Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ono je to jedno, jestli mají papír, ale já jsem byla ráda,když si mne manžel vzal...jeho kamarád,taky vdovec, s paní žije již 14let, paní mi říkala, že si připadá jako služka, ne jako partnerka...Smajlíkříkala mi, že můj muž si mne jistě váží, když se se mnou oženil.. taky si to myslímSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem děvčatům...Smajlík
já tu jsem s vámi pořád,čtu všechno,co píšete...Smajlík
Marti,dík za tipy o vřesech...já jsem loni zasadila na hřbitov tři a dva mi odešly...líbí se mi,ale pěstovat mi nejdou...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dada má krásný adventní veneček s těmi malovanými jablíčky, jak šel email - v akce a oslavy..
Obrázek uživatelky
profil
Pere se čtvrtá pračka, holka je na odpolední a zítra musí do práce na ráno....Tak se jí snažím pomoci...Její přítel se stará o všechny děti i dnes rozvařil na zítra. Je šikovný a hodný, už jsou spolu skoro dva roky. Příští rok to chtějí potvrdit papírem.Ono je to dnes jedno...Blani, dneska o co si neřekneš u Mudra, to nemáš, vše přísluší ke stáří.Asi je lidi moc nezajímají.....Dnes jsem dočetla jenom dnešek, nějak mi chybí Maruška, asi nemá čas, dělá adventní výzdobu. Maruško, vracím se k truhlíkům s vřesem. My je tam v květináčích máme celou zimu, ale nikdy na jaře už nejsou k upotřebení. Ono je pravdou, že ty malé vymrzají, ale dělají parádu až do jara.Záleží na druhu, někde jsem četla, že 600 druhů vřesu, to je až k nevíře.Přeji pěkný večer, poslechnu si zprávy....Hezkou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Batole..manžel chce být užitečnýSmajlíkSmajlík
holky, cukrářka ze mne nebudeSmajlíkštrůdle jsou přičmoudléSmajlíkmy si s tátou šmákneme, návštěva utře nosSmajlíkSmajlík
Moc vás zdravím...vám ať se daříSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Blani, zajdi,nějak by to měli řešitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
je to tak jak píšete s Vánocema. Ale letos se fakt budu snažit péct míň a půjdu na nějaký adventní koncert a budu koukat na pohádky. Jo. Tak.
A uši jste mi připomněli. Byla jsem na ušním, jak mě pořád bolí hlava a šumí mi v uších. Řekla mi doktorka, že to šumění není od uší, to že mi šumí v hlavě. A když jsem řekla, že ale taky hůř slyším, řekla, no, to je k věku. Houby k věku. Na preventivce u obvoďáka mi zjistili, že hůř slyším jen na jedno ucho, tak kdyby to bylo k věku, tak to bude snad v obou uších. Hned po Novém roce tam vystartuju, ať mi ucho propláchnou nebo co.
Perníčky budu dělat taky podle Marcelky jako loni.
Obrázek uživatelky
profil
Já už na vánoce kašlu. Ruce mám chromý a děti nemáme, tak co????SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také bych byla raději za klidné vánoce. Jenže tak nějak ty rituály jsou již tak zažité, že to clověku pak přijde jako nějaké ochuzení. A tak se vše gruntuje, nakupuje, peče a po Vánocích si jen řekneme: JAKÉ BYLY, že ? A tvůj manžel at se uzdraví co nejdříve
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem tady. zase jsme měli lítáni. Marti díky , máš pravdu. Tak Vánoční strom vidím bledě, jsem někde na 450 místě. asi ani body nebudouSmajlík
Ali tal sis holky užila. Tak berušky pečte, já udělám zítra štrůdl asi, uvidímSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já ještě nemám dárečky pro mé velké chlapečky a jsem na tom jako s bodama v chytrém kontuSmajlík
Taky by to nejspíš chtělo vánoce dělat hlavně pohodové a vyhýbat se zátěži a stresu kvůli manželovi, je přeci jen s vážnou nemocí v léčbě. Dneska jsem si vymyslela sundat dlouhou záclonu z hliníkové garniže, byl z toho celý udýchaný. Navíc to sundal beze mě. Ta tyč drží jen tak, tak. Vždyť by e svět nezbořil, kdyby záclony nezářili zrovna teď.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles