Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Makuško, | Datum vložení: 29.11.2013 19:15 hod. | |||
|
ono je to jedno, jestli mají papír, ale já jsem byla ráda,když si mne manžel vzal...jeho kamarád,taky vdovec, s paní žije již 14let, paní mi říkala, že si připadá jako služka, ne jako partnerka... říkala mi, že můj muž si mne jistě váží, když se se mnou oženil.. taky si to myslím![]() |
||||
| koudy | Pěkný večer | Datum vložení: 29.11.2013 19:14 hod. | |||
|
přeji všem děvčatům...![]() já tu jsem s vámi pořád,čtu všechno,co píšete... ![]() Marti,dík za tipy o vřesech...já jsem loni zasadila na hřbitov tři a dva mi odešly...líbí se mi,ale pěstovat mi nejdou... ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 29.11.2013 19:10 hod. | |||
|
Dada má krásný adventní veneček s těmi malovanými jablíčky, jak šel email - v akce a oslavy.. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 29.11.2013 19:02 hod. | |||
|
Pere se čtvrtá pračka, holka je na odpolední a zítra musí do práce na ráno....Tak se jí snažím pomoci...Její přítel se stará o všechny děti i dnes rozvařil na zítra. Je šikovný a hodný, už jsou spolu skoro dva roky. Příští rok to chtějí potvrdit papírem.Ono je to dnes jedno...Blani, dneska o co si neřekneš u Mudra, to nemáš, vše přísluší ke stáří.Asi je lidi moc nezajímají.....Dnes jsem dočetla jenom dnešek, nějak mi chybí Maruška, asi nemá čas, dělá adventní výzdobu. Maruško, vracím se k truhlíkům s vřesem. My je tam v květináčích máme celou zimu, ale nikdy na jaře už nejsou k upotřebení. Ono je pravdou, že ty malé vymrzají, ale dělají parádu až do jara.Záleží na druhu, někde jsem četla, že 600 druhů vřesu, to je až k nevíře.Přeji pěkný večer, poslechnu si zprávy....Hezkou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 29.11.2013 18:58 hod. | |||
|
Batole..manžel chce být užitečný![]() ![]() holky, cukrářka ze mne nebude štrůdle jsou přičmoudlé my si s tátou šmákneme, návštěva utře nos![]() ![]() Moc vás zdravím...vám ať se daří ![]() ![]() ![]() ![]() Blani, zajdi,nějak by to měli řešit ![]() |
||||
| Bm68 | Holky, | Datum vložení: 29.11.2013 18:51 hod. | |||
|
je to tak jak píšete s Vánocema. Ale letos se fakt budu snažit péct míň a půjdu na nějaký adventní koncert a budu koukat na pohádky. Jo. Tak. A uši jste mi připomněli. Byla jsem na ušním, jak mě pořád bolí hlava a šumí mi v uších. Řekla mi doktorka, že to šumění není od uší, to že mi šumí v hlavě. A když jsem řekla, že ale taky hůř slyším, řekla, no, to je k věku. Houby k věku. Na preventivce u obvoďáka mi zjistili, že hůř slyším jen na jedno ucho, tak kdyby to bylo k věku, tak to bude snad v obou uších. Hned po Novém roce tam vystartuju, ať mi ucho propláchnou nebo co. Perníčky budu dělat taky podle Marcelky jako loni. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 29.11.2013 18:47 hod. | |||
|
Já už na vánoce kašlu. Ruce mám chromý a děti nemáme, tak co????![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | batole | Datum vložení: 29.11.2013 17:50 hod. | |||
|
Také bych byla raději za klidné vánoce. Jenže tak nějak ty rituály jsou již tak zažité, že to clověku pak přijde jako nějaké ochuzení. A tak se vše gruntuje, nakupuje, peče a po Vánocích si jen řekneme: JAKÉ BYLY, že ? A tvůj manžel at se uzdraví co nejdříve | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 29.11.2013 17:42 hod. | |||
|
Tak jsem tady. zase jsme měli lítáni. Marti díky , máš pravdu. Tak Vánoční strom vidím bledě, jsem někde na 450 místě. asi ani body nebudou![]() Ali tal sis holky užila. Tak berušky pečte, já udělám zítra štrůdl asi, uvidím ![]() |
||||
| batole | Krásný podvečer | Datum vložení: 29.11.2013 17:38 hod. | |||
|
Já ještě nemám dárečky pro mé velké chlapečky a jsem na tom jako s bodama v chytrém kontu![]() Taky by to nejspíš chtělo vánoce dělat hlavně pohodové a vyhýbat se zátěži a stresu kvůli manželovi, je přeci jen s vážnou nemocí v léčbě. Dneska jsem si vymyslela sundat dlouhou záclonu z hliníkové garniže, byl z toho celý udýchaný. Navíc to sundal beze mě. Ta tyč drží jen tak, tak. Vždyť by e svět nezbořil, kdyby záclony nezářili zrovna teď. ![]() |
||||