Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Já jenom zatím perníčky.
Kristýnka má myslím kámošky.
Bobino, ať ti obruby sluší.Smajlík
Zdeni, ořechy mám od loňska.Jsme sice jen dva, ale sladké má muž rád i já.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dne máme mírně nad nulou. Čtu že budete už pést, já pekla vždy až po Mikuláši , to stačí a letos budu dělat ještě méně cukroví , ořechy nejsou a jejich cena je šílená a jsme dva, děti maji svoje cukrovíSmajlíkMějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je taky šedivák...muž jede před polednem, tak mám ještě společnost u kafíčka...k nám přijde zítra odpoledne syn s rodinkou,taky musím vykouzlit moučník...Smajlík
SARITKO: to je stále něco..ty klid asi ani neznášSmajlík
Blani, taky ještě vánoční nepeču
Krista bude dělat dobrůtkySmajlíkSmajlíkSmajlík
Anička 59 je akční - je to mladice, hodně toho stíháSmajlík
EVI: kolik m2 má tvůj byt? já mám třípokojový, ale malý, jak se v 75.roce stavěl, ubrali tam ze dvou bytů a vložili garsonku..můj má jen 52 m2Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ráno. Dostala jsem včera zprávu, že mě odesílají ty obruby brýlí které jsem se v e-šopu vybrala za výhru. Jsem na ně zvědavá zda se mě budou líbit. Už dříve jsem vám o tom psala. Stojí 1500 korun. Mně ale nic. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
kalupinky.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
To je zase tma jako v pytli.
Vy už všechny pečete? Mně se to zdá ještě brzy.
Ale chci dnes udělat ten adventní věnec.
Ještě ani nevím, co budu vařit.
Zdeni, starosti jsou pořád. Snad to dobře dopadne.
Alčo, ten top je hezký, bude ti slušet.
A už zas nevím, co slaví Kristýnka, že zas vyvařuje a peče samé obroty. Napověz staré sklerotické babičce.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.SmajlíkSmajlík
U nás se snaží vykouknout sluníčko, ale na západě je šedivo.Fouká také vítr.
Dnes si udělám nějaká těsta na pečení.
Kristýnko nech si dařit u pečení zákusku a nějaký kousek nám pošli.Určitě bychom si rády smlsly, alespoň já.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už zase straším,nějak nemůžu spátSmajlík Už mám i kávuSmajlíkDneska musím upéct zákusek na zítra, snad se povede.Bude tmavý pařížský.Na zítřejší oběd holkám budu vařit pečenou krkovičku s hříbkami,bramborovou kaši a přílohu karamelové zelí.Na později uděláme trochu bramborového salátu a malé řízečky na zobáníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vítám navrátilku. Já bydlím v bytě 3+1 sama. Ale je družstevní a platíme jenom služby.Anuitu jsme už dávno splatili. Měsíčně to vychází na 5500kč. To je i s dluhem po zpevnění domu výměny oken výměny výtahů a zateplení. Bylo toho za 21 miliónů.
Obrázek uživatelky
profil
Všem přeji Dobrou noc, zítra asi pojedu za Čivavkou tak na 1-2 hodinky. Dnes jsem dodělala dalšího kulicha, napsala článek, ale ještě neposlala, protože čekám na povolení vložit fotečky od dcery. Jani, ty jsi ale také hodně akční-už se těším na fotečku věnečku
Obrázek uživatelky
profil
popřát klidnou a pokojnou dobrou noc všem děvčatům...Smajlík

nakonec jsme se synem jeli na ten velký nákup do Vyškova...SmajlíkSmajlík
vrátili jsme se až po sedmé a doteď jsem vše uklízela,mužovi
chystala večeři,synovi svačinu na ráno do práce a tak...SmajlíkSmajlíkSmajlík

tak dobrou noc a aby vás netrápily bolesti ani starosti...Smajlíkahojky...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles