Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | . | Datum vložení: 29.11.2013 10:20 hod. | |||
|
Nedočetla jsem vše, jen konec zběžně. Opsala jsem si kopírování Print Screen, sdnad to dobře vyzkouším ale doma. Jste stále pilné plné elánu. Mě se nechce ani do ničeho. Chybí motivace. Nejde to lámat přes koleno. Ono se vyvrbí. Jediné pozitivum, že jsem přečetla knihu, kterou mamina odvrhla,jako nepoužitelnou do nemocnice. Začátek byl trochu nezáživný, ale pak se dalo dočíst.Včera jsem se klouzali pro párek do masny po kostkách náměstím. Přežila jsem. Odpoledne jsme museli domů pro výměnu vodoměr. Radiátor v ložnici se pánovi nepodařilo rozchodit, asi je špatný vantil. Ali ten důchod nemohu mít asi ani těch 9000. Sice je to počítáno z hrubého, ale minimální mzda je i tak nižší, podle počtu dní v měsíci. Premie nedostáváme, tak uvidím. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno, | Datum vložení: 29.11.2013 09:49 hod. | |||
|
peču perníčky, tak jsem jen odběhla. Mějte pěkný den!![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 29.11.2013 09:44 hod. | |||
|
tak copak děláte? Bobino, myslím, že ti obruby budou slušet, však sis je vybrala, ne? Chvilkama se pokouším klikat, ale padám, tak toho asi brzy nechám. A Věrko, musím se smát, jak jsi napsala, že nebudeš vařit, máte od zítřka. Já občas taky napíšu nechtěně něco takového a písmenka se mi pletou, tak nic ve zlém. Jsme jako v zemi, kde zítra znamená včera. Já budu vařit dnes jen pro sebe, Pepík tu byl a prý na oběd nepřijde. Takže já si udělám jen krupicovou kaši. |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 29.11.2013 09:29 hod. | |||
|
Regi..nebude to terno, ale nyní se důchody žen pohybují 9 -10 tisíc..uvidíš Jen záleží jak rychle ti ho vyřídí, někdo čeká i několik měsíců, někomu pošlou zálohu brzy a pak doplatí, jak jsme se tak bavili na dovolené, v každém kraji je to jinak..![]() |
||||
| Anicka59 | Děvčata | Datum vložení: 29.11.2013 09:27 hod. | |||
|
přeji Vám všem moc hezký dnešní den. Boženko,také ti přeji, aby ti obruby slušely a bay jsi si je užila. Ali nejsem žádná mladice, díky neschopence ted jen toho trochu více udělám doma v pohodlíčku a teplíčku. Obdivuji vás, kdo děláte adventní věnce, to třeba já neumím vůbec. | ||||
| 2baculka | dočítám od včera. | Datum vložení: 29.11.2013 09:24 hod. | |||
|
Muž se na pC nedostane a tak mi vyčinil, že mu ho blokuji. Jsme na tom oba nějak závisláci. Jak psala Alenka, práce je všude méně a platy v republice podle krajů nebo měst různé. Těch lidí, kteří maji něco přes minimum je ale asi hodně. Čekám jaký mi přijde výměr na důchod, asi toho moc nebude, ale vzhledem k tomu, že stavebnictví má stále špatné vyhlídky, tak se i u nás propouští. Tudíž mám asi štěstí a jistotu nějakých financí. ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 29.11.2013 09:18 hod. | |||
|
já taky pékávám až kolen 10.prosince a letos chci je pár kousků, když někdo příjde...dcera a nevěsta si upečou, tím se nezabývám..jsou mladé, šikovné at´ se holky snaží![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 29.11.2013 09:14 hod. | |||
|
Já se také připojují a přejí včem krásný den![]() |
||||
| koudy | ahojky, | Datum vložení: 29.11.2013 09:10 hod. | |||
|
všechny zdravím a přeji pěkný den...![]() |
||||
| Hali | Co nejpříjemnější den všem pilňuškám na seniorkách | Datum vložení: 29.11.2013 08:50 hod. | |||
|
U nás pod mrakem,oteplilo se,ale sníh drží.Jsme doma,topíme,loupáme poslední ořechy,chceme je vzít snachám a vnučkám v neděli "na Mikuláše".Zrovna to dávám do sklenek,ať se holky nemusí bát,že se jim do toho dá nějaký prevít.Klikačku tady vůbec nevnímám-na to,jak málo tu chodím,nemám stejně šanci na žádné umístění,tak to neřeším..Pečení na Vánoce začínám vždycky později,zatím mě to nebere-ani nevím,jak to letos budu zvládat s tou mojí nohou.Snachy pečou a vždycky dovezou "na ochutnání",ale je zase pár mých druhů,které nemůžou chybět,když se celá rodinka pod stromečkem na Štěpána sejde.Tak,a jdu zase pracovat,mějte se krásně-co nejméň starostí a co nejvíc radostí Vám všem přejí Valaši. | ||||