Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 29.11.2013 08:21 hod. | |||
|
![]() Já jenom zatím perníčky. Kristýnka má myslím kámošky. Bobino, ať ti obruby sluší. ![]() Zdeni, ořechy mám od loňska.Jsme sice jen dva, ale sladké má muž rád i já. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 29.11.2013 08:15 hod. | |||
|
Dne máme mírně nad nulou. Čtu že budete už pést, já pekla vždy až po Mikuláši , to stačí a letos budu dělat ještě méně cukroví , ořechy nejsou a jejich cena je šílená a jsme dva, děti maji svoje cukroví Mějte pohodový den.![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 29.11.2013 08:08 hod. | |||
|
u nás je taky šedivák...muž jede před polednem, tak mám ještě společnost u kafíčka...k nám přijde zítra odpoledne syn s rodinkou,taky musím vykouzlit moučník...![]() SARITKO: to je stále něco..ty klid asi ani neznáš ![]() Blani, taky ještě vánoční nepeču Krista bude dělat dobrůtky ![]() ![]() ![]() Anička 59 je akční - je to mladice, hodně toho stíhá ![]() EVI: kolik m2 má tvůj byt? já mám třípokojový, ale malý, jak se v 75.roce stavěl, ubrali tam ze dvou bytů a vložili garsonku..můj má jen 52 m2 ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 29.11.2013 08:01 hod. | |||
|
Dobré ráno. Dostala jsem včera zprávu, že mě odesílají ty obruby brýlí které jsem se v e-šopu vybrala za výhru. Jsem na ně zvědavá zda se mě budou líbit. Už dříve jsem vám o tom psala. Stojí 1500 korun. Mně ale nic. ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 29.11.2013 07:51 hod. | |||
|
kalupinky.![]() ![]() ![]() ![]() To je zase tma jako v pytli. Vy už všechny pečete? Mně se to zdá ještě brzy. Ale chci dnes udělat ten adventní věnec. Ještě ani nevím, co budu vařit. Zdeni, starosti jsou pořád. Snad to dobře dopadne. Alčo, ten top je hezký, bude ti slušet. A už zas nevím, co slaví Kristýnka, že zas vyvařuje a peče samé obroty. Napověz staré sklerotické babičce. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 29.11.2013 07:48 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() U nás se snaží vykouknout sluníčko, ale na západě je šedivo.Fouká také vítr. Dnes si udělám nějaká těsta na pečení. Kristýnko nech si dařit u pečení zákusku a nějaký kousek nám pošli.Určitě bychom si rády smlsly, alespoň já. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Dobré ráno, | Datum vložení: 29.11.2013 06:57 hod. | |||
|
už zase straším,nějak nemůžu spát Už mám i kávu Dneska musím upéct zákusek na zítra, snad se povede.Bude tmavý pařížský.Na zítřejší oběd holkám budu vařit pečenou krkovičku s hříbkami,bramborovou kaši a přílohu karamelové zelí.Na později uděláme trochu bramborového salátu a malé řízečky na zobání![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 28.11.2013 23:57 hod. | |||
|
Vítám navrátilku. Já bydlím v bytě 3+1 sama. Ale je družstevní a platíme jenom služby.Anuitu jsme už dávno splatili. Měsíčně to vychází na 5500kč. To je i s dluhem po zpevnění domu výměny oken výměny výtahů a zateplení. Bylo toho za 21 miliónů. | ||||
| Anicka59 | Zase jsem poslední | Datum vložení: 28.11.2013 23:18 hod. | |||
|
Všem přeji Dobrou noc, zítra asi pojedu za Čivavkou tak na 1-2 hodinky. Dnes jsem dodělala dalšího kulicha, napsala článek, ale ještě neposlala, protože čekám na povolení vložit fotečky od dcery. Jani, ty jsi ale také hodně akční-už se těším na fotečku věnečku | ||||
| koudy | jdu | Datum vložení: 28.11.2013 21:56 hod. | |||
|
popřát klidnou a pokojnou dobrou noc všem děvčatům...![]() nakonec jsme se synem jeli na ten velký nákup do Vyškova... ![]() ![]() vrátili jsme se až po sedmé a doteď jsem vše uklízela,mužovi chystala večeři,synovi svačinu na ráno do práce a tak... ![]() ![]() ![]() tak dobrou noc a aby vás netrápily bolesti ani starosti... ahojky...![]() |
||||