Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Nedočetla jsem vše, jen konec zběžně. Opsala jsem si kopírování Print Screen, sdnad to dobře vyzkouším ale doma.
Jste stále pilné plné elánu. Mě se nechce ani do ničeho. Chybí motivace. Nejde to lámat přes koleno. Ono se vyvrbí. Jediné pozitivum, že jsem přečetla knihu, kterou mamina odvrhla,jako nepoužitelnou do nemocnice. Začátek byl trochu nezáživný, ale pak se dalo dočíst.Včera jsem se klouzali pro párek do masny po kostkách náměstím. Přežila jsem. Odpoledne jsme museli domů pro výměnu vodoměr. Radiátor v ložnici se pánovi nepodařilo rozchodit, asi je špatný vantil.
Ali ten důchod nemohu mít asi ani těch 9000. Sice je to počítáno z hrubého, ale minimální mzda je i tak nižší, podle počtu dní v měsíci. Premie nedostáváme, tak uvidím.
Obrázek uživatelky
profil
peču perníčky, tak jsem jen odběhla. Mějte pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak copak děláte?
Bobino, myslím, že ti obruby budou slušet, však sis je vybrala, ne?
Chvilkama se pokouším klikat, ale padám, tak toho asi brzy nechám.
A Věrko, musím se smát, jak jsi napsala, že nebudeš vařit, máte od zítřka. Já občas taky napíšu nechtěně něco takového a písmenka se mi pletou, tak nic ve zlém. Jsme jako v zemi, kde zítra znamená včera.
Já budu vařit dnes jen pro sebe, Pepík tu byl a prý na oběd nepřijde. Takže já si udělám jen krupicovou kaši.
Obrázek uživatelky
profil
Regi..nebude to terno, ale nyní se důchody žen pohybují 9 -10 tisíc..uvidíšSmajlíkJen záleží jak rychle ti ho vyřídí, někdo čeká i několik měsíců, někomu pošlou zálohu brzy a pak doplatí, jak jsme se tak bavili na dovolené, v každém kraji je to jinak..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji Vám všem moc hezký dnešní den. Boženko,také ti přeji, aby ti obruby slušely a bay jsi si je užila. Ali nejsem žádná mladice, díky neschopence ted jen toho trochu více udělám doma v pohodlíčku a teplíčku. Obdivuji vás, kdo děláte adventní věnce, to třeba já neumím vůbec.
Obrázek uživatelky
profil
Muž se na pC nedostane a tak mi vyčinil, že mu ho blokuji. Jsme na tom oba nějak závisláci.
Jak psala Alenka, práce je všude méně a platy v republice podle krajů nebo měst různé. Těch lidí, kteří maji něco přes minimum je ale asi hodně. Čekám jaký mi přijde výměr na důchod, asi toho moc nebude, ale vzhledem k tomu, že stavebnictví má stále špatné vyhlídky, tak se i u nás propouští. Tudíž mám asi štěstí a jistotu nějakých financí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já taky pékávám až kolen 10.prosince a letos chci je pár kousků, když někdo příjde...dcera a nevěsta si upečou, tím se nezabývám..jsou mladé, šikovnéSmajlíkat´ se holky snažíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já se také připojují a přejí včem krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
všechny zdravím a přeji pěkný den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás pod mrakem,oteplilo se,ale sníh drží.Jsme doma,topíme,loupáme poslední ořechy,chceme je vzít snachám a vnučkám v neděli "na Mikuláše".Zrovna to dávám do sklenek,ať se holky nemusí bát,že se jim do toho dá nějaký prevít.Klikačku tady vůbec nevnímám-na to,jak málo tu chodím,nemám stejně šanci na žádné umístění,tak to neřeším..Pečení na Vánoce začínám vždycky později,zatím mě to nebere-ani nevím,jak to letos budu zvládat s tou mojí nohou.Snachy pečou a vždycky dovezou "na ochutnání",ale je zase pár mých druhů,které nemůžou chybět,když se celá rodinka pod stromečkem na Štěpána sejde.Tak,a jdu zase pracovat,mějte se krásně-co nejméň starostí a co nejvíc radostí Vám všem přejí Valaši.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles