Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji pěkný večer.
Tak jsi se Alko, potěšila s vnučkou a ať se ti daří při pečení.Smajlík
Marci, tobě ať se daří u zdobení perníčků.SmajlíkSmajlík
Já je budu péct zítra.Dělala jsem těsto podle tebe, jak jsi ho sem dala minulý rok, ale jen z poloviční dávky.
Zdeni, a Marci dík za komentáře u fotek.

Dnes v 16 hodin už byla tma.Musí se svítit.
Jdu chystat večeři.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přiběhla jsem od našich cácorek,byla jsem tam na kafíčko a s ořechySmajlík .. mrkla na AZ kvíz a půjdu péci, řez či roládu a štrůdl... zítra přijdou mladí,tak ať něco doma je.. zítra ještě vytvořím nějakou zdravou pomazánku Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
to, co máte s ušima já nemám, ale mám v pravém uchu úzký zvukovod a měla bych chodit každý měsíc na vyplachování. Samozřejmě, že nechodím. Vždy to nechám dojít až když už vůbec neslyším. Pak to bolí, když mi lékař škrábe bubínek a vyplachuje. Ještě pak týden musím kapat do ucha olej a pak teprve mně to lékař "prorazí" a slyším.

Perníčky jsem upekla, teď se jdeme projít a pak je budu zdobit. Musím zadělat ještě jedno těsto a zítra budu asi dělat chaloupky a svícínky.
Obrázek uživatelky
profil
já jsem začínala také jen někdy, ale teď se mi to stává i u televize. Někdy mě stačí i 3 metry a slyším vše normálně, ale u některého filmu musím křeslo přisunout. Už jsem jednou na měření v Brně byla a trochu mě ty kapky pomohly, tak jsem zvědavá, co bude teď....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, přeji hezké odpoledne...SmajlíkSmajlíkKristy už má asi dárečkovou návštěvičku..ta se máSmajlíkSmajlík

MakuškoSmajlík- já mám problém u telefonu,Smajlík než si zvyknu, tak půl hovoru nerozumím, takže, ten kdo se představí, má smůlu, neslyším nikdy kdo volá, rodinu poznám, ale cizí jména nerozumím, je to jistě pár vteřinek, ale strašně mne to rozčiluje, že se musím ptát, kdo vlasně volá a omlouvat se..
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání těm co ještě budete obědvat. My jsme měli zeleninovou polévku s rýží. Druhý chod švestkové knedlíky. tak zatím brýle nedošly. Tak uvidím v pondělí. Dnes jsem nějaká zmrzlá. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hned ráno jsem odjela do Vyškova, zlobí mě uši, musím jet/podle objednání/ na přeměření do nějakého institutu. Jinak jsem dostala kapky. Slyším, ale někdy/i někdy dost často/ nerozumím....Pak jsem vystoupila do Penny a tak jsem přijela před necelou hodinkou. Polévku jsem měla, ale jinak nic, tak mě zbyly vařená vřetena,udělala jsem cibulku, na kostičky kousek dietních párků, na to vřetena a nakonec vajíčka. Na talíři posypala strouhaným sýrem a obložila kousky rajčat . Byl oběd.Aspoň se spotřebovaly zbytky....Zdeni, vím o čem mluvíš, já si to prožívám občas a trvá to někdy i na roky.Jsou to jobovky, které se někdy nedají řešit a ani o nich mluvit, ale musí se s nimi žít a hlavně vydržet a věřit, že se vše obrátí.Když je velká rodina, tak je to někdy k nevydržení. Držím palce i pěsti....Kristýnko, hlavně si to užij a pobav se, v posledních létech toho moc k pobavení není.Možná by bylo, ale nejsou peníze....Za chvíli mě manžel uvaří kafíčko, to on umí .Pěkné odpoledneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobrou chuť. Blani,přijdou holky z bývalé práce,scházíme se tak už 15 let a je nás 5 a narozeniny máme všechny kolem prázdnin tak jsme si to rozdělili co 2-3 měsíce a teď to vyšlo před svátky na mněSmajlíkSmajlíkTak máme teď i dárečkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré chutnání,Smajlík tentokrát já bez povídání. Nic se u mne neděje.
Obrázek uživatelky
profil
táta se balí do služby..tak jsem zmizela chvíli k počítačiSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles