dojeli vpořádku domů! Alenko, také jsem triko neviděla, ale dárků do Chk přibylo dost. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 28.11.2013 20:03 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Muž byl poklízet a na zahradu musel po trávníku kolem cesty, jak bylo namrzlo, tak se tam dlouho nezdržoval a poklidil zvířátka a zase šel část pěšky a pak na kole po státní silnici. Maru a Bobino, dobře jste dojeli a to je důležité. Já už mám věneček hotový a zítra vyfotím. Já také mám už málo bodů a ty vyberu později.Půjčovat si zatím nechci. Přeji klidnou dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 28.11.2013 19:41 hod. | |||
|
nakukuji,Aničko jak to ,že jsi to vzdala?![]() Batole vítám Tě zpátky mezi námi![]() Maruško dobře ,že jsi v pořádku ![]() A dobře naladěná,takový pěkný výlet potěší![]() ![]() Blani to se Ti povedlo o té záchraně ![]() ![]() Bobi taky v pořádku se vrátila ![]() Alči triko bude jistě dobré a jak ne bude inspirace![]() Už dlouho se neozvala Anička.Lidko honem se dej do kupy![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | batole | Datum vložení: 28.11.2013 19:26 hod. | |||
|
Za mně se přidej. Určitě budeme rádi, když se vrátí všechny ztracené ovečky. Tady se píše, co koho napadne, co kdo prožívá. Je někdy dobré vědět jaké kdo má trápení a radosti. Pak člověk zjistí, že ty moje jsou úplné nic proti jiným | ||||