Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 29.11.2013 17:35 hod. | |||
|
![]() přeji pěkný večer. Tak jsi se Alko, potěšila s vnučkou a ať se ti daří při pečení. ![]() Marci, tobě ať se daří u zdobení perníčků. ![]() ![]() Já je budu péct zítra.Dělala jsem těsto podle tebe, jak jsi ho sem dala minulý rok, ale jen z poloviční dávky. Zdeni, a Marci dík za komentáře u fotek. Dnes v 16 hodin už byla tma.Musí se svítit. Jdu chystat večeři. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 29.11.2013 16:44 hod. | |||
|
přiběhla jsem od našich cácorek,byla jsem tam na kafíčko a s ořechy .. mrkla na AZ kvíz a půjdu péci, řez či roládu a štrůdl... zítra přijdou mladí,tak ať něco doma je.. zítra ještě vytvořím nějakou zdravou pomazánku ![]() |
||||
| Macizaj | Holky, | Datum vložení: 29.11.2013 14:15 hod. | |||
|
to, co máte s ušima já nemám, ale mám v pravém uchu úzký zvukovod a měla bych chodit každý měsíc na vyplachování. Samozřejmě, že nechodím. Vždy to nechám dojít až když už vůbec neslyším. Pak to bolí, když mi lékař škrábe bubínek a vyplachuje. Ještě pak týden musím kapat do ucha olej a pak teprve mně to lékař "prorazí" a slyším. Perníčky jsem upekla, teď se jdeme projít a pak je budu zdobit. Musím zadělat ještě jedno těsto a zítra budu asi dělat chaloupky a svícínky. |
||||
| MaKuShKa15 | Alenko, | Datum vložení: 29.11.2013 13:44 hod. | |||
|
já jsem začínala také jen někdy, ale teď se mi to stává i u televize. Někdy mě stačí i 3 metry a slyším vše normálně, ale u některého filmu musím křeslo přisunout. Už jsem jednou na měření v Brně byla a trochu mě ty kapky pomohly, tak jsem zvědavá, co bude teď....![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 29.11.2013 13:33 hod. | |||
|
Holky, přeji hezké odpoledne...![]() Kristy už má asi dárečkovou návštěvičku..ta se má![]() ![]() Makuško - já mám problém u telefonu, než si zvyknu, tak půl hovoru nerozumím, takže, ten kdo se představí, má smůlu, neslyším nikdy kdo volá, rodinu poznám, ale cizí jména nerozumím, je to jistě pár vteřinek, ale strašně mne to rozčiluje, že se musím ptát, kdo vlasně volá a omlouvat se.. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 29.11.2013 12:54 hod. | |||
|
Dobré chutnání těm co ještě budete obědvat. My jsme měli zeleninovou polévku s rýží. Druhý chod švestkové knedlíky. tak zatím brýle nedošly. Tak uvidím v pondělí. Dnes jsem nějaká zmrzlá. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné poledne, | Datum vložení: 29.11.2013 12:48 hod. | |||
|
Hned ráno jsem odjela do Vyškova, zlobí mě uši, musím jet/podle objednání/ na přeměření do nějakého institutu. Jinak jsem dostala kapky. Slyším, ale někdy/i někdy dost často/ nerozumím....Pak jsem vystoupila do Penny a tak jsem přijela před necelou hodinkou. Polévku jsem měla, ale jinak nic, tak mě zbyly vařená vřetena,udělala jsem cibulku, na kostičky kousek dietních párků, na to vřetena a nakonec vajíčka. Na talíři posypala strouhaným sýrem a obložila kousky rajčat . Byl oběd.Aspoň se spotřebovaly zbytky....Zdeni, vím o čem mluvíš, já si to prožívám občas a trvá to někdy i na roky.Jsou to jobovky, které se někdy nedají řešit a ani o nich mluvit, ale musí se s nimi žít a hlavně vydržet a věřit, že se vše obrátí.Když je velká rodina, tak je to někdy k nevydržení. Držím palce i pěsti....Kristýnko, hlavně si to užij a pobav se, v posledních létech toho moc k pobavení není.Možná by bylo, ale nejsou peníze....Za chvíli mě manžel uvaří kafíčko, to on umí .Pěkné odpoledne![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 29.11.2013 12:21 hod. | |||
|
přeji dobrou chuť. Blani,přijdou holky z bývalé práce,scházíme se tak už 15 let a je nás 5 a narozeniny máme všechny kolem prázdnin tak jsme si to rozdělili co 2-3 měsíce a teď to vyšlo před svátky na mně![]() Tak máme teď i dárečky![]() |
||||
| Bm68 | Přeju | Datum vložení: 29.11.2013 12:15 hod. | |||
|
dobré chutnání, tentokrát já bez povídání. Nic se u mne neděje. |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 29.11.2013 10:31 hod. | |||
|
táta se balí do služby..tak jsem zmizela chvíli k počítači![]() |
||||